Dzisiaj jest śr lis 14, 2018 6:52 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4569 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 225, 226, 227, 228, 229
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej, co tam u Was?

Jenn Jakieś jaja z tym sanepidem :shock: My od stycznia mamy zaległe szczepienie i jak coś tylko dzwonię do przychodni i mówię, że chory, czy coś...nigdy jeszcze mi nikt problemów nie robił, a częstotliwość Mateusza szczepień pozostawia wiele do życzenia ogólnie...no w szoku jestem, że już wam narobili problemów :?

O 500+ złożyłam i już mam wszystko...

natalijka Jak tam Klara? No i Jak tam Kubuś?

kasienkka A to ci się rozrabiara z Malwinki zrobiła :twisted: Dwoje zbyt spokojnych dzieci to by Ci za dobrze było :twisted:

justichojnice Co tam u Was?

emka Jak tam Kubuś?

U nas po staremu w sumie, nadal wsio się kręci w ogół zajęć...
Za tydzień badanie dna oka i już się kurna boję...nie wyobrażam sobie tego...
Z mową nadal cienko, mama, tata, fe, uf, nana i dziś pojawiło się ce <chcę>, ale na jak długo jeszcze nie wiem ;)
No i po ponad roku uczenia, nauczył się pokazywać części ciała :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Karina kuba jak to kuba- wiecznie z glutem pod nosem :) na szczescie z zachowaniem sie troche ogarnął:) ma fiola na punkcie robakow, jak jakiegos zobaczy to az sie trzesie, lapie je i w ogole, w koncu go cos upitoli. Rano wstaje i krzyczy "idziemy na spacel szukac lobaka" :P ostatnio ze zlobka wrocil ze slimakiem w kieszeni a panie mowia ze sobie nie radza bo gania wszystko co sie rusza i boja sie zeby jakiejs osy nie upolowal- a raczej ona jego.
Natalijka jak klarcia? Lepiej czy dalej sie meczycie?
Karina Mati jeszcze nadrobi mowe :) no i brawo za pokazywanie czesci ciala :)

Kuba w sumie to juz gada jak stary :) ostatnio kazal mi dotknac zyrandola a ja mu mowie ze nie dosiegne to on do mnie " no co ty mama, siegaj!"
Albo jak cos wyleje to jest "o jeeezu wylalem helbate".

Kasienka to ci sie lobuz zrobil, ale kuba tez mial tak ostatnio, wszystkim rzucal, plul, gryzl itp. Myslalam ze sie z nim wsciekne. Ale prZeszło mu za kilka tyg :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

To ja chyba wolę już hopla Mateusza na punkcie wszystkiego co okrągłe :lol: Na spacerach szuka jedynie co kapsli od butelek 8) Umarłabym, gdyby mi do domu znosił robactwo :lol: Fuuuuj....

Ale robi się z niego chuligan... :lol: Dziś próbował obrzucać samochody kamieniami :roll: I nie szło wytłumaczyć, że nie wolno :roll:

Offline Wyświetl profil  

Hejka Hejka :)

Kasienka, jak sobie radzisz z trójeczką?

emka, ten Twój Kuba to od urodzenia taki hop do przodu był :) Fajnie się już rozgadał :)

Karina, ohoho, łobuziaczek się robi z MAteuszka ;) ale dla niego to zabawa na razie, pewnie trzeba tłumaczyć milion razy, co?

Jenn, Eurydyka, eolenka - jak tam u Was? Jak samopoczucie?? :)

U nas różnie,
Kuba już taki, fajny mądry chłopak się zrobił, śpi lepiej, budzi się zazwyczaj raz w nocy, czasem uda mu się przespać do 6 bez pobudki. Trochę się rozgadał, ale wszystko takie niewyraźne, że służę innym za tłumacza, bo nikt go inny nie rozumie ;) złosnik jaki był, taki jest, ale to już taki jego urok ;) od września idzie do przedszkola, byliśmy już dwa razy tam, jest histeria kiedy ma na 10sek zostać beze mnie. Boję się tego września. Będzie najmłodszy w grupie, nadrabia za to wzrostem, wszyscy myślą, że ma co najmniej 3-3,5 roku ;)

Klara (vel. Tala ;) ) ma się różnie, juz był spokój w miarę z tydzień, bo dostała silne krople na wieczór, więc budziła się tylko 2-3 razy na mleko. A od dwóch nocy tragedia znów, nie wiem czy organizm się przyzwyczaił do tych kropli, czy ząbki idą? Drapie się do krwi, na nic nie pomagają "niedrapki", trze tak mocno, że jest w stanie uszkodzić skórę, a ja nie mam siły nie spać całą noc i jej pilnować, kiedy jest cicho przymykam oko i się dzieje.
W dzień też masakra ze spaniem, ma 3 drzemki po uwaga.... 30 minut, z zegarkiem w ręku, czy to śpi w łóżku, czy w wózku na spacerze, czy w samochodzie ;) choć tutaj już zwqlam winę na geny ;) Kuba w jej wieku spał 2 razy po 30-40minut ;) ;) ;)

Z m-c czeka nas podróż 400km,
boję się jak cholera, tym bardziej, że Kuba wymiotuje na dłużzych dystansach ;)
Nie wiem jak to przetrwamy,
w drodze powrotnej chyba nadam dzieciaki kurierem ;) ;) ;)

Offline Wyświetl profil  

natalijka
Puki co nie jest źle Elizka to spokojna dziewczynka teraz zaczeły jej iść ząbki to mialam trzy dni od 4.30 do 8 rano okropne marudzenie.potem jakoś daje się przeżyć. najwięcej zajmuje mnie wychowywanie Malwinki żeby nie była taka łobuziarą i z pomocąnajstarszej corci edukujemy Malwi jak ma się zachowywa i idzie o w dobrą stronę. wczoraj byłam u siosrty i pokłuciły się z jej córką 4 miesiące młodszą i już malwi otwierała buzię żeby ugryść , ale jednak tamtej oberwalo się ręką po plecach.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Hej!

Melduję się :)
Nasza Zosia jest z nami. Urodziła się 1.05, czyli 8 dni przed terminem. Ważyła 3940 :shock: i mierzyła 55 cm. Po dwóch dniach wróciłyśmy ze szpitala do domu. Cieżko zniosłam drugie cc, w szpitalu ból niesamowity, w domu pierwsze 3 dni baaardzo ciężkie. potem już coraz lepiej się czułam a teraz praktycznie zapomniałam o tamtym bólu.
Zosia jest podobna do Igiego jak był taki mały. ŁAdnie przybiera na wadze- waży już ponad 4700g. Śpi różnie, w dzień potrafi jeśc 3-4 h cały czas a potem śpi ok 3 h.

no dobra, musze uciekać.
Ściskam Was

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Eurydyka
Gratulacje córeczki fajnie że dobrze przybiera.

Elizka ma już pięć miesięcy a waży zaledwie 5,5kg jest już na samym mm musiałam skończyć karminie bo nie przybierała dobrze na wadze i pediatra mi sprawdziła pokarm okazał się do bani więc od dwóch tyg jedziemy na enfamilu. 12 czerwca mamy chrzest Jeśli macie ochotę to możemy przerzucić się na fejsa i zroić sobie tajna grupę tam jest o wiele wygodniej pisać, a najlepsze to że nikt tego nie widzi co o tym sądzicie?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Eurydyka Ogromne gratulacje!!! Witamy Zosię na świecie :) Duża pannica :)

kasienka Na jakiej podstawie lekarka stwierdziła, że pokarm jest do bani? Bo aż mnie ciekawi ;) Choć ja tam cię rozumiem...z młodym miałam podobnie ...przez 2 miesiące przybrał ledwie 600g i jeszcze leciał z wagi....

Co do grupy na fb...Pewnie większości tutaj byłoby wygodniej pisać właśnie na fb...
Mnie obojętne, choć wiadomo, tam jestem częściej :) Jak dla mnie możemy tam się przenieść...

natalijka Fajnie, że Kuba się rozgaduje :) Oby jednak do września się oswoił i nie płakał za bardzo w przedszkolu :) Miejmy nadzieję, że u Klarci w końcu się uspokoi z tą skórą, bo się biedulka strasznie męczy pewnie :( No ale spanie to ona ma... :lol:

U nas powoli leci, młody robi postępy, co prawda nadal z mową kiepskawo, ale zaczyna powoli pokazywać rączką to co chce czy na obrazkach....zaczął zaczepiać dzieci, na zajęciach też sobie radzi, nie płacze jak zostaje, ze mną na zajęciach różnie...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziewczyny, co tam u Was?

Justi? Jenn? Eurydyka? Eolenka? Napiszcie, co tam u Was słychać? Jak dzieciaczki?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4569 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 225, 226, 227, 228, 229

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]