Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 9:51 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11006 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 547, 548, 549, 550, 551
Autor Wiadomość

Palusinka, eks przychodzi do dzieci 1-2 razy w tyg, czasem rzadziej. A na poczatku codziennie przylazil.
No dzieci troche przezywaja, zwlaszcza starsza.. Zadaje duzo pytan typu "a dlaczego tatus z nami nie mieszka?" itp. Ale juz chyba sie przyzwyczaily. Mam nadzieje :)
A co tam u Was dziewczyny?

Offline Wyświetl profil  

Hej dziewczyneczki:) Ja jestem mamą Paulinki, która urodziła się 26.04. 2010. Może dołączę do szanownego grona:)
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

witamy serdecznie i zapraszamy do rozpisania sie.
U nas jedna choroba sie skonczyla a kolejna za porogiem bo znow katar sie pojawil. Macie jakies sposoby na pozbycie sie go?
Jakie prezenty planujecie na mikolaja i na gwiazdke? Za mniej wiecej ile?Ja mam wielka zagwozdke. Mlody wchodzi w etap Lego wiec pewnie jakis wiekszy zestaw dostanie. Marzy mu sie 60036 czyli lego city arktyczna stacja za ponad 300zl...
Na Mikolaja worek sako/pufa podrabiana? Ale nie wiem ajk sie za to zabrac bo do 150zl bysmy chcieli sie zmiescic

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

cześć;)
jak leci?ja przymusowy urlop,złamałam paluchy:D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

hej dziewczyny sto lat minelo teraz jakos mnie natchnelo... i mi sie przypomnialo. widze ze u was w zyciu wiele sie zmienilo..
moj kwietniowy lobuz rosnie jak na drozdzach , jest zdrowy jak ryba .. na szczescie ..n w porownaniu do duzego co na dzien dzisiejszy po 8 operacjach w wieku 8,5 roku ale jakos to juz rutyna jak nie jedno to drugie to reke zlamie ale sie kawaler z niego zrobil i kreci 3 klase.
maly niestety slabo po polsku nie zeby nie mowil nic ale slabo w porownaniu do duzego.ja skonczylam moja prace w markecie i wzielam sie za przedszkole. wiec praca mi sie podoba dzieciaki sa boskie jedne latwiejsze drugie trudniejsze inne tez niepelnosprawne w sensie rozwojowym a raczej opoznione w rozwoju ale tez przefajne... aby jedno one Maja tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyllllle energiii :shock: :? hahah ale to chyba dlatego bo z 2 dzieci na Gruppe 70 to jednak skok.no i mamy w grupie 20 polskich dzieci :D :D
zycze wam wszystkim wszystkiego dobrego zdrowka dla maluchow i dla was rowniez a bardzo mnie cieszy ze nasz watek wcale nie zdechl

Offline Wyświetl profil  

Witamy po dllllugiej przerwie :papa:
od czego zaczac ?moze od dobrych wiesci dziewczyny rosna jak na drozdzach normalnie pelna chata :D
po urodzeniu pauliny zrobilam prawo jazdy poszlam do szkoly teraz w maju pisze mature :D maz dalej wyjezdza i nagle w pazdzierniku 2015 mri glowy zmiany ogniskowe pozniej ponkcja ledzwiowa i znowu mri kregoslupa szyjnego- diagnoza SM przez chwile swiat sie zawalil co dalej?jak zyc ?co z dziecmi? ale pocieszenie najlagodniejsza postac rzuty co 10 lat bez leczenia przezyje teraz jeszcze czeka mnie rezonans reszty kregoslupa i rechabilitacja .
Teraz na zycie patrze inaczej staram sie byc jeszcze blizej dzieci i meza .
wiec dziewczyny badzcie dumne ze swoich dzieci kochajcie je najbardziej na swiecie one kochaja nas bezwarunkowo nie wazne czy jestesmy grube chude rude czy bladynki .
pozdrawiam wszystkie dziewczyny i caluje dzieciaczki :papa:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11006 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 547, 548, 549, 550, 551

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]