Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 9:29 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9843 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 493  Następna
Autor Wiadomość
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

Zgodnie z regulaminem, ze wględu na wydajność forum, długie tematy dzielone są na krótsze.
Poprzednie posty w tym temacie można znaleźć tutaj http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=10704

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hellooo ale tu pustki!!!

dziewczyny gdzie wy jestescie???

ale nas przenieśli... na kwietniowe dzieciaczki 2 :roll: :roll:

Kasiunia a czemu masz obawy??

jak Oli wstanie to jedziemy do tesciowej na obiad :? :roll: ale najpierw musi isc spac ;)

Niunia gdzie jestes??? :cmo:

całuje wszystkie babeczki ;) :cmo: pa pa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kasiunia Joanman Joan spokojnie to raczej nie sądzę żeby było,
ale dla nas z dziećmi to chyba najlepsze miejsca,
bo tak już tylko chyba centra handlowe nam zostają :? :roll:

Katiarott miłego dzionka :D

http://www.olka.upd.pl

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nie podoba mi si eten podział no ale skoro ama tak zdecydował :roll:

kasia joan joanman no to w takim razie godz 12 zoo i teraz pytanie nowe czy stare ja jestem za nowym!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kasiunia no ja też jestem za nowym,
już pisałam Joanman że można znad Malty dojechać kolejkąm
i chyba już jest czynna :D

więc możemy się spotkać na Malcie przy kolejce :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no to super godz 12 malta

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

To gdzie my teraz jestesmy?

Chcialam zlozyc serdeczne zyczenia wszystkim Joannom i Zuziom w dniu ich swieta. Duzo slonca i radosci!!!

Pa pa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dobry wieczór!

Widze że się nam lokalizacja pozmieniała, ale jakos się odnalazłam :)

Niedziela minęła szybko i miło, eM wlasnie uspił Oliwencję, więc wieczór mamy dla siebie :)

joan
juz kiedys mialam zapytac, kimz zawodu jest Twój eM?

Joanny I Zuzanny, a jest ich tu trochę :) - wszystkiego dobrego!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

To jeszcze raz ja - tym razem w imieniu odcietej od netu Lucysi:

Najserdecniejsze zyczenia z okazji imienin wszystkim Joannom i Zuzannom!

Buziaki i caluski i zmiatam robic zupe zlasicowa na obiadek (czytaj pomidorowke :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Heloł!
Hi, hi, widzę, że nam wątek na kawałki tną. :lol:
Jako Joanna dziękuję za życzonka, ale akurat imieninki to w sierpniu obchodzę. :wink:
A tym Asiom co dzisiaj i Zuzannom także - STO LAT, STO LAT!!!

Asica - buziczki! :lol:

Trzydziestka - ano m jest w sumie urzędnik państwowy, a zajmuje się i kulturą, i sportem i oświatą i profilaktyką zachowań ryzykownych (czyli wszystkie patologie, bezdomni, itp.). I jeszcze jakby było mało to służbą zdrowia też. Wszystko w wymiarze gminnym, ale sporo tych obowiązków ma. :?

Ech, mam nadzieję, że uda mi się dojechać na to spotkanie w P-niu. Na 100% będę wiedziała w piątek, to Wam napiszę. :wink:

A jutro zwariowany dzień - od 9.40 szkoła, do 15. zaraz potem zebranie zespołu przedmiotowego, a potem jeszcze na 18 dentysta - sadysta. ciekawe czy zdążę jakiś obiad w międzyczasie zjeść.... :roll:

Buziaczki kochane kwietnióweczki! :cmo:

Maleństwo 11.09.2009 (9tc) [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja mam wolne jutro :)
U nas obchodzony jest Memorial Day, zatem mamy poniedzialek wolny :) Generalnie weekend nalezy do intensywnych. Wczoraj bylismy w muzeum lotnictwa wojskowego, bo jak tydzien wczesniej do kolezanki jechalismy to skrecajac obok maly udezyl w placz, ze nie w ta strone co trzeba skrecilismy, czyli nie do samolotow. A potem na wycieczke w kanion w drodze do mnichow trapistow po miodek. A po poludniu do ogrodu botanicznego, gdzie maly sie w fontannie wykapal :)
A dzis rano na basen pojechalismy. Michalowi sie bardzo podobalo :) Jutro znowu jedziemy :) Mala rybka z niego. I nie bal sie :) A mi sie posypal stray kostium jednoczesciowy, jeszcze sprzed ciazy, wiec musielimy mi nowy kupic. W trakcie gdy sama w przymiezalni szalalam, Michal wykanczal Grzeska schodami ruchomymi w sklepie. :) No i na koniec plac zabaw, z ktorego wracalismy z rykiem i wielkimi lzami w oczach, na policzkach i bluzce - tu juz w postaci plam, bo on jeszcze chcial, a wielka czarna chmura juz do nas kroczyla.
Udalo mi sie dzis polozyc moje dziecko prawie bez mleka do poduchy. Zamienilam butelke na niekapek a z niego nie chce ciagnac, wiec byl tylko lyk, prewalanko po naszym lozku, bajka opowiedziana z glowy (o ksieciu Michalku), awantura, bo przeciez bez awantury i zgrzania sie przy tym (tu mowa o Michale) by sie nie udalo no i w koncu padl. Mleka nadal nie chce pic z innych kubeczkow, ale zwracam uwage by zjadl najmniej jeden jogurcik i dostaje kasze na mleku na gesto rano i wieczorem. Mam nadzieje, ze to wystarczajaca dawka nabialu (sera nie lubi, pluje nim).

Rozpisalama sie egoistycznie ;) ech raz na jakis czas mozna :)

Monika
- i jak odwyk Niusi? Nadal tak dobrze jak pierwszego dnia?
Joan - a kto sie zaja dzieciakami po interwencji policji? Wiecie cos wiecej? Milego dnia w pracy. Jeszcze chwilka i pobyczysz sie na wakacjach :)
Emila - zyjesz jeszcze?
Gosiaczku, a ty w maratonie pracowniczym? A wiesz co, wlasnie przeczytalam kolejna ksiazke Szwaji - Dom na klifie - ja normalnie kocham ta babke. Jak nie czytalas - goraco polecam. Ja ja zjadlam. Siedzialam i jak glupia oderwac si enie moglam.
Niunia -co powiedzial kardiolog? Wszystko w porzadku z serduchem Ola?
Kasiarott, jak z Oli spaniem wczoraj? Lepiej?
Kasiunia - a jakie masz watpliwosci co do ciazy? A co o tym twoj em mysli?

Przerzuce sie na moj komputer i pare fotek obrobie z wczoraj :)
Buziaki kobiety :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Helou poniedziałkowo :D
buuu jak ja nie lubię poniedziałków :twisted:
Nie zaglądałam do Was przez weekend bo czasu znów zabrakło :oops: ale obowiązki domowe zabierają większośc mojego wolnego czasu :roll: to sadzenie drzewek,to plewienie,to podlewanie...wczoraj do wieczora przesadzałam roslinki w ogródku :D ale mam teraz pięknie :D i 2 nowe drzewka-wierzby :wink:
Nusia od rana do nocy goni po ogródku więc przynajmniej można coś zrobic,bo nam pomaga :lol:

Dziękujemy za trzymanie kciuków :D jest dobrze,Nusiak daje radę bez smoczka.I nawet jestem zaskoczona że tak spokojnie to zniosła :shock: najgorsze były 3 pierwsze dni,budzenie się w nocy,wczesne wstawanie,i problem z popołudniową drzemką,ale wczoraj już było spokojnie.
Oczywiscie czasami jak się Nusia rozżali z jakiegoś powodu to płacze o dudusia,ale daje sobie wytłumaczyc,że dudusia nie ma i już :wink:

W sobotę bylismy na placu zabaw i nasze dziecko rozwaliło nas tekstem:
"Mamusia nie huśta się bo huśtawka jeśt za mała,a tatuś nie huśta się bo ma za duzią pupę" :lol: :lol: :lol: :lol:
Normalnie jej logika powala :lol:
I jeszcze wczoraj bardzo chciała lody,i eM mówi do niej idź do mamy to Ci da,wiec ją prowadze do kuchni a ona na to:
"Mama!siupej jeśteś" :lol:

Ehh rozpisłam się 8)

kasiuniaco do diet,to kopenhaska jest znacznie bardziej rygorystyczna i jej bym się bała :? przy noreweskiej jest więcej owoców i warzyw.
asiczkooczywiscie jak chcesz to Ci wyślę :wink: Odwyk trwa :lol:
Mówisz ze Miś pływak,super!Wiesz,co do straty wagi i ludzi to mnie też się pytają co ja taka zmarniona :shock:
Generalnie dziewczyny,mnieto do wagi idealnej to jeszcze bardzo bardzo daleko :( bo nadal mam za dużo na plusie,ale zawsze to jakiś początek :?
katiarott,trzydziestkato jesteśmy umówione na sobotę :D mam nadzieję że pogoda dopisze :D Co do szczegółów to się zdzwonimy oki?Mam do Was obu kom to wyślę smsika :) Ale fajnie :D
katiarottja też szpinaku i selera naciowego nie lubię,blee ale tego nie jadłam i już :wink: Opis Oli ganiającej po nocy bez ubrania bardzo mnie rozbawił,bo sobie ją wyobraziłam jak tak goni po nocy :lol: :lol:
joanwiesz,u mnie to była jakaś taka chwila,dzisiaj odstawiamy i już...też planowałam w wakacje...no ale mamy to już za sobą 8) U mnie nie ma problemu,że ktoś się złamie,bo M nie,a niania tym bardziej :wink:
Straszne to z tymi Waszymy sąsiadami...dobrze że M zareagował.
Gosiaczkudo poszportu potrzebujesz wniosek+2 fotografie(spełniające wymogi biometrii),oryginał aktu urodzenia,dowód opłaty paszportowej(dzieciaki do 7 lat 30zł)
Tylko że musicie ten wniosek złożyc wspolnie z Twoim eMem,muszą byc oboje rodzice.
Litekale Remuś cudnie Cię ustawił :lol: :lol: :lol: mały męciźna :lol: Ale Ci fajnie z tymi przygotowaniami :) trochę zazdraszczam :oops: ale ja to się boję kolejnego :wink:

Na Dzień Matki kupię obu mamom (mojej i teściowej) jakieś ładne kwiaty i jakiś drobiazg z biżuterii,albo czekoladki.Myślę że liczy się pamiec :wink:
A na Dzień Dziecka kupiłam i schowałam dla Nusiaka taka fajną książkę o motorach,tam jest plansza i różne gry i malutkie modele motocykli.Do tego dostanie słodycze i pewnie gdzieś w niedzielę pojedziemy na huśtawki.Niestety w poniedziałek 1 czerwca wyjeżdzam daleko na szkolenie więc mnie nie będzie :?

Miłego poniedziałku :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Monisia ja lubię ziemniaki tylko z grilla w mundurkach z masełkiem. Co kupiłaś Nusi na obiecany prezent

Asica Dominik też lubi rzucać kamykami. Dominik też dużo je. Po kaszce na gęsto na 210 wody jeszcze kanapkę lub kawałek ciasta, lub jakiś owoc

Katirot
ja szpinak lubię, chociaż, ten świeży, który zrobiłam w weekend nie był smaczny, muszę następnym razem dodać jajko i śmietanę

Joan
znam te kiepsko przespane noce jak Dominik do nas wpadnie. Biedne dzieci sąsiadów :cry:

Gosiaczek
do paszportu potrzebne są zdjęcia, wypełniony wniosek, akt urodzenia i oboje rodziców. No właśnie dlatego chyba sobie sama będę malowała :wink: Podziwiam za mobilizację do ćwiczeń, ja tylko sobie obiecuję :evil: Dominikowi też oczko ucieka i byliśmy u okulisty, kazała tylko robić ćwiczenia i tyle.

Litek
fajnie, ze Remcio woła na nocnik

Trzydziestka
tak, byłam strasznym niejadkiem więc rano mi wciskali, ale nie miałam smoka do usypiania - nigdy, Dominik tez nie :lol: Na dzień matki kupimy po kwiatku

Gomi
:cmo:
ja nie mam pomysłu na dzień dziecka, więc chętnie poczytam Wasze pomysły

Wszystkim Joannon i Zuziom (małym i dużym) - dużo zdrowia rodości i spełnienia marzeń

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

I jeszcze zaległe ale bardzo szczere życzenia imieninowe dla wszystkich Solenizantek Zuzek i Asiek :lol: Sto lat!

Elisiakupiłam jej maskotkę Myszkę Miki,bo z tej serii ma już kilka misiaków i zestaw małej pani doktor :wink: Teraz chodzi i wszystkich bada :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej :D

Joan byłoby fajnie :D

Monisia Nusia super mówi :D

Asica ja dziś też mam woolne,
no ale z innego powodu :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czesc moge dolaczyc?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam ja tez pisze jak zawsze z pracy

asiek pewnie pisz cos o sobie widze ze masz dwa maluszki :)

asica m nic nie mówi o ciąży on tez chce ale ja sie boje, bo olo urodził sie z trzeciej mojej ciąży pozostałe nie donosiłam więc boje sie aby sytuacja sie nie powtórzyła no i nie wiem co zrobie jak bede musiała lezec a jak wytłumacze to olowi, ze go nie moge podniesc nie wiem :roll: :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kasiuniatrzeba myślec pozytywnie!zobaczysz będzie dobrze!

Ja z jednej strony bardzo się boję,a z drugiej tak w skrytości ducha bym chyba chciała :oops: a mój M to bardzo by chciał drugą dzidzię....
Pożyjemy,zobaczymy..muszę miec spokój w pracy i stabilizację a potem się zobaczy.
Tylko moja niania już nie chce więcej zajmowac się dziecmi...i to jest dla mnie największy problem...bo drugiej takiej jak ona nigdy nie znajdę 8)

Asiek23witaj,zapraszamy :D Napisz coś więcej o sobie i swoich dzieciaczkach,bo widzę że masz dwójeczkę :D

Ale mi się znów nic nie chce,bleeeeeeee :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a wiec Witam. cos wiecej napisze jak przyjdziemy ze spacerku, bo wlasnie sie zbieram z maluchami a zanim wyjdziemy to troszke minie. wiec do pozniej papa.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Asiek witaj :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9843 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 493  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]