Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 5:58 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1007, 1008, 1009, 1010, 1011
Autor Wiadomość
 Tytuł:
autoban (PW) regulamin forum pkt.20
Awatar użytkownika

Wow Basiu to niezle dzialacie :) my od tygodnia nie ruszylismy praktycznie nic ;] dzis moze sufit mazne ale to dopiero jak maz na nockepojdzie a cora spac, w dzien nie remontujemy ze wzgledu na nia, jedynie nocki....

malzowi przejdzie! niech sie cieszy,ze ma zaradna polowke!! a jak krzyczy to po pyku daj i przestanie szybko :P w koncu niech wie ze patryjarchat sie skonczyl :twisted: :twisted: moj do mnie od tygodnia gada,ze jestem Naszym przywodca ;]
znajomy chcial go na sztuki walki zabrac, wg mnie to glupi pomysl tylko i wylacznie na fakt,ze jest po operacji kregoslupa i takie rzeczy nei sa dla niego, powiedzial kumplowi: zona mi nie pozwala;] i dobrze, niech mysli,co robi! :wink:

spac nie moglam w nocy, gadalam wczoraj z moja kuzynka,staraja sie o drugiego maluchatyle samo co my, im sie udalo ale poronila na dniachw 8tyg, serducho bylo za slabe...pogadalysmy sobie wczoraj,mam nadzieje, ze chociaz rozmowa jej ciut pomoglam...

wichura straszliwa, malz musial swojawileka antene sciagnac od radia bo sie zerwala :( sasiedzi sie pewnie ciesza-gnoje jedne! no niestety sasiadow sie nie wybiera, przynajmniej drudzy sa ok icala reszta na ulicy.

nocka slaba tez ze wzgledu na Ale, nieswoja jest jakas....

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej!
Basia współczuję remontu, no ale po za to będziecie mieć pięknie :D
JoAnn* u nas też nocka kiepska ale przez katar który się do nas przyplątał. to pierwszy Ani katar , nawet dzielnie go znosi myślałm, że będzie gorzej.
Agulinka :okk: :$%^: pewnie kamień spadł Ci z serca
huda prezentu nie mam jakiegoś upatrzonego, jak będziemy w sklepie to coś się wybierze :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

aktuiz no pieknie sie Anulka bez kataru tak utrzymala :) u nas zakazdym razem po powrocie z PL byl katar,naszczescie nic wiecej!

mlodadopiero padla, w dzien spala mi az 3h!!! malz wpracy, a ja uciekam spac i mowie spokojnej nocki:*

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej babki,jak po weekendzie?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

u nas spoko, katar się skończył, dziecko teraz bawi się kasztanami

nie dajecie ostatnio nowych fotek, jakie fryzurki mają wasze córeczki, upinacie, już coś na tych włosiątkach, Ani spineczkę czasami przypnę ale przeważnie ją ściąga, a kucuś to taki malusi, bo my raz ścięliśmy włoski niunci na króciutko

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aktuiz jakos sie nie skladalo :wink:

Ally ma grzywke, reszta jeszcze nie podcieta, czasem jej gumka wiaze, przewaznie mapuszczone, spinki tez w ruch ida...

dostalysmy odpowiedz odmowna odnosnie forum prywatnego....

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam i Ja
aktuiz jeśli chodzi o galerię to dawno opustoszała ;( niestety
JoAnn* szkoda że odpowiedź odmowna w sprawie forum ale pewnie za mało pisałyśmy żeby przenieść nas na prywatne może jak więcej dziewczyn się uaktywni to będzie można próbować na nowo
My długi weekend dość intensywnie spędziliśmy byliśmy w górach na wyciągu z małym nie bał się siedział grzecznie w gondoli ;) aż nie poznawałam synka. Byliśmy też pierwszy raz z nim na basenie ale mu się podobało broił na całego oczywiście przy wyjściu z wody był wielki płacz ;) na to na tyle co u Nas pozdrawiam i dziewczyny piszcie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej,hej;]

zajrzyjcie w wolnym czasie na nasza skrzynke :wink:

Lpojechal zglosic jednego kolesia co mu sie odgraza, z ebaya...koles jest smieszny, kupil radio od L, sprawdzil je jak dziala zanim kupil, potrzebowal je na zawody,a teraz chce oddac. ebay nie rozpatrzyl pomyslnie dla niego tej sprawy i sie koles odgraza....
radio warte kupe kasy, dzialajace jak trzeba, przeciez mogl powyciagac czesci z niego itd....co za ludzie....

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

JoAnn* zaglądałam na skrzynkę i niestety nic nie ma myślalam że wstawiłaś zdjęcia Ally

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Agulinko to nie mam pojecia czemu, zajrzyj na PV

czekam na L, poszedl do kumpla....potem UU a potem :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hop...hop ...majówki ... co taka cisza?? czekamy na Was na nowym wątku!!!zajrzyjcie na PV !!!!

A ja mam urwanie głowy ostatnio, jeszcze nie uporałam się z syfem po remoncie, Natalia marudna strasznie. Wczoraj byłam po prezenty na mikołaja i dzisiaj znowu musiałam jechać wymieniać, bo niektóre to taka lipa była, że aż wstyd dawać, ale udało się ;-) . Dostałam też odpowiedź z uczelni dopiero w sobotę mamy 1 spotkanie organizacyjne, więc może w końcu ruszą :wink: . Mężuś w sobote wraca na 1 dzień i będzie wkurzony, że ja na uczelnie idę .... biedulek, ale ma pecha...
dziewczyny a co u was???
Agulinka 26 super wypad :wink: . Ja bym się bała Natalii bała wsiąść, ona taka ruchliwa ....
aktuizmoja ma spinkę zawsze... nawet sama sobie zapina, super wygląda w 2 kucykach, ale nie lubi mieć gumek na włosach spinki są ok, gumki bee

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1007, 1008, 1009, 1010, 1011

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]