Dzisiaj jest czw lut 21, 2019 3:00 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2361, 2362, 2363, 2364, 2365
Autor Wiadomość
 Tytuł:

czaga trzymam kciuki za was, będzie dobrze... mam nadzieję, ze szybko wam ten czas w szpitalu zleci.

co do "dorosłego" jedzenia jestem podobnego zdania jak ty... choć korci dać już coś popróbować (mnie w sumie nieszczególnie), to myślę, ze póki NAtalia je te kaszki, zupki, jogurciki, biszkopciki i bułeczki do pomemlania oraz zapija to mlekiem - to niech je na zdrowie, a inne potrawy uruchamiać będe w razie wybrzydzania, gdy tego co je teraz już w ogóle do buzi nie weźmie... niech te nowe smaki pozostaną właśnie na takie okazje ... i też wydaje mi się, ze po skończeniu roczku można zacząć dawać coś więcej,w końcu te nasze dzieciaki mają dopiero po 10 mcy

a jeśli chodzi o większe kawałki to u nas na szczęście NAtalia radzi sobie już dobrze z każdą konsystencją

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej
my po urodzinowej imprezce :Pudała sie:P
musze przyznac,torcik mi sie udał :P:P

ale za to Bartus z temperaturka zobaczymy jeszcze jak tak dalej bedzie to sie rzejdziemy do lekarza.
Ja stawiam na ząbki albo trzydniowke.
Bo oprocz wysokiej temperatury (wczoraj nawet do 39,6) nic mu nie jest smieje sie bawi, chodzi sobie po domu... dajemy mu Calpol na zbicie goraczki, dzisiaj spal z nami i rano bylo juz tylko 37.2.Poobserwuje go jeszcze jak dalej będzie wzrastac to wtedy do lekarza.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

Rafcio dziekuje wsyztskim ciociom za gratulacje na pierwsze kroczki....to pawda ajeczko na czrowrkach zasuwa jak nei wiem ale sam z siebie chodzi coraz wiecej - nawet nie zachecany - potrafi przejsc juz cala kuchnie tak jak Moni27 pisla ze paula tez zaczela od paru kroczkow a po kilku dniach chodzila całymi kilometrami :P
na basenie bylo super...choc wstyd matce bylo w stroju kapielowym - ale jakos bylo. Raf bal sie napoczatku, plakal i wczepil sie we mnie tak mocno ze go potrzym,ywac nei musialm sam wisiał na mnie.... ale pomalutku, polatultku sie oswoił...cieszyl siepozniej i smial na glos jak robilismy kruzele w wodzie...byl zadolowlony..... tylko koeljny wielki problem.... prysznic....kiedys niechacy babcia wloncyzla prysznic nad wanna i go woda zimna ochlapala i wystraszyla....od tamtej pory boi sie panicznie....wiec wyslzismy z basenu bez prysznica. anika dzieki za liste....w sumie mialm wsyztsko co bylo potrzebne, niestey barbasiu nei porobilismy zdjec..jakos nei bylo jak i czasu tez bralko.

co do parowek to wymion w nich nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!

w kwesti zlotu proponuje aby kazda z nas wybrala kilka miejsc na necie i podrzucila z czego wspolnie cos wybierzemy
wg mnie kryteriami powinno byc:
wojewodztwo łódzkie ( jak dla mnie jak najblizej swietokrzyskiego :P )
lazienak w pokoju
plac zabaw lub na tyle duzy ogrod aby mozna bylo gdzies te nasze rozbrykane pociechy umiesiec
no i jakies miejsce na grilla
duza sala wewnatrz pomieszczenia na ewentualne niepogody!

avilka super ze robilas nalezniki - i fajnie ze przetestowalas mi sie jakos nei chce.....ale napewno sie za nie kiedys wezme

gonia u mnie Rafcio dostal deserek: jog naturalny pol malego opakownaia, 3 biszkopty ( takie okragle), i z 5 truskawek - wyszlo pyyyyyyszne....sama bym mu zjadla :P i co najwazniejsze nie ma zadnej wysypki po bialku z jogurtu, z dnaonka i z masla :!: :!: :!: :!: :!: :!: :) moze udalos ie ze skazy juz nie ma ( ale jeszcze ccciiiiiii)

chcialam tez wam polecicic ciekawy sposob na zupke rybna z ryba wedzona TERWAL jest super bo ma malo duzych osci, miesko chudziutkie, miekkie i delikatne.....gotuje na takim miesku zupke z marchewka, ziemniakiem, cukinia i cebula.....super wychodzi

honey zdrowka Oliemu. Raf sika duuuuuzo ztn nie moze tak duzo jak czesto.... pampersy ma ciezkie, ale jak sadowie go na nocniczku to widze ile nasikal - ledwo zakrywa dno.... ale Raf duzo pije wypija razem zmalekiem prawie 2L plynow dziennie - wiec to robi swoje.... moz epodstawiaj Oliemu wiecej picia..... powiniem chyba wiecej pielusek moczyc....czy nei jest lekko odwodniony sprawdzic dotykajac ciemiączko - jesli jest wpadniete - trzeba podac wiecej plynow!

unmonday mieso automatycznie odzielone tzn jak np masz mieso z indyka ze wsadzaja claego indora w maszyne i wychodzi zniego mieso, piora i kosci.....kazde osobno....hahaha nie wyglada to az tak drastycznie ale mniej wiecej o to chodzi ze przechodzi on przez pare masyzn, kazda cos robi..... aby odzielic miesko i na koncu je zmielic

POLUSIA masz racje super jedzenia nie ma...

gdyby chcial czlowiek dac dziecku super jedzenie to musial by:
zaszkarniowac i zadrenowac kawalek pola ( aby prze zpowietrze lub glebe nie przenilaky nawozy od sasiada) uprawiac samemu np. kukurydze oczywiscie nei prsyakajc przed szkodnikami, podac taka kukurydze swojej kurze, i z takiej sojej kury zrobic w domu po domowemu miesko...... co jet juz nei mozliwe bo nie ma odmian kukurydzy nie modywikowanej genetycznie :P :P :P tak wiec nie popadajmy w obled - przeciez nasze dzieci beda w naszym swiecie zyc i bede te parowki jesc!

lamika tez jestem zszokowan jak szybko rosna dzieciom wlosy po ostrzyzeniu.....

czaga Bedzkie OK! Nie martw sie! a nie myslas aby samemu wedilnke zrobic? Np piekac w piekarniku kawalek cielęciny?

Wszytekgo najlepszego soelnizantom!!!!!!!!!!!!!

Zapraszam na deserek:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nanaci mysle ,ze co do jedzenia dla naszych maluszkow to wszystkie chcemy jak najlepiej i rzeczwiscie ciezko bedzie ich uchronic przed podawaniem produktow rafinowanych. jednak ja wychodze z zalozenia , ze dopoki moge kontrolowac to co je, bede starala sie utrzymac jak najbardziej naturalna diete. Sama tez przy tym zaczynam zmieniac swoje bledne nawyki zywieniowe. Jest to dosyc czasochlonne ale poki co probuje byc konsekwentna i nie dawac sie skusic nawet paroweczkom :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
All Mighty Admin
Awatar użytkownika

Zgodnie z regulaminem, ze względu na wydajność forum, długie tematy dzielone są na krótsze.
Następne posty w tym temacie można znaleźć tutaj http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?p=4456481

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2361, 2362, 2363, 2364, 2365

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]