Dzisiaj jest wt kwie 23, 2019 6:56 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2310, 2311, 2312, 2313, 2314, 2315, 2316 ... 2365  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
#
Awatar użytkownika

Corcula pisze:
A wlaśnie nanci ile już zrzuciłaś?
7kg....cm nie mierze...teraz przez 3 dni pozwalalam sobei na nieco wiecej jedzonka i waga nie spadala..... od dizs zaczelam od nowa...musze cwiczenia dorzucic do tego

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

ja już od dawna daję młodej jajo całe. Wiem, ze to nie od tego ta wysypka bo jak jajka nie dawałam też była, ale nadal nie wiem od czego............

dzieki trix :wink:

dziołszki wiem, że powolutku wyprzedajecie rzeczy po maluchach, więc jesli któraś sprzedawałaby matę edukacyjna to chętnie kupię. Wazne, żeby bylo dużo bajerów i coś wiszacego-dyndajacego i zeby była wytrzymala.

Kurde, ale kusicie z tym zlotem.. Coraz bardziej sie napalam.......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

nanci pisze:
Corcula pisze:
A wlaśnie nanci ile już zrzuciłaś?
7kg....cm nie mierze...teraz przez 3 dni pozwalalam sobei na nieco wiecej jedzonka i waga nie spadala..... od dizs zaczelam od nowa...musze cwiczenia dorzucic do tego

Łosz!!!! dziewczyno znikniesz :!: :wink: Nie no wielka jesteś :wink: Podziwiam za determinację :okk:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

Corcula pisze:
wielka jesteś
trafione w smo sedno...oj jestem wielka jestem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :brv: :heh: :heh:
:heh: :heh: :heh:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

Próbowałyście (a raczej dzieciaki) nowych obiadków z serii "kuchnia wloska" z Bobovity? Są pyszne, Majka wcina, że jej się uszy trzesą, nawet mnie smakują, momi, że niesolone :wink: Maja ma chyba smaki po mnie, bo lubi takie zdecydowane, mocno aromatyczne, wyssała z mlekiem i dalej wysysa, bo wcale sobie nie żałuje przypraw, czosnku itd... Nie protestuje, uczulen nie ma, więc jem :-) Polecam, naprawdę smaczne. Nie jadła tylko jeszcze kurczaka, ale pozostałe trzy przetestowane :je:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

I-f-y - no to czekamy niecierpliwie na wieści ;)

Barbasiu :!: :!: oj niezły prezent :!: mój by był wniebowzięty :heh:

Moni27 - gratulujemy pierwszego ząbka :brv: takie coś trzeba oblać hehe :pw:

morrella - brawa za postępy ruchowe i słowne :brv: ale Twoja Dominisia się rozkręciła z zębami :D już dogoniła mojego Łukaszka prawie... choć u nas idzie 7-y ząbek :P :P :P przegonimy może Klarę ?
a jak się robi indianina :?: :?:

Iga - dobrze piszesz :lol: :lol: i życzę udanego lotu :)

honey - u nas też jest wiecznie bałagan, już przywykłam :lol:

Marcysia trochę cienko jestem rozeznana w tych spacerówkach...ale ja mam Chicco Enjoy i jestem zadowolona

nanci - twój Raf jest bardzo pojętny :D :D :D
pietruszka alergenem ? ooooo

co do zatwardzeń, zapomniałam napisać co powiedziała nasza pediatra, jak jej powiedziałam o kaszkach ryżowych i jabłkach to zrobiła wielkie oczy .... i stwierdziła ze to pewnie od mleka :!: ja pitole, Łukasz pije Bebiko od 2 miesiąca życia i nagle jest złe ? kazała kupić puszke Bebilonu i spróbować :( ale mam ją w d... nie będe dziecku w wieku 9 miesięcy zmieniać mleka na inne skoro je lubi
rybcia - a ty jakie mleko dajesz ?

Betti - gratki dla Werki za ząbki i dreptanie :brv:
ja myślałam raczej o wzięciu Was z fotelikiem.. wózka to bym nie dała rady zabrać :lol2:

nutka :!: !: Ty staruszko :heh: a ja ?

trix - nie ma sprawy ;) jakby co to wal śmiało ;)

barbasiu - te same argumenty będą u mnie :heh:

białka jeszcze nie daję

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej!

Ja pewnie tylko na chwilę bo coś czuję, że Mały zaraz się obudzi... .

Wczoraj miałam jeszcze wątpliwości ze zlotem, ale Wasz entuzjazm jakoś tak nakręca, dlatego myślę, że będziemy. Chyba, ze dostałabym pracę to wtedy lipa :roll: . Zakątek jak najbardziej na tak z małżem a więc w trójeczkę.

Wszystkim pewnie nie odpiszę, zobaczę co zapamiętałam :D .

Oczywiście o paleniu bo przed ciążą też popalałam, wczoraj skończyłam karmić piersią, jeszcze nie zapaliłam :wink: . Nie ciągnie mnie i niech tak zostanie.

Nanci gratki za spadek wagi, ja bym na Twoim jadłospisie nie ujechała, chyba, że już więcej jesz. Bidon też chciałam taki, bo mamy jakiś zwykły i strasznie z niego leci. Kurcze, myślałam, że jagody zatwardzają

Ify jak super, że takie wieści o Roksance, czekamy na szczegóły.

Moni brawo za ząbka, u nas coraz bardziej go widać a w nocy też daje popalić i za kroczki gratki.

Honey a gdzie kupiłaś basenik?

Morella no a ja już myślałam, że Dominisia oddała swe wdzięki Bartusiowi, ale widzę, że teściówka dba o mojego chłopaka :wink: . Dziękujemy, u nas dobrze, pakujemy się nad morze. Cieszę się jak dziecko :D . Aaaa i też nie wiem co to ten Indianin

Corcula mojemu też takie gajery by się przydały, gdzie je wyhaczyłaś? A może wstawisz ten strój bo ja też zamierzam sobie kupić, pliiiiiiiisssss

Betti dla Werki też gratki za nowe umiejętności a tak w ogóle witaj :lol:

Trix no widzę, ze wieczór udany, mam nadzieję, ze jednak będziesz na zlocie :roll:

Nutka no co Ty z tym wiekiem, szykuj się na sierpień

Dla solenizantów najlepszego!!!!

Kalipso dzięki za wczorajszego linka, jakoś sie dokopałam do tych kwietniówek, no niektóre mamy się postarały a torty odjazdowe

Asia to i tak jesteście do przodu z kredytem, my dopiero bedziemy brać.

Cicha jak zmienimy auto na kombi (a mam taką nadzieję) to z chęcią Cię weźmiemy, dojechałabyś do Chojnic i dalej wio z nami bo teraz w yarisce to się nie zmieścimy :lol: .

Dobra więcej postów nie pamiętam...

Dopisane:

Anika Kubusiowi bardzo te obiadki smakują

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

asien ostrzegalam, że rozwala stronę...........
http://www.quelle.pl/pl/q4r/neu_damen/s ... index.html

ale na zywca jest naprawdę piekny. jak do kitu w nim bedę wygladać przez brzuszysko to zrobię dwuczęsciowy i wszyscy zadowoleni :wink:

a gangi kupiłam boże jaki to sklep? pierwszy raz w życiu go widzialam... jakoś podobnie brzmi jak Vobis i powiem Ci, ze mozna się tarowaać :wink: Z ceny zjechalam coś ponad 500pln he heh albo 400? jejku nie wiem już. Jest promocja , ze jak kupisz jeden gajer za 800 to drugi dostaniesz gratis, ale haczyk w tym , że te gratis to takie jasne weselno-dziadkowe. My kupilismy dwa klasyczne-czarny i grafitowy. jeden coś 900 kosztował a drugi ok 600 czy 500? i z szefem babki negocjowały, po czym powiedzialam, ze na koncie mam 950 i chcę dwa i na tym stanęło :wink: Kurde, to nawet więcej zaoszczędzilam niż myślałam :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ajeczka - tylko, ze nasz fotelik zamontowany w samochodzie którym T jeździ do pracy a że on pracuje poza Poznaniem to jak wyjeżdża w poniedziałek tak wraca dopiero w piątek wieczorem więc ja w tygodniu fotelika i tak nie mam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

aaasi@ i inne dziewczyny, pokazałam nas trochę w galerii ;)

ja na zdjazd się niestety nie piszę, zbyt duża dla mnie odległość :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

marcysia nie martw się -kiedyś na pewno Bartusiowi to minie i będzie grzeczny jak aniołeczek:)

honey no wlasnie u nas też wieczny bałagan a jak się bawię z małą raz w pokoju małym a raz w dużym to potem jest niezłe pobojowisko...jak teraz...zaraz muszę sprzątnąć. a basenik super! drogi był?

nanci gratki dla Rafa, zdolny ten twój dzieciak!:) co do autka to szkoda że takie ladaco ci się trafiło...

nutka wcale nie jesteś za stara na zlot! jak możesz tak myśleć w ogóle?
poza tym dzięki za miłe słowa :cmo:

bettiJ gratulacje dla Weroniczki!!

cicha 600 zł za bilety na pociąg:?::?: :shock:!!!

trix to widzę że mieliście ciekawy wieczór:lol:

MOni27 dzięki za buziaki dla Domi, ja przesyłam ząbkującej i chodzącej już prawie Pauli :cmo: wielkie gratulacje dla niej!!!:brv:

barbasia tak sobie właśnie pomyślałam że ten zlot to prawie jakby wieczór panieński dla Ciebie hehe :D oj będzie się działo! :D

corcula odważny ten strój;
36 rozmiar to i tak nieźle moja droga! ja ostatnio kupywałam sobie stroj - rozmiar 46!!!!!aż wstyd się przyznać, co prawda był już tylko ten rozmiar a na szybko potrzebowałam, lepszy byłby 44 bo ten troszkę za duży)
super że udało ci się trafić na taka okazje garniturów; powodzenia w rzucaniu kilogramów no i oby udało ci się na DM pojechać :lol:
a a mój mężo z Dominisią w chuście wygląda super! wszytskie laski się za nim oglądają hehe

anika dzięki za info, zaraz sobie poszukam!
i fajnie by było aby tobie tez udało się z nami spotkać :lol:
fajne te obiadki bobovity mówisz? to muszę kupić.

ajeczka masz rację, rób jak ty uważasz i nie zmieniaj mleka!

asien nie zapomniałam nie zapomniałam o Kubusiu, Dominisia także :lol: buziaki dla was :pr:

a indianin to hmmm, jakby to opisać :hm:- po prostu Domi mówi aaaaaa cały czas i w tym czasie klepie się rączką po buzi, że wychodzi takie łałałałałała...no Indianie tak robią :hm: rozumiecie?
znaczy oni tak bardziej na uuuuuuu to robią w sensie że starsze dzieci się tak bawią :wink: a Dominika uuu jeszcze nie umie mówić...:roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

*anika* pisze:
Próbowałyście (a raczej dzieciaki) nowych obiadków z serii "kuchnia wloska" z Bobovity?

A Noemi jakos nie podchodza... w ogole ze sloiczkow to zjada raczej tylko deserki... ewentualnie rybe po grecku lub krolika, reszte bardzo niechetnie

asien Dziekuje ze o nas pomyslalas... ale ja bez meza nigdzie sie nie wybieram... poza tym musialabym jeszcze wziac fotelik :shock: wiec raczej odpada... moze jeszcze kiedys bedzie okazja...

KalipsoJa juz na pewno bede w CK wtedy co Ci pisalam, bo kupilam bilety... wiec w razie czego jakbys tez jechala daj znac...

morrella Tak... bo jade ja, maz i moja mama (3 osoby) + Noemi, dzieki Noemi kazdy z nas ma znizke 33%... ale jedziemy sypialnym, wiec w obie strony za 3 osoby sypialny 420zl... no i plus bilety...

======

A.. no i chyba sie nie chwalilam... Noemi wczoraj dostala nocnik, a dzisiaj zrobila juz do niego 3 razy siusiu i raz kupke :D

Moni27 No to w koncu Paula przestala byc bezzebna ;) u nas dlugo zabek wychodzil poki go bylo niezle widac... z 2 tygodnie to na pewno...

Ostatnio zmieniony czw maja 07, 2009 3:51 pm przez Cicha, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No hej hej :)

Zacznę od gratulacji :

Dla Pauli - za pierwszego ząbka, dla Rafa - za picie z bidonu, dla Domi - za tyle nowych osiągnięć, dla Wroniki- za kolejne ząbki :brv: :brv: :brv:

Palenie - przed ciążą popalałam (na imprezach, przy piwku etc), jakoś na szczęście nigdy nie popadłam w nałóg, chciałam to przestawałam i nie było problemu. Teraz czasem mnie kusi, żeby sobie przy piwku np zapalić, ale że nie mam z kim to nie palę ;) No i jeszcze plusem przy paleniu było to, że chudłam szybciej więc kusi mnie tym bardziej, ale jakoś z drugiej strony wiem, że jak kupię paczkę to na jednej się nie skończy, a kasu i zdrowia mi szkoda ;)

e_m hehehe a widzisz tak się ukrywasz, że nawet nie wiedziałam, że palisz ;)

honey u mnie też ciągle bałagan :roll: A ja nie znoszę, ale co mam zrobić - czasu przy Młodym na ciągłe sprzątanie nie mam, a zresztą i tak on ciągle wszystko rozwala i brudzi więc tylko wieczorkami ogarniam, a w ciągu dnia znowu się robi bajzel :roll:

nanci a jak Ty to zrobiłaś??? Jak nauczyłam Rafa pić z bidonu? Ja kupiłam też bidon, ale Kaj nie wie o co chodzi :roll:

Marcysia koniecznie musisz być na zjeździe!!! I Kochana jesteś :* Co do wózka - ja kupiłam taką lekką spacerówkę titanum baby spider - zapłaciłam z wysyłką ok 350 zł i jestem zadowolona. Lekka, łatwo się prowadzi, mała więc z łatwością wejdzie do bagażnika :) Tyle, że po wertepch z nią nie poszalejesz, bo ma małe i piankowe kóła (przystosowana raczej do jazdy po gladszych powierzchniach)
http://www.allegro.pl/item621306824_tit ... 00szt.html

Arendil dziękuję bardzo za książkę :*

anika dzięki za cynk z tymi słoiczkami, musze spróbować dać Młodemu :)

Corcula wow rozmiar 36 :shock: I Ty mówisz, że chudnąć musisz???

Cicha jeśli tylko będziemy jechać dam znac na pewno!!!

ajeczka ja też bym nie zmieniała po takim czasie mleka!!! Te lekraki często dostają łapówy od form farmaceutycznych i innych produkujących żywność dla dzieci właśnie po to żeby "polecać" mamom dla dzieci!!! Wkurza mnie to strasznie bo zamiast być uczciwym to polecają bo coś z tego mają :evil:

A Kajtek dziś nauczył się robić "brawo" i tak się z tego cieszy, że ciągle robi ;) No i jeszcze umie dawać jakiś przedmiot jak się go o cos poprosi :) I mówi wreszcie "tata" - małż pęka z dumy :) (wczesniej umiał baba, mama i dada) i łączy każdą ze spółgłosek z inną samogłoską więc wychodzą mu różne śmieszne "wyrazy" :)

No a ja dziś robiłam tłumaczenie, bo złapałam małą fuchę a Kajtek po mnie ciągle skakał i non stop musiałam się odrywać!!! Coś okropnego pracować i zajmować się dzieckiem!!! Nie polecam!!! Podziwiam więc tym bardziej naszą dzielną rybcię!!!

Ostatnio zmieniony czw maja 07, 2009 3:59 pm przez kalipso, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

anika masz racje ta włoska seria z BoboVity naprawde dzieciom smakuje...Raf jak dotad zajadl sie tym niebieskim tj z tunczykiem...a jak cora nei ma alergii to pewnie ze wszytsko jedz i sobie nie zaluj

ajeczka no tak pietruszka - tez bylam zdziwiona...obstawialm seler, nabial jako ze przy skazie ale pietruszka...no nic widac moze byc i tak...

asien bidon nasz super. Dzis przyszel i przy pierwszym podejsciu Raf nauczyl sie z niego pic. Ten nie cieknie! Co do jedzonka to na obiad jem gotowane warzywka czasem z jakims chudym miecham....no a reszta bez zmian...czasem sobie pozwole na żelka jak mi sie słodkiego bardzo chce. Dzis na obiad mialm gotowana cukinie z marchewka i koncentratem pomidorowym doprawione bazylia. Na kolacje kefir ew. na podwieczorek pare winogron.
Jagody tez myslam ze zatwardzaja i masz racje zatwardzaja ale te suszone nawet sie je przy biegunkach zaleca....ale swieze rozluzniaja....nawet podczytalam o tym!

BettiJ u nas dwa auta wiec fotelik ruchomy...tj przepinamy go z jednego do drugiego...nasz szybki i latwy w montazu - jestem z niego bardzo zadowolona

morrella
auto lipne ale co zrobic i tak sie bedzie musial nim bawic...zakladam ze z uplywem czasu opracujemy system prowadzenia go....albo podda sie go drobnym poprawkom technicznym....kurde a firma ARTI co kupowlam krzeselko do karmienia....krzeselko super i ogolnie firma sie dobra renoma cieszy. Znam indianina znam! Brawa dl Domi za takie wyczyny :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nanci :shock: to neizłe Ci spadło z wagi!!!!!!!!!
gratuluje!! No i brawa dla RAfcia za picie z bidonu! Moze z tego sie mój mały nauczy :hm:

aniaka ja nie próbowałam..

barbasia białka tez jeszcze nie daje..

asien basenik w auchanie kupiłam po 45 zł bo teraz promocje maja..duzo fajnych jest wzorów...

morella odp dla Ciebie wyzej ;)
Indianina Oli tez robi i to od dłuższego czasu nawet sam ;)

no kalipso tak ostatnio pisałas ze słabo mu idzie nauka a tu prosze znowu cos sie nauczył..

A teraz mój Oli:
http://www.youtube.com/watch?v=uLK_5H6r ... annel_page

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

holly79 pisze:
Arendil pisze:
holly - dziewczyny sie spotkaja w Pl to my mozemy sie gdzies tu spotkac :) Co Ty na to. I Juste sie sciagnie... Chociazby z jeden dzien przykladowo Antwerpia do zoo bo to w miare posrodku nas wszystkich...
.

nie ma problemu,tylko nie wiem czy Justa do nas dołączy bo Antwerpia jest dość daleko od niej :?

Dolaczy, dolaczy :D
Jak uda nam sie jakis termin (weekend) ustalic tak zeby wszystkim pasowalo to my bardzo chetnie :)

ps.Arendil dziekuje za ksiazke!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

kalipso nie chcesz sprzedać maty edukacyjnej? :wink:

rozmiar to nic.. gorszy brzuch... wstawie fotkę z bacówy to zobaczycie he heh jak cięzarna :evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

honey hehe nie wychodziliśmy przez dwa dni na spacery, bo pogoda brzydka była to się za naukę wzięłam a Młody coś tym razem pojętny więc się szybko nauczył :)

No własnie i zapomniałam napisać, że basenik super! Chcę coś takiego kupić Młodemu na Dzień Dziecka!!! Namiot już za Twoją namową i namową nanci kupiłam i Młody zadowolony :)

Corcula spóźniłaś się - już sprzedałam ;) Kaj odkąd zaczął się przemieszczać już się nią nie bawił więc sprzedałam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

kalipco, honey ten bidon ma cienka silikonowa slomke - przez co mysle ze tak Rafowi bylo latwiej. Nauczylam go tak: wiedzilam ze chce mu sie pic bo pojadl chrupkow kukurydzianych. Najpierw na sucho pokazlam mu bidon....pogladal...podotykal..pozniej wlalam jego ulubiona herbatke i przystawilam do buzi....nie wiedizla o co chodzi tak wiec przechylilam go do gory dnem no i to co bylo w słomce slynelo do buzi wiec poczuł ze picie i co tam dobrego jest...pare razy tak zrobilam i po ktoryms zaskoczyl ze trzeba ciagnac....sama bylam zszokowana ze tak syzbko mu poszlo bo mielismy niekapki i nic, kubek jakubek - cos sie czasem udawalo ale tez bez rewelacji a tu prosze tak sie syzbko udalo. Musze go jeszcze nauczyc jak sie go zamyka i otwiera tylko zastanawiam sie czy tym sama sobie klopotu nie narobie. Mysle ze duzo tu daje rodzaj slomki> Na poczatku ciekło mu po bokach ale nauczyl i sie i odpowiednio usta skladać....super mam nadzieję ze uda sie z nim odstapic całkiem od picia soczkow i in. z butelki.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jeju jeju ale mam dzis młyn :roll: nawet na L-4 :wink: a jutro latanie po lekarzach :? jak tego nie lubie....

ogólnie miałam dzis od rana świetny humor głównie z powodu naszych planów spotkaniowych :D no ale odebrałam wyniki z krwi i się podłamałam... mam dość mocno zawyżone żelazo... najgorsze ze to już nie pierwszy raz... więc w końcu wrzuciłam to w google i... nie wróży to nic dobrego.... zobaczymy co powie jutro lekarz...

nie wiem ile uda mi się napisać bo ptyś zaraz pewnie wstanie i tyle bedzie mojego wolnego, po pobudce bedzie obiadek , potem BRZYDULA a po niej jade do krawcowej , potem kapiel , mała pójdzie spac a ja za sprzątanko!! i tak na okrętkę :P :P

Póki pamiętam to składam GRATULACJE dla Pauli i Bartka za pierwsze kroczki :okk: :brv: z reszta pierwsi siedzieli to i pierwsi poszli ;)

Pauli GRATULUJEMY podwójnie !!! bo również pierwszego ząbka:):) no to sie Moni doczekałaś :D a ja się zawsze wami pocieszałam he he a teraz juz chyba tylko Laurka szczerbolec została :roll: szkoda tylko ze tak xle znosi te zęboli ale czuje że u Lauri tez nie bedzie lekko... ogólnie ma dziąsła juz popuchnięte w miejscach 1 i 2 a nawet i 3! i lekarka mówi ze sa juz tuz tuż...

: barbasia : pisze:
ajeczka pisze:
avilka - mówisz i masz ;) www.zakatek.com.pl

ja myślę że my z Barbasią byśmy się dogadały co do podróży do Głogowa :lol2:

o tak Ajeczko :yea: ;)
Avilko - jeszcze nie wiem kiedy, ale PRZYBYWAMY :koko: PS Zdrówka!

Moni27 pisze:
Avilka i jak aukcja, wygrałaś? Chętnie się do Głogowa wybiorę, tylko muszę wiedzieć kiedy, bo 16-17 i 23-24 maj, mam szkołę. Najlepiej pasowałoby mi w sobotę, mogłabym 23 maja, zrobie sobie wagary :bbb:.

je je je! :koko: :koko: :koko: :D no to czekam na was kobietki :) ustalmy termin i w drogę :D Moni 23 mąż ma w grafiku wolne więc nie wiem czy coś planuje :hm: ale raczej nie i wstępnie mi ten termin pasuje :D my z Lauri juz zaczynamy sie przygotowywać :pipi:

o! właśnie doczytałam że barbasi pasuje początek czerwca i morrelli też :) - wszystko jest do dogadania żeby wszystkim pasowało :) mi początek czerwca tez pasuje ;)

Moni marcysia no to oczywiście że aukcja wygrana :D

morrella ty jestes niesamowita z tymi mega postami ! szacuneczek :brv:

Corcula pisze:
gonia.w avilka ma wózek quinny buzzy 3w1. czadowy jest 8)

gonia
dziekuję, już Corcula ci odpowiedziała :) mam wersje 2008 z dwoma siedziskami do spacerówki, to pierwsze jest do ok 18 miesiąca, fajne na teraz bo "opatula" dziecko - takie gąbczaste milutkie i mięciutkie:) ogólnie z wózka jestem jak na razie bardzo bardzo zadowolona , a do tego jest naprawdę śliczny i wykonany perfekcyjnie:) jedyna wada - czasem zacina sie przednie kółko ale to wpisane jest w ten model... ale i tak warto było go kupić :)

Corcula pisze:

avilko pisz częsciej babo jago :wink:

:

Kochana będe będę bo strasznie mi brakuje twoich komplementów
:lol: :sss:
A strój jest BOSKI ! :D

nanci stokrotki śliczne :) jeździk chicco już w drodze do mnie , napisze co i jak jak juz dotrze i przetestujemy :)

i-feel-you
czekam z niecierpliwością na wieści.... no i szykuj się kochana na przyjazd do mnie :) muszę z bliska obejrzeć te 68 zęboli Klarci :D fajnie bedzie wyglądac przy szczerbatej Laurce :lol:

Aaasi@ pisze:
Hej hej.

My mamy dziś powód do świętowania.
Mamy za sobą dokładnie rok spłaty kredytu hipotecznego :kla:
Jeszcze TYLKO 29 lat do spłaty :ddd: :grz: :hil:

GRUNT TO OPTYMIZM :lol2: :jk;:

*honey* no basenik rewelacja!! aż sama nabrałam ochoty zeby taki Lauri kupic :)a gdzie go kupiłaś?? a zięciunio zachwycony jak widać :)

nutko moja kochana!!! ja o tobie NIGDY nie zapominam :) tak sobie od wczoraj właśnie myślałam żeby ci sms-ka wysłać jak juz będę znała datę spotkanka , rzadko zaglądasz na fo i nie chciałam bo mogłabyś i tak nie przeczytać :) czy to mnie usprawiedliwia?? :ag: :aq: a tak właśnie!! dlaczego ja nie mam twojego gg?? :hm: wyślij na PW ;)

Cicha anika ode mnie to tez pewnie bedzie z 300km... i też mnie przeraża podróż z Lauri... no ale w lipcu jedziemy nad morze to sie okaże czy damy radę... bardzo bym chciała jechać na ten zlot więc nastawiam sie optymistycznie :) tym bardziej ze taka okazja może sie juz nie powtórzyć ;)

: barbasia : pisze:
Faceci się na nas wypięli to szukamy sobie towarzystwa na podróż ;)
Mój może jednak pojedzie. Urabiam go tekstami typu 'Wszystkie będą z mężami, a ja??' (no bo przecież mu nie powiem 'Kto mi będzie Adasia wieczorem pilnował' ;))

he he tak samo pomyślałam :P

dzieć wstał!!!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2310, 2311, 2312, 2313, 2314, 2315, 2316 ... 2365  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]