Dzisiaj jest wt kwie 23, 2019 6:56 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2309, 2310, 2311, 2312, 2313, 2314, 2315 ... 2365  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

hej lipcoweczki))))

ale sie rozkrecilo, moglam tylko pobiezenie poczytac.......:)

widze,ze planujecie zlocik, sama nie wiem, z jednej strony chcialabym,a z drugiej to mam obyawy,czy ja nie za stara........ :roll: ,skoro niektorych z Was rodzice maja 40 lat, to ja tylko 2 lata mlodsza jestem :oops: ,kurde,czyli w wieku Waszych rodzicow prawie......... dopiero to do mnie dotarlo :roll:

jesli juz mialabym dojechac, to w okolice Poznania dotre,ale do Wawy z dzieckiem sama nie dojade, nie ma szans, moj maz nieipmrezowy,to na pewno nie pojedzie.........

ale jesli spotkanie w Glogowie dojdzie do skutku, to sie pisze, bo mam blisko,oczywiscie, jesli macie chec sie ze mna i Hubciem spotkac :wink: ,bo Avilka o mnie zapomniala :wink: :(

moni27 gratuluje zabka, szkoda tylko,ze tak sie musicie meczyc....... przy katarku dobrze jest klasc dziecko spac na noc na takim kliniku, bo wtedy katar nie splywa do gardla i nie powoduje,ze tam sie przenosi stan zapalny.....
morella dzielna babeczka i marda jestes :cmo:
ale posta walnelas;))) gratulacje za osiagniecia Dominiki, naprawde duzo juz potrafi zrobic :))))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

ify powodzenia w sparwie Roksanki i czkeamy na dobre wiesci...bardzo kibicuje tej malej

aha :!: :!: Juz wiem co chcialm napisac

dla mam wlaczacych z zatwardzeniami: zloty środek: swieze jagody - ja mialm norzone i dostal z bananem - oj bylo mycia na drugi dzien...ale widac ze i dziecku lzej.... Tak wiec jagodki ale swieze nie suszone - w marktach mozna mrozonki kupic kompotowe i jasli nei same to z innymi owocami i jagudki powybierac z tego!

nie wiem czy pamietacie ale jakis czas temu walczylam ze staraszna wysypka na czole Rafa - utrzymywla sie bardzo dlugo, bylam u lekarza, dostalam masc na steroidach...uzylam raz....zniklo.....wrocilo..... nie uzywalm jej wiecej bo nie wolno na slonce..... znalzłam alergen: PIETRUSZKA tak korzen jak i nać!

i znow skleroza.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

a gdzie mieszkasz nutko?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

barbasiu Zielone Gora :)
nanci jak Ty to odkrylas??

Ostatnio zmieniony czw maja 07, 2009 11:57 am przez nutka1, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ajeczka - mówisz, ze jakby co to możesz mnie po drodze zabrac ??? Hehe ale musiałabyś nieźle z tej drogi zboczyc i jej nadrobić a gdybyś nawet chciała mnie gdzieś po drodze zwinąć z wózkiem to raczej nie dałoby rady bo mój wózek jest wagi ciężkiej i byłby problem z zapakowaniem go do auta :)

nanci - śliczniutkie te stokroteczki !!! Uwielbiam kwiaty i wszelkie roślinki :)

honey - ale fajny basenik, Oliwierek bedzie miał frajdy co nie miara:)

Marcysiu - wózek prezentuje się bardzo ładnie ale przed zakupem poszukałabym takiego w realu i wypróbowała jak się prowadzi

Najlepsze życzenia dla wszystkich milusińskich solenizantów !!!

Brawa za nowe umiejetności i gratulacje za te pierwsze i kolejne ząbki !!!

A u nas wczoraj wyszedł Werce już 7 ząbek a dziś pojawił się 8. Weronice zabki nigdy nie wychodzą pojedyńczo a hurtem po dwa :)

No i od wczoraj Werka zaczęła sobie dreptać trzymajac się rączkami takiej kostki do zabawy. Wcześniej cały czas tylko stała i nie umiała ruszyć z miejsca a wczoraj w końcu ruszyła :)

Ostatnio zmieniony czw maja 07, 2009 12:00 pm przez BettiJ, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

avilka pisze:
Cicha a ty czemu niet?? :hm:

Qrcze, to ponad 400km... oczywiscie - jestem chetna, ale pewnie na tym sie skonczy... myslalam, ze ewentualnie brykniemy sie pociagiem do Lodzi i stamtad ktos nas zabierze, ale okazuje sie, ze bezposredni jest tylko jeden pociag i to w nocy... no a wtedy to trzeba by bylo sypialny i za drogo wyjdzie :( niedlugo jedziemy do Kielc to w obie strony kupilam bilety i wyszlo ponad 600zl :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nutka1 pisze:
hej lipcoweczki))))

ale sie rozkrecilo, moglam tylko pobiezenie poczytac.......:)

widze,ze planujecie zlocik, sama nie wiem, z jednej strony chcialabym,a z drugiej to mam obyawy,czy ja nie za stara........ :roll: ,skoro niektorych z Was rodzice maja 40 lat, to ja tylko 2 lata mlodsza jestem :oops: ,kurde,czyli w wieku Waszych rodzicow prawie......... dopiero to do mnie dotarlo :roll:

co ty pytolisz???!!!
mój tato będzie miał w przyszłym roku 60 (on na pewno wolałby 40 :wink: )...widzisz rozpietość wiekowa między naszymy rodzicami jest spora,między nami zresztą też,(najmłodsza zdaje się jest madziam)
wiek nie ma znaczenia!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

nutka1 pisze:
nanci jak Ty to odkrylas??
jagody na kupe czy pietruche jako alergen?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam moje słońca:)

Mężo zadowolony z prezenciku (oczywiście tego wieczornego). Nawt bardzo. No i ja też :lol:

Co do zjazdu, to ja niestety odpadam, bo nie bardzo mam jak dojechać :( Kurcze, a tak mi szkoda :(

avilka zdrówka

morrella wielki szacun za Twoje posty :D teściową toleruje, choć często podnosi mi ciśnienie :? Co do kasy od męża to u nas identyko, mój P nie widzi prblemu, a ja się strasznie krępuję tą sytuacją. Gratki dla małej za osiągnęcia. Indianin?? :hm:

alexi co do odstawiania od piersi, to pierwsze słyszę, że w lato lepiej nie. Ja właśnie myślałam, że będzie w lato najlepiej, bo najłatwiej - dużo na spacerach i łatwiej dziecko czymś zająć. Jak byś wiedziała coś wiecej na ten temat, to chętnie posłucham. A jak wygląda u was jedzenie?? Bo Twoja mała też z tych uczuleniowców, nie?

i-f-y
trzymam kciuki i czekam niecierpliwie na wieści :D

moni gratki za zębolka

marcysia mi się ten wózek podoba. Ja przymierzałam się do baby design sprinter. Bardzo podobny, tylko nie miał przekładanej rączki. W sklepie babki go zachwalały.

honey
u nas tez wicznie bałagan :? A basen świetny, tez chcemy kupić basen+piłeczki. Widać, że oli zachwycony. współczuje tylko mężusiowi :lol:

nanci gratki za bidon :D A jaki macie?? Bo mój już od dawna pije przez słomke i szukam dla niego bidonu, tylko nie potrafie się na nic zdecydować :?

Wiecie co, mój mały od tygodnia ma katar. Ja łączyłam to z uczulniem. I ostatnio fatalnie spi w nocy. Kręci się, stęka, wybudza sie i płacze, a póxniej nie może dobrze zasnąć. Chyba go coś boli... I tak sobie teraz czytam Wasze posty i myslę, że to może wcale nie uczulenie, a zabek idzie :hm:

Asia my tez mamy na 30 lat i jeszcze 30 zostało :?

Ajeczka dziekuję że o mnie pomyslałaś. Aż mi sie cieplutko zrobiło na serduchu .Wielki buziak. bardzo mi zainponowało to, że Ty i Barbasia tak zaoferowałyście innym dziewczynom pomoc w dotarciu na zjazd.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nanci alergen......... droga eliminacji? podziwiam,ze do tego doszlas no i ciesze sie))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny bardzo dziękujemy za gratki :sss: . Jesteście kochane :D .

Nanci pytałam wczoraj o autko Rafa, dotarło, jesteś zadowolona? No i wielkie gratki za picie z bidonu, zuch chłopak :brv:

Morrella twoja Dominisia mnóstwo rzeczy już potrafi spryciula :okk: . Buziaki dla niej :sss:

Honey super ten basenik :D a Oli taki zainteresowany siedzi w nim :lol:

Nutka gdzie ty za stara, nie opowiadaj takich bzdur :D

Marcysia ja się zastanawiałam nad tym wózkiem, ale był dla mnie za ciężki i nie składał się jak parasolka :( . Fajnie, że ma tą przekładaną rączkę.

BettiJ gratulacje dla Werki :brv: za ząbki i chodzenie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

trix pisze:
Ajeczka dziekuję że o mnie pomyslałaś. Aż mi sie cieplutko zrobiło na serduchu .Wielki buziak. bardzo mi zainponowało to, że Ty i Barbasia tak zaoferowałyście innym dziewczynom pomoc w dotarciu na zjazd.

Faceci się na nas wypięli to szukamy sobie towarzystwa na podróż ;)
Mój może jednak pojedzie. Urabiam go tekstami typu 'Wszystkie będą z mężami, a ja??' (no bo przecież mu nie powiem 'Kto mi będzie Adasia wieczorem pilnował' ;))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

morella widzę, że nasze bziki na tym samym etapie :wink: no, moja zębów sztuk 2, więc domi przoduje :wink: Gratuluję :wink:
zazdroszczę przezycia gitarowego he heh juz mnie dawno na żadnym koncercie godnym pochwalenia się nie było.. Ostatni to Metallica sto lat temu-jeszcze do liceum chodziłam i DarkFestiwal w Kr.. Oj.. Może na DM uda mi się do Pragi wyjechać bo bilety niby siora ma ale czy weźmie z sobą na doczepkę? :kla:
O chuscie nie myslę bo mi się nie funkcjonalna dla takiego klocka wydaje, poz tym nie wyobrażam sobie w tym wdzianku meza. Jakoś kangury mnie nie przekonują he heh ale dzieki za info ;)

Nie uwierzycie jaką okazję złapałam :!: Męzo mial ostatnio urodziny i kupilam mu dwa gangi-jeden Vistuli a drugi Pierre Cardin i nie zgadniecie za ile :!: lekko ponad 900pln :koko: Pierwszy raz zauważyłam sklep żeby obydwie marki wisiały obok siebie.. Ale cóż, fasony tegoroczne, ładne, dbrze leżą , a mąż nosi mnie na rękach he heh zdziera te swoje mundurki często więc przyda mu się :wink:

Kupilam sobie strój kapielowy-nie wstawię linka bo rozciąga stronę

Wiem, ze odważny, ale jest taki piekny na żywca (juz wczesniej zamowilam ale 34 i za mały wiec teraz na 36 czekam), a ja oczywiscie nie wygladam jak ta sliczna pani tylko jak tlusty wieprz w bikini, ale motywuje mnie do zrzucenia paru kilo :oops:
A wlaśnie nanci ile już zrzuciłaś?

Coś jeszcze mialam pisać.. pozniej.. teraz idę na zewnatrz się opalać bo pięknie ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

trix: http://www.allegro.pl/item586365450_bid ... anpol.html - nasz bidonik - jak narzie polecam ale mamy go od dzis wiec jeszcze nic w nim sie nie ujawniło co by mnie wkurzało

nutka1 Zrobilam malemu diete mleczka:przez kilka dni nei dostawal nic wiecej jak butle mleka, jablko, marchewka, ziemniak, brokuł, kaszki na Pepti i chrupki kukurydziane....wysypka znilka...... myslam ze seler.....zrbilam probe........ok - wiec to nie seler........zrobilam koleja probe to jedonych składinkow (te sa calkiem bezpieczne przeciez) dałam pietruszki korzen i nieco zielonej i miecho z kurczaka.........wywypało...wiec albo kurak albo pietruszka.........znow melko aby wysypka znikla....i pierwszy ogien zupa z pietrzucha - wywypka....wiec jak na razie zero pietrzuszki...... no i pomogły wysypce jeszcze biszkopciki i herbatniki. Jesli ja upieke biszkopta i dam malemu jest ok! Zero sladow alergi, dostanie sklepoego biszkopcika ( te male okragle) pojawiaj sie krostki....tak wiec napewno jest alergi na mleko....na jajo kurze nie ma - dostal juz jajecznice z calego jaja na oleju rzepakowym - i jest ok

Moni27 musialm nie doczytac :oops: (glupio mi)
Autko przyslo.........ALE......... jak bym wiedizla ze bedize tak to bym pewno nie kupila....drazek wypada i to nie wina tego modelu i nei ja na jakis felerny trafilam, podnozki za daleko wiec w czasie jazdy stopy caly czas mu sie zsowaja do przodu i hamuje nozkami przez co nie raz "przycinam" mu niechcacy noge nad kostka....nie placze....
Muzyczka porazka myslam ze tylko jedna melodia bo nie rozruznialam na poczatku....nie wspominajac ze ten panel ciagle lata po calym pokoju bo mlody bez problemu go sobie wyciaga, prowadzi sie fatalnie bo nie ma mozliwosci blokady kierownicy i jak sobie Raf umysli to kreci nia na wsze strony z tym ze w jedna sie skreca duzo a w duga prwie wcale :twisted: jedyne plusy to chyba material z jakiego jest wykonany bo jest mocny, no i gumowe kola...... jako pchacza go nei uzywa bo mu za szybko jedzie do przodu.... naklejki (tjk swiatla itp) juz sie podklejaly - same.......bujak wogole sie nie buja....siedzisko zle wyprofilowane mlody spada do przodu.....

w skrocie: drugi raz bym nie kupila....wolalabym dolozyc kasy i kupic ten z chicco co avilka polecla choc zobaczymy co ona powie po zakupie tamtego:

wprowadzacie bialko jaja kurzego?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam słonecznie :lol: Ja na pewno nie będę na zlocie.Nie da rady niestety z różnych powodów...Rozmawiałyście o paleniu,kiedyś też paliłam,ale rzuciłam na rok przed zajściem i już nie wróciłam i raczej nie wrócę :wink: Ale nie uważam,że to coś złego,że kobiety,które mają maluchy palą,ważne tylko,żeby nie palić przy dziecku a jeśli komuś się to nie podoba to już jego sprawa tak więc laski nie przejmujcie się ludzkim gadaniem :wink:

Moni27 Gratki za zębolka i przykro,że Paula tak się męczy,ale wkrótce będzie lepiej :D

Trix Zdrówka dla małego :wink:

honey Super basenik :lol:

i-f-y Oby wszystko poszło dobrze.Czekamy na dalsze wieści o Roksance :wink:

Najlepsze życzonka dla solenizantów :flo: :flo:

dopisane:
Corcula Gratuluje udanych zakupów dla mężulka no i dla siebie.Rozmiar 36...bosze ja mogę jedynie pomarzyć :oops: :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

nanci pisze:

wprowadzacie bialko jaja kurzego?

Adamo już od dawna wcina, ale nie jest na nic uczulony, a białko ponoć lubi uczulać

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moja Weronika też już całe jajko wcina, pierwszy raz dostała troszeczke do spróbownia w wielkanoc, a teraz juz robie jej jajeczniczki na parze z całego jajka. A czasem dodaje jej takie całe ugotowane jajko pokrojone w kosteczke do zupki np ostatnio do ogórkowej.

Aha co do papierochów to ja z tych niepalących :)

Ostatnio zmieniony czw maja 07, 2009 12:49 pm przez BettiJ, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nanci pisze:

Moni27 musialm nie doczytac :oops: (glupio mi)
Autko przyslo.........ALE......... jak bym wiedizla ze bedize tak to bym pewno nie kupila....drazek wypada i to nie wina tego modelu i nei ja na jakis felerny trafilam, podnozki za daleko wiec w czasie jazdy stopy caly czas mu sie zsowaja do przodu i hamuje nozkami przez co nie raz "przycinam" mu niechcacy noge nad kostka....nie placze....
Muzyczka porazka myslam ze tylko jedna melodia bo nie rozruznialam na poczatku....nie wspominajac ze ten panel ciagle lata po calym pokoju bo mlody bez problemu go sobie wyciaga, prowadzi sie fatalnie bo nie ma mozliwosci blokady kierownicy i jak sobie Raf umysli to kreci nia na wsze strony z tym ze w jedna sie skreca duzo a w duga prwie wcale :twisted: jedyne plusy to chyba material z jakiego jest wykonany bo jest mocny, no i gumowe kola...... jako pchacza go nei uzywa bo mu za szybko jedzie do przodu.... naklejki (tjk swiatla itp) juz sie podklejaly - same.......bujak wogole sie nie buja....siedzisko zle wyprofilowane mlody spada do przodu.....

w skrocie: drugi raz bym nie kupila....wolalabym dolozyc kasy i kupic ten z chicco co avilka polecla choc zobaczymy co ona powie po zakupie tamtego:

O to nie za dobrze trafiłaś, kurcze na allegro to zawsze takie ryzyko jest :( . My jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego prostego autka Disney, sprawdza się super jako pchacz, nie odjeżdża, lekko się prowadzi, Paula zasuwa z nim po całym domu i ogrodzie. Teraz własnie dopadła odkurzacz i próbuje zrobić z nim to samo co z pchaczem i autkiem he he :lol: O i włączyła go łobuziara :roll: Kurcze może naucze ją odkurzac skoro tak się rwie :hil:

Przed chwilą przeszła samodzielnie 6 kroczków :$%^: , kurcze widzę, że moze spokojnie isć dalej, ale schodzi do raczkowania i zasuwa potem na czworaka :wink:

Białko jaja kurzego raz dawałam jak robiłam jajecznice na parze, ale po za tym to nie daje jeszcze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Betti gratki dla Werki za zębola

barbasia znając Ciebie, to pewnie użyjesz takich argumentów, że twój jako pierwszy pojedzie :lol:

Corcula świetny strój. Zdążyłam zobaczyć :D A z garniturami to faktycznie okazja :)

nanci dzieki za linka :D Szkoda, że Wam się takie badziewne autko rafiło:(

Co do jaja, to ja nadal tylko żółtko. Ale ja to się nie wypowiadam w sprawach karmienia, bo my to wszystko z dużym opóźnieniem wprowadzamy :?

Dopisane:

Arendil dzieki za książkę :cmo:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

Psia kość, posta mi zeżarło, a sporo napisałam, wrrr...

Ad. zlot... nie mogę się teraz zdeklarować niestety... To grubo ponad 300km, a jak dotąd najdłuższa trasa Mai to ciut ponad 100. Jeśli dobrze zniesie podróż do Turcji, a w Zakątku będą jeszcze miejsca, to się wybiorę. Barrrrrrdzo bym chciała Was wszytskie w realu poznać, ale nie wiem jak to bedzie. Na pewno wybiorę się do Warszawy, więc chetnie poznam warszawianki i okoliczne mamy :-)

Maja kilka razy jadła po odrobinie białka z "jajka sadzonego"... Daję odrobinę masla i kapkę wody na patelnię teflonową i na wolnym ogniu paruję pod przykryciem, więc to jajko w zasadzie gotowane, a nie sadzone. Sypię dużo szczypiorku i zalezy mi by go zjadła - wcina, że hej! "wydłubuję tylko żółtko i je tyle białka co jest na nim, ewentualnie jeszcze ciutkę z brzeżków. Nie ma alergii na nic (jak dotąd).

Morrella, (chyba Ty pytałaś) nie wiem ile kosztuje w sklepie, ale pewnie dwie trzy dychy więcej... Ja kupiłam kolor 040 (i trafilam idealnie) wpisz w wyszukiwarkę allegro REVLON CUSTOM CREATIONS

Arendil dzięki!
...no i Maja się obudziła...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2309, 2310, 2311, 2312, 2313, 2314, 2315 ... 2365  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]