Dzisiaj jest czw lut 21, 2019 2:19 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2308, 2309, 2310, 2311, 2312, 2313, 2314 ... 2365  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
#

nanci - masz rację, u nas to tak jakoś dziwnie jest, czasami też głupio sie czuję ale mam to w sumie w nosie, to moja sprawa przecież :D o mnie jedynie moje 2 przyjaciółki palaczki wiedzą ;) jedna z nich ma dziecko ;) ona zaczęła palić jak przestała karmić więc mnie nie osądza ;) a druga to zawsze do mnie na fajki przychodziła hehe

Corcula, kathy78, e_m - no to witam w gronie :twisted: :twisted: :twisted: raz się żyje 8) 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie Kochane...

Chwilkę mnie nie było (i mam aż 10 stron do nadrobienie), bo strasznie dużo zaczęło się dziać w sprawie Roksanki... mam w zasadzie same dobre wieści... Chodzę jak nakręcona... Wygląda na to, że wszystko skończy się dobrze...

Dziś jeszcze jest kilka spraw do załatwienie (z Klarą na rękach) i dam znać wieczorkiem, co i jak... nie chcę zapeszać :P: Mam nadzieję, że wszystko nadrobię ;)

Co do zjazdu - ja się piszę - z mężem i z dzieckiem... dostosuję się do Was :D A teraz uciekam i zajrzę później...
Buziaki :sss:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej hej.

My mamy dziś powód do świętowania.
Mamy za sobą dokładnie rok spłaty kredytu hipotecznego :kla:
Jeszcze TYLKO 29 lat do spłaty :ddd: :grz: :hil:

Narazie tyle, zajrzę później :papa:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam.

Ledwo żyjemy po dzisiejszej nocce, nie dość że Paula dostała kataru to jeszcze pierwszy ząbek się przebijał w nocy. Co dwie godziny był taki ryk, że szok :shock: . Nie dość, że strasznie płakała od zębów to jeszcze trzeba było fridą nos oczyszczać. Boże jak kolejne tak będą szły to strach się bać :buu: . Mąż poszedł do pracy zmęczony, ja patrzę a na dziąśle dziurka :$%^: W końcu się doczekaliśmy :kla: :kla: :kla: ciekawe jak długo teraz będzie się wysuwał, to prawa dolna jedynka? :hm: Dzisiaj pewnie pójdą kolejne. Nie wiem czy jechać z Paulą do lekarza czy nie, bo tylko katar, ale pokasłuje od niego jak śpi :hm:

Morrella dobre buty wchodzą nawet na wysokie podbicie, bo dzieci zazwyczaj takie mają. Paula ma też dość wysokie, inne butki nie wchodzą, a Bartka są super wyprofilowane, ładnie przylegają do piętki, szeroko się otwierają. Kupiłam też te ortopedyczne i one to są juz w ogóle rewelacyjne, Paula z każdą chwilą chodzenia w nich robi ogromne postępy w chodzeniu, normalnie szok :shock: . A co do zęba to chyba się doczekaliśmy he he :lol:

Marcysia Paula dzisiaj trochę rozczochrana, bo chora :( , ale na spotkanie z Bartusiem zrobi się na bóstwo he he :kitt:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

Moni27 pisze:
Witam.

Ledwo żyjemy po dzisiejszej nocce, nie dość że Paula dostała kataru to jeszcze pierwszy ząbek się przebijał w nocy. Co dwie godziny był taki ryk, że szok :shock: . Nie dość, że strasznie płakała od zębów to jeszcze trzeba było fridą nos oczyszczać. Boże jak kolejne tak będą szły to strach się bać :buu: . Mąż poszedł do pracy zmęczony, ja patrzę a na dziąśle dziurka :$%^: W końcu się doczekaliśmy :kla: :kla: :kla: ciekawe jak długo teraz będzie się wysuwał, to prawa dolna jedynka? :hm: Dzisiaj pewnie pójdą kolejne. Nie wiem czy jechać z Paulą do lekarza czy nie, bo tylko katar, ale pokasłuje od niego jak śpi :hm:

Morrella dobre buty wchodzą nawet na wysokie podbicie, bo dzieci zazwyczaj takie mają. Paula ma też dość wysokie, inne butki nie wchodzą, a Bartka są super wyprofilowane, ładnie przylegają do piętki, szeroko się otwierają.

ja pierwsza ja pierwsza GARTULUJE ZĄBKA!
a moz eten katarek to z zebow - czasem tak jest.....moze poczekaj jeszcze z tym lekarzem...

ja te zpolecam butki BARTKA - wchodza bez problemu na nozke i nie da rady ich Raf ich sciagnać samemu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

moni27 Mateuszek tez miał takie objawy ma do dziś , tez byłam z nim u lekarza i okazało sie ze od ząbków , kazała dawać syropek na kaszelek + 2razy dziennie 8 kropelek cebionu i oczyszczac nosek woda morską i fridą . Współczuje nocki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

i-f-y -to niecierpliwie czekamy na dobre wieści :).....
Moni27- gratuluję pierwszego zębolka :)
- co do fajek to nigdy nie paliłam....(choć na urodzinki dostałam sziszę więc czasami sobie popykam ze znajomymi ;) )
-lecę dziś z koleżanką na ktg
5 dni już po terminie...aż przyjemnie pooglądać te nowo narodzone maluszki :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

Dziołuszki pomóżcie
Mam dylemat dotyczący spacerówki..mam wokół domu trudny teren więc malutkie kółeczka odpadają ..chcę żeby rozkładał się na leżąco i nie zajmował dużo miejsca w bagażniku i nie był ciężki..
podoba mi się taki:
http://www.allegro.pl/item622731462_woz ... aczka.html
myślałam też nad multiway'em z chicco
i raczej do 500 zł bo nie chcę wydawać kupę kasy na spacerówkę a ten mój roan mnie do szału doprowadza...pomóżcie..jakieś sugestie..
Wszystkiego najlepszego dla świętujących miesięczniaków :bal: :gift: :puk: :hbd: :ur: :flo: :flo:

Moni27 gratulacje za 1 zębola!!!! :brv: :brv: a katar może być faktycznie od zębów..

Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już
tylko latanie na miotle

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej dziewczęta!
dziecię zasnęło, więc kończę wczorajsze nadrabianie:) z kawusią w ręku:)
i dobrze, że wszystko czytam bo teraz temat zlotu - a to bardzo ważne jakby nie patrzeć. Jeszcze wczoraj nie doczytałam o waszych licznych propozycjach (bo linków to tyle było do tych pesnjonatów że aż mi firefoks się zwiesił hehe). I tak głupio z tą Warszawą pewnie wypaliłam nie wiedząc że właściwie już jest wybrane inne miejsce :hm:
w każdym razie ja się piszę na ten zakątek, bardzo fajne miejsce jak tak oglądałam no i raczej będę z mężem ale muszę jeszcze z nim o tym pogadać...Na razie na 70% jestem na TAK:

alexi gratki dla Majki za siadanie! Na pewno cieszysz się bardzo, bo długo na to czekałaś :lol:
co do odstawienia od piersi to ja też chciałam do lipca Dominię karmić... hmmm ale jak piszesz że lepiej teraz lub dopiero we wrześniu to już nie wiem sama...:hm: muszę poczytać o tej florze bakteryjnej gdzieś...

polusia a co brat lubi? bo nam to tak trochę ciężko pomóc z prezentem...:wink:

anika a ile ten podkład z revlonu kosztuje i gdzie go można kupić?

trix jak ja Cię rozumiem, że głupio tak kupić prezent dla męża za jego kasę...jeju mi teraz za każdym razem głupio jak proszę męża o jakąś kasę na zakupy czy coś.on oczywiście nie widzi w tym żadnego problemu ale ja jakoś tak dziwnie się czuję, dlatego mam nadzieję, że Dominia dostanie żłobek i od września wracam do pracy (uch... nie wiem jak ja to przeżyję :?:)

ajeczkaja też czasem się zastanawiam czy nie kupić Dominice kasku hehe ale powiem Ci że ostatnio jakaś taka bardziej uważna się zrobiła...i juz dawno się o nic nie uderzyła...:hm:

86ruda to gratki dla Bartusia za pierwsze samodzielne kroczki!!!:brv:

kaliope ale się uśmiałam :heh: dobre to!!!

corcula rzeczywiście twoja Jula dużo spi...pewnie to nic nie znaczy, ale lepiej zrób badania...Dominika ma 2 drzemki teraz. Trwają godzinę lub 2.
Corcula a o chuście nie myślałaś?:?:?

kalipso uch ja na pewno nie będę robić jakichś zaproszen, banerów, transparentów czy coś w tym rodzaju bo kasy na to wszystko raczej mi szkoda...tym bardziej że my chyba zorganizujemy 2 imprezy - jedną dla rodzinki, drugą dla znajomych... ale to się jeszcze zobaczy. W każdym razie nie będą to jakieś duże imprezy - duzy tort i kawka i tyle:)
A będziecie ustawiać przed dzieciaczkami kilka różnych przedmiotów (młotek, różaniec, nożyczki, kieliszek, książkę, pieniadze itp) żeby zobaczyć co wybierze a tym samym kim będzie w przyszłości?:) hehe taki zwyczaj-zabobon (bo w to raczej się nie wierzy) ale fajny - zawsze jest dużo śmiechu :razz:

Moni27 współczuję z tą chorobą morską yyy znaczy lokomocyjną :lol:
a na katar niezawodna woda morska czy też sól fizjologiczna, euphorbium i Olbas (przynajmniej u nas).
co do Bartusia to Dominika chyba raczej mu się nie spodobała (ciągnał ją za włosy i odpychał) także Paula ma jeszcze szansę! :heh:
o i ząbek w końcu się pojawił! no to :brv:
ten katarek to pewnie od ząbków, może zaczekaj póki co... tak od razu do przychodni to bym nie jechała bo tam tyle prychających dzieciaków...a dziąsełka smaruj oczywiście żelem i jak Paulę bardzo boli to spokojnie możesz dać paracetamol w czopku czy syropku.

Polusia o tym zwyczaju Mszy na roczek ni słyszałam...:?

avilka dobrze że w pracy OK:)
a co do spotkania w Głogowie to hmmm... musze spytać męża...:hm:
ale wolałabym czerwiec, bo teraz każdy weekend zajęty raczej - próby przed koncertem, który śpiewamy 27go maja,a potem wyjazd w Beskidy.

asiula10 boże tak patrzę na suwaczek i do roczku Twojego synka jeszcze 11 dni!!! masakra jak tan czas zleciał...:shock:

marcysia super Bartek śpi! :lol: Domi też tak zasypia hehe
a wiesz że po naszym spotkanku Dominika zaczęła tak noskiem dmuchać (wciąga i wypuszcza powietrze nosem) jak Twój Bartuś - mała naśladowczyni hehe
a ta spacerówka wygląda na całkiem fajną. Najlepiej pojedź do jakiegoś sklepu i poogladaj sobie spacerówki, pojeździj nimi itd :)

e_m ja też nie jestem od początku z dziewczynami (dołączyłam pod koniec ciąży) ale na spotkanie zrobię wszystko żeby pojechać, i Ty też zrób tak! :lol:
co do tatusia roku - jeju nie mogłam na to patrzeć! co ten facet wyczyniał z tym dzieckiem :shock: masakra jakaś!!!

gonia.w ale się rozkręciłaś z tymi linkami hehe
a widzę że Twoja Biedrona to też takie pozycje jakby połamana była hehe moja czasami leży krzyżem na brzuchu - ręce rozwalone- jakby chciała dać do zrozumienia- TO MOJE ŁÓŻECZKO!!!

arendil mogę też ten język niemowląt? bo chyba nie mam tego...

corcula wlaśnie nie chaos, nawet jakoś to wyszło. Oczywiście akustycznych gitar mało było słychać, ale jak grały elektryczne to mniej więcej równo i dobrze tego się słuchało (prowadzący mówił że teraz grają akustyczne a teraz elektryczne). A Domi nawet przy tym śpiewała hehe. My mieliśmy 2 elektryczne i jedną akustyczną ale ciężko było dopchać do sprzętu nagłaśniającego więc bez tego graliśmy ale i tak było czadowo :lol:

nanci ja paliłam troche przed ciążą i baaaaaardzo sporadycznie, a teraz ciągle mnie odrzuca od fajek... Choć pewnie jak skończę karmić to przy piwku będę sobie popalać (tym bardziej, że moje siostry palą...)

ify a właśnie miałam pytać co tam u Roksanki... hmmm to czekamy na wiadomości wieczorkiem!

Asia fajny powód do świętowania! zawsze to nie 30 lat :wink:

ufff i skończyłam :im: dawno nie było takiego ruchu na forum...uch...
teraz mogę napisać co u Domi:
-wychodzi jej właśnie 6ty ząbek
-raczkuje na całego i bez problemu juz wstaje przy ławie, łożku czy w łóżeczku
-powoli próbuje się puszczac zwłaszcza jak podpiera się o mnie przy wstawaniu (chyba wie że jak upadnie to ja jestem przy niej i szybko ją przytulę)
-mówi papa baba łała i mama ale wszystko nieświadomie i raczej łączy te sylaby ze sobą na różne sposoby
-umie robić papa, brawo brawo i kosi łapci, cmokać, dmuchać nosem i buzią jak jej ktoś to pokaże
-umie robić indianina :)
no, to chyba tyle :lol:
i jeszcze raz ufff :im:

Ostatnio zmieniony czw maja 07, 2009 10:42 am przez morrella, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam, witam mamcie :D

he he he tak czekalam az sie zacznie temat fajeczkow. Ja tez sie pisze do waszego grona. Dumna z tego nie jestem ale pale- juz tak jak przed ciaza. No ale ja Olka karmilam tu=ylko 2 miechy niestety wiec czas mialamzebyy do normy wrocic.
Nie palimy w domu z M, nigdy nie pale jak jade autem albo na spacerach z malym. Tez mam wrazenie ze ludzie z pogarda spogladaja jak wiedza ze masz malucha bo od razu im sie wydaje ze jakis menel jestes. Znam mase kobiet ktore po ciazy zaraz zaczely palic. Robimy co najlepsze dla naszych pociech i tylko dlatego ze palimy nie jestesmy zlymi matkami. Basta

Ja w nocy lece do Polski i juz na sama mysl mnie brzuch boli. Od wczoraj biegunka- sorry za detale ale musze sie wygadac. Chyba po jakies psychotropy do lekarza zawitam tak sie boje latac. 3majcie kciuki mamusie cobym doleciala z rodzinka szczesliwie.

Aha, nie sprawiedliwe ja tez chce z wami na zjazd a nie ma jak bo urlop mama juz zarezerwowany na lipiec na Olusia urodzinki. Nie przeboleje!!!!!!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

barbasiu TY FIGLARO!!! :lol2: mój ma urodzinki w czerwcu,więc zdążę zamówić 8) ciekawe czy wysyłają do Holandii :hm:

Gratulacje dla :

1.) IFY że coś ruszyło w sprawie Roksanki
2.)Aaasi@ za pierwszy roczek w spłacie :P:
3.)Pauli za pierwszego zębolka :mrgreen:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

morrella - poszlo :)

Obrazek

[*] Aleks - 22 tydz - 23.06.2007

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

morelkaBartusiowi to chyba ostatnio nic nie pasuje i nikt..czasem mam wrażenia że nawet do mnie ma podejście z dystansem..no cóż csły tatuś-nawet z charakterku...hehehhe..wszystkich na dystans trzyma a jak spojrzy to strach się bać..co do wózków to oglądałam już wiele i to co jest w sklepach mi średnio odpowiada..a tego fuzziona niestety nie można we Wrocku zobaczyć ale jedna babeczka koło mnie widzę nim jeździ i chyba się dobrze sprawuje
Arendillja też się uśmiecham do Ciebie o ten jężyk niemowląt..mam go co prawda w formie książkowej ale raczej teoretycznie bo kumpela go pożyczyła i jakoś zawsze zapominam go odebrać
:flo: m-a-r-t-a77@o2.pl

tylko latanie na miotle

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marcysia - poszlo

A na pozniej, w sumie niedlugo...
Mam jezyk dwulatka rowniez w wersji elektronicznej jak ktos chce.

Obrazek

[*] Aleks - 22 tydz - 23.06.2007

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej!

w końcu moje dizecie poszło spac..jakis maruda nerwowy. wiec chyba Morella podam Ci reke bou nas tez 6 ząbek w drodze

em az włos sie jeży :evil: nie mogłam tego do końca obejrzec bo mnie az niosło..

asia teraz t juz pójdzie z górki :)

ify czekamy na wiesci wieczorkiem i cos czuje ze beda to super wiadomości!!!

moni graruluje zębolka!
:brv:

iga trzymam kciukasy za podróz!

marcysia jak lubisz takie "masywne" to ładnie sie prezentuje..

kurde ja znowu mam sprzątanie..
czy u Was tez wiecznie bałagan?? moze ja jestem jakas przewrazliwiona ale wogła bym godzinami sprzatac( oczywiście jak bym miała czas) a tak jak mam godzinke podczas drzemki to niewiele zrobie..

pochwale sie nowym basenikiem: nie lupiliśmy pompki więc biedny małż miał dmuchane wieczorem ;)
ObrazekObrazek
Obrazek
z tego kwaiatka mozna fontanne zrobic :lol:

aha no i najlepsze zyczona dla solenizantów:
Majeczki, Majeczki, Bartusia, Zuzi, Vivien i Damianka
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

Arendill dziękuję kochana :sss: :flo: jak to nie problem to ten język 2 latka też poproszę :sss: :fkf:

tylko latanie na miotle

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

*honey* super basenik i Oli zainteresowany nim...

marcysia77 nie pomoge ja mam psacerowke X-lander X1 i jest wielka po zlożeniu....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

honey rewelacyjny ten basenik i widzę że Oli zachwycony :)
jeśli chodzi o ten fuzzion to trochę przerażają mnie te kółka plastikowe i boję się że to jakaś nieznana firma..ale pisałam na allegro do osób które go kupiły i są bardzo zadowoleni..hmm..mam dylemat

tylko latanie na miotle

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Arendil pisze:
holly - dziewczyny sie spotkaja w Pl to my mozemy sie gdzies tu spotkac :) Co Ty na to. I Juste sie sciagnie... Chociazby z jeden dzien przykladowo Antwerpia do zoo bo to w miare posrodku nas wszystkich...
.

nie ma problemu,tylko nie wiem czy Justa do nas dołączy bo Antwerpia jest dość daleko od niej :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

nauczylam pis Rafa z bidonu :!: :!: :!: :D :wink:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2308, 2309, 2310, 2311, 2312, 2313, 2314 ... 2365  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]