Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 4:43 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2307, 2308, 2309, 2310, 2311, 2312, 2313 ... 2365  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

hej kochane!
jak obiecałam, że będę na bieżąco i będę odpisywać, tak jestem...
ale kurcze akurat teraz tyyyyle naskrobałyście, że muszę napisać MEGA POSTA (zresztą dawno takowego nie walnęłam):)

po pierwsze dziękuję jeszcze raz wszystkim za słowa otuchy! naprawdę bardzo mi miło i że mnie rozumiecie. Coraz częściej dochodzę do wniosku, że tak miało być po prostu. Teraz muszę się skupić na Dominisi:)
i nutka wcale brutalnie nie napisałaś, że mój organizm "zrobił" naturalnę selekcję...bo to cały czas właśnie powtarzali mi lekarze w szpitalu... że organizm to takie mądre cóś, że jak ma się w nim rozwijać dziecię z jakąś wadą na przykład, to je po prostu odrzcua...może to i lepiej...:)

po drugie witam nowe mamy, które się w międzyczasie pojawiły:) zapraszamy do nas jak najczęściej!

nanci no to Rafi wymiata- kurcze nieźle! wiesza pranie z Tobą, hehe mały pomocnik :brv:
:heh:
unmonday w sprawie nocnika to nie chodzi o to, żeby co chwilkę sadzać małą na nim. Powiem Ci jak ja robię: daję Dominię zaraz po spaniu, albo po jedzeniu. Próbuję ją zainteresować jakąś zabawka jak nie chce siedzieć, ale na szczęście zazwyczaj chce siedzieć. I mówię szybko "siku, siku, siku, siku" i ona wtedy nie wiem czy wie czy nie wie, ale siku robi.Dzisiaj jeszcze wyczaiłam, że jak zaczyna stękać jak do kupy to od razu pieluche jej ściągam i na nocnik. Tym sposobem dzisiaj Miśka zrobiła 2 kupy i 3 razy siku:) po wszystkim oczywiście zostaje pochwalona i dostaje buziaka. No i co ważne jeszcze - dłużej niż 5 minut to nie trzymam Miśki na nocniku. A jak nic nie zrobi to też ją chwalę - za to że ładnie siedziała:)

ajeczka, nanci u nas znad łóżeczka Kubusia i Hefalumpa Dominiska usilnie zrywa hehe :lol:

barbasia super, że wyjazd się udał!:)a suknia??- boska po prostu! juz nie mogę się doczekać, jak w niej będziesz wyglądać, ale na pewno powalająco!
z trzęsącą bródką nie pomogę, ale powiem tylko tyle, że niektóre dzieci tak robią jak sie denerwują (np. Bartuś Marcysi w ten sposób złość okazuje łobuziak jeden!:lol:)
hmm a o co chodziło Ci z tym pytaniem o podwójne podkreślenie na czerwono??? :hm:

honey kurcze nie wiem co to może być wygląda jak jakas pokrzywka czy coś... może coś go uczuliło?:hm:
co do nocek to cieszę się że już o niebo lepiej! i gratki dla Oliego za chodzenie za rączke! :$%^:

Aasia hmmm mam nadzieję, że Ami jednak nie bedzie miała astmy, a z alergii szybko wyrośnie, w każdym razie z całego serca Ci tego życzę!

trix dobrze, że juz po remoncie!:)chyba sobie odpczęłaś u teściowej? czy nie za bardzo? (nie wiem jakie masz relacje z teściową...)

nutka zazdroszczę, że Hubciowi wyszły ząbki bez marudzenia...fajnie masz:) no i widzę, że miałaś niezłe przeboje z remontem kuchni...szok!!!

anika, unmonday, ajeczka to co napisałyście do Moni1981 jest po prostu dobrze napisane (hmm nie wiem jak to ująć inaczej). W każdym razie ja w takich sytuacjach zawsze sobie przypominam SUPERNIANIĘ jak tłumaczy tam jakiejś mamie, że trzeba zawsze wytłumaczyć dziecku dlaczego czegoś nie wolno. A nie bić, czy dawać klapsa. Bo pamiętam że jedna kobieta w tym programie zawsze mówiła: BO TAK! gdy dziecko pytało, dlaczego czegoś nie wolno...
Moni1981 podpisuję się też pod tym co reszta dziewczyn Ci napisała- NIE JESTEŚ ZŁĄ MATKĄ, tylko po prostu zmeczona jesteś ale staraj się nie wyladowywać na dziecku. Konsekwetnie mów dlaczego czegos nie wolno i zajmuj dziecko czymś innym. A najlepiej po prostu wyłącz komputer i zacznij się z małym bawić:) Będzie dobrze!

asien a jak tam mój zięć, Kubuś :?:)
o widzę na zdjęciach, że super!:)
Dominia przesyła buziaczki!

i-feel-you gratki dla raczkującej Klarci i za 68go ząbka!!! hehe
ale to ci się udało normalnie!!!:heh:

Moni27 Paula jeszcze nie ma ani jednego ząbka:?:! kurde niesamowite!! no ale widać pierwsza zaczyna chodzić, za co ogromne brawa :brv: :$%^:
piękne buciki ma Paula- ty to masz nosa!
ja ostatnio kupiłam pierwsze buty Dominisi- z elephantena w Deichmanie. Miałam straszny problem, bo Dominika ma wysokie podbicie i wyszło, że pierwsze buty Dominika ma takie chłopskie że się tak wyraże.
A powiedz mi czy te buty z Bartka są profilowane? W ogóle rodzinka mówi mi, że jak będę kupować buciki Dominisi to żeby były profilowane a szczerze mówiąc ja nie za bardzo wiem o co chodzi... Ty na pewno jesteś w temacie- podpowiesz? :lol:

corcula ty to wariatka jesteś :lol:
trzymam kciuki za przygotowywanie się do ciaży i zeby wszystko poszlo dobrze.
na deep puprle nie byłam, ale za to byłam z mężem, córeczką i moją siostrą na biciu rekordu guinessa gitarowego no i graliśmy Smoke on the Water z kolesiem z Deep Puprle. Super było! :yea: Przynajmniej nie myślałam o tym, co mi się kilka dni wcześniej przytrafiło...

rybcia gratulacje dla bratowej! oby bratanica dobrze się chowała!

olcia_s to że jabłka zatwardzają, to już to gdzieś słyszałam... kurde, ale nie chciałam wierzyć; dziwne, nie:?:

uch... już padam...:zzz: a jestem dopiero w połowie strony 2303 hmmm... skonczę jutro :roll:
tylko jeszcze moje zdanie o zlocie - Ja generalnie mogę pojechać wszędzie i w każdy weekend sierpnia, bo wtedy nigdzie się nie wybieramy:) Aczkolwiek Warszawa to chyba najlepszy pomysł, bo odwiedziłabym wtedy koleżankę:)

to tyle,
dobranoc kochane!
:papa:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Właśnie wróciłam z pracy...ale żeście natrzaskały !!! :wo:

Co do zlotu to miałam cichą nadzieję,że to nie będzie sierpień :cry: ale jednak...więc raczej nie przyjedziemy...a szkoda bo bardzo chciałbym Was poznać...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja po staremu pierwsza :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzien dobry...

ja dziś mam wolne od godz 10...

teraz uciekam do pracy...musze troszke podzwonic ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

gonia.w pisze:
to czyli za Zakątkiem Tarnówkowskim ;)
ajeczka
kalipso
kaliope
moni27
barbasia
nanci
no i ja :)
(rozumiem że ww osoby piszą się na liste chętnych?? )
nanci, punktem 3 mogę się w sumie zająć ja.

to super ja jestem za abys Ty sie tym zajela......

POLUSIA pisze:
wlasnie slucham w faktach-świnska grypa jest w Polsce ponoc osoba zakazona jest z Podkarpacia.... :shock:
slyszalam......a co najlepsze babka z Tarbobrzegoa (25km) lezy teraz na zakaznym w mielcu (30km).....oj chyba zazadze w domu nakaz czestszego mycia rak i zakaz wychodzenia z Rafem w duze skupiska ludzkie..... zaczelam sie bac...... choc opinie sa tu podzielone jedni mowia ze to naprawde powazna sparawa a inni ze to napedzanie rynku farmakologicznego.....komu wierzyc? A co wy sadzicie?
Zaczynam myslec nad zaszczepeiniem Rafa przeciw grypie.....ale?

e_m pisze:
a ja zaluje, ze nie bylam z Wami od poczatku... tzn. bylam, ale tylko czytalam :) no i teraz Wy sie tak super znacie, zlot robicie :roll: super zgrana paczka z Was :)
przeciez Ty tez z nami jestes....ja Cie juz od dawna pamietam....choc malutko piszesz....jedz z nami na zlocik...on jest dla kazdej lipcoweczki

marcysia77 ale wygibasy Bartus robi w łóżeczku

ajeczka pisze:
no i vice-versa ;) miło by było :) i by było z kim zakurzyć :lol2:
ty palaca juz tak jak z przed ciazy?

rybci_a84 miłego urlopowego dnia....

i dzien dobry wszytskim!

aa i czemu tak wszytskich smieszy wieszanie prania :lol: :lol: :lol: :lol: przeciez on mi tylko klamerki podaje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jak nei wierzycie to sprobojcie z waszymi malcami....zobaczcie ze dziecko to jako zabawe dobra traktuje :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

co do zlotu...

wstępnie i ja poprosze o wpisanie na liste, cala naszą 3 :)

ostateczna decyzja będzie jak pogadam z M. bo u nas jest problem...brak auta :( więc musiałabym wypożyczyć...a to drogi interes...musimy to obgadac...no chyba że przyjedziemy ciężarowką :oops: hehehe

kiedy wkoncu ten zlot? jaka data dokładnie?

ostateczną decyzje dam jak wróci M. i oszacujemy koszty, bo nie ukrywam że z kasą kiepsko :(

co do grypy...też się zaczynam bac...w Tarnobrzegu mam teściową :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dOMINIKA - oj nie pamietam jakiej firmy mam te pieluszki wielorazowe. To sa te zewnetrzne pieluszki plus wklady, plus taki specjalny papier.

Roczek -> W domu na podworku: my, tesciowie, pradziadkowie, siostra meza z rodzina i brat meza z rodzina. Zrobie jakies przystawki czy cos i jakies ciacho lub tort i tyle. Wszyscy sie zrzucaja na prezent przyczepke do roweru. Tyle.

holly - dziewczyny sie spotkaja w Pl to my mozemy sie gdzies tu spotkac :) Co Ty na to. I Juste sie sciagnie... Chociazby z jeden dzien przykladowo Antwerpia do zoo bo to w miare posrodku nas wszystkich...

czaga - nikt nic nie napisal wiec sle jezyk niemowlat.

Obrazek

[*] Aleks - 22 tydz - 23.06.2007

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:oops:
pojechalabym chetnie, ale czarno to widze :roll: auta nie mamy, nie wiemy jak z urlopem, ogolnie jestem chetna ale kto to wie co bedzie :) kurcze, tyle mamusiek, tatusiow i dzieciakow na kupie, ale sie bedzie dzialo :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

gonia.w avilka ma wózek quinny buzzy 3w1. czadowy jest 8)

avilko pisz częsciej babo jago :wink:

morella szacun :yea: Kurde niesamowite to musiało być :$%^: Ńasłuchiwałam w trójce o tym kilka dni wcześniej. Jak wypadlo to wspolne granie? Pewnie mimo wszystko chaos? :koko:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych 10-miesięczniaków
Majeczki, Majeczki, Bartusia, Zuzi, Vivien i Damianka

:bal: :flo: :gift: :puk: :hbd:

czaga, morrella - cieszę się że piszecie się na zlocik :lol:

nanci - wstyd sie przyznać ale prawie tak jak przed ciążą

gonia - ja myślę, że jesteś bardzo dobrym organizatorem i się najbardziej nadajesz na skarbnika :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

ajeczka pisze:

To nieźle się kryjesz Ajeczko ;) Mi czasem na imprezie też się zdarzy, ale bardzo rzadko
Co do Głogowa to mi pasuje albo początek czerwca albo cały lipiec.

:flo: :flo: dla Majeczek :flo: i dla Bartoszka

Ostatnio zmieniony czw maja 07, 2009 8:36 am przez : barbasia :, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

: barbasia : pisze:
ajeczka pisze:

To nieźle się kryjesz Ajeczko ;) Mi czasem na imprezie też się zdarzy, ale bardzo rzadko

:flo: :flo: dla Majeczek :flo: i dla Bartoszka
ehh u mnie to rzadko sie coraz rzadziej zdarza....ajka a co na to mezo twoj no i przyjaciele? I powiedz mi czy nei czujesz sie glupio palac gdzies na miescie gdzie widzi Cie ktos kto wie ze masz dziecko malutkie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam :)

Ja dzis umierająca dostałam @ :evil: :evil: Mateuszek spi a ja nadrabiam forum :)
Kurde ale wam zazdroszcze tego zjazdu .

ajeczko ja tez palę nałogowo zaczęłam jak skonczyłam karmic moim mlekiem .

Kurde słyszałam ze ta paskudna grypa juz w PL u nas w ie tez jest 1 przypadek potwierdzony. a najbardziej boje sie o mojego R bo pracuje na lotnisku :shock: a tam jak wiadomo pełno ludzi przylatuje . Mam nadzieje ze nic nie przywlecze do domu i sam nic nie złapie :?

Własnie obliczyłam ze kolejna @ bede miała na wesele :evil: by to szlag!!!

Ja dzis na zakupy bo robiłam porzadki w Mateuszka szafie i znowu cały worek za małych ciuchów schowany, wiec trzeba cos wiekszego kupic :wink:

STO LAT DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

nanci nie robię tego publicznie bynajmniej się staram :D, i nigdy przy dziecku ;) a mój Z. jest nałogowiec więc on ma na to olew, a większość znajomych nawet o tym nie wie
ech niepotrzebnie napisałam to :evil:

barbasiu - no to zależy wszystko od avilki i Wrocławianek ;)

heart :sss:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

ajeczka pisze:
nanci nie robię tego publicznie bynajmniej się staram :D, i nigdy przy dziecku ;) a mój Z. jest nałogowiec więc on ma na to olew, a większość znajomych nawet o tym nie wie
ech niepotrzebnie napisałam to :evil:
spoko spoko pytam bo ja sie np baaaardzo dziwnie i glupio czuje gdy pale cygara gdzies przy kims kto wie ze mam malego dzieciaka..... pytalam bo chcialm wiedziec jak Ty jako rozniez mloda mama podchodzisz do tego i czy Ty tez sie tak dziwnie czujesz....ja nie osadzam ani Ciebie ani nigdy nikogo....przed ciaza palilam 9lat....w dniu testu rzucila....nie zapalilam ani jednego w ciazy ani gdy karmilam...jednak w pazdzierniku na uiczelni zaczelam popalac i tak popalam do dzis dnia tylko ze coraz wiecej....u mnie mezo tez pali dlugie lata - obiecywal ze rzuci i nic! Znajomi wiedza tylko niektorzy...... a przy dziecku tez nigdy niepale!

Dobra palaczki ujawniac sie...jest nas juz 4 kto jeszcze!

Moje stokrotki:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

Cytuj:
nanci nie robię tego publicznie bynajmniej się staram , i nigdy przy dziecku a mój Z. jest nałogowiec więc on ma na to olew, a większość znajomych nawet o tym nie wie
ech niepotrzebnie napisałam to

He heh ja też nie stronię od fajek :wink: Jejku, raz się żyje, więc i alkoholowo się nie oszczędzam :wink: Jak mam perspektywę poltorarocznego braku uzywek to nie myslę co inni powiedzą. Polska ma to do siebie, ze ludziska wtykają nos w nie swoje sprawy. Pod tym wzgledem podow=ba mi się Holandia bo tam wolnoć Tomku w swoim domku i wszyscy zadowoleni :wink:
Przy dziecku nie palę, nie piję tylko jak pojdzie spać to z mezem polampce, a jak lepszy dzień to po kuflu :wink: i na faję do ogrodu :wink: Życie jest zbyt krotki żeby sobie go nie uprzyjemniać :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Corcula pisze:
Cytuj:
He heh ja też nie stronię od fajek :wink: Jejku, raz się żyje, więc i alkoholowo się nie oszczędzam :wink: Jak mam perspektywę poltorarocznego braku uzywek to nie myslę co inni powiedzą. Polska ma to do siebie, ze ludziska wtykają nos w nie swoje sprawy. Pod tym wzgledem podoba mi się Holandia bo tam wolnoć Tomku w swoim domku i wszyscy zadowoleni :wink: Przy dziecku nie palę, nie piję tylko jak pojdzie spać to z mezem polampce, a jak lepszy dzień to po kuflu :wink: i na faję do ogrodu :wink: Życie jest zbyt krotki żeby sobie go nie uprzyjemniać :wink:

żebyś wiedziała :D faktycznie tu nikt nie robi sabatu nad tobą :wink:

p.s. ja nie palę,mój też przestał przy mnie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja tez palaczka - tez skonczylam wraz z testem i zaczelam znowu po skonczeniu karmienia, maz pali tez. co do znajomych, akurat wielu mam takich co tez maja dziecko i pala, znam nawet takie co w ciazy palily i jak karmily :roll: wiec dla znajomych nie jestem ewenementem. ja przy dziecku nigdy, na spacerze z dzieckiem nie, w domu czasem na balkonie.

widzialyscie to? http://www.joemonster.org/filmy/11825/T ... 0%20oku_II :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów (i oczywiście wczorajszych także) :bal: :bal: :bal: :bal:

Na zlocik jak najbardziej się piszę - Kasia i Igorek. A kiedy dokładnie? Znacie już może termin - chociaż nam sierpień pasuje...

A co do papierosów to ja też palę. I to tyle samo co przed ciążą. Jak skończyłam karmić to wróciłam... Jakoś tak ciągnęło do "złego"...

Więcej postaram się wieczorem bo teraz jestem w pracy. Ale naskrobałyscie dziewczyny przez dwa dni - nie było mnie w domu i niestety nie jestem na bieżąco. Ale czytam, czytam, czytam...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

ruda - spodobał mi się Twój pomysł na prezent dla męża. Mój też ma w maju urodziny. Pobuszowałam trochę w necie (nie wiedziałam, że jest tego aż tyle :shock:), no i właśnie zamówiłam grę "Kochankowie" :bbb: http://www.sisi.pl/bieliznaerotyczna/bi ... i/id/1354/ Oj będzie się działo... :lol2:
No i tym razem jestem pewna, że prezent będzie trafiony ;)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2307, 2308, 2309, 2310, 2311, 2312, 2313 ... 2365  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]