Dzisiaj jest wt sie 20, 2019 10:31 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2306, 2307, 2308, 2309, 2310, 2311, 2312 ... 2365  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
#

Moni27 - koło Szadka, w sumie to pewnie tylko ok. 30 km ale lepiej się nie pogubić :D no i Dąbie leży prawie przy autostradzie A2

alexi, czaga ???????? wy macie chyba najbliżej z wszystkich, meldować się :!: :!:

jeżeli któraś dziewczyna np. trix albo ewelina85 a może kathy78 by chciała z postojem w P-niu i podrózą dalej to ja podobnie jak Barbasia służe pomocą :D
asiula a Ty jak ??

PS. kurka mać, Lech awansował do finału Pucharu Polski i musze teraz mojemu zafundować bilet i podróż na Stadion Śląski na ten finał :cry: :roll: po co ja sie zakładałam ....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

ajeczka pisze:

PS. kurka mać, Lech awansował do finału Pucharu Polski i musze teraz mojemu zafundować bilet i podróż na Stadion Śląski na ten finał :cry: :roll: po co ja sie zakładałam ....

Ajeczko - zwątpiłaś w Kolejorza :?: :?: :!: :!: :foch: :foch: :foch: Dobrze Ci tak :loo: ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

: barbasia : pisze:
ajeczka pisze:

Ajeczko - zwątpiłaś w Kolejorza :?: :?: :!: :!: :foch: :foch: :foch: Dobrze Ci tak :loo: ;)

wiem :( :( wiem :( :(
Z. sam w nich zwątpił ostatnio... więc ja go wspierałam w tym zwątpieniu :heh: i żeby go pocieszyć to mu powiedziałam, że jak wygrają to fundnę mu ten wyjazd :? :? :? no i teraz mam... za swoje

:!: :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej kochane!!!

Próbuje szybciorem ogarnąć co piszecie o tym zlocie i jestem już taka podniecona!!! :oops: :oops:

Ja oczywiście jestem ZA :D ale iestety jetem uzależniona od córci i męża... :roll: może do tego czasu Lauri ujarzmi sie w podróżowaniu.... no a mąż wstepnie powiedział TAK :D ale to ciężki typ i jeszcze mogę z nim nie jedną batalie stoczyć :bum: :bum: :bum: ;) i głównie chodzi tu o sama podróż.... gdyby było to bliżej to byłoby SUPER :) no i może nawet sama bym pojechała tzn na doczepkę z kimś ;) no ale !!jak to mówią " wszystkim nie dogodzisz" ;)

wrzucie link kochane tej Tarnówki bo nie mogę znaleźć posta ajeczki w którym go wstawiła. ...

A tak to w ogóle : POZNANIANKI i WROCŁAWIANKI!!! może tak spotkanko w Głogowie??? :D jestem po środku więc zapraszamy z Lauri w nasze progi :)

Aaasi@ pytałaś o pracę, jest OK , ja sie zaaklimatyzowałam a Lauri z babcią ma miód malinke i orzeszki :D co prawda teściowa moja starsza i zakręcona i pewnych rzeczy przeskoczyc nie mogę... no ale najważniejsze że wiem że kocha Laurke z całego serca i dba o nią bardzo ( no własnie troche za bardzo :P i to mnie własnie martwi bo rozpieszcza ją na maxa.... ) no ale jestem dobrej mysli bo wielki BRAT czuwa tzn. JA :D

oj!! lece na allegro musze wygrać aukcje potem jeszcze zajrze ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

avilka - mówisz i masz ;) www.zakatek.com.pl

ja myślę że my z Barbasią byśmy się dogadały co do podróży do Głogowa :lol2: super by było...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ajeczka byłoby bardzo bardzo bardzo SUPER :):) także kochane tylko się dogadajcie i czekam na was :) oczywiście najlepiej weekend bo w tygodniu to padam na pyszczek po pracy ;) no i jeszcze wrocławianki niech rusza tyłeczki :lol: i-feel-you, moni, morrella :D

super jest ta Tarnówka aj aj aj ale sie będzie działo :pho:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Och laski... ale ochoty robicie, no nie badzcie takie :( :( :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

możecie mnie dopisać do listy, faktem jest że nie rozmawiałam z mężem jeszcze (mamy dzisiaj cichy dzień :evil: )ale zapewne z M pojedziemy.Czyli ja Szymek i M się piszemy na zlocik :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ajeczka pisze:
alexi, czaga ???????? wy macie chyba najbliżej z wszystkich, meldować się :!: :!:

melduje sie, melduje :wink: nie do konca jestem w temacie aczkolwiek z tego co zrozumialam (czytajac pobieznie posty :roll: ) to spotkanko w sierpniu w tym Zakątku, tak :?: a jaki dzien tygodnia, na jak dlugo :?: no w kazdym razie bardzo chetnie sie z Wami spotkam :D
piszcie do mnie prosze w tej sprawie (jak juz beda jakies konkrety) na pw bo nie zawsze doczytam a nie chcialabym przeoczyc takiego waznego wydarzenia :D

ja dalej cale dnie w pracy :? :) chlopaki (obaj) byli dzis na szczepieniu p/pneumokokom. Mlodszy byl dzielniejszy od starszego :lol:

aha, mam prosbe - jesli ktoras z Was ma "Jezyk niemowlat" to niech mi wysle na maila. Bo chce przeslac kolezance (wkrotce urodzi blizniaczki :P ) a ja niestety juz nie mam tej ksiazki po awarii komputera :?

buziaczki dla Was, tesknie za Wami :cmo:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

avilka :cry: :cry:
Witam dziewczyny
Fajnie że urządzacie ten zlot..ja bym chętnie też się zjawiła..choćby dla ajeczki i kalipso i paru innych miłych kobitek dzięki którym nie czuję się na tym forum obco..

Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już
tylko latanie na miotle

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

marcysia77 pisze:

marcysia :shock: jak mogłam!! wybacz :flo: :flo: :flo: :ag:

Cicha a ty czemu niet?? :hm:

zmykam lulki do Laurki :D a tak właściwie to zapomniałam wam napisac że jestem na L-4 do piątku z powodu tej mojej bolącej reki... ponoć nadwyrężenie,, wyszła mi gula na nadgarstku , mam skierowanie do ortopedy :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

ajeczka pisze:
avilka - mówisz i masz ;) www.zakatek.com.pl

ja myślę że my z Barbasią byśmy się dogadały co do podróży do Głogowa :lol2:

o tak Ajeczko :yea: ;)
Avilko - jeszcze nie wiem kiedy, ale PRZYBYWAMY :koko: PS Zdrówka!

Ostatnio zmieniony śr maja 06, 2009 9:50 pm przez : barbasia :, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a ja zaluje, ze nie bylam z Wami od poczatku... tzn. bylam, ale tylko czytalam :) no i teraz Wy sie tak super znacie, zlot robicie :roll: super zgrana paczka z Was :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

e_m - Ty nam tu nie żałuj, tylko walizkę pakuj ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

avilka wybaczam ale żeby mi to było przdostatni raz :twisted: :bbb: :wink: i jak aukcja ???wygrana??a z tym nadgarstkiem to żeby to nie była cieśnia nadgarstka...zdrówka życzę:)
chętnie odpisałabym każdemu ale padam na ryjek :ddd: :ddd:
Wszystkim dzieciaczkom gratuluję postępów i kolejnych zębolków :brv: :brv:
Widzę ze morella pochwaliła się naszym uroczym spotkaniem - super babeczka a Dominisia istne cudo:)z Bartka raczej lichy podrywacz bo zamiast subtelności zebrało mu się na "końskie zaloty"
a tak moje dziecie dziś zasneło

Obrazek
pozdrawiamy wszystkie ciotki i bąbelki

tylko latanie na miotle

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No właśnie e_m co ty gadasz za bzdury, to zlot dla wszystkich forumowych lipcówek :lol: Pakuj się :wink: jak pisze Barbasia :lala:

dominika tak ja jestem z Wrocławia a ty z Legnicy, prawda? to też niedaleko :)

Avilka i jak aukcja, wygrałaś? Chętnie się do Głogowa wybiorę, tylko muszę wiedzieć kiedy, bo 16-17 i 23-24 maj, mam szkołę. Najlepiej pasowałoby mi w sobotę, mogłabym 23 maja, zrobie sobie wagary :bbb:.

Marcysia fajnie, ze spotkanie wam się udało. :lol: Dominisia chyba wyszła na prowadzenie, jeśli chodzi o Bartusia :foch: :D . Teraz nasza kolej na spotkanko he he.

I-f-y gdzie jesteś? :kjk: Tu takie ważne sprawy, omawiane są bez ciebie :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cicha pisze:
Och laski... ale ochoty robicie, no nie badzcie takie :( :( :(

no właśnie :( :( ;(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

avilka- macie bardzo fajny wózek :)
jakiej firmy??
marcysia77- a tak moje dziecię właśnie śpi :)
Obrazek
Obrazek
e_m- ty się szykuj :) wszystko do nadrobienia na live ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

gonia.w hehehe niezłe te nasze bąbelki- wręcz identyczna pozycja:)
a Olcia ślicznioch!!!
Monia Ty kochana czesz Paulę bo jej kawalera z przed nosa zgarną i będzie klops - konkurencja rośnie w siłę i używa wyrafinowanych środków :lol: :lol: :lala: no i spotkanko jak najbardziej- jestem za!!!

tylko latanie na miotle

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

marcysia, gonia - wypisz wymaluj - pozycja Łukasza :) i koniecznie odkryty :D co sie zbudze to go przykrywam a on i tak ciągle odkryty śpi

marcysia77 pisze:
Witam dziewczyny
Fajnie że urządzacie ten zlot..ja bym chętnie też się zjawiła..choćby dla ajeczki i kalipso i paru innych miłych kobitek dzięki którym nie czuję się na tym forum obco..

no i vice-versa ;) miło by było :) i by było z kim zakurzyć :lol2:

Barbasiu - no to robimy wypad do Głogowa :kla: :kla: w końcu kobiet u nas mało w P-niu nie ? ...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2306, 2307, 2308, 2309, 2310, 2311, 2312 ... 2365  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]