Dzisiaj jest czw lut 21, 2019 2:20 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2305, 2306, 2307, 2308, 2309, 2310, 2311 ... 2365  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

asień proszę bardzo :

http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... start=6480

Tylko się musisz cofnąć kilka stron, bo roczki były w kwietniu :)

Asia no wynikałoby, że tam jeszcze taniej niż 100 zł ;) czyli jak dla mnie super!

Dzięki za odpowiedzi :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Arendil a jakiej firmy pieluszek używałaś? ja własnie zamówiłam bambusowe a mam np takie
Obrazek[/URL]
Obrazek[/URL]

Moni27 Ty jestes z Wrocławia?

co do roczku to jeszce nie wiemy -na pewno grill dla znajomych z rówieśnikami Hani a będzie tego z 5-7 par,

dopisane: a jak Hani katar aczyna leciec robimy dwa trzy razy dziennie inhalacje z soli fizjologicznej

Ostatnio zmieniony śr maja 06, 2009 5:30 pm przez dOMINIKA79, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

no dobra to robimy spis:

1. Aaasi@ z meżem i Amelka
2. kaliope81 z mezem i dwoma dzieciaczkami
3. kalipso z meżem i Kajem
4. gonia.w z męzem i Biedroneczka
5. nanci z chlopem i dzieciakiem :P :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

barbasia z Adasiem (bez chłopa ;)) - mam 2 wolne miejsca w aucie: jeśli komuś bardziej pasuje przyjechać do Poznania (nawet dzień wcześniej) to odbiorę z dworca, przekimam i zawiozę. Jestem też chętna do wzięcia pokoju na spółkę ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

nanci pisze:
no dobra to robimy spis:

1. Aaasi@ z meżem i Amelka
2. kaliope81 z mezem i dwoma dzieciaczkami
3. kalipso z meżem i Kajem
4. gonia.w z męzem i Biedroneczka
5. nanci z chlopem i dzieciakiem :P :lol: :lol:

:) wszystko się zgadza
barbasia?? anika?? a wy to co??!!
wstępnie
bajka-gonia

zakątek-ajeczka,kalipso,kaliope (gonia ;) )

tarnówka-
moni27

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nanci ja póki co jeszcze wstępnie - mój chłop musi się namyśleć (a jak nas nie zawiezie to sama nie dam rady przyjechać :roll: )

gonia Zakątek jest w tej Tarnówce właśnie ;) czyli Moni też tam gdzie wszyscy :)

Ostatnio zmieniony śr maja 06, 2009 5:34 pm przez kalipso, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

ja jestem za Zakątkiem

Zakątek to Tarnówka ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

http://odleglosc.dojazd.org/ polecam

kalipso pisze:
nanci ja póki co jeszcze wstępnie - mój chłop musi się namyśleć (a jak nas nie zawiezie to sama nie dam rady przyjechać :roll: )
my mamy mini wana i chetnie Cie wezmiemy ze soba......ja tez tan zakatek....choc mam prawie 400km ale jakos moze mezula przekonam :wink:

Ostatnio zmieniony śr maja 06, 2009 5:34 pm przez nanci, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nanci powiem ci że 400 km mam z domu do mamy i jeździmy tam często , nie jest źle dla malego mam deserek picie , staram sie jechać jak śpiący bo zasypia ,jedziemy ok 4-5 godzin bo zawsze stajemy na żarełko , maly jak wstaje to robi straszny syf np wyciąga wszystkie chusteczki z opakowania ale jakoś sie da pokonać odległość

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kalipso pisze:

gonia Zakątek jest w tej Tarnówce właśnie ;) czyli Moni też tam gdzie wszyscy :)

A już myślałam, że będę sama :heh: :heh: :heh: w tej Tarnówce he he

nanci i jak Raf radzi sobie z autkiem? Dotarło już do was? Paula nauczyła się skręcać i omijać przeszkody :lol: także jeździ teraz po całym domu. Na podwórko lepiej jeździ jej się autkiem niż pchaczem, bo ma opony :lol: . Smiałam się wczoraj, że nie mogłam doczekać się dnia kiedy moje dziecko się samo sobą zajmnie :lol: , ja siedzę na ławce a ona zasuwa po całym podwórku :sese: Jaki cel obierze, tam dojedzie :lol: .

Ostatnio zmieniony śr maja 06, 2009 5:45 pm przez Moni27, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nanci pisze:
http://odleglosc.dojazd.org/ polecam

kalipso pisze:
my mamy mini wana i chetnie Cie wezmiemy ze soba......ja tez tan zakatek....choc mam prawie 400km ale jakos moze mezula przekonam :wink:

Kurdę no właśnie z Krakowa też daleeeeko, ponad 300 km... :roll: Jakoś myślałam, że bliżej będzie. Nie wiem jak mój dzieć to zniesie...Ja mój małż nie zechce to jadę z Wami w takim razie ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej
tak czytam i czytam o tym zjezdzie i tak jak pisalam z checia bym sie wybrala, moj T.by sie pewnie zgodził,jak juz ostalicie dokładna date to wtedy zobacze jak to bedzie z naszym wyjazdem do pl .kiedy dokladnie bedziemy leciec i na ile.wiec ja jestem 50%.powiem na 100% jak juz bede widziala kiedy lecimy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

kaliope81 pisze:
nanci powiem ci że 400 km mam z domu do mamy i jeździmy tam często , nie jest źle dla malego mam deserek picie , staram sie jechać jak śpiący bo zasypia ,jedziemy ok 4-5 godzin bo zawsze stajemy na żarełko , maly jak wstaje to robi straszny syf np wyciąga wszystkie chusteczki z opakowania ale jakoś sie da pokonać odległość
ja sie nie boje drogi dal Raf bo on anilek w aucie albo spi albo sie za okno patrzy tylko mam na mysli sam fakt tylu km.....

kalipso zapraszamy :)

No to tak:
1. Ustalmy gdzie napewno i juz tam pozostaje
2. ustalmy kiedy dokładnie ktory weekend sierpnia
3. i ustalmy kto sie zajmnie organizacja tj lista kto jedzie, ile osob jedzie, rezerwacja, wplata zaliczki na konto organizatora no i wpłata zaliczki na konto noclegowni

4. a jakie konsekwencje jak sie ktos w ostaniej chwili wymowi/

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

Moni27 pisze:
kalipso pisze:

A już myślałam, że będę sama :heh: :heh: :heh: w tej Tarnówce he he

hahaha jak ktoś nie doczyta to sobie dopowie ;)

to czyli za Zakątkiem Tarnówkowskim ;)
ajeczka
kalipso
kaliope
moni27
barbasia
nanci
no i ja :)
(rozumiem że ww osoby piszą się na liste chętnych?? )

nanci, punktem 3 mogę się w sumie zająć ja.
co do 4 punktu, jeśli zostanie wpłacona zaliczka, i nikt inny nie skorzysta z wolnego miejsca to chyba przepada (chyba że dogadamy się z właścicielem pensjonatu jakoś :) )

ruda super jak byście dojechali :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

wlasnie slucham w faktach-świnska grypa jest w Polsce ponoc osoba zakazona jest z Podkarpacia.... :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

POLUSIA pisze:
wlasnie slucham w faktach-świnska grypa jest w Polsce ponoc osoba zakazona jest z Podkarpacia.... :shock:

Na Onecie jest napisane, że przypadek odkryto w szpitalu w Warszawie,ale osoba jest z Podkarpacia, wrociła ze Stanów Zj.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

ja na tę chwilę piszę sie sama z Łukim
jak by co to dopiszemy jeszcze Z. (ale skoro tam są stawy rybne, a on jest zapalony wędkarz to może sie przekona)

dopiszcie mnie do listy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

Moni27 pisze:
POLUSIA pisze:

Na Onecie jest napisane, że przypadek odkryto w szpitalu w Warszawie,ale osoba jest z Podkarpacia, wrociła ze Stanów Zj.

no o tej Warszawie nie mowili.Ja podchodze do tego raczej jak do kazdej choroby ale strach jakis tam jest.....

Musimy sie pochwalic.Dzis kupiłam Mai nocnik,posadzilam ja i co...
siku za pierwszym razem...
Jutro próba z kupką :wink:
Widzę,że temat zlotu gorący-zazdroszczę...dla mnie to kawał drogi...no i druga sprawa z ta praca...no chyba ze nie przedluza mi umowy :hm:

Walik Twoj tata miał 40 :shock: lo matko,młodziutki tato ,starszy odemnie o 9 lat :? .Dzieki za pommysl-ja mysle o Johny Walkerze :wink: albo cos takiego podobnego a jakas pierdolke kupie na pamietke...
Dzieki za pomysly...

Kalipso ja niedawno poruszyłam temat roczku,tez miałam dylemat czy robic impreze wiekszą( na ślasku jest jeszcze taki zwyczaj ze roczek robi sie w kościele prawie tak jak chrzciny).Więc musiałabym od obiadu..ale zdecydowałam,ze odpuszcze kościół,zamowie pyszny torcik i ewentulanie jakies sałatki zrobie i na tym koniec...impreze zrobie u mamy bo ma większe mieszkanie bede moi rodzice,tescie moja babcia i chrzesni czyli ok 12 osob...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

no to mamy małe nieporozumienie jeśli chodzi o link który dała Aaasia

bo to chodzi o 62-660 Dąbie, Tarnówka 18
i to jest tutaj
http://mapa.szukacz.pl/?x=502091.65&y=426921.29&zoom=3
koło Koła ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czyli ja dobrze znalazłam na początku :) Koło koła 220 km od Wrocka. A gdzie Asia znalazła?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2305, 2306, 2307, 2308, 2309, 2310, 2311 ... 2365  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]