Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 2:21 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52982 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 2650  Następna

Ile chłopczyków, a ile dziewczynek??
Mam chłopca 43%  43%  [ 26 ]
Mam dziewczynkę 57%  57%  [ 35 ]
Liczba głosów : 61
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Aniq pisze:
Neska a jak tam twoj brzunio na dzisiaj?

Powoli zaczyna się zaokrąglać ale to tylko ja to widzę :D :D
Ale na szczęście już ni boli tak jak jeszcze nie dawno :D i mdłości można powiedzieć, że mi przeszły :D Tak więc powoli zaczynam naprawdę dostrzegać uroki ciąży a nie cierpienia :D
Tylko plecki bardzo bolą :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Neska pisze:
Aniq pisze:
Neska a jak tam twoj brzunio na dzisiaj?

Powoli zaczyna się zaokrąglać ale to tylko ja to widzę :D :D
Ale na szczęście już ni boli tak jak jeszcze nie dawno :D i mdłości można powiedzieć, że mi przeszły :D Tak więc powoli zaczynam naprawdę dostrzegać uroki ciąży a nie cierpienia :D
Tylko plecki bardzo bolą :(

a nio to dobrze ze mdlosci przechodza.. ja mialam o tyle lepsza sytuacje ze ani mdlosci ani nic nie mialam :D czasem tylko w glowce sie mi zakrecilo... ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć dziewczyny. We wtorek zrobiłam test i weyszedł mi poztywnie. Jestem rocznik 89 w przyszły wtorek ide do lekarza i wszystkiego sie dowiem. Jestem szczesliwa a z drugiej strony boje sie zeby cos zlego sie nie stało. Gratuluje wam i zycze wszystkiego najlepszego ;*. Ja juz nie moge sie doczekac wtorku- mysle ze wsztko jest ok. Do tej pory mam tylko poranne mdlosci, lekki bol w podbrzuszu od czasu do czasu i w ogole nie chce mi sie jesc.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no to ciesze sie bardzo z tego ze bedziesz miec dzidziusia :D:D hihihi zycze ci powodzenia w przetrwaniu tych 9 m-cy ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dejbi pisze:
Cześć dziewczyny. We wtorek zrobiłam test i weyszedł mi poztywnie. Jestem rocznik 89 w przyszły wtorek ide do lekarza i wszystkiego sie dowiem. Jestem szczesliwa a z drugiej strony boje sie zeby cos zlego sie nie stało. Gratuluje wam i zycze wszystkiego najlepszego ;*. Ja juz nie moge sie doczekac wtorku- mysle ze wsztko jest ok. Do tej pory mam tylko poranne mdlosci, lekki bol w podbrzuszu od czasu do czasu i w ogole nie chce mi sie jesc.

Witam rówieśniczko :D i gratuluję dzidziulki :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziękuję wam bardzo, ja też się cieszę z waszego powodu. Dziś za bardzo nie mam czasu siedzieć w necie bo jutro mam spr z chemii i muszę się uczyć bo to już koniec roku, a w szkole jeszcze nikt nic nie wie, ponieważ mieszkam w małej miejscowości koło Krakowa i wiadomości rozchodzą się z prędkością światła no a rodzice mojego chłopaka jeszcze nic nie wiedzą maja się dowiedzieć dopiero w środę. Pozdrawiam was trzymajcie się ;*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dejbi pisze:
Dziękuję wam bardzo, ja też się cieszę z waszego powodu. Dziś za bardzo nie mam czasu siedzieć w necie bo jutro mam spr z chemii i muszę się uczyć bo to już koniec roku, a w szkole jeszcze nikt nic nie wie, ponieważ mieszkam w małej miejscowości koło Krakowa i wiadomości rozchodzą się z prędkością światła no a rodzice mojego chłopaka jeszcze nic nie wiedzą maja się dowiedzieć dopiero w środę. Pozdrawiam was trzymajcie się ;*

nooo mysmy zanim powiedzieli moim to zjedlismy tyle nerwow ze hoho ;) a nauka to ufff... ja we wtorek mam ustna z polskiego :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Na szczęście Ty masz już to za sobą,a ja tylko swoich rodziców, którzy bardzo się cieszą z tego powodu, że zostaną dziadkami ;). Mam jeszcze rok szkoły przed sobą nie mam pojęcia co dalej będzie, mam nadzieję, że skończę szkołę i za rok napiszę maturę. Dziś dosłownie nic nie wchodzi mi do głowy, nie potrafię się skoncentrować nad tym co czytam... mam nadzieję, że zdołam się czegoś nauczyc. Pozdrawiam was i wasze brzuszki ;*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

trzymam kciuki i napsz pozniej jak tam wrazenia :D:D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc kobitki ;P jak się dziś czujecie? Mam nadzieje ze świetnie. Trochę dzisiaj duszno i chce sie caly dzien spać. Miałam dzis tylko 3 lekcje bo sa matury i nauczyciele zajeci i nie maja czasu na mlodsze klasy :D na szczescie :P . Mnie dziś rano po raz pierwszy dopadła ta mniej przyjemna strona bycia w ciąży, czyli poranne ... :?
Aniq napewno podziele się z wami tym. Bardzo sie boje jechac tam z moim na poczatku zadecydowalismy ze on sam pojedzie do mamy ale pozniej stwierdzilam ze chyba lepiej bedzie ze ja tez pojade zeby czasem nie powiedziala ze zdolna do zrobienia dziecka bylam a zeby juz powiedziec to nie. Na dodatek ona mnie chyba za bardzo nie lubi. Wolałabym zeby byl przy tej rozmowie tata mojego bo on jest calkiem innym w ogole mnie bardzo lubi i napewno cieszylby sie z tego powodu, ale on teraz jest poza Polska i wraca dopiero w czerwcu, a tak dlugo nie mozemy czekac. Jutro moja pierwsza wizyta u lekarza juz sie doczekac nie moge nawet dokladnie nie wiem w ktorym tygodniu jestem :P troszke sie rozpisałam, musimy cos pisac bo zamkna wątek i nie bedziemy sobie mogly pogadac, a szkodaby było :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam ja jestem rocznik 89 i wiem juz ze jestem w ciazy:)choc mam 18 lat to bardzo sie z tego ciesze.martwie sie tylko co ze szkola bo zostaly mi jeszcze 2 latka nauki.napiszcie jak u was bylo lub jest ze szkola.???co bedzie jesli brzusio sie powiekszy i juz nie bedzie mozna do niej chodzic?? :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witaj serduszko18. Po pierwsze chciałabym Ci goraco pogratulować dzidzi :*. Dlaczego nie bedziesz mogła chodzić do szkoły jak bedzie widac brzuszek :? nie wiem jak jest u Ciebie w szkole ale u mnie nikt sie o to nie burzy. W pierwszej klasie u nas w szkole dziewczyna urodzila w grudniu synka przez. caly czas chodzila do szkoly, nauczyciele niektorzy pozwalniali ja z odp ustnych zeby sie nie musila stresowac, jej wychowawczyni jej pomagala. Do marca byla na miecierzynskim teraz niedawno wrocila do szkoly, wczesniej przychodzila tylko co 2tygodnie na zaliczenia materiału. Nie masz sie czym przejmowac podobno teraz jestemy chronione (zobaczymy) :D > Nie martw sie nie ma czym teraz szkoła ma obowiazek pomocy dziewczynom w ciazy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

serduszko18 pisze:
witam ja jestem rocznik 89 i wiem juz ze jestem w ciazy:)choc mam 18 lat to bardzo sie z tego ciesze.martwie sie tylko co ze szkola bo zostaly mi jeszcze 2 latka nauki.napiszcie jak u was bylo lub jest ze szkola.???co bedzie jesli brzusio sie powiekszy i juz nie bedzie mozna do niej chodzic?? :wink:

Dlaczego jak brzuszek sie powiekszy to nie bdziemy mogly chodzic :?: Ja zamierzam chodzic do poki bede miała siły i jeszcze zaliczyc przyszly rok. rodzę w grudniu także pierwsz semestr zaliczę do połowy listopada i wróce po feriach do szkoły czyli gdzieś w lutym. A jeszcze będę miała praktyki także następny miesiąc z głowy :D I w ten sposób wróce tak naprawdę w kwietniu :D Trochę będzie mało czasu na zaliczenie drugiego semestru ale myśle, że dam radę :D Postaram się także trochę poumawiać na zaliczenia z sorkami jak tylko odpocznę po porodzie :D

Jestem dobrej myśli :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Podzielam zdanie Neski. Nie masz sie czym przejmowac, wazna jest Twoja dzidzia. Ja sie nie przejmuje bede chodzila do konca a niech tylko ktorys nauczyciel mi cos powie :x w koncu gdyby nie my ( i nasze dzieci)to oni nie mieliby pracy :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam...

Nie było mnie parę dni [ciekawe czy zauważyłyście :wink: ] bo wylądowałam w szpitalu... miałam [mocno] przedwczesne skurcze i chcieli mnie zatrzymać jeszcze na tydzień... ale ponieważ mam maturę i później już żadnych skurczy nie dostałam to mnie wypuścili do domku. Niestety, mamusia mi klucze zabrała i mi nigdzie wychodzić nie pozwala... nawet na maturę jestem wieziona jak małe dziecko :lol: . Bo do końca tygodnia można mi tylko na maturkę wychodzić z domu a tak to mam leżeć [zalecenia lekarzy]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witaj! Przepraszam, ja nie zauwazylam bo jestem tu od niedawna. Powinnas sie cieszyc ze masz takich rodziców :) najwazniejsze zeby Tobie i dzieciatku nic sie nie stalo oni tylko dbaja o wasze dobro. Powodzenia ;*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Bede chodzic do szkoly dopoki bede dala rade.wiadomo ze pod koniec ciazy zostane w domu zeby nie urodzic czasem w szkole. :wink: A ja slyszalam ze w niektorych szkolach jest tak ze jak dziewczyna w ciazy nie moze chodzic do szkoly(bo ciaza jest zagrozona itp.to wysylaja nauczycieli do domu.u was tez tak jest??? :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny :D
Byłam ostatnio w szpitalu bo źle się czułam ;( ale juz jest OK... Mam pytanie bo nie pytałam się lekarza co to znaczy ale na opisie USG pisze "... wielkość Hbd z BPD i FL (64mm). FHR(+) FM (+).AFI ..." czy ktoras z was moze wie oco w tym chodzi?? Poszukam jeszcze na necie ale jak narazie nie znalazlam nic na ten temat.
Pozdrawiam mamuśki i ich dzidzidziusie :*

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam młode mamusie :D . Mogę się do Was przyłączyć? Jestem rocznik 89, w kwietniu skończyłam 18 lat a w grudniu zostanę mamusią dokładnie termin mam na 11.12 :D .

Obrazek
http://www.garnek.pl/aileen

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aileen pisze:
Witam młode mamusie :D . Mogę się do Was przyłączyć? Jestem rocznik 89, w kwietniu skończyłam 18 lat a w grudniu zostanę mamusią dokładnie termin mam na 11.12 :D .

no to witamy kolejna mloda mamuche :D:D a slyszalam ze w grudniu najukochansze dzieci sie rodza hihihi (bo ja jestem z grudnia) :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52982 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 2650  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]