Dzisiaj jest ndz lip 12, 2020 7:45 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 256, 257, 258, 259, 260  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Kochana o matko to sporo nerwów było. Zdrówka dla Ali.
Mówisz dziewuszka? Dla Ali to pewnie super ale jednak szybko lekarz powiedział więc możliwe że się wszystko zmieni.
Co u nas. Dzieci mają wolne od przedszkola siedzą w domu. Wczoraj byłam z igorem u alergologa.... Masakra ma okropna alergie na roztocza. Dostał nowe leki. Ma robić inhalacje codziennie 1x a jak kaszle to 2x dziennie i tabletki na wieczór żeby nie kaszlał i nie chrapal. W dodatku ma okropny migdał i mamy 30.03 wizytę u laryngologa i zobaczymy co dalej będzie....
Ja zaczynam się bac wirusa tego co krąży bo ja też w grupie ryzyka bo cukrzyk i ciągły kontakt z klientem. W poniedziałek największy boom będzie jeśli chodzi o ludzi i zastanawiam się co po nim zrobić.... Czy nie wziąć tej opieki od środy.... Mówię Ci durna sytuacja...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kurczaku, w tej sytuacji która nastała nie ma się nad czym zastanawiać, bierz opiekę i siedź w domu. Jako cukrzyk musisz na siebie uważać. Sama nie wiem jak to się wszystko potoczy, powiem Ci że strach się bać.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Jestem od zeszłej środy na opiece ale szczerze? Już hopla dostaje w domu...
U mnie firma zamknięta dla klientów więc jak tylko będę miała możliwość bo K najprawdpodobodniej będzie miał wolne od poniedziałku to ja wracam do pracy.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Doskonale Cię rozumiem, co za dużo to niezdrowo. Jak masz okazję popracować to skorzystaj, dobrze Ci to zrobi.
Ja za tydzień idę do szpitala na kolposkopie i pobieranie wycinkow z szyjki bo mam podejrzenie raka. Cytologia wyszła fatalnie, mój hpv nabrał wiatru w żagle. Lekarz dziś mi mówił że muszą wiedzieć jaki jest stan tych zmian bo w razie czego od 3 trymestru mogą podać chemię a w 32 by rozwiązali ciążę żeby wszystko wyciąć. Generalnie nie jest kolorowo. Odezwę się po zabiegu.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

O mój Boże... Nie takich wiesci się spodziewałam. Matko odezwij się bo już się martwię.
Do pracy wróciłam i okazało się że 2 dni popracowałam normalnie a później szef zrobił po 4h bo w nie każdym biurze był zachowany odstęp więc musiał się dostosować. Od jutra oficjalnie jestem na nowym stanowisku. Od kwietnia dostałam podwyżkę. No więc tu na plus...o i za przedszkole wyszły nam grosze do zapłaty więc też dobrze. Jedynie będę się martwić później choć podejrzewam że dalej będziemy pracować do 4h bo nie ma innej możliwości jak to rozwiązać tak więc myślę że z opieka wrdy sobie poradzimy. K wróci normalnie a ja w razie w poproszę sis o pomoc. Jakoś da radę 4h ewentualnie jak coś będę brała jakieś pojedyncze dni opieki i tyle

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kurczaku, gratuluję awansu i podwyżki. Myślę że w ogóle teraz praca w budżetówce znowu zostanie doceniona. A jeszcze niedawno ludzie się masowo zwalniali.
Chciałam Ci też życzyć wszystkiego najlepszego na te święta, choć będą inne nich wszystkie, by nie zabrakło w nich radości i pogody ducha.
Buziaki :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Rogalinka owszem będą inne niż wszystkie te święta.... A z drugiej strony doceniam to że będziemy razem bez tej bieganiny między jedna rodzina a druga.
A Ty mi tu pisz jak po wycinku?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Nie byłam jeszcze w szpitalu, przyjęcie przesunięte z uwagi na epidemie. W czw dzwonili do mnie że mam się kontaktować z oddziałem 4 maja, wtedy będą coś więcej wiedzieć ale mi się wydaje ze to potrwa co najmniej do czerwca.
Co do Świąt bez latania, to też się cieszę że nie będę musiała się męczyć z rodziną męża. Teściowa jest kochana, ale ciotka stara panna to taki przykład koszmarnej wiedźmy która utruje życie każdemu no i siostra meza...masakra.
Wczoraj upiekłam babke,dziś robimy sałatkę, kiełbasę zapiekana z musztarda. Jutro żurek i jajka. Na obiad kurczak z rozna.
Od zająca Ala dostanie rower, ciekawe kiedy zniosą wejścia do parków.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Aaa myślałam że wiesz w takich przypadkach to po prostu pobierają wycinki.
Rower super.... Mój Igor ciągle wola na rower a może tylko chwilę po podwórku... Ehhh
Ja też się cieszę że te święta takie są bo siostra mojego K to też stara panna i w dodatku ma focha nie wiadomo o co....

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dzwonili ze szpitala, mam się stawić 11 maja...ciekawe czy ten termin też odwołają. Będzie wtedy równy 21 tc. Boję się :( za 2 tyg mam połówkowe, ciekawe co mi dr powie. Oby szyjka się już nie skracała. Tak bardzo bym chciała cieszyć się z tej ciąży.
A Ty Kurczaku, chodzisz do pracy na te 4h? Teraz od pn można będzie chodzić do parku to trochę pożyjemy. Nie mogę się doczekać kiedy zakwitną bzy.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kochana trzymam mocno kciuki zehy wszystko się u ciebie ułożyło bo naprawdę masz pod górkę... Trzymam kciuki za szyjkę.
Tak ja chodzę na 4h do pracy o powiem Ci ze mimo przekazuje swoją pracę nowej dziewczynie i ja uczę mjmo ze uczę się w nowym dziale i jestem codziennie więcej nic 4h to mi tego potrzeba.
Oj już nie mogę się doczekać kiedy będzie można na rowerze pojeździć

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Rogalinka pisz mi tu szybko co u Ciebie.
Ja znowu w domu bo nie ma z kim dzieci zostawić.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kurczaku kochany, dzięki za pamięć. Napisałam PW.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kurczaku u nas przedszkola czynne od 25 maja ale ja Ali i tak nie puszcze. Tym bardziej że to głównie zajęcia opiekuńcze, edukacyjnych nie będzie więc bez sensu. Za mc i tak wakacje.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Rogalinka moje chodzą od poniedziałku. Nie mamy wyjścia. Oboje musimy być w pracy.... Więc...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Rogalinka coy am słychać?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kochany Kurczaku u mnie bez zmian.
Ala już po szczepieniu, na szczęście nie miała żadnych odczynów ani gorączki. Siedzi w domu i uczy się czytać :) jutro przyjeżdżają do babci (mieszka 5 pięter wyzej) dzieci siostry to się pobawia, a nie widzieli się od lutego więc wszyscy są stesknieni.
Mam problem żeby kupić jej sandałki. Ma plaskostopie więc muszę kupić takie dobrze wyprofilowane a tu Bartek zamknięty i nie wiem jaka jeszcze firma jest dobra. W Ccc nic nie ma :/
Pogoda też barowa ale co tam ja chyba nawet tak wolę niż upały bo wtedy puchnie.
A co u Was? Jak migdałów Igorka?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

O jak dobrze ze się odezwałaś.
Kochana dziękuję że pytasz. Jeśli chodzi o migdałki to laryngolog stwierdziła że 3 migdał jest normalny a ten powiększony to po prostu alergiczny. Nie nadają się one do usunięcia. Mamy obserwować. Ma brać leki te co zaleciła alergolog. Słuch sprawdzony też dobry i nie ma się do czego przyczepić na szczęście.

Kurcze współczuję z tymi bucikami. Byłam dziś z dziećmi w ccc i deichmanie i bieda taka że szok..... Ale coś tam kupiliśmy bo też mamy za tydzień w niedzielę komunie... Jedynie ja zostałam bez butów ale powiedziałam że pojadę bez dzieci.... Nie umiem wybierać z nimi...

Fajnie że kuzynostwo będzie to chociaż Ali nie będzie się nudzić. Moje mają teraz długi weekend....

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kurczaku, buty kupiłam jednak w bartku ale przez neta, jest dużo rabatów teraz. Przyjdą w pt, zobaczymy czy rozmiar będzie ok.
Jeśli Igorek ma tego migdalka na tle alergicznym to faktycznie bez sensu wycinać. Może by te alergie złagodzić jakoś np biorąc probiotyk? Ja dawałem Ali Biogaje.
A macie jakieś plany na wakacje? Ciekawe jak to będzie. Niby dodatkowe 500 plus rząd ma dac. Ja wiadomo nigdzie się nie ruszam ale Ala z babcią, siostra i jej dziećmi pojedzie nad morze.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kochana ja też kupiłam buty ale stacjonarnie.
Maseczki na buźki i na szybko.
Za to wczoraj byłam z igorkiem u dentysty bo w środę wieczorem narzekał ze boli go ząb.... Miał mieć go robionego w kwietniu ale odwołali wizytę i co się okazało? Kanałowe leczenie mleczaka....
Biedak bez znieczulenia dał radę... Jedynie troszkę mu łezki poszły jak dawała lek i mocno tam wpychała żeby zatruć tego zęba....
Co do migdała to podajemy leki które dała nam alergolog od marca i muszę Ci powiedzieć że wczoraj mu w buzke zajrzałam i pięknie się zmniejszył.

Wakacje.... W Jarosławcu. Miały być Węgry... Ale sytuacja taka jaka jest...
No i będziemy robić remont kuchni Bd

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 256, 257, 258, 259, 260  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]