Dzisiaj jest wt wrz 26, 2017 5:55 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4996 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 246, 247, 248, 249, 250
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Kurczaku, dwa razy wcześniej z tel próbowałam coś napisać ale wyskakiwał mi błąd :wo: teraz próbuje z kompa.
Co u Was słychać? Widziałam na fejsie jaka Michasia już duża :) i jaka fajniutka. Szczęście od Was epatuje :) Aż miło.
U nas bez zmian. Nadal nie ma perspektyw na drugiego dzieciaczka. Mąż przeciwny w dalszym ciągu.
Alusia od września idzie do przedszkola, niestety nie do tego co chcielismy ale ciezko było w tym roku w ogole. Jej kuzyn jest rocznik 2014 i nie dostal sie wcale :| moze uda mu sie przy drugim naborze.
W pracy jakoś leci, jak sobie pomyśle ze to juz pół roku, to nie dowierzam.
Buziaki dla Was! :papa:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej Kochana.
Igor tez od wrzesnia bedzie przedszkolakiem i ciesze sie bardzo bo do dzieci ciągnie strasznie.
Teraz mamy gorąco wiec codziennie chodzimy nas jezioro....tam troszkę lepiej jest, ja z michaśka w cieniu a Igor w wodzie.
szkoda że nie ma 2 bąbelka, ale może mąż zmieni zdanie....
Jakie plany na wakacje?
Buziaczki

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

My nad morze pojedziemy :) W sierpniu, jakoś od 12 pewnie. W ogóle biorę wtedy 3 tygodnie urlopu żeby trochę z Ala jeszcze pobyć przed przedszkolem. 29 i 30 sierpnia mamy dni adaptacyjne od 10-12. Ciekawa jestem jak będzie :) a jakie plany u Was na wakacje?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Mąż ma 2 tygodnie wolnego ale na tydzień nad morze w połowie lipca jedziemy, a później w domu...
u nas w sierpniu też jakieś dni adaptacyjne będą ale dopiero nas powiadomią mailem o dniach i o zebraniu ale pewnie pod koniec sierpnia będzie.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kurczaku, ja teraz też mam tydzień wolnego i dlatego częściej pisze. Wstałam po 7 i poleciała szybko coś kupić na obiad. Kot mnie obudził, normalnie bym jeszcze spala z Alusia a tak będę nie dospana cały dzień.
A gdzie konkretnie się wybieracie nad to morze? Fajnie-pierwsze wakacje z Michasia :) my do Darłówka jedziemy.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

My do Międzywodzia....jeździliśmy do Pobierowa ale tam tyle ludzi, że chcemy gdzieś gdzie jest spokojniej....mam nadzieję że tak bedzie..

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kurczaku my od soboty w Darłówku i dziś cały dzień pada :( jutro wg prognoz ma być lepiej a w sobotę znowu kicha...mąż we wtorek wraca bo mu się urlop kończy a ja zostaję, on na weekend znów przyjedzie i w niedzielę wracamy już razem. Alusia by najchętniej z morza nie wychodziła :) plaza to dla niej raj.
Przedszkole zbliża się dużymi krokami i mam trochę stresa jak to będzie. 28 i 29 mamy dni adaptacyjne - choć to tylko po 2 h. No a później 1 wrzesnia... dobrze ze to pt. Wzięłam 3 tyg urlopu ale coś czuję że to zleci jak z bicza strzelił.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kochana mam nadzieję że Wam się wypogodzi bo nie ma nic gorszego jak brak pogody przy dzieciach....
A ja....uwaga uwaga.....idę do pracy :P:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

O kurde ☺ super! Gratuluje ☺ opowiadaj, kiedy? Gdzie? Co bedziesz robic?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kochana wszystko powiem jak już zacznę pracować bo będę wiedziała już wiesz konkretnie....w każdym razie praca biurowa :Dod 28.08

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Praca biurowa jest najlepsza jak ma się małe dzieci :) jedna zmiana i wolne weekendy. Bedę trzymać kciuki 28 :)
U nas się wypogodziło choć prognozy pokazują że pada :)
Mąż dziś wypalił do mnie z tekstem, że Alusi przydało by się rodzeństwo :shock: hi hi, tylko z kim ja razie czego bedę pisać jak na forum prawie już nikogo nie ma....

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Forum po mału pada....jejku kiedyś tu gwarno było...ehh

Ale super ze mąż dojrzał do decyzji :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kurczaku, opowiadaj jak minął Ci pierwszy dzień pracy. Myślałam o Tobie rano :) wstałam rekordowo wcześnie bo o 5,40 i nie śpię do teraz. Oczywiście kot mnie obudził :) budzik miałam nastawiony na 6.30 bo chciałam iść do Lidla (fajne ciuszki dziś były dla dzieci). W południe byłam u ginekologa i potwierdził to co mówił prawie 4 lata temu, ze nie urodze już normalnie a od 20 tyg trzeba by było założyć szew. Załamałam się trochę bo całą ciąże znów w nerwach bym miała. Przeraża mnie to. No i mam jakąś torbiel na piersi. W ogóle coś mi się zdrowie sypie ostatni :( okazało się że chodzę z martwym zębem od dawna i dlatego mam stale stan zapalny zatok. Dentystka wysłała mnie do endodontki i 30 mam wizyte, ale jak mi powie że chce za leczenie 2 tys to wole wyrwać, bo gwarancji nikt mi nie da ze dobrze wyleczy.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kochana rozumiem Cię bo ja też sie bałam kolejnej ciązy...ehhh to życie jest niesprawiedliwe.
W pracy super, dużo pracy ale to dobrze bo godziny lecą i trzeba wychodzić do domu :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kurczaku jak Igorek radzi sobie w przedszkolu?
Aluśka raczej ok, wieczorami ma kryzys że jutro nie pojdzie ale rano mężu ją zaprowadza i jest dobrze.
Michasia chodzi do żłobka?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kochana Igor raz idzie z usmiechem raz ryczy dosłownie, bo on chce w domu się bawić..widzi ze Michasia zostaje z babcią i to pewnie przez to.
Od czwartku ma gila i kaszel w piątek byłam go osłuchac i lekarka mówiła że jak się zwiększy kaszel to ma zostać w domu i przyjść z nim w poniedziałek i tak zrobimy...ja też przeziębiona.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4996 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 246, 247, 248, 249, 250

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]