Dzisiaj jest wt lis 25, 2014 10:46 pm

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 869 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

mia ja lubię ryby, najbardziej łososia i halibuta i przynajmniej raz w tygodniu sobie robię, wczoraj kupiłam świeżego pstrąga i jutro sobie zrobię z cytrynką :) a do tego kalafiorek, podam Ci na pw dane to mnie znajdziesz :D

aniele właśnie myślałam, że to jelita ale pan doktor dokładni tam mierzył dzidziusia i czuję tam coś ale tylko właśnie jak przewracam się z boku na bok w nocy

Offline Wyświetl profil  

abiniaaa wyslalam zaproszenie :)

Offline Wyświetl profil  

Witam,

Diewczyny ide zaraz do lekarza doslownie z dusza na ramieniu...
Ledwo udalo mi sie wyrwac, bo tak jak pisalam synek mial wczoraj jelitowke i nie mialam jak go zostawic, ale raz,ze lepiej dzisiaj a dwa kolezanka zostanie z nim...

Ech..to do pozniej....

Obrazek

Nasze Aniolki ***

Offline Wyświetl profil  

gabriel to czekamy na wieści z wizyty... ja mam 3 lutego a 5go usg wiec zobacze jak tam dzidziolek....
miłego dnia kobitki

moje Aniołki--- IV.2000, XII 2005, 6-01-2013, 4-02-2013

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

gabriel czekamy na wiesci z wizyty i trzymam kciuki :wink:

No ja tez posiadma FB tylko ja by ta grupa miala sie na nim utworzyc to tak zeby nikt nie mógł nas podczytywac bo nie chciała bym zeby moi znajomi na FB czytali co my sobie tam piszemy.

U mnie dzis -13 az sobie w kominku napaliłam zeby ogrzewanie tak czesto mi sie nie włanczało noi jest tak cieplusio bo ja w tej ciazy to straszny zmarzluch jestem.Lece teraz po mala do szkoły brrrr.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Hej :) Dziś mam wolne :-D Też strasznie marznę w ciąży, cały czas zimno mi jest. Mam fb ale też nie chciałabym aby moi znajomi się w to włączali.
Chciałam wysłać dane do tabelki ale potrzebuję instrukcji jak wysłać wiadomość na priv, bo nie umiem :oops:
Życzę wszystkim dobrego samopoczucia pozdrawiam :papa:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

elojzka narazie nie bedziesz mogła wysłac komus wiadomosci na priv bo musisz miec napisane ponad 50 postow zeby moc zaczac wysyłac wiadomosci na priv.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Dziewczyny na wizycie ok. Dzidzia urosla, ma juz 2, 6 cm. Nie wiadomo dalej skad plamienia nawet lekarka zauwazyla troszke krwi.
Za 2 tygodnie mam znowu termin a w 13-tym tyg.mam tez termin do kliniki na badanie przeziernosci karkowej i badania genetycznego. Z synkiem nie zdecydowalam sie na to ani na polowkowe,teraz Po tych moich wszystkich przygodach bede robie obydwa.

Obrazek

Nasze Aniolki ***

Offline Wyświetl profil  

sniezka , elojzka jak utworzymy grupe to tylko osoby do niej zaproszone beda widziec co piszemy, nikt wiecej
gabriel super wieści :D

ja dziś mam humor do bani.. ide nie bede wam smęcić

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Mia22 wiec jak reszta dziewczyn jest za to ja tez z mila checia dolacze do tej grupy :D A co do smecenia to smec nam ile wlezie od tego jestesmy zeby cie słuchac :wink:

gabriel no wiedziałam ze wszystko bedzie ok.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Dziewczyny, czyli chcecie zalozyc prywatna grupe na FB? Bo ja jak zwykle nie w temacie 8)

Lece zobczyc czy ja moge wysylac posty na priv.

Obrazek

Nasze Aniolki ***

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

gabriel super ze wszystko oki - nie moglo byc inaczej ;)
miaposmuc wyrzuc z siebie to ci sie lzej zrobi ;) :*

Na fb grupa zamknieta i nikt nie podglada ;) Jak dla mnie moze byc bo i foty lepiej sie wrzuca i na fb siedze non top prawie wiec tez na biezaco :)

A ja wczoraj schize mialam ze mi ta macica wypada :wo: glupia baba mnie nakrecila i sie bede teraz zamartwiac do nastepnej /normalnej/ wizyty....

[*]26.08.2013-6t1d[*] śpij Kruszynko :(

Offline Wyświetl profil  

dorisdayok wyobrazam sobie,ze sie przejelas. Wiesz jak tak czytalam na roznych forach Co lekarze pacjentkom wygaduja to jezyl sie wlos na rece. A najgorsze,ze inny lekarz powiedzial zupelnie co innego. A Ty bylas prywatnie czy na kase?jesli moge wiedziec oczywiscie.

Obrazek

Nasze Aniolki ***

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

gabriel to byla wizyta na nfz Zapisalam sie do przychodni K przy szpitalu w ktorym chce rodzic i zeby mi nie robili problemow ze prowadzila mi ciaze lekarka z konkurencyjnego jakby nie bylo szpitala a przychodze rodzic do nich. To tak ze tak powiem zapobiegawczo zrobilam ale jak tak ma byc na kazdej wizycie to sie zastanowie czy faktycznie tak bardzo mi zalezy na rodzeniu tutaj....

[*]26.08.2013-6t1d[*] śpij Kruszynko :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej,

gabriel cieszę się, że wszystko oki :D

doris ja bym sobie darowała takie wizyty u tej lekarki jak ma takie podejście, to niepotrzebny stres dla Ciebie, ja nie chodziłam do żadnego lekarza w pierwszej ciąży ze szpitala, w którym rodziłam, nie znałam kompletnie nikogo i traktowali mnie bardzo życzliwie, nie zauważyłam jakiś różnic. Teraz chodzę prywatnie do ordynatora tego szpitala bo tam go właśnie poznałam i wzbudził moje zaufanie ale nie liczę na jakieś lepsze traktowanie w szpitalu niż inne pacjentki :wink: Ty musisz się czuć dobrze u lekarza :D

mia jak dzisiaj humor? lepszy?

Ja to mam doła bo zastanawiam się jak my się tu pomieścimy w mieszkaniu małym... nie chcemy kupować większego bo wolimy się budować i bądź tu mądry :roll: mam taki mętlik w głowie, że szok

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej:)

Jak ja żałuję ,że nie podeszłam wczoraj do mojej Ginki :/
Wieczorem niby ząb siedział cicho a o 5ej obudził mnie z wielkim hukiem, jak już się uspokoił to do teraz boli mnie już inny :cry: :roll:
Mam serdecznie dość! Teraz gdy już mogłabym się cieszyć bo minęły najgorsze wymioty , zawroty głowy i omdlenia to przez te zęby żyć się odechciewa!! :/
Spróbuję się wepchnąć we wtorek ale mamy tak durne położne,że jak zwykle będą robiły problem bo już mają komplet :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
I ciekawa jestem czy lekarz w ogóle sprawdzi czy wszystko jest ok, czy tylko machnie pisemko :roll:

Gabriel świetne wiadomości ! Oby te plamienia przestały już starszyć!

Abinia ja jeszcze miewam załamania z powodu mieszkania ale wiedzieliśmy,że nie urośnie wraz z brzuchem więc nie ma co teraz dramatyzować.. Kiedyś ludzie chowali 5kę dzieci na jednym pokoju i żyło Im się dobrze, więc i My musimy sobie poradzić :)

Ktoś "zbierał" adresy FB ?? :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

aniele my ciągle myślimy co tu zrobić żeby jednak sie przeprowadzić, jak nie wyjdzie to trudno ale może się uda coś zrobić bo z wielkim trudem tu łóżeczko wcisnę, ale powiem szczerze w wielki kredyt nie będę się pakować bo różnie to bywa :?

A mnie tak naszło na ogórkową , że właśnie wcinam :D pycha :D

Offline Wyświetl profil  

Witam

Abiniaa juz lepszy nastroj, ale moglby byc jeszcze lepszy.
Ja to mam problem co ze soba zrobie jak remont zaczniemy. Nie moge na dluzej niz 2 tyg wyjechac bo szkola wiec bede musiala siedziec w tym kurzu... a niestety nie mozemy go przesunac .......

Ja znowu w szkole, juz jestem po egz. Zdalam :-) Jeszcze 2 zajecia i do domku. Wkoncu bo juz jestem zmeczona nieco....

Adresy mozecie mi przeslac...

Offline Wyświetl profil  

ja dopiero sie obudzilam :shock: ...odespalam caly tydzien bo wstaje prze 7....
ja w pierwszej ciazy nie mialam lekarza ze szpitala i to byl koszmar, traktowali mnie w szpitalu jak zlo konieczne, odkladali indukcje porodu, dopiero po interwencjach zajeli sie mnia i okazalo sie ze dziecko ma tetno ponizej 60, prawidlowe powyzej 120 i zaraz mi zrobili cc. a tak to kto,wie jakby sie to skonczylo. w drugiej juz mialam gina z tego szpitala i tego samego mam teraz:-)
jak sie czujecie kobitki dzisiaj, jak u was temperatura? u mnie zimnoooo:-)

moje Aniołki--- IV.2000, XII 2005, 6-01-2013, 4-02-2013

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

marta moim zdaniem to podstawa miec lekarza ze szpitala w ktorym rodzisz jest całkiem inaczej moj jest zastepcom ordynator i prowadzil tez moja pierwsza ciąże.Co do samopoczucia u mnie zeby nie zapeszac wszystko ok.
I tez ziuziu maz wlasnie odpala kominek wiec bedzie bosko :D

Mia gratuluje zdanego egzaminu.

Abinia ja w czwartek ugotowałam ogórkowa ale niee mialam na nia ochoty i zjadłam nalesniki z białym serem tak mi sie zachciało.

Aniele jak dzisiaj twoje zeby pewnie bez zmian?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 869 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]