Dzisiaj jest sob gru 15, 2018 10:01 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Mama... :-{: :cmo:
wyobrazam sobie jak Ci musi byc ciezko.
psychicznie.

moze nie ten cykl to nast,a moze na wakacje meza uwiedź 8) :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

hej hej!!!!
Dziewczyny co tu tak pusto???? :P: :P: :P: :P:
Piszcie co tam u Was!!!! :D

Ja siedzę w domu na opiece bo Mariusz ma obustronne zapalenie ucha środkowego....antybiotyk i się kurujemy! 8)

Mariusz :D 7:30, 3310g i 52 cm :D
Obrazek

Mikołaj [*] 15.06.2016 (7tc) :( :( :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

No hej... Ja sie jakos dziwnie czuje. Jestem osłabiona mam nadzieje ze sie do reszty nie rozłoze. Bolą mnie kości, kręcą nogi. Czuję się zmęczona i mam zawroty głowy. Wziełam witaminy... i zwymiotowałam

Zdrówka dla Mariuszka!!!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

mamaAgnieszka u mnie właśnie takie były objawy ciąży.Brała mnie grypa...hormony szalały....Pamiętam jak byłam w pracy i miałam gorączkę w formie uderzenia gorąca,trwała tak z 10-15min i schodziła,czułam się normalnie znowu tak przez 10-15 min i znowu na nowo.......Trwało to całe 8h w pracy....Jak przyszłam do domu to byłam tak wykończona tymi temperaturami że poszłam spać...a na drugi dzień zrobiłam bete....wyszła ujemna.....beczałam 2 dni....ale ciągle czułam się słabo....żadnych objawów choroby nie miałam ale spać mi się ciągle chciało....w niedziele 1 listopada zrobiłam test i wyszedł pozytywnie :)
A jeśli to nie to.... To zdrówka!!!! :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Darka I jak rozmowy z mężem ?
Na kiedy wstępnie staranka zaplanowane ?

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Darka jak sie czujesz siedząc w domu? :)
teskno za praca?

Mama kiedy testujesz???

moze to własnie objaw :smo: ?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

W niedziele powinnam dostac okres tskze zobaczymy ;)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

o to jeszcze trochę :))

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

1 żółta kartka

A ja na clo. Kontrola w pn.
I mam grypę.... Mam nadzieje ze młoda ktora dopiero niedawno zaczęła wracać do siebie sie nie zarazi....

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

marti126 jak na razie nie rozmawiałam z mężem po raz kolejny na ten temat.Jak końcem roku nie będziemy się starać więc pewnie dopiero w przyszłym roku ;) Ja chcę po raz kolejny przez lato urodzić więc koło października-listopada musiałabym być już w ciąży ;) planować se moge 8) 8)

black_cherry w domu czuję się fantastycznie ;) sprzątam,robię to co nigdy nie mam na to czasu ;) są tego plusy ;) ciekawe czy od pn będzie mógł iść do żłobka czy jeszcze będziemy w domu....Chociaż chciałabym w domu być jeszcze bo nie mam samochodu,bo mąż daje dzisiaj do naprawy i nie wiadomo czy do nd będzie naprawiony...
Za pracą nie tęsknię,ale zastanawiam się czy robią tą normę co ja robiłam :roll:

mamaAgnieszka czekam na wieści :) zaciskam kciuki :D

Hanusia86 będzie dobrze ;) U nas zawsze synek przynosi jakąś infekcję do domu i najpierw on się męczy,potem mnie zaraża a potem mąż :P

Powiem Wam że wieczorami mam jakieś głupie uczucie w brzuchu....jakby mnie dziecko delikatnie stukało....pamiętam jak synek tak robił jak byłam w 16tygodniu już....Liczyłam ostatnio tygodnie i NIBY by się zgadzało ale pewnie to psychika i organizm płata figle ;) Przecież normalnie mam okres i jem anty... :P:
Do którego tygodnia ciąży testy ciążowe wychodzą pozytywnie? :P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Darka patrze, ze ty tak samo nakrecona jestes jak ja :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Darka A czemu akurat na lato chcesz rodzic ?
Ja mam jedno jesienne jedno wiosenne i teraz letnie w drodze - prawie wszystkie pory roku przetestowane :lol:
i każda pora roku dobra na rodzenie

testy na każdym etapie ciazy zaawansowanej wyjdą pozytywne - właśnie zrobilam z ciekawości i dwie grube krechy :lol:

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

mamaAgnieszka dobrze że nie jestem sama :D
Chyba za bardzo się doszukuję objawów których nie ma...

marti126 a zawsze chciałam mieć dzieci z lata ;)
A poza tym mam ciuchy i wszystko strikte już na wiosne,zime....a jakbym urodziła w marcu to potem np buciki by miał małe,bo rozmiar nóżki pewnie by się zmienił ;) pod tym kątem też patrzę...
Jedyny minus w lato rodzić to upał na polku a tu połóg i ciągle krew ;)

Hah dziękuję za sprawdzenie :) :) :)

A mnie znowu jakaś infekcja łapie...uczarowane....będę musiała dzwonić do gina po miesiączce żeby mi coś przepisał,bo ostatnio miałam Gynazol ale pomógł na 1 cykl....No i po depilacji zawsze jakaś infekcja się przypląta.... Jaką metodą się depilujecie w miejscach intymnych? Odkażacie potem to miejsce??? ja już nie wiem jak to mam robić.... :roll: :roll: :roll:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Darka oj tak! ja polecam letnie mce na porod.
:P
Czerwiec wcale nie jest złym mcem ... połog juz troche gorzej ale nie ma tego złego :)

pamietam tylko jak narzekałam na opuchnięte stopy, ktore moczyłam w zimnej wodzie..
tak poza tym to ciezko,ciezko...ale w ktorym mcu nie jest ciezko?
zima,wiosna?
nie ma znaczenia.

moze do lipca,sierpnia jakos namowisz mężulka :P

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Darka Oj akurat z tymi miesiącami to nie zawsze się da rade zaplanować bo nie jest powiedziane ze w 1-2 cyklu zajdziesz czasami trzeba dłużej niestety czekać

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

marti126 wiem wiem że do końca nie da się tego zaplanować ale bardzo na to liczę.Mąż wie że dopiero końcem roku byśmy się starali jak coś....
Wczoraj go zapytałam w którym roku będziemy się starać :lol: to powiedział mi że nie wie jeszcze....Będę czekała na jego słowo....Szkoda że nie umie się określić.....czekam na nie wiadomo co....Już mi się marzy siedzenie w domu 9 miesięcy i potem rok z maluszkiem :D Wiem,że na początku będzie ciężko ale dam radę :D

black_cherry pamiętam jak ja krwawiłam 8tygodni i w końcu musiałam iść na zabieg :? no ale cóż....
Połóg latem nic fajnego ale teraz wiem że bardziej będę sobie tego pilnować.Do 5 tygodni a max 6tyg powinno trwać krwawienie,nie dłużej.Oczywiście po porodzie sn
Mi nawet nogi nie puchły :P jedynie mały gdzieś uciskał mi na nerw i biodro mnie bolało a tak to super się czułam.Inne kobiety narzekają na bezsenność a ja spałam jak 20zł :P wysypiałam się super.
Odpuściłam namawianie bo i tak to nic nie daje,czekam do czerwca-lipca.Wtedy dowiem się czy to będzie w tym roku czy raczej w przyszłym.Nie nastawiam się...zapas tabletek anty jeszcze mam więc nie muszę się martwić.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Witajcie,
Jestem tu nowa. Staramy sie z meze o dziecko ok 3 lat, niestety narazie bez efektow :(. Oboje sie zbadalismy i wszystko jest ok.
Niestety ciazy jak nie ma tak nie ma :oops:
Tym razem jest troszke inaczej niz kazdego miesiaca, poniezaz ostatni okres mialam 1.02 ( spoznia mi sie 11 dni) nigdy mi sie tak dlugo nie spoznial. Zrobilam mnostwo testow ale tych dostepnych na ebay wiec nie bardzo im wierze (dziajaj zrobie test taki z apteki). Co do objawow to jest mi lello nie dobrze rano ale nie wiem czy to nie jest tylko sila sugestii. Co gorsza strasznie bola mnie dziaslo i mam zaparcia. Sama juz nie wiem co myslec, w poniedzialek pojde do lekarza ale teraz chcialam zapytac moze ktoras z was ma jakies sugestie. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

vivtoria witaj! Dlugo spoznoa sie juz okres moze to akurat ciaza. Zycze ci z calego serca upragnionej dzidziulki.

Offline Wyświetl profil  

Sama nie wiem, ja juz chyba stracilam nadzieje. Nie chce sie ludzic, chociaz moze tym razem jednak sie udalo, chociaz chociaz, dlaczego niby akurat teraz mialoby sie udac.

Offline Wyświetl profil  

1 żółta kartka

Vivtoria zrób betę

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]