Dzisiaj jest śr wrz 19, 2018 1:18 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13749 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 683, 684, 685, 686, 687, 688  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

to ja się dopisuję , :shock: .. staramy się drugi cykl , po odstawieniu anty .. teraz mam cykl monitorowany , wczoraj widziałam jajeczka, lekaż powiedział,że 3 się szykują .. ale nie wiadomo , które będzie dominujące :? oby się udało ,bo poprzednią @ bardzo żle przeżyłam:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

to i ja się zamelduję. przede mną pierwsze testowanie 20.X.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam :)
Chciałabym dołączyć do Waszego wątku ;]
24.08.2012 miałam zabieg łyżeczkowania, teraz czekam na 3 @ i zaczynamy starania. Mam nadzieje, że nam się uda :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

To i ja się dopiszę. Odstawiam plastry, zaczynam brać kwas foliowy i do dzieła. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja również się dopisuję.
Czekam na bociana z otwartymi ramionami :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej!

My też jesteśmy w trakcie rozmyślań a nawet tworzenia kolejnej dzidzi :)

Na razie tak nieformalnie, mąż jeszcze się zastanawia czy już czy poczekać do lata ale ja obawiam się że im dłużej będę czekać to mogę się rozmyślić! :)

Może Wasze wsparcie i podczytywanie że niektórym z Was już się udało pomoże i nam:D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam
ja też się dopisuję ! :) zaczynamy staranka na poważnie :wink:

karaluszek witaj :wink: no ja też właśnie sie boję, że jak zacznie się jakiś bunt u mojego szkraba to się nie zdecyduję :lol:

pozdrawiam

http://enpr.pl/4910

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witajcie

chciałabym się przyłączyć, pisałam już tu wcześniej, przy pierwszej ciąży. teraz chcemy mieć drugie dziecko, mam problem z owu i pękaniem pęcherzyków. przy pierwszej ciąży udało się po 4 miesiącach ale dopiero po podaniu pregnylu. pęcherzyki rosły pięknie po clo ale niestety nie pękały. wczoraj byłam u gina mam zacząć brać clo od 2dc przez 5dni potem wizyta po 5-ciu dniach od skończenia clo. zobaczymy jak tym razem pójdzie

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

I ja się dołączam :) pisałam tu trzy lata temu, ale wtedy nic nie wychodziło potem ślub, zmiana pracy... teraz nastał okres względnej stabilizacji i dzidziorowe szaleństwo dopadło nas z zwielokrotniona siłą. Byłam u internisty na badaniach kontrolnych - anemia galopująca- wiec muszę się trochę naprawić. Dobrze,że u Gina mam zielone światło :)))

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Witam :)
i ja się nie obrażę :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witam

I ja wracam na forum po ponad 4 latach. Postanowiliśmy z mężem że już pora na rodzeństwo dla naszego rozrabiaki. Witam wszystkie starające się kobietki :)

Czy któraś z Was korzysta z portalu 28dni?

"Jeszcze cię nie znam a już cię kocham..."
Aniołek, 23.05.2013, 25.08.2013

Offline Wyświetl profil  

Witam wszystkich bardzo serdecznie.To moj pierwszy raz na tego typu forum wiec musze sie troche "nauczyc"jak to dziala. :shock: mam juz jedno dziecko-corke 8 lat,i bardzo chcialabym miec jeszcze jedno dziecko,tyle ze moj mąż chyba nie bardzo...a ja nie moge przestac o tym myslec

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witaj Aneta.

Powodzenia życze. Może trzeba męża postawić przed faktem dokonanym? :)

Offline Wyświetl profil  

Myslalam juz o tym,ale to tez nie jest takie proste...Ciagle tylko slysze ze jest zmeczony i juz na nic nie ma ochoty,a na sile sie przeciez nie da.I tak w kółko...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

1aneta1 po prostu usiądź i opowiedz mu o tym co chcesz. Ja mimo tego że mąż się wzbraniał opowiedziałam mu jak bardzo zależy mi na rodzeństwie dla Wojtka i stwierdził że skoro z jednym dajemy sobie radę to z dwoma może być ciężko ale mamy już trochę doświadczenia:) Teraz tylko pozostało mi ustalenie czy jeśli zmieni mi się umowa to czy będę mogła przejść na macierzyński i dostawać zasiłek.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Rozmawialismy juz nie raz,ostatnio rowniez.Powiedzial ,ze chce ,ale jak narazie na tym stanelo...Zawsze znajdzie sie jakas wymowka.Mam juz 35 lat i nie bardzo moge i nie chce czekac w nieskonczonosc.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

aneta - nie ma co czekać masz rację, ale zobaczysz wszystko się ułoży :)

karaluszek - jak zmieniają ci umowę?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

1aneta1 Porozmawiaj z mężem, ale nic na siłę. Może on ma powody by nie chcieć drugiego dziecka. Ja jestem mężczyzną, podchodzę do tego zapewne nieco inaczej niż kobiety. Sam nie chciałem pierwszego dziecka, byłem na studiach, a żona mnie wrobiła. Odrzuciła antykoncepcje nic o tym nie mówiąc. Od tego zaczęły się nieporozumienia (większe niż zazwyczaj, bo wiadomo, że nieporozumienia bywają zawsze i w każdym związku). Rozwiedliśmy się, ale nie przez małego, powód był inny.

Dziś mam inną żonę (Źle zabrzmiało, ale nie bardzo wiem jak to inaczej określić). Z obecną żoną jesteśmy po stracie dziecka (wolę o tym nie mówić, nie wspominać, nie wracać, to jak zamknięty rozdział. Pamiętał będę, ale rozpamiętywać nie widzę potrzeby), staramy się o kolejne. Decyzję o podjęciu starań podjęła ona, sama, bez mojej wiedzy (widocznie mam monopol na takie kobiety - przepraszam, słaby żart i zapewne nie na miejscu). Różnica polega na tym, że ja tego chciałem, tylko bałem się jej to zaproponować, a ona wolała mi powiedzieć jak się już uda by nie robić złudnych nadziei. W końcu jakoś się dogadaliśmy, temat wypłynął. W rezultacie staramy się już od połowy lutego. Mamy nadzieję, że w tym miesiącu się udało. Nie monitorujemy cykli, zonie wyrównały się po... stracie pierwszego dziecka. Jednak nie liczymy dni płodnych/niepłodnych, nie robimy postów, nie staramy się w jakimś tam tygodniu wybitnie, że co dzień. Czynimy tak jak mamy ochotę, nie chcemy zwariować. Jednego dnia uprawiamy starania kilka razy, innym razem tylko raz w tygodniu, bo czas, praca, zbiegi okoliczności nie pozwalają inaczej.

Miło być mężczyzną na e-mama forum - to chciałem jeszcze powiedzieć, takie fajne uczucie. Mam nadzieję, że mnie ciepło przyjmiecie kobietki, co?

Zmieniają mnie z mężczyzny w chłopca.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Damian witam:) fajnie że piszesz, że jesteś. Może pomożesz nam zrozumieć naszych mężów :D

Mój orzekł że strać sie nie będzie bo nie chce po raz drugi przechodzić horroru co mc z czekaniem na owu a później na przyjście/nie przyjście @. Wrzucił na luz chociaż wolałby poczekać. Co ma być to będzie. Ja też się nie spinam, trochę się obserwuje ale nie na zasadzie to już i biegiem do sypialni :P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

karaluszek Ja dochodzę do wniosku, że najprzyjemniej się starać "nie starając". Uprawiać miłość, a nie produkować dziecko. Dobrze się bawić, czerpać z tego przyjemność i co ma być to będzie. Jak ludzie się spinają, robią to tylko po to by mieć malucha, albo przede wszystkim po to, sex przestaje cieszyć, a to chyba nie powinno tak być. Najlepiej dziecko "zrobić" spontanicznie, z radością, przyjemnością. Nie rozczarowywać się, gdy się okaże, że to jeszcze nie ten cykl, no bo co w tym złego, że trzeba się jeszcze trochę postarać? Aczkolwiek ja też się czuje zawiedziony, gdy się nie uda, ale tu rada dla panów, by swoim kobietą nie okazywali tego zawodu i niezadowolenia, bo to u was działa jak pogorszenie waszego samopoczucia razy dwa, albo razy trzy co najmniej.

Zmieniają mnie z mężczyzny w chłopca.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13749 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 683, 684, 685, 686, 687, 688  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]