Dzisiaj jest czw paź 18, 2018 3:20 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6675 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Ollena jest mozliwe prowadzenie leczenia i bycie w ciazy tylko nie wiem cholewcia czy na tak wczesnym etapie. Na Amazonkach pisala dziewczyna ktora jest w 24 tc i wykryto u niej raka no i lekarz specjalista odpowiedzial je ze mial juz takie pacjentki i ze jak najbardziej takie leczenie jest mozliwe...
troche w kiepskim momencie ciaza ..ale glowa do gory! :D

Olenka 30+5tc, 1800 gram,43cm.
20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ollenka

Moje gratulacje!!! :D :D :D Życzę Wam dużo zdróweczka!!! I pisz nam na bieżąco co u Was :D

Tak jak pisałam natura rządzi się swoimi prawami....

Kora

To trzymam kciukaski żebys dostała fajna posadke :D My niestety wczesniej nie damy rady wrócic, musimy zbierac kaske :wink: bez tego ani rusz..ale po malutku do celu :D Jak juz temat bedzie u mnie na tapecie napisze co to bedzie teraz niechce zapeszac :roll:

buziaki zmykam :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziękuję dziewczyny,
bardziej się boję niż cieszę, w zasadzie to boję się cieszyć...
ale też oczywiście nachodzą mnie myśli, że skoro tak się stało to tak ma być, skupiam się jednak na tym, żeby się zbytnio nie emocjonować, a będzie jak ma być...
Moje leczenie "zasadnicze" czyli chemia właściwie się skończyło, wyniki są dobre tzn. komórki w normie, w tej niższej granicy nawet, obraz usg czysty, więc ok, generalnie organizm coraz lepiej, więc pewnie dlatego zaczął pracę hormonalną i pewnie dlatego pojawiła sie owulacja i na nią trafiłam.
Rzeczywiście, dalsze leczenie i ciąża są możliwe, w moim przypadku doszło do ciąży szczęśliwie 3 tyg. po chemii, ta ostatnia nie doszła do skutku bo przed nią zawsze badano mi krew i ciąża wyszła, więc lekarz uznał że w świetle moich wyników już jej nie zleci, tak więc dzieciątko póki co jest niedotknięte trucizną, póki co ciąża jest 7-8 tygodniowa, jest wyraźna, szybciutko było widać serduszko i jego bicie, bo juz w 5 tyg., jest więc szansa że ciążę donoszę i że dziecko będzie zdrowe, można też dalej prowadzić moje leczenie tak żeby było bez szkody dla maluszka. Ale jak ciąża sama w sobie wpłynie na moje zdrowie i już po urodzeniu to już jest zupełnie inna bajka. Zawsze jest ryzyko wznowy choroby a ciąża takie ryzyko strasznie potęguje.
Jestem pod opieką naprawdę dobrego lekarza, który miał sporo takich przypadków, jestem więc o tyle spokojna.
Dziewczyny, w dodatku jednak wróciłam do pracy, nadarzyła się taka możliwość a zdecydowałam się zanim się dowiedziałam o ciąży. Tak więc u mnie teraz istny młyn, ale może to dobrze bo mam tyle na głowie że nie myślę w kółko o tym samym, szefowej nic narazie nie powiedziałam bo by chyba zasłabła, nie dość że wiecznie choruję to teraz jeszcze w ciąży.
Trzymajcie się cieplutko, myślcie o mnie dobrze, odezwę się w przyszłym tygodniu po kolejnej wizycie u lekarza.
Buziaki.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ollenko trzymam kciuki wszystko sie ulozy!:)

20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ollenka - dasz rade Kochanie i wszystko dobrze sie ulozy. Buziaki. PS skrobnij jak sie czujesz ?

Nikus, Selly, Chomiczka - co u Was ?

Ja we wtorek bede wiedziec na czym stoje to znaczy czy dostane wychowawczy. A jesli tak zaczynam sie pakowac.

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No i byłam wczoraj u ginekologa, bardzo mnie uspokoił, dzidziusia już bardzo ładnie widać, z usg gdzieś 8 tygodni, widac ładnie główkę , tułów i nawet oczko, wygląda wszystko że jest ok, ja fizycznie też, jeśli chodzi o samopoczucie to jest dokładnie jak poprzednio czyli rzyganie wszechobecne a ponadto dobrze, żadnych niepokojących sygnałów narazie, zaczynam wierzyć że wszystko faktycznie się ułoży...
Gutek mi sie paskudnie rozchorował, ma silną infekcję gardła i wysoka temperaturę, cięzko mi ja zbić tymbardziej że nie chce mi przyjmować żadnych leków, i w ogóle jest ostatnio niegrzeczny, momentami wysiadam...

Minie
Trzymam w takim razie kciuki za twoje działania.

Kora
Dostałaś ten wychowawczy?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ollena to wspaniale wiesci!:)
my w trakcie ICSI:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ollenka - cudne wiesci co do maluszka. Oby tak dalej. Bedzie dobrze.
Zdrowka dla Gucka !!

Co do wychoawczego poki co mam ustna zgode, i czekam na papier, ale pokowanie juz zaczelam.

Minie - no to kciukasy zacisniete. Powodzenia !

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam...
strasznie tu cichutko...
pozdrawiam i zachęcam do wznowienia dialogu... :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć!

Faktycznie tu cichutko.....
Co słychać u Was Dziewczyny?

OLLENKA co u Ciebie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

NIKA_ pisze:
Cześć!

Faktycznie tu cichutko.....
Co słychać u Was Dziewczyny?

OLLENKA co u Ciebie?

CZEŚĆ! WITAM PONOWNIE.....I CO? NIKT TU NIE ZAJRZY?
CHCIAŁAM DZIEWCZYNKI WAM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA WIELKANOCNE, JUTRO WYJEŻDŻAM DO RODZINKI.
MAM NADZIEJĘ, ŻE NASZ WĄTEK W KOŃCU ODŻYJE?
DAJCIE ZNAĆ CO U WAS?

U MNIE NIC CIEKAWEGO......OSTATNIO MÓJ ENDO WYSŁAŁ MNIE NA REZONAS. ZA KILKA TYGODNI POWINNAM ODEBRAĆ BADANIA, MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIE OK.

TAKŻE KOCHANE ŻYCZĘ WAM SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT. NA POGODĘ TO CHYBA NIE MAMY CO LICZYĆ, NIE?
BUZIACZKI I ZAGLĄDAJCIE TU CZĘŚCIEJ!!!!!!

OLLENKA - DAJ ZANĆ JAK SIĘ CZUJESZ I W OGÓLE.
CHOMICZKA - ALE WSIĄKŁAŚ, DAJ SPOKÓJ WRACAJ TU !!!!!!
SELLY - CO Z TOBĄ? DAWNO TEŻ NIE PISAŁAŚ! OJ! DAWNO!!!
KORA - CO SŁYCHAĆ? GDZIE JESTEŚ? W PL?

PRZEPRASZAM, ŻE PISZĘ TAK CHAOTYCZNIE, ALE CZAS GONI.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ollenko jak u ciebie?

Ja jak widac po suwaczku jestem w ciazy:)Udalo sie ICSI ale...po strasznych przebojach bo juz myslano ze mam ciaze pozamacizna...byly straszne zawriowania w koncu poszlam do szpitala a tam lekarze z usmiechem na twarzy dopatrzyli sie nie ciazy pozamacicznej tylko wczesnej ciazy:)

maluszkowi bije juz serduszko w zeszla srode mial 7mm:)

Podzrawiam dziewczyny:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Minie
Bardzo gratuluję, jeszcze pamiętam Twój podpis mówiący o tym że dajecie sobie spokój a tu jednak próba i taka niespodzianka, bardzo się cieszę, uważaj na siebie.

Nikusia
co tam u Ciebie, jak wyniki?

U mnie dobrze, niestety męczą mnie wymioty, są bardzo silne i częste, przez to spędziłam kilka dni w szpitalu bo trzeba mnie było nawodnić, chudnę niestety, ale jestem cały czas pod kontrolą onkologa, jestem bardzo gruntownie badana i nic narazie nie wskazuje na to żeby te wymioty i złe samopoczucie miały jakiś związek z choroba czy jej nawrotem, ma to podłoże typowo ciążowe, organizm poprostu jest osłabiony i mam się nie martwić. Ja chudnę ale dziecko rośnie pięknie, ma wzorcowe parametry, więc jest ok.
Ponadto wszystko dobrze, nadal pracuję i mam nadzieję że do końca roku szkolnego dociągnę, brzuszek mam spory, odrastają mi pięknie włoski, są tycie ale nie noszę już peruki i chyba jestem w całkiem dobrej formie.
Gutek jest cudowny, buzia mu się nie zamyka, dopiero teraz pozbyliśmy sie smoka, niestety mamy jeszcze pewne trudności z wołaniem siusiu itd, dziewczyny z dziećmi jak to jest czy było u Was w tej kwestii?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ojej Ollenka najpierw mdlosci zwiazane z leczeniem teraz z ciaza ale musisz sie wymeczyc tym razem jednak to pozytywne"meczarnie":)ciesze sie ze wsio ok...i ze lekarze maja nad Toba piecze:)

dziekuje za gratulacje:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hello, jestem i zyje.

Nic nie pisalam bo mialam ostatnio szalone tygdnie...
Wrocilam juz do PL. Poki co sama z mala. Ogarnelam prawie wszystko i powoli zaczynam szukanie pracy. Niestety mala cos mi chorowala a teraz jest na jakies krzaki czy drzewa uczulona.

Minie - moje gratulacjie !!! fajnie ze sie udalo.

Ollenka - ojj Ty kochanie to sie wycierpisz - zycze Ci duuuzzzoo sily i byle tak dalej byle wszystko szlo ku lepszemu.

Nika, Chomiczka, Selly - a co u Was ?

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Kora powodzenia w stawianiu I krokow w Pl;)
moze niebyc za wesola w zderzeniu z polskimi realiami:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć Dziewczynki!

Dawno mnie nie było.....
Odebrałam wyniki rezonansu i ....i nic, wsio ok.
W pt idę do swojego endo.
Wiecie? Tak sobie myślę, że ja to chyba jakiś niecodzienny przypadek jestem. Nawet widzę to po moim endo. Wszystko u mnie niby ok, a bromka odstawić jakoś nie mogę, bo wszystko idzie w diabły. A ja mam go tak serdecznie dosyć, że na jego widok już dostaję mdłości. Co dalej?

MINIE Bardzo Ci gratuluję!!!!!

Dziewczynki, odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no wlansie co slychac dziewczyny...
Nika i co dalej?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

MINIE ja już sama nie wiem co dalej...zobaczymy....na razie jakby ok, ale na jak długo to się okaże. Tarczyca jakby opanowana, ale ze mną to już różnie jest. Ach! czasami to mam dość i już nie myślę o tym, czuję się stara i jakoś odpuszczam.....wiem, że nie powinnam, ale.....
A co tam u Ciebie? Jak brzuszek, :D rośnie? Jak się czujesz?

Dziewczynki!!!! halllloooo!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nikus - kurcze ale moze eraz jak hormonki sie wyciszyly ....
Ja ostatnio tez mam problemy z TSH - przez ponad tydzien bardzo zle sie czulam poszlam zrobic badania i wyszlo ze z niedoczynnosci przeszlam w nadczynnosc tarczycy. Mimo tego lekarz kazal mi zostac przy tej samej dawce tylko w weekendy barc 50. Ale w sekrecie powiem Wam ze przez 3 dni ni nie baralam i momentalnie wrocily mi sily.... teraz znowu biore i zobazymy ale juz czuje cos nie tak.

Mnie, Ollenka - jak tam ciezarowki ?

Ja poki co walcze z choroba Majki - katar, kaszel mokry ... od tyg siedzimy w domu.

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6675 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]