Dzisiaj jest czw paź 18, 2018 3:24 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6675 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

KORA a może jak trochę złapiecie oddechu od siebie, to coś się zmieni? Zatęsknicie i wtedy się dogadacie. Może tego Wam teraz brakuje-rozłąki na chwilę. Ale tak czy siak jestem za szczerą gadką. Spróbuj! :wink:

A ja jutro idę do gina......czeka mnie cytologia i gadka o ciąży :? .......już mi się nie chce o tym klepać :evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nika - jak tam po wizycie u gina.

Co do mnie i M ojj ciezkie to wszystko a i owszem rozmaiwamy ale jakos z tego nic nie wynika. Moze to i dobrze ze sie rozstaniemy na jakis czas i odpoczniemy od siebie i kto wie moze sie to wreszcie wyklaruje.
Ja mysle ze tez masa roznych problemow sie na to zwalila ... chec powrotu, kredyt, praca itd No nic juz nie przynudzam.

Milego weekendu zycze !

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

KORA tak tak, myślę, że jak odpoczniecie od siebie to wszystko wróci do normy. Na razie za dużo na Was spadło. Nie martw się, będzie dobrze :wink: .
A co do mojej wizyty to...... gin sprawdzał czy w ogóle mam owulacje i okazało się, że tak!!!! Że raz działa jeden jajnik, a raz drugi. To podobno prawidłowo, także no ucieszyłam się. Kazał abym mierzyłam sobie temperaturę codziennie, chce zobaczyć co i jak działa u mnie. Także mierzę :wink: . Jak na razie to byłoby ok, ale zobaczymy co dalej. Jutro odbieram wyniki tarczycy, zobaczymy co tutaj wyjdzie? Gin. jeszcze podpowiedział mi abym zrobiła FT4, bo mi mój endo. nie karze tego robić. Sama się zastanawiam dlaczego? Jak myślisz KORA ma to sens? Bo wiesz też mnie dziwi to, że endo. trzyma się tylko tych dwóch badań TSH i PRL. Przy najbliższej okazji zapytam go chyba o to. A Ty jak to widzisz z własnego doświadczenia?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No u nas ciut ciszej pozyjemy zobaczymy co bedzie dalej.
No to tylko sie cieszyc ze jednak jajniki pracuja ? A Twoj M byl przebadany ? Co do TSH to moj endo generalnie tylko na tych wynikach sie opiera ale ja kiedys tez robilam Ft3 i Ft4 i do tego antyTPO i antyTG dla wlasnego spokoju i tak wyszlo ze mialam podwyzszone anty TPO i to dosc duzo. Co do TSH to ja mialam kolo 3,5 a moze prawie 4 niby w normie a jednak ... aby zajsc jak sama wiesz powinno sie miec kolo 1 -2.
No to czekam na dalsze wiesci :)

Halo reszta wychodzic z kraczorow !!

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

KORA no to jestem z wynikami. Wyniki podobne do ostaniach-dobre! (podobno) :D TSH nieco się zmniejszyło do 1,23, a przy tym i PRL 3,62. Także chyba nie najgorzej :wink: .Zastanawiam się tylko co zrobić, bo umówiłam się z endo., że jak wyniki będą ok, to mam przyjść dopiero w kwietniu (na początku), no i nie wiem czy nadal mam brać ten bromek tak samo do tej pory tzn, 3 razy w tyg. czy go sobie nie zmniejszyć do 2 razy? Tak się zastanawiam właśnie ..... Hmm :roll:
A co do mierzenia temperatury, to już dzisiaj mi spadła, także "te" dni są chyba za mną - niestety. Piszę "niestety", bo starania nam tym razem nie wyszły :roll: .
A poza tym u mnie mroźno, ale za to słonecznie :wink: .

Dziewczyny!!!!!!!!!Dajcie znać, że żyjecie!!!!!!!!!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej ja tylko na chwile :roll:

Nikusia

Idź kobitko do tego endo! Bo jak odstawisz bromka to może znowu Ci cos pokiełbasi.
Co do mierzenia tempki to moje zdanie jest takie że jest to metoda do D....
Wystarczy że źle bedziesz spała ,kręciła sie w nocy albo troszke krócej spała , albo miała stresa itd.... i wynik juz jest nie miarodajny.. Dodatkowo stosuj testy owu i chodź na monitoring przed owu i po i sprawdzić czy jajo pekło..I zobacz czy sie wszystko ładnie pokrywa..jak tak to ok :)

Mi piekne wykresy wychodziły i co z tego? ! owu wogóle nie było albo była w innym terminie także nie kieruj sie tym aż tak bardzo

jak bede miała chwilke to cos wiecej skrobne od siebie
buziole Laseczki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

CHOMICZKA pójdę do ENDO pójdę, tylko nie teraz, bo teraz to nie mam po co. Wyniki ok to wiesz....tak się z nim umówiłam. Ja nie myślę o odstawieniu bromka całkowicie, bo od razu by mi tak skoczył, że szok. Myślałam jedynie o zmniejszeniu go, tzn. jak biorę 3 razy w tyg. to chciałam go brać 2 razy. I tak sobie myślę, czy to byłoby dobrze? :roll:
A co do mierzenia temperatury to ile ginekologów tyle opinii. Wcześniejszy mój gin. zalecał mi testy jak najbardziej, ten znowu mówi, że testy to klapa, nie dają wiarygodnych wyników, że teraz lekarze znowu powracają do starych metod i weź tu człowieku bądź mądry. Ten gin. co teraz do niego chodzę, na ostatniej wizycie tyle mi naopowiadał o tych testach, że miał pacjentki, które tak wierzyły w testy, że jak przyszły do niego na USG to były zdziwione, że nie mają owulacji, a testy mówiły co innego. Dziwne nie?

KORA
gdzie Jesteś?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

z testami tak jest że jakwychodzakreski to rosnie pik lh ale wcale nie musi dojśc do pękniecia jajeczka czyli owulki...:)pozdrówka miałam to samo -:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jestem jestem ... ale padam na ...

co do tempki to ja owszem prowadzilam wykresy na 28 przez 8 miesiecy i gdy to odpuscilam i sie oddalam to wpadalm wiec raczej w skutecznosc tempki nie wierze ale z kolei kumpela mierzyla i zaszla ... wiec nie wiem. Co do testow to robilam raz i kazdy mowil co innego a w ciaze zaszlam.

PS dziewczyny napiszcie mi jakie badanka juz robilyscie ? czy partnerzy sie przebadali ?

milej nocki zmykam lulac

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczynki!

U mnie temperatura pokrywa się z objawami. Mam je wyraźne, także jakby tu się zgadzało. Ja to już w nic nie wierzę, ale coś tam robię.
U mnie M był przebadany i było ok (podobno). Ja też miałam różne badania np. na chlamydię.....musiałabym spojrzeć na co jeszcze bo nie pamiętam.
Kurcze, a po tym bromku to tak się czuję, że szok. Po nim rano boli mnie tak łeb, że muszę wziąć tabletkę, bo inaczej nie wytrzymam. Opuchnięta też jakaś jestem, normalnie mam go dość :twisted: . Mój endo coś ostatnio gadał, że chce mi zmienić tabletki. Ciekawe co to za następne świństwo? :roll: Ach! wszystko to jakieś do d.....y.
Ale mamy zimę, co?
CHOMICZKA u Ciebie tez takie mrozy?

OLLENKA co słychać?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej !

Nikusia

No u mnie dzisiaj troszke zelżało tylko -8 :) a tak trzymało sie -18 -:)

Kora

Mam nadzieje że poukładaja sie u Ciebie relacje z M...wiemże w takiej sutyacji jest ciężko. Obczyzna niestety nie sprzyja zdrowym relacją, tym bardziej że my jestesmy niestety na dorobku. Ale z drugiej strony jest pozytyw że dzieki własnie niej mogą się spełnić nasze marzenia np. o domku :)
A jak tam Wasze mieszkanko udało się sprzedać?
Jeżeli chodzi o badanka ja miałam wszystko co możliwe już porobione. hormony, wszystkie wymazy, bakterie, wirusologie itd.Z inwazyjnych hsg,laparo, iui i ivf. Ale nie miałam immunologii . Jest ona w planach , ale jeszcze nie wiem kiedy... Zostały mi 3 mrozaczki i po badaniach immuno chciałabym po nie wrócić.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

CHOMICZKA no to porządnie Jesteś przebadana :shock: , nie ma co :) . I dlatego komu jak komu, ale Tobie powinno się udać.
A tak po za tym tematem to co u Ciebie? Co porabiasz na co dzień? Jak kotek?

U mnie też około -20C, a podobno ma być jeszcze gorzej :shock:

KORA hallo!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no jestem jestem,

tylko ze odkad jestem w pracy nie mam na nic czasu. Codziennie wracam po 18-tej i zaraz jedzonko i zabawa z Majka i potem sprzatanie przygotowanie na kolejny dzien i dopiero teraz mam chwilke czasu ... niestety padam na py...

widze ze badanek macie sporo nie wiem co Wam Kochane doradzic ... szlak czlowieka trafia jak niektore laski zachodza w ciaze ot tak ... a jak sie bardzo chce to tylko problemy.

Co do bromka to mialam to samo bol glowy, ociezala.

Ad mnie i M to juz jako tako... ale dobila mnie informacja kumpla mojego M bo udalo mu sie znalezc dbrze platna prace w PL a moj M szuka juz od ponad 6 miesiecy i nic... :( byl raz na rozmowie i w sumie do tej pory nie dostal odpowiedzi a minelo 3 miesiace - wiec pewnie sie nie udalo. Z tym ze to duza miedzynarodowa firma i raczej powinni cokolwiek napisac lub zadzwonic.

Ja za 8 tyg wylatuje i zaraz po tym szukam pracy a pozniej bede czekac jak M znajdzie i do nas dolaczy.

Chomiczka co do mieszkania to niestety nie udalo sie sprzedac i wynajmujemy. Ad domu wszystko juz skonczone wlasciwie nie wiele brakuje zeby dokonczyc kupic filtr do wody (bo jest strasznie twarda) i alarm trzeba zamatowac i chyba to wszystko. reszta umeblowana i wszystko na nas czeka. No i autko ale to jak juz bede na miejscu.

Ok mykam pocwiczyc i spac.

buzka

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nikusia - ale to tylko badanka 8) i nie gwarantuja sukcesu :D :D :D . Tak sami iui i czy ivf to jedna z metod na zajście w ciąże a nie gwarancja 100%..Ale przynajmniej mam pewnośc że jesteśmy zdrowi :) No i z natura nie wygramy , rzadzi sie ona własnymi prawami a może to i dobrze przynajmniej człowiek nad tym nie może zapanowac....

Kora - Mieszkanko jeszcze sprzedaż, musi znaleźć sie kupiec- napaleniec -:). Ja w tym roku sprzedaje swoje , nawet mam potencjalnego kupca, ale jakby cos to tez wynajame :). Kora a może jakas wlasna firma? MY jak zjedziemy na stałe do pl to tylko własna działalność inaczej nie ma szans..
Kora trzymam kciukaski za Wasza pracke!!!

Na wiosne tez jade do pl i pobede troszke , bo ruszamy z budowa :oops: nie moge sie doczekac.. :wink: buziolki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Chomiczka - z tym kupcem napalencem to moze byc problem bo mieszkanko wynajmujemy i ciezko kogos wyrzucic. Fajnie ze Wam sie udalo znalezc kogos na kupno mieszkania. Ja nie mysle o wlasnej dzialalnosci bo prowadzenie zloka czy przedszkola to dosc duza odpowiedzialnosc a poza tym chce miec jako taki spokoj. Co do M to on i owszem mysla ale sprzety na te jego dzialalnosc sa tak drogie ze niestety na drugi kredyt nas nie stac ... on ma specyficzny profil i nie sadze zeby w czyms innym sie znalazl.

Byle do wiosny :)

Nikus - a co u Ciebie ?

Selly, Ollenka - zaczynam sie martwic. Napiszcie tylko slowko.

Buziaki

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Kora - a nie myślalaś żeby się zając dziecmi u siebie w domku ..takie mini przedszkole? Może jakas dotacja z ue? Z ta odpowiedzialnością to racja ale zawsze jest cos za coś....MY z M chcemy wrócić na stałe za kilka latek bede wtedy przed 40 -ka i nawet nie wyobrazam sobie że ktoś mógłby mnie przyjąc do pracy..dlatego nastawiamy sie tylko na działalność ...taka juz konkretną :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Chomiczka - a i owszem przeszla mi taka mysl przez glowe ale ja z domu nie chce zlobka urzadzac. Na dole mam tylko salon polaczony z kuchnia i wc a na 1 pietrze 2 pokoje i lazienke, poddasze to kolejne 2 male pokoiki i mala lazienka. Wiec nawet nie bylo by jak wydzielic no i jak pisze nie chce miec w domu ful zabawek i scian pomalowanych.
Piszesz ze chcecie wrocic przed 40-tka, ja wlansie z tych powodow chce wrocic wczesniej by miec mozliwoc sie gdzies zahaczyc. Poki jeszcze moge :)

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny,
a ja jestem w ciąży!
Nie pojechałam do żadnego Egiptu i nie zdążyłam juz nawet wziąć ostatniej chemii. Teoretycznie to się nie powinno stać a tu proszę... i tak tu se możemy gadać o pomiarach srarach a natura i tak zrobi co chce. Od kilku miesięcy w ogóle nie miesiączkowałam a organizm mam wyjałowiony od różnych trucizn, ponadto zważywszy na chorobę nie miałam chęci na fikanie w sypialni od wielu tygodni, tylko ten jeden raz.... i teraz dopiero umieram ze strachu, co będzie dalej, wiadomo że w mojej sytuacji nic bardziej niebezpiecznego nie mogło sie zdarzyć.

Pozdrawiam dziewczyny gorąco.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ollenka - witaj !!
Ale jaja !! No Kochana gratuluje i bede mocno kibicowac oby dzidzia byla cala i zdrowa i Ty Kochana rowniez. tego Ci zycze z calego serca !!

Faktycznie w Twojej sytuacji ciaza nie jest wskazana ale kto powiedzial ze bedzie zle !! Musi byc dobrze widocznie Ktos na gorze wie lepiej.

Napisz cos wiecej jak sie czujesz i ktory to tydzien no i co lekarze na to.

Buziaki :*

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

OLLENKA ale mnie zatkało :shock: . Matko! cieszę się, wiem, że chciałaś mieć drugie dziecko, napisz nam co teraz, co na to lekarze i kiedy się dowiedziałaś?

Tak to jest Dziewczyny, co ma być to i tak będzie. Na nic nam te stresy i plany, tam na górze wiadomo wszystko co i kiedy........

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6675 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]