Dzisiaj jest śr wrz 19, 2018 1:31 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 970, 971, 972, 973, 974, 975  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Czesc kobietki. Widze, ze kiedy nas nie ma to wy sie rozkrecacie. Wybaczcie ale mimo ze to tylko kilka postow to doczytam was innym razem. Los znow nas doswiadcza. Jestesmy z Marcelkiem w szpitalu od poniedzialku. Zapalenie oskrzeli. Zaczelo sie od kataru, zadnego kaszlu ani temperatury. Kiedy pediatra go osluchala od razu dala skierowanie do szpitala. Na szczescie rozpoznanie nastapilo we wczesnym stadium, dlatego juz jest dobrze. Wczoraj nie bylo juz zadnych zmian osluchowych. Wychodzimy w poniedzialek (chyba). Pozdrawiamy.

TABELKA WRZEŚNIÓWEK 2011

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Asienko najwazniejsze ze jest juz dobrze. A powiedz mi co sluchem Marcelka?

U mnie jakos sie poukladalo. Dalismy sobie jeszcze jedna szanse i juz pozniej powrotu nie ma. Moj maz mowil ze bedzie sie staral dawac z siebie wszystko by bylo dobrze. Byc moze w miedzy czasie cos poszukamy dla siebie lub wkoncu postaramy sie by malenstwo sie pojawilo :)
Poki co zyjemy z dnia na dzien...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześc dziewyczyny:)Jestem u Was pierwszy raz, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie:)Staram sie od stycznia o dzieciątko, zaczynam już trochę hmm fiksować, doszukuję się objawow tam gdzie ich nie ma..Teraz jestem w 39 dc, ale ja mam takie długaśne, max. 40-dniowe..I czekam..Pozdrawiam wszystkie gorąco

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kassina, dobrze trafiłaś, to jest wątek "nie poddających się" :) Trzymamy kciuki za ciebie i witamy! :)

Andzia, mieszkanie na odległość i "odpoczywanie od siebie" to zdecydowanie zły pomysł. Problemy w tym czasie nie maleją, nie znikają ani nie rozwiązują się same a w międzyczasie mogą jedynie stworzyć się nowe - dzięki setce życzliwych doradców. Bardzo dobrze, że postanowiliście jednak być razem. Mieszkanie z twoją mamą, która do niczego się nie wtrąca też nie jest idealną sytuacją ale życie w końcu nie jest idealne. Teraz tylko kwestia czy obojgu wam to (w miarę) pasuje. Dla twojego męża jest to bądź co bądź obca osoba. Zróbcie sobie prosty test - usiądźcie razem i każde z was osobno niech wypisze wady i zalety mieszkania w tym mieszkaniu. Część z tego, co napiszecie na pewno się pokryje. To, co się nie pokryje musicie omówić - plusy i minusy (z patrzeniem sobie w oczy, bo wtedy trudniej jest na kogoś krzyczeć). Warto walczyć o swoją miłość :)

Anusia, patrzę i własnym oczom nie wierzę. Ty już w każdej chwili możesz jechać na porodówkę :shock: Trzymamy kciuki za pomyślny poród. Przekonasz się jakie to cudowne przeżycie. Już następnego dnia nie będziesz pamiętać, że coś cię bolało, za to do końca życia zostanie ci w pamięci obraz kiedy po raz pierwszy zobaczyłaś swoje maleństwo :)

Marcelek dziękuje wszystkim ciociom za komplementy :D

Egoistycznie pozostając w temacie NAS - wczoraj wróciliśmy ze szpitala. Było dobrze ale w poniedziałek przyplątał się katarek i znów żyję w stresie, bo poprzednia infekcja zaczęła się właśnie od katarku :roll: Badanie BERA (Badanie potencjałów wywołanych z pnia mózgu - brzmi kosmicznie ale chodzi o uszka Marcelka) musieliśmy przełożyć. Mimo, że robią je w tym samym szpitalu (piętro niżej), to dziecko musi być zdrowe (minimum tydzień po zakończonej infekcji). Na szczęście dogadaliśmy się, że jak synek będzie zdrowy, to przyjdziemy bez kolejki. Teraz musimy czekać aż skończy się katar :roll:

TABELKA WRZEŚNIÓWEK 2011

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

cześć :D

przepraszam, że nie odpiszę każdej z osobna, ale dość zestresowana dziś jestem, bo jutro idę do szpitala, mam się zgłosić ze względu na tą moją nieszczęsną cukrzycę ciążową, w zasadzie już dziś miałam iść, ale obawiam się, że mnie już przytrzymają do porodu więc sobie dzień przeciągnęłam
a tak mi się nie chce tam siedzieć tyle czasu
niech jeszcze Małej się nie śpieszy i po terminie wyskoczy to miesiąc tam będę "biwakować" :roll:
choć momentami już mi wszystko obojętnie i chcę żeby to już przyszło i przeszło :roll:
wogóle ostatnio jakaś rozchwiana emocjonalnie jestem, ciągle mi się ryczeć chce bez powodu, ostatnio jak oglądałam "Marley i ja" - a widziałam ten film nie pierwszy raz - to już od początku samego ryczałam
chyba ta końcówka tak wpływa na mnie
już bym chciała mieć swoje Maleństwo w ramionach
dobra już nie smęcę :wink:

trzymajcie się dziewczyny i trzymajcie za mnie kciuki gdybym w weekend się nie odezwała, bo to będzie oznaczało, że siedzę w szpitalu do porodu

*** Na zawsze w sercu mym [*] 7tc - III.2010 ***

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Anusia - trzymam bardzo mocno kciuki. Odzywaj się jak będziesz mogła. Ale ten czas zleciał :shock:

Obrazek[/url]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej
odzywam się za szpitala - jednak zatrzymają mnie do końca ciąży
Mała ułożona jest miednicowo i jeśli nic się nie zmieni to cc na koniec przyszłego tygodnia
ale na szczęście już mnie nie kłują - monitorowanie cukru odstawili po 3 dobach, bo wszystko było ok

pozdrawiam Was :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Anusia, trzymamy kciuki :)

TABELKA WRZEŚNIÓWEK 2011

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Anusia jestem z Wami!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej :D

ja tylko na chwilkę
dziś wyszłyśmy do domu
Paulinka urodziła się 15.11, 3 kg i 58 cm, cc z komplikacjami
leżała na patologii noworodów
ja mam mega niedokrwistość ale jestem najszczęśliwszą osobą na świecie

nie mam sił pisać więcej
odezwę się niebawem :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj Paulinko :)

Aniusiu GRATULACJE :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: Twoja cierpliwosc zostala wynagrodzona :)

Czekamy na zdjecia malenkiej :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Anusia - super, że masz już maleńką przy sobie. Zdrówka Wam życzę.
Gratulacje mamusiu :bal: :flo: Czekamy na fotki jak dojdziesz do siebie.

Andzia - co u Ciebie? Pogodziliście się?

Obrazek[/url]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Anusia - mega gratki!

Paulinko witaj na swiecie!

czekam na reklacje z porodu!

alez sie ciesze kochana! :)

p.s. w koncu! zalozycielka watku doczekala sie maluszka!
az sie wzruszylam!
super!!!

dla staraczek sle pozytywne moce i trzymam kciuki niezmiennie!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Anusia, gratulacje!!! Witamy Paulinkę po tej stronie brzuszka. Niech rośnie zdrowo. :) :bal:

TABELKA WRZEŚNIÓWEK 2011

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej :D

dziękuję za gratulacje
wszystko Wam opiszę, ale musicie uzbroić się w cierpliwość, bo narazie moje dzieciątko jest strasznie absorbujące a ja padam na pysk :D ale i tak jestem szczęśliwa :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kochaniutkie, Wesołych Świąt!!!

TABELKA WRZEŚNIÓWEK 2011

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: witam

Witam wszystkie Kobitki :D :D

mam nadzieje ze moge dolaczyc do waszego grona i rowniez dzielic sie z Wami moimi staraniami o dzidzie:)
Od dwoch cykli staramy sie z mezulkiem o dzidziusia,ale nasze starania nie powiodly sie :? Wlasnie dzis bylam u gin. zeby upewnic sie ze ze mna wszystko ok no i powiedziala ze wszystko super i pomogla mi dokladnie wyliczyc moje plodne dni :) Dodatkowo wlasnie na tym forum poczytalam o testach owulacyjnych i stwierdzilam ze tez kupie....zaopatrzylam sie wiec w Clearblue Digital i bede niedlugo testowala. Miala moze ktoras z Was doczynienia z tego typu testem? Macie moze jakies pomysly jakie witaminki powinnam brac aby moze pomoglo w poczeciu dzidzi ?
Bardzo dziekuje za jakakolwiek odpowiedz i zycze wszystkim przyszlym i obecnym mamom Milego Dnia :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Edyto jak widzisz temat troche padl, malo kto tu juz zaglada. Ale zapraszamy :) Co do witamin to Tobie polecam kwas foliowy, falvit lub najzwyklejszy vita-miner. Mozesz tez brac wiesiolka dla poprawy sluzu.
Po dwoch cyklach nie ma sie co zalamywac. Ja staram sie juz 4,5 roku.
Robilas badania hormonow? Twoja maz takze? Mial przebane nasienie??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wpadłam się podzielić wieściami. Marcel miał robione badanie słuchu w czwartek tydzień temu i okazało się, że na jedno uszko słyszy dobrze a na drugie jest niedosłuch spowodowany wysiękiem a to oznacza, że kiedy wysięk zniknie Marcel prawdopodobnie będzie normalnie słyszał również na drugie uszko :)

Anusia, jak sobie radzisz w roli mamy i jak córeczka się miewa? My w dalszym ciągu czekamy na jakieś foteczki malutkiej :)

Andziu, mam nadzieję, że sprawy z G już się poukładały... nowy rok niesie ze sobą zawsze nowe doświadczenia - oby ten rok był pomyślny i dla was i dla nas:)

edyta, witaj w naszym maleńkim gronie. Trzymamy kciuki za "powodzenie akcji" ;)

Ja 4 stycznia 2011 zrobiłam pierwszy test ciążowy (ten, który wg mnie był nieprawidłowy :P). W tym roku 4 stycznia zawitała do mnie @, więc znów się nie pocieszyłam zbyt długo "stanem bezokresowym" :(

TABELKA WRZEŚNIÓWEK 2011

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Asienko to sa super wiadomosci w nowym roku :) i oby tak dalej :)
Wrzuc jakies fotki chlopakow bo ciotka chcialaby poogladac :D

No wlasnie Anusia jak sie sprawy u Was maja? :D

Z moim G... Szczerze mowiac to nie wiem jak to wogole bedzie... Kazdy mi mowi ze to malzenstwo to pic na wode i daja nam niewiele czasu bo w sumie ok 2 lata. Ja sama chyba widze ze to lipa... G czuje sie jak kawaler, a przynajmniej w domu tak sie czuje bo poza nim to nie wiem... Ja zlapalam superkontakt z kuzynami G - dwoch braci, i szczerze mowiac kazde spotkanie z nimi lub pisanie sms jest dla mnie jakies inne, w ich towarzystwie czuje sie swietnie, zapominam o wszystkich problemach wogole o calym swiecie zapominam. O tym ze G chyba w zyciu sie nie zmieni przez szkole mamusi, gary w pokoju stoja ze 3 dni, jak sie juz nad nimi zlituje i wyniesie do zlewu to stoja tam z tydzien dopoki nie wrzasne albo sama tego nie zrobie. Pranie - hmm... jak juz nastanie ta chwila ktora trzeba w kalendarzu odznaczyc na czerwono i maz zbierze sie do prania to moze sobie tak wisiec w lazience nawet i dwa tygodnie dopoki tego nie pozbieram. A jak mu wspomne ze trzeba by pranie zrobic to w odpowiedzi dostaje hasla typu: ja mam dwie prace, albo - wiesz kiedy ja ostatnio mialem dzien wolny? I tak w sobote najjasniejszy spal do 13:30 a potem pojechalismy do jego kuzynow (ja bylam w pracy i biedny musial sie po mnie pofatygowac a potem jeszcze musielismy busem na wies dojechac), w niedziele ja znowu w pracy do 15 a najjsniejszy do 17 spal, a potem do 0:30 urzedowal przed kompem. I tak to wyglada... PORAZKA!

Ale to i jego wina i jego matki... Ona go nastawia negatywnie, a ja juz nie mam sily na nic... I jest mi juz obojetne co dalej z tego bedzie.

Co do mojego okresu to listopad-grudzien opoznienie jakies 20 dni. Miala byc @ 25, listopada pojawila sie 14 grudnia ze wzmorzona sila na ketonal. W styczniu znowu opoznienie - poki co 2 dni, bo z moich wyliczen wynika ze miala byc 14...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 970, 971, 972, 973, 974, 975  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]