Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 2:02 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40026 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 2002  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Jeszcze jedno pytanie, bo tego właściwie też się trudno dowiedzieć, zważyszwszy na to, że różne serwisy różne rzeczy piszą. Czy istnieje możliwość, a jeśli istnieje, to czy są jakoś określane statystycznie kobiety, które miesiączkują w trakcie ciązy ? Nie pisze o plamieniu... Tylko o obfitym krwawieniu z nabłonkiem. Jak to jest, że skoro komórka jajowa zagnieżdża się w ścianie macicy, to nabłonek sie złuszcza ? Czy nie jest to równoznaczne z odpadnieciem zapłodnionej komórki ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny a czy w poczatkach ciazy mozna czuc takie uderzajace cieplo? Nie wiem czy rozumiecie ale moge siedziec przy wentylatorze a i tak bucha taki gorac, w glowie mi sie kreci. No i tylko jena piers boli...
Senna jestem tez. Brzuch jak na @ bolal ponad tydzien temu. Czasem jeszcze takie niewielkie skurcze w podbrzuszu

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kurcze ja dziś miałam straszne bóle podbrzusza. Niedawno zauważyłam jak byłam w łazience taki dziwny śluz (jak sie podtarłam) ani to czerwony ani brązowy... Taki no jakby ciemny żółty :( Ale ani tego dużo ani też mało. Boje się, że to @ się rozkręca :(

Płakać mi się chce ... ;(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

sa dwie kreseczki jedna malutka slaba ale jest tak sie ciesze to byla pierwsza proba i tak bym chciala zeby to byla malenka fasolka ostatnia miesiaczke mialam 23 czerwca tescik dzis rano i radosc ale troszke tez obawa czy to napewno mozna juz szalec z radosci ??? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kotuś to wspaniale!!! Chyba możesz sie cieszyc. Dbaj o siebie i fasolkę!
A tak na wszelki wypadek, kiedy miałas dostac spodziewaną @?

Mateuszek 10.04.2008 cc 8:45 51cm 2600g
--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej. mam paskudny miesiąc bo nawet nie wiem kiedy okres przyjdzie. Od tabletek anty przepisanych przez gina po zabiegu 2 drugim cyklu dostałam krwotoku- odstawiłam. okres przyszedł 21 czerwca i trwał do 2 lipca !!!! (prawie 2 tyg!) wcześniej okres co 28 dni.Dziś mija 21dni od dnia ostatniego dnia miesiączki ( ale zakręciłam :)) a w sumie 33 dni od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. prawdopodobnie jajeczkowanie 8 dni po tej dziwnej miesiączce ( oczywiście intensywna praca z mężem :) )
temp. podw. była zgaga 2 dni no i zatwardzenie 3-dniowe jajnik pobolewa już ponad tydziń.. Byłam już w ciąży i teraz już sama nie wiem przez to rozlegulowanie co się ze mną dzieje. test robiłam 3 dni temu ( czyli 29 dni od ostatniej miesiączki). wczoraj jednorazowo ęsty rozciągliwy na 3-4 cm śluz przezroczysty, wcześniej w normie ( biały, lepki)
ehhh....boje się iść na betę....(znowu rozczarowanie)

Ostatnio zmieniony pn lip 23, 2007 12:26 pm przez Emilia..., łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

planowana miała byc 23 czyli dziś i rano ten test ale czy to nie za wczesnie na radosc tak bym chciala juz to wszystkim powiedziec ale nie chce potem sie rozczarowac bardzo chcialabym miec 100 % pewnosci ale nie wiem czy isc na krew nie wiem nawet czy to robia bez skierowania i czy trzeba byc rano i na czczo???? i czy to juz bedzie tak napewno ?? :roll: :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kotus pisze:
planowana miała byc 23 czyli dziś i rano ten test ale czy to nie za wczesnie na radosc tak bym chciala juz to wszystkim powiedziec ale nie chce potem sie rozczarowac bardzo chcialabym miec 100 % pewnosci ale nie wiem czy isc na krew nie wiem nawet czy to robia bez skierowania i czy trzeba byc rano i na czczo???? i czy to juz bedzie tak napewno ?? :roll: :roll:

beta HCK z krwi wychodzi już po paru dniach od zapłodnienia bez skierowania w szpitalu robia ok 23 zł to krew nie mocz nie trzeba byś na czczo.

Ostatnio zmieniony pn lip 23, 2007 11:59 am przez Emilia..., łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kotuś.. :) na pewno to będziesz wiedziała jak zobaczysz jajeczko na ekranie u lekarza:) (ok 4-5 tydzien przy dobrym sprzecie) na razie zalecam cierpliwośc. test zrobiłas poprawniem, bo w dniu spodziewanej, ale zrob jeszcze jeden za dwa dni. A potem lec na betę. Chyba trzeba byc na czczo i rano, nie wiem bo bety jeszcze nigdy nie robiłam. Beta daje najbardziej wiarygodny wynik. .. włąsnie przeczytalam ze nie musisz byc na czczo w poscie powyzej :)
Hmm.. nie mow wszystkim.. powiedz najblizszej osobie, podtrzyma Cie na duchu :)
Jakby nie było i tak Ci gratuluje!!! Test raczej nie pokazałby drugiej kreseczki jakbys nie była:D

--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

powiedziałam męzowi bardzo sie cieszy i chcialby tak jak ja zeby bylo juz napewno, ale ja tymczasem mam lekkie pobolewanie w podbrzuszu tak jak przy okresie, który mam nadzieje że sie nie pojawi !! ale to niezbyt mocne co to moze oznaczac??? mam nadzieje ze nic zlego. Pojde na krew chyba w czwartek :D :D :D :D :D

dzięki za wsparcie tego mi chyba najbardziej trzeba

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nio kotus :lol: prze ogromne gratulacje :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kotusiu, kreseczka jest słaba, bo to początek ciąży i masz małe stężenie hormonu Hcg, produkowanego przez kosmowkę. z czasem kreseczka bedzie coraz bardziej czerwona az stanie sie grubaśna a Tobie wyrośnie brzuszek :D a pobolewania bedziesz miec i to długo, bo macica sie rozciaga na przyjęcie maleństwa.

--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny! Nie wiem czy do dobrego wątku trafiłam ale co mi tam:)
Mam 25 lat i stałego partnera od 5 lat. Tydzień temu(dodam,że był to tydzień przed planowym terminem miesiączki) dostałam trzydniowego plamienie, koloru czerwono-różowo-brązowego(zależy w który dzień).Przed tym plamieniem pobolewały mnie piersi, ale nie tak jak przez miesiączką,po plamieniu przestały.Dziś jest dzień,w którym miesiączkę powinnam dostać ale nic nie widać-żadnych objawów nie mam, żadnego śluzu jak w dni nieplodne.Czy to może być ciąża? Wiem,że za wcześniej o tym mówić ale to krwawienie w połowie cyklu pożądnie mnie wystraszyło.Czy to mogło być krwawienie implantacyjne?A może owulacyjne??? Wcześniej mi sie nic takiego nie zdarzyło.

Dodam,że jestem "szczęśliwą" posiadaczką nadżerki-może to ona???Ale też ostatnio przeżywam stres w związku z szukaniem pracy!Nie mogę brać hormonów dlatego jedynym zabezpieczeniem jakiego używamy to prezerwatywa ale zawsze po stosunku sprawdzam czy aby nie pękła-jak do tej pory zawsze była cała!!!Czasem chłopak,na początku wejdzie we mnie bez zabezpieczenia ale pozwalam mu tylko na kilka ruchów(ale wulgarnie to przedstawiam).

PROSZĘ odpowiedzcie na moje pytanie bo odchodzę od zmysłów-dziecko nie było by nam na rękę-nie teraz!

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

RuDa102 pisze:
Mam 25 lat i stałego partnera od 5 lat. Tydzień temu(dodam,że był to tydzień przed planowym terminem miesiączki) dostałam trzydniowego plamienie, koloru czerwono-różowo-brązowego(zależy w który dzień).Przed tym plamieniem pobolewały mnie piersi, ale nie tak jak przez miesiączką,po plamieniu przestały.Dziś jest dzień,w którym miesiączkę powinnam dostać ale nic nie widać-żadnych objawów nie mam, żadnego śluzu jak w dni nieplodne.Czy to może być ciąża? Wiem,że za wcześniej o tym mówić ale to krwawienie w połowie cyklu pożądnie mnie wystraszyło.Czy to mogło być krwawienie implantacyjne?A może owulacyjne??? Wcześniej mi sie nic takiego nie zdarzyło.

Dodam,że jestem "szczęśliwą" posiadaczką nadżerki-może to ona???Ale też ostatnio przeżywam stres w związku z szukaniem pracy!Nie mogę brać hormonów dlatego jedynym zabezpieczeniem jakiego używamy to prezerwatywa ale zawsze po stosunku sprawdzam czy aby nie pękła-jak do tej pory zawsze była cała!!!Czasem chłopak,na początku wejdzie we mnie bez zabezpieczenia ale pozwalam mu tylko na kilka ruchów(ale wulgarnie to przedstawiam).

PROSZĘ odpowiedzcie na moje pytanie bo odchodzę od zmysłów-dziecko nie było by nam na rękę-nie teraz!

a wiec kochana plamienie impltacyjne trwa zregoly dzien choc moze sie myle :? dzis dzien @ ale tak naprawde nie wiesz kiedy byla owulacja a od dnia ow @ przychodzi w 14dniu tak wiec @ moze sie przesunac radze wam jeszcze uzbroic sie w cierpliwosc i zaczekac oczywiscie mozesz zrobic test z porannego moczu dla spokoju :)
a na przyszlosc radze z tym minutowym wkladaniem tez uwazac :lol: bo wypadki chodza po ludziach
dodam ze nieraz stres jest tez przyczyna braku @

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

RuDa102 pisze:

A, więc zaczynam :lol:
:arrow: Czy to może być ciąża?- Tak :) Może być :)

:arrow: Czy to mogło być krwawienie implantacyjne? - Możliwe, ale czy współżyłaś z chłopakiem kilka dni a nawet dzień wcześniej przed krwawieniem albo w dzień krwawienia? Czy mieliście przerwę? Chociaż jak na te plamienie to 3 dni to chyba za dużo :P

:arrow: A może owulacyjne???- Szczerze nigdy nie słyszałam o krwawieniu owulacyjnym. Jedynie co znam to bóle owulacyjne :)

:arrow: Czy to może być nadżerka? - Jeśli współżyłaś z chłopakiem intensywnie no to hmm... możliwe jest, że Ci ją naruszył :lol: i dlatego krwawiła :oops:

No i na koniec moja droga :D Nawet te wkładanie przyczynia sie do powstania nowego życia :D Znam kilka przypadków :wink: A nawet gdyby tak się stało to masz już 25 lat ! Dziecko w tym wieku jest nawet wskazane :P hihi, ale to tylko moje zdanie :x

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kobietki, czy mozna cos odczuwac w pierwszych dniach od zaplodnienia?

Przytulanie bylo juz w ostatnim dniu @ i pozniej jeszcze kilka razy. Dzis boli mnie od samego rana podbrzusze i plecy, tak jak przed @ i mam obfity sluz, ale jestem dopiero w 15 dc, wiec chyba to za wczesnie na jakiekolwiek objawy... czy to ciazy, czy zblizajacej sie @

Zwykle bole podbrzusza mam dzien przed @, wiec nie pasuja mi te bole teraz... Chyba za duzo mysle o dziecku :/ ahhh..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

anastasia pisze:
Kobietki, czy mozna cos odczuwac w pierwszych dniach od zaplodnienia?

Przytulanie bylo juz w ostatnim dniu @ i pozniej jeszcze kilka razy. Dzis boli mnie od samego rana podbrzusze i plecy, tak jak przed @ i mam obfity sluz, ale jestem dopiero w 15 dc, wiec chyba to za wczesnie na jakiekolwiek objawy... czy to ciazy, czy zblizajacej sie @

Zwykle bole podbrzusza mam dzien przed @, wiec nie pasuja mi te bole teraz... Chyba za duzo mysle o dziecku :/ ahhh..

anastasia kilka postów wcześniej napisałam jakie można odczuwać objawy w pierwszych dniach zapłodnienia. Co do wykrycia ciąży jest zbyt wczesnie. Bóle oraz śluz świadczą o owulacji (i pasują do niej jak najbardziej), więc nie masz sie czym przejmować :)

A tu są możliwe odczuwalne objawy, które wymieniłam już kilka postów wcześniej:
"Wiadomo pierwszym objawem jest bolesność piersi i pojawienie sie żyłek na nich. Podwyższenie podstawowej temperatury ciała powyżej 36,8 :) W kilka dni po zapłodnieniu w momencie zagnieżdżania się zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy może pojawić się nieznaczne plamienie. Mogą pojawić się także nieznaczne bóle podbrzusza, nadmierna senność, wzmożone wydzielanie śliny. Osoby palące papierosy mogą odczuwać niechęć do palenia, jak również drażniące działanie dymu tytoniowego."

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziekuje Kasiu za odpowiedz...
Wiem, ze opisane przeze mnie objawy moga wystepowac w czasie owulacji... zaniepokoilam sie troszke tymi bolami, gdyz nigdy takowych nie mialam w trakcie owulacji, a tylko lekkie bole dzien przed i w trakcie @...
No ale organizm kobiety jest zmienny, moze tym razem, mam bole akurat w trakcie owulacji :)
Buziaki :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

anastasia wiesz ja też nigdy nie miałam takich bolów do czasu... :) W moim ostatnim cyklu odczuwałam i byłam zdziwiona. Myślałam, że dostane niedługo @ A tu nic... :P No i po 15 czy tam 16 dniach dostałam @ :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Fiona34 i Kasia0387 dziękuję bardzo za odpowiedź,jedna mniej pocieszająca druga bardziej!

Poczekam jeszcze jakiś czas i dam znać co się"urodziło"!
Stres niesamowity,zwłaszcza,że nie czuję się jeszcze gotowa na dziecko-a że w moim wieku to nie tragedia to wiem-mama mi o tym skutecznie przypomina,ale my dopiero zaczęliśmy wspólne życie i taka niespodzianka nie wchodzi w grę:D

No tymczasem idę myśleć o "tym" dalej .Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40026 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 2002  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]