Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 2:36 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40026 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 2002  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

fiona34 napisał:
niunia wiec moze jednak pomysl o jakims pewnym zabespieczeniu co ?????
na nastepny raz pomyśle o tym. Teraz to wyszlo tak jakoś niezaplanowanie :-/ ale jesli byla bielizna, nic nie przemięklo to nie powinnam sie obawiac :-/ a 6dni po takiej zabawie moga byc juz objawy ciazy? w sumie ja to od razu sie przejmuje-jesli plywalismy razem w jeziorze, kilka razy otarlam sie o jego bielizne, (to juz byl gdzies 12,13,14dzien cyklu) bo też mogly sie plemniki dostac? wiem, ze Was to moze smieszyc ale ja teraz jestem załamana max i proszę o szczere wypowiedzi..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

niunia123 pisze:
fiona34 napisał:
niunia wiec moze jednak pomysl o jakims pewnym zabespieczeniu co ?????
na nastepny raz pomyśle o tym. Teraz to wyszlo tak jakoś niezaplanowanie :-/ ale jesli byla bielizna, nic nie przemięklo to nie powinnam sie obawiac :-/ a 6dni po takiej zabawie moga byc juz objawy ciazy? w sumie ja to od razu sie przejmuje-jesli plywalismy razem w jeziorze, kilka razy otarlam sie o jego bielizne, (to juz byl gdzies 12,13,14dzien cyklu) bo też mogly sie plemniki dostac? wiem, ze Was to moze smieszyc ale ja teraz jestem załamana max i proszę o szczere wypowiedzi..

niunia juz daj na luzzzzzzzzzzzzzzz nie masz sie czego bac :wink: :wink:
wiec wzuc juz na luz :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

niunia123
plemniki nagle nie dostają nóżek i wędrują, gdzie chcą. Muszą mieć do tego odpowiednie środowisko w innym wypadku uwierz mi, ale giną szybko. A w wodzie chyba tym bardziej. A objawy ciąży po 6 dniach hmm mało jaka kobieta jest w stanie je wykryć. Wiadomo pierwszym objawem jest bolesność piersi i pojawienie sie żyłek na nich. Podwyższenie podstawowej temperatury ciała powyżej 36,8 :) W kilka dni po zapłodnieniu w momencie zagnieżdżania się zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy może pojawić się nieznaczne plamienie. Mogą pojawić się także nieznaczne bóle podbrzusza, nadmierna senność, wzmożone wydzielanie śliny. Osoby palące papierosy mogą odczuwać niechęć do palenia, jak również drażniące działanie dymu tytoniowego.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzięki za wsparcie fionka ;-)
czyli normalnie we wodzie one sie nie przedostają i zapłodnic nie moga? :-) ostatnie pytanie i dosc tego zadręczania się!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kasia0387 pisze:

niunia123
plemniki nagle nie dostają nóżek i wędrują, gdzie chcą. Muszą mieć do tego odpowiednie środowisko w innym wypadku uwierz mi, ale giną szybko. A w wodzie chyba tym bardziej. A objawy ciąży po 6 dniach hmm mało jaka kobieta jest w stanie je wykryć. Wiadomo pierwszym objawem jest bolesność piersi i pojawienie sie żyłek na nich. Podwyższenie podstawowej temperatury ciała powyżej 36,8 :) W kilka dni po zapłodnieniu w momencie zagnieżdżania się zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy może pojawić się nieznaczne plamienie. Mogą pojawić się także nieznaczne bóle podbrzusza, nadmierna senność, wzmożone wydzielanie śliny. Osoby palące papierosy mogą odczuwać niechęć do palenia, jak również drażniące działanie dymu tytoniowego.

rownie dobrze mozna nie miec zadnego z tych objawow :lol: :lol: :lol: wiem to na wlasnej skoze :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fiona34 czekam czekam, ale ja strasznie niecierpliwa jestem :D

niunia123
nie mogą :lol: Daje na to moje słowo :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kasia0387 pisze:

niunia123
żylki i bolesne piersi to mam co miesiac tydzien przed okresem, teraz mam temperature 36,4 stopnia C. Jedyne co to dziś mnie jajnik boli (15dzień cyklu) i to wszystko.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzięki dziewczyny :-)
mam nadzieję, że za 14dni dostanę okres i będę spokojna :-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

boli Cię jajnik bo masz dzisiaj owulację, normalka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Maleńka pisze:
boli Cię jajnik bo masz dzisiaj owulację, normalka

malenka kochanie ja wole jak widze u Ciebie ten brzusio :lol: :lol: :lol:
zaraz wiem ze to Ty :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie chcę już tamtego avatarka.

Źle mi się kojarzył, poza tym w ciąży nie będę, bo mój Kochany facet po dwóch latach odszedł, i nawet nie umiał powiedzieć dlaczego... :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fiona34 no dokładnie :) Nie ma reguły, że każda kobieta ma te objawy odrazu. W końcu, niektóre kobiety przechodzą przez ciąże prawie bez objawowo :)

niunia123
piersi przeważnie pobolewają przed okresem i żyłki też również czasem sie pojawiają. Co do bolesności jajnika możliwe, że masz akurat owulacje a w tym wypadku wcale nie jest to dziwne :) A temperatura jest w normie :) Nie masz sie czym przejmować :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

przykro mi strasznie :? :? :?
ale kochanie ....WIDAC NIE BYL CIEBIE WART skoro odchodzi i nie wie dlaczego ......ech te chlopy :twisted: :twisted: :twisted:
malenka pojawi sie ktos kto bedzie Cie kochal zobaczysz i bedziesz szczesliwsza zycze ci tego z calego serca :pr:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Maleńka pisze:
Nie chcę już tamtego avatarka.

Źle mi się kojarzył, poza tym w ciąży nie będę, bo mój Kochany facet po dwóch latach odszedł, i nawet nie umiał powiedzieć dlaczego... :cry:

Nie przejmuj się. "Nikt nie jest wart Twoich łez a ten, który na nie zasługuje nigdy Cię do nich nie doprowadzi"

On nie był wart Ciebie. Znajdziesz jeszcze kogoś z kim bedziesz miała stadko dzieciaczków :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fiona34 pisze:
malenka pojawi sie ktos kto bedzie Cie kochal zobaczysz i bedziesz szczesliwsza zycze ci tego z calego serca :pr:

ale ja nie chcę nikogo innego, i nie piszcie mi, że czas leczy rany, bo ja z dnia na dzień czuję się coraz gorzej, a minęły już 22 dni :dada:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Maleńka pisze:
fiona34 pisze:

ale ja nie chcę nikogo innego, i nie piszcie mi, że czas leczy rany, bo ja z dnia na dzień czuję się coraz gorzej, a minęły już 22 dni :dada:

nic Ci nie napisze bo ty to musisz sama niestety przetrawic :cry: :cry: :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fiona34 pisze:
nic Ci nie napisze bo ty to musisz sama niestety przetrawic :cry: :cry: :cry:

wiem... tylko dlaczego to tak boli... :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kochanie strata kazdej bliskiej osoby boli a co najgorsze nie ma na to zadnej recepty .. :? :?
pojawiaja sie pytania dlaczego ?
co zrobilam zle??
a i tam nie znajdujemy zadnej sensownej odpowiedzi ech ....
malenka badz dzielna kochana jeszcze zaswieci dla Ciebie sloneczko

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Maleńka, napisze gorzko.. chyba lepiej, ze przekonalas sie teraz, ze nie byl Ciebie wart, niz zyc w nieswiadomosci poty, poki bedzie za pozno, by cos zmienic.. Trzymaj sie.

Mateuszek 10.04.2008 cc 8:45 51cm 2600g
--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jejku, dziękuję Wam za te słowa, jesteście naprawdę kochane :(

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40026 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 2002  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]