Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 2:03 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40026 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 2002  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Mam takie pytanie. Kochałam się z chłopakiem 1 dzień po zakończeniu miesiączkowania. Czy jest to dzień niepłodny i czy jest szansa zajścia w ciąże. Dodam też że kilka godzin później zauwazyłam że jeszcze troszkę śluzu z krwią znalazło sie na bieliźnie.

Prosze o odpowiedź.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

magdalenko 01 nie powinnas zaj s w ciaze dzien po okresie jest dzien nie plodny mam nadzieje ze nie mnasz bardzo krotkich cykli bo wtedy tz nieraz jest to mozliwe ale bardzo zadko ......
ps starajcie sie zabespieczac przed nie planowana ciaza nie bedzie stresu buziol :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fiona34 pisze:
magdalenko 01 nie powinnas zaj s w ciaze dzien po okresie jest dzien nie plodny mam nadzieje ze nie mnasz bardzo krotkich cykli bo wtedy tz nieraz jest to mozliwe ale bardzo zadko ......
ps starajcie sie zabespieczac przed nie planowana ciaza nie bedzie stresu buziol :lol:

mozesz obserwowas swoj sluz jesli zaczyna robic sie rozciagliw wtedy zaczyna sie faza sluzu plodnego trwa ok 7 do 10 dni sluz staje sie coraz bardziej przezroczysty i ciagnie sie jak bialko kurze wtedy jest najwieksza mozliwosc zajscia w ciaze potem sluz zmienia swoja konsystecje na lepka nie ciagnaca a najlepiej jak sobie poczytasz o tym na temecie dni plodne
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=4517&start=0

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Pomożecie?

Cześć. Jestem tu pierwszy raz. Mam zaledwie 17 lat i pisze do Was, bo nie mam z kim porozmawiać. Z moim chłopakiem, z którym jestem od dawna, powoli zaczęliśmy wkraczać w życie seksualne. Ja nie chce środków antykoncepcyjnych, ponieważ uważam, że nie jestem jeszcze gotowa na współżycie. On z resztą też nie i szanuje moje decyzje. Żeby lepiej poznać nasze potrzeby zaczęliśmy się dotykać. Raz doszło do pettingu, ale bez wytrysku. Uczono mnie jednak, że wydzielina wydostająca się wcześniej też może zawierać plemniki, a wytrysk w okolicach rodnych może doprowadzić do zapłodnienia. Dodam jeszcze, że 4 dni później dostałam okres. Jedyne co nie daje mi spokoju to sprzeczne informacje na stronach na ten temat. Każda myśl o tym, że kiedyś będe miala dziecko napawa mnie ogromnym szczęściem, ale wolałabym to odwlec w czasie, żeby przeżyć to w należyty sposób. Bardzo dziękuje za odpowiedź, jeśli taką dostane.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: Pomożecie?
Awatar użytkownika

kasiunia123 pisze:
Cześć. Jestem tu pierwszy raz. Mam zaledwie 17 lat i pisze do Was, bo nie mam z kim porozmawiać. Z moim chłopakiem, z którym jestem od dawna, powoli zaczęliśmy wkraczać w życie seksualne. Ja nie chce środków antykoncepcyjnych, ponieważ uważam, że nie jestem jeszcze gotowa na współżycie. On z resztą też nie i szanuje moje decyzje. Żeby lepiej poznać nasze potrzeby zaczęliśmy się dotykać. Raz doszło do pettingu, ale bez wytrysku. Uczono mnie jednak, że wydzielina wydostająca się wcześniej też może zawierać plemniki, a wytrysk w okolicach rodnych może doprowadzić do zapłodnienia. Dodam jeszcze, że 4 dni później dostałam okres. Jedyne co nie daje mi spokoju to sprzeczne informacje na stronach na ten temat. Każda myśl o tym, że kiedyś będe miala dziecko napawa mnie ogromnym szczęściem, ale wolałabym to odwlec w czasie, żeby przeżyć to w należyty sposób. Bardzo dziękuje za odpowiedź, jeśli taką dostane.

kochanie milo czytac Twojego posta :lol: jestes bardzo madra dziewczyna .....
z Twojego opisu domyslam sie ze jestes jeszcze dziewica chyba dobrze mysle :roll:
wiec nie martw sie nie ma mozliwosci zajscia w ciaze w takim przypadku
masz racje na tabletki jestes mloda szkoda organizmu ale gdy juz zdecydujecie sie na wspolzycie moze poczytajcie sobie razem co robic by uniknac niespodzianki i nie zniweczyc planow za wczesnie ciaza to PIEKNY STAN ale wazne jest tez czy jestesmy do niej gotowi ...
wiec radze wam poczytac na temat dni plodnych i nie plodnych ....coprawda to zadne zabespieczenie ale wiedzac znajac swoj organizm lepiej ....bedziesz miala wieksze doswiadczenie i mniej nerwow na przyszlosc pozatym rownie dobrze mozesz powiedziec ginekologowi ze nie chcesz np tabletek co mozesz stosowac w zamian .....jest duzo srodkow anty ....
masz pytania pisz zawsze chetnie odpiszemy :lol: :lol: :lol:
lepiej pytac dwa razy jak o raz za moalo :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: Pomożecie?

kasiunia123 pisze:

A o co w ogóle pytasz :?: Jeżeli 4 dni po pettingu dostałaś okres to te jak to nazwałaś dotykanie się miało miejsce w twoich dniach nie płodnych... więc w ciąży nie jesteś (jeżeli o to chcesz zapytać)....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: ciąża

czy 9dzień cyklu to dzień niepłodny? jestem dziewicą, bylam akurat 3dni po miesiączce i "bawiłam się" z moim chłopakiem (on był w bieliźnie i ja też) miał wytrysk i twierdzi, że mu nic nie przeleciało. Ja jednak od kilku dni mam jakieś dziwne ssanie w żoładku jakbym była głodna, wczoraj był 14dzień cyklu i mialam podwyższoną temperaturke, a dziś boli mnie jajnik. Za 14dni mam dostać kolejną miesiączkę, czy to wszystko jest normalne? (moze te dolegliwości stres powoduje?)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: ciąża
Awatar użytkownika

niunia123 pisze:
czy 9dzień cyklu to dzień niepłodny? jestem dziewicą, bylam akurat 3dni po miesiączce i "bawiłam się" z moim chłopakiem (on był w bieliźnie i ja też) miał wytrysk i twierdzi, że mu nic nie przeleciało. Ja jednak od kilku dni mam jakieś dziwne ssanie w żoładku jakbym była głodna, wczoraj był 14dzień cyklu i mialam podwyższoną temperaturke, a dziś boli mnie jajnik. Za 14dni mam dostać kolejną miesiączkę, czy to wszystko jest normalne? (moze te dolegliwości stres powoduje?)

niunia123 popierwsze nie wiem jak dlugie masz cykle po drugie nie jestes napewno w ciazy ,a te objawy poprostu sobie wmawiasz :D
a z ta zabawa na przyszlosc radze uwazac poco sie stresowac z ta bielizna :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

U mnie już 37 dzień cyklu a @ ani widu ani słychu :D Bóle jajnika i podbrzusza dzisiaj jakoś wyjątkowo silne, ale wiadomo jak to jest poboli poboli a potem spokój. Temperaturę niestety mam niską skacze mi dziwnie... raz wyżej raz niżej... Strasznie mnie to drażni. Bo bardzo bym chciała by to była ciąża... ahhh

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kasia0387 pisze:
U mnie już 37 dzień cyklu a @ ani widu ani słychu :D Bóle jajnika i podbrzusza dzisiaj jakoś wyjątkowo silne, ale wiadomo jak to jest poboli poboli a potem spokój. Temperaturę niestety mam niską skacze mi dziwnie... raz wyżej raz niżej... Strasznie mnie to drażni. Bo bardzo bym chciała by to była ciąża... ahhh

wiec moze tescik co ???? :lol: :lol: :lol: :lol:
albo poranna beta :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: ciąża

fiona34 pisze:
niunia123 pisze:

niunia123 popierwsze nie wiem jak dlugie masz cykle po drugie nie jestes napewno w ciazy ,a te objawy poprostu sobie wmawiasz :D
a z ta zabawa na przyszlosc radze uwazac poco sie stresowac z ta bielizna :lol:
28dni czasami 29 :-)
mam 18lat i 10miesięcy i nie chcialabym być w ciązy. Jeśli te objawy się pojawily dlatego ze się zestresowalam to musze teraz sobie z nimi jakos poradzić

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fiona34 pisze:
kasia0387 pisze:

fiona34 ja sobie chce jeszcze poczekać :) Poczekam jeszcze z tydzień... Z tego względu, że często miałam nieregularne. Nie napalam się, ale też nie chce sie zawieźć widząc jedną kreskę :( Już wole dostać prędzej @ niż to :(

niunia123 ja w przeciwieństwie do Ciebie zawsze chciałam mieć dzidziusia :D Postanowiłam poczekać aż skończę LO.

Ostatnio zmieniony sob sie 04, 2007 6:47 pm przez kasia0387, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Witam, jestem nowa :wink: I chciałabym się Was poradzić... tylko nie denerwujcie się jeśli to, o co zapytam wyda Wam się śmieszne lub głupie :oops: Napiszę w skrócie żeby się nie rozwlekać:
Dzień przed @ (a więc dzień niepłodny) pieściłam się z chłopakiem. On był w bokserkach, a jednak nie mam pewności co do czystości jego rączek... Następnego dnia dostałam spodziewanej @, podobnie jak w czerwcu i w lipcu, choć ta lipcowa była niezwykła tzn, dwa dni krwawiłam dość obficie, a w kolejnych dniach już skąpiej (być może zawsze tak miałam, ale teraz to na wszystko jestem przeczulona). Dodam też, że czuję się dobrze, no może oprócz tego, że jakiś czas nieźle wariowałam: dopatrywałam się mdłości, bacznie obserwowałam brzuszek- jednym słowem jak nienormalna.
Bardzo chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat, czy mam się czym stresować. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kasia0387 pisze:
fiona34 pisze:
kasia0387 pisze:

fiona34 ja sobie chce jeszcze poczekać :) Poczekam jeszcze z tydzień... Z tego względu, że często miałam nieregularne. Nie napalam się, ale też nie chce sie zawieźć widząc jedną kreskę :( Już wole dostać prędzej okres niż to :(

wtakim razie zaczekamy razem :lol: :lol: :lol:
wiem jak boli rozczarowanie :cry:

ale jesli niedaj pfuj pfuj @ sie pojawi powinnas isc do gina po tabysy na wyregulowanie cyklu
ja mam @ jak w zegarku 27 dc i przylazi skubana :twisted: :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

siemaa pisze:
Witam, jestem nowa :wink: I chciałabym się Was poradzić... tylko nie denerwujcie się jeśli to, o co zapytam wyda Wam się śmieszne lub głupie :oops: Napiszę w skrócie żeby się nie rozwlekać:
Dzień przed @ (a więc dzień niepłodny) pieściłam się z chłopakiem. On był w bokserkach, a jednak nie mam pewności co do czystości jego rączek... Następnego dnia dostałam spodziewanej @, podobnie jak w czerwcu i w lipcu, choć ta lipcowa była niezwykła tzn, dwa dni krwawiłam dość obficie, a w kolejnych dniach już skąpiej (być może zawsze tak miałam, ale teraz to na wszystko jestem przeczulona). Dodam też, że czuję się dobrze, no może oprócz tego, że jakiś czas nieźle wariowałam: dopatrywałam się mdłości, bacznie obserwowałam brzuszek- jednym słowem jak nienormalna.
Bardzo chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat, czy mam się czym stresować. Pozdrawiam

nikt nie bedzie sie na ciebie denerwowal poto jest ten watek :lol: :lol:

sadze ze to nerwyy plataja Ci figle i bacznie siebie teraz obserwujesz
moim zdaniem nie masz czego sie obawiac ale rany .....miejcie oko na to co robicie zwlasza na te raczki :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kasia0387 pisze:
fiona34 pisze:
kasia0387 pisze:

fiona34 ja sobie chce jeszcze poczekać :) Poczekam jeszcze z tydzień... Z tego względu, że często miałam nieregularne. Nie napalam się, ale też nie chce sie zawieźć widząc jedną kreskę :( Już wole dostać prędzej okres niż to :(

niunia123 ja w przeciwieństwie do Ciebie zawsze chciałam mieć dzidziusia :D Postanowiłam poczekać aż skończę LO. Teraz mam 20 lat (tez niezbyt dużo), studia zaoczne, dzidzi w planie, kochanego faceta i jest super :D Żyć nie umierać :D
a ja jeszcze nie chce :-/
za 2miechy dopiero bede miala 19lat, od września ide na technika farmacji (2lata/) potem studia i za 4lata jak cos to dizecko :-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

niunia wiec moze jednak pomysl o jakims pewnym zabespieczeniu co ?????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fiona34 brałam na wyregulowanie, ale przestałam brać bo to były jednocześnie tabletki anty. Mam nieregularne, ponieważ mam lewy jajnik nieco powiększony i to dlatego :P A z tym nic sie nie da zrobić. Jest od tak sobie troszkę większy i ani zmniejszyć ani nic. Lekarz po USG powiedział, że nic złego się z nim nie dzieje, więc nie ma sensu się niczym faszerować :P

niunia123
też tak myślałam, że skończę studia potem praca i dziecko :P Ale mój instynkt macierzyński jest strasznie silny i nie wytrzymam tych paru lat :P

siemaa na pewno w ciąży to nie jesteś. Nigdy nie słyszałam by któraś zaszła w ciąże poprzez pieszczoty w bieliźnie. To tylko stres nic więcej. Ciało kobiety lubi płatać figle a jak jeszcze są nerwy i stres to można sobie wmówić rożne rzeczy :)

Ostatnio zmieniony ndz lip 22, 2007 2:08 pm przez kasia0387, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

fiona34 pisze:
niunia wiec moze jednak pomysl o jakims pewnym zabespieczeniu co ?????
na nastepny raz pomyśle o tym. Teraz to wyszlo tak jakoś niezaplanowanie :-/ ale jesli byla bielizna, nic nie przemięklo to nie powinnam sie obawiac :-/ a 6dni po takiej zabawie moga byc juz objawy ciazy? w sumie ja to od razu sie przejmuje-jesli plywalismy razem w jeziorze, kilka razy otarlam sie o jego bielizne, (to juz byl gdzies 12,13,14dzien cyklu) bo też mogly sie plemniki dostac? wiem, ze Was to moze smieszyc ale ja teraz jestem załamana max i proszę o szczere wypowiedzi..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kasia0387 pisze:
fiona34 brałam na wyregulowanie, ale przestałam brać bo to były jednocześnie tabletki anty. Mam nieregularne, ponieważ mam lewy jajnik nieco powiększony i to dlatego :P A z tym nic sie nie da zrobić. Jest od tak sobie troszkę większy i ani zmniejszyć ani nic. Lekarz po USG powiedział, że nic złego się z nim nie dzieje, więc nie ma sensu się niczym faszerować :P

niunia123
też tak myślałam, że skończę studia potem praca i dziecko :P Ale mój instynkt macierzyński jest strasznie silny i nie wytrzymam tych paru lat :P

wiec zostalo nam tylko czekac :lol: :lol

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40026 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 2002  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]