Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 2:45 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40026 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 2002  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

dzieki
od nastepnego cyklu ,jezeli moje przeczucie sie niesprawdzi zaczynam miezenie,moze wtedy sie uda.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moj gin powiedzial, ze z ta tempka to tez nie tak na 100%, bo pecherzyk, w ktory zwykle jest jajeczko moze byc pusty, i jesli peknie to tempka tez rosnie (mimo, ze do owulki nie dochodzi), bo (chyba) progesteron tez rosnie, a to podobno on jest sprawca tempki. Sorki, za te "chyba" i "podobno" ale z biologii bylam noga i pisze tylko to, co zapamietalam z opowiesci lekarza.

TABELKA WRZEŚNIÓWEK 2011

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asienka pisze:
Moj gin powiedzial, ze z ta tempka to tez nie tak na 100%, bo pecherzyk, w ktory zwykle jest jajeczko moze byc pusty, i jesli peknie to tempka tez rosnie (mimo, ze do owulki nie dochodzi), bo (chyba) progesteron tez rosnie, a to podobno on jest sprawca tempki. Sorki, za te "chyba" i "podobno" ale z biologii bylam noga i pisze tylko to, co zapamietalam z opowiesci lekarza.

asienko zgadza sie ale sama wiem po sobie ze jedni lekarze lubia jak kobieta mierzy temki ini mowia ze to do bani .....gdyby wszystko dzialao super to ja nie staralabym sie juz ponad dwa lata :wink:widac wszystko musi sie zgrac mimo iz wiem ze wszystko jest 100% u nas ok jednak natura i tak robi swoje wiec czekam dalej :lol: :lol: :lol: az jajeczko zgra sie z cala reszta :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Urodziłam 3m temu...po porodzie nie dostałam jeszcze okresu, jednak obawiam się, że mogę znowu być w ciąży...czy to możliwe po tak krótkim okresie zwłaszcza, gdy karmię tylko piersią? być może jestem przewrażliwiona ale od ponad tygodnia bolą mnie piersi tak jak na początku pierwszej ciąży-są napięte i wrażliwe...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

cascada pisze:
Urodziłam 3m temu...po porodzie nie dostałam jeszcze okresu, jednak obawiam się, że mogę znowu być w ciąży...czy to możliwe po tak krótkim okresie zwłaszcza, gdy karmię tylko piersią? być może jestem przewrażliwiona ale od ponad tygodnia bolą mnie piersi tak jak na początku pierwszej ciąży-są napięte i wrażliwe...

brak @ moze tez byc spowodowany wlasnie karmieniem moja siostra tak wlasnie miala karmila i pierwsza @ dostala po 9 miesiacach :shock: :shock: :shock: ale skoro mozesz miec podejzenia co do ciazy radze zrobic test po porodzie nalezy uwazac podczas sexsu .....wewnatrz jest wszystko po porodzie wyczyszczone i zajscie w kolejna ciaze napewno wiele latwiejsz ....ale poki co zrob poprostu test

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

marysienka3 pisze:
cascada pisze:

brak @ moze tez byc spowodowany wlasnie karmieniem moja siostra tak wlasnie miala karmila i pierwsza @ dostala po 9 miesiacach :shock: :shock: :shock: ale skoro mozesz miec podejzenia co do ciazy radze zrobic test po porodzie nalezy uwazac podczas sexsu .....wewnatrz jest wszystko po porodzie wyczyszczone i zajscie w kolejna ciaze napewno wiele latwiejsz ....ale poki co zrob poprostu test

Karmienie piersią nie stanowi zabezpieczenia antykoncepcyjnego :!: Moja koleżanka dostała 1 okres dopiero 4 miesiące po porodzie, też kaermiła piersią... może to tak w tedy jest :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

moja kolezanka rowniez dostala okres dopiero jak odstawila malego od cycka:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

słyszałam, że jak karmi się piersią to okres dostaje się później...ja się obawiam, że współżyłam w czasie pierwszej owulacji, po której miała nastąpić pierwsza miesiączka...oczywiście zastosowałam prezerwatywę, ale skąd te bolące jak przy pierwszej ciąży piersi? może przewrażliwiona jestem :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

FunkyGirl pisze:
marysienka3 pisze:
cascada pisze:

Karmienie piersią nie stanowi zabezpieczenia antykoncepcyjnego :!: Moja koleżanka dostała 1 okres dopiero 4 miesiące po porodzie, też kaermiła piersią... może to tak w tedy jest :?:

ja nie powiedzialam ze brak @ przy karmieniu to antykoncepcja :lol: :lol:
normalne jest ze jak sie karmi nie ma @ tz moze nie byc @ bo nie kiedy kobiety maja normalne@ a w ciaze mozna zajsc normalnie mimo ze @ nie ma ....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: wazne

a czy mozna byc w ciazy gdy kondon pekł zaraz p otym penis został wyciagniety nie było ani sluzyu ani wytrysku ??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: wazne
Awatar użytkownika

strachus pisze:
a czy mozna byc w ciazy gdy kondon pekł zaraz p otym penis został wyciagniety nie było ani sluzyu ani wytrysku ??

jesli masz 100%pewnosci ze tak bylo to nie powinnas sie bac ale ......czy wiesz to na pewno ze nie doszlo do wytrysku ???? napisz w jakim dniu cyklu to sie stalo i jakie masz cykle

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja również mam podejrzenia, że mogę być w ciąży, ale poradźcie mi proszę czy mam się czym przejmować. 6 dni temu miałam ze swoim partnerem, że tam powiem "wpadkę" po 40 godzinach poszłam do ginekologa, zbadał mnie i przepisał tabletki "po stosunku" i kazał je wziąć odrazu, ale po zrobieniu USG stwierdził, że jest duże prawdopodobieństwo, że tabletki już nie zadziałają. Od jakiś 5 dni pobolewa mnie trochę w podbrzuszu, piersi stały się wrażliwsze i obwódka wokół sutków jest ciemniejsza i ciut większa, mam też podwyższoną temperature tak 37,2 i wczoraj cały dzień mdliło mnie i nie miałam ochoty na jedzenie, dziś już nie mam mdłości, ale podwyższona temperatura jest nadal. Dodam, że za 6 dni powinnam dostać mesiączkę, ale nigdy przed okresem nie miałam tak podwyższonej temperatury najwyżej do 36.9. Od kilku dni bym spała i spała a kiedyś naprawdę musiałam być zmęczona żeby spać w dzień. Może to jakieś zatrucie, ale nie wymiotowałam ani nie miałam biegunek za to co godzinę, półtorej biegałam robić siusiu, ale to raczej nie możliwe żeby mieć takie objawy tak wcześnie? Proszę odpiszcie Confused

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Angelika86 pisze:
Ja również mam podejrzenia, że mogę być w ciąży, ale poradźcie mi proszę czy mam się czym przejmować. 6 dni temu miałam ze swoim partnerem, że tam powiem "wpadkę" po 40 godzinach poszłam do ginekologa, zbadał mnie i przepisał tabletki "po stosunku" i kazał je wziąć odrazu, ale po zrobieniu USG stwierdził, że jest duże prawdopodobieństwo, że tabletki już nie zadziałają. Od jakiś 5 dni pobolewa mnie trochę w podbrzuszu, piersi stały się wrażliwsze i obwódka wokół sutków jest ciemniejsza i ciut większa, mam też podwyższoną temperature tak 37,2 i wczoraj cały dzień mdliło mnie i nie miałam ochoty na jedzenie, dziś już nie mam mdłości, ale podwyższona temperatura jest nadal. Dodam, że za 6 dni powinnam dostać mesiączkę, ale nigdy przed okresem nie miałam tak podwyższonej temperatury najwyżej do 36.9. Od kilku dni bym spała i spała a kiedyś naprawdę musiałam być zmęczona żeby spać w dzień. Może to jakieś zatrucie, ale nie wymiotowałam ani nie miałam biegunek za to co godzinę, półtorej biegałam robić siusiu, ale to raczej nie możliwe żeby mieć takie objawy tak wcześnie? Proszę odpiszcie Confused

hm sadze ze zostalo ci czekanie na @ niestety mam tylko pytanie wzielas te tabletki co ci gin zapisal ????
co do USG NIE WIEZ ZE LEKARZ mogl juz stwierdzic ze moze byc zapozno nie ma takiej mozliwosci by cokolwiek stwierdzic tak wczesnie ,,,jedynie mogl Cie nastawic psychicznie na to ze moga nie zadzialac wiem bo kolezanka tak wlasnie miala ale ona dostala jakis zastrzyk ......a co do temki tez sie nia nie kieruj to ze jest wyzsza niz dotychczas tez nie musi o niczym swiadczyc ,
objawy jakie opisujesz moga byc tez spowodowane wyobraznia szukasz informacji po necie wiec sie napewno naczytalas a potem tego samego doszukujemy sie w sobie .....
niechce Cie martwic i nie dam zadnej jednoznacznej podpowiedzi nikt chyba jej nie da ,ale zostaje Ci czekac do dnia @

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

cascada pisze:

Ja karmiłam Michasia 18 m-cy dopiero jak odstawiłm go od piersi dostałam okres :roll: ...........długo czekałm i wiele razy zastanawiałam się czy przypadkiem juz nie zaszłam po raz drugi hi hi :wink: Michas skończy dwa latka za miesiac a ja miesiączke mam dopiero od lutego wcześniej dwa miesiace tylko plamienia przez jeden dzień :shock: które trudno nazwać @
Macica mi się pomniejszyła jak powiedział lekarz i mam teraz takie skapuszki :wink: ale wiem że karmienie nie zatrzymuje owulacji tylko może sie ona pojawic po 3 albo dopiero jak u mnie po kiilkunastu miesiacach :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jolcia dopiero po 18m??? :shock: ja bym wolała wcześniej dostać, bo tak to będę co miesiąc myśleć, że w ciąży jestem :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

cascada pisze:
Jolcia dopiero po 18m??? :shock: ja bym wolała wcześniej dostać, bo tak to będę co miesiąc myśleć, że w ciąży jestem :roll:

Masz racje hi hi ale pytałam wtedy lekarza i powiedział że do puki karmie karmie piersia moge nie mieć okresu......... więć odstawiłam synka od piersi powolutku zaczełam od listopada i w grudniu pojawiło sie juz dziwne plamienie które najbardziej mnie zaniepokoiło bo wcześniejsze okresy miałam dosyc obfite a to nic nie było hi hi, znów poszłam do lekarza stwierdził że mam mniejsza macice i takie @ juz mi zostana :D Więc tak naprawde to po 15 miesiacach od urodzenia pojawiła sie @ tylko bardzo delikatna i nie potraktowałam ja poważnie :roll:
Wiem że są dostępne tabletki dla karmiących kobiet, można stosowac i sie nie stresować :lol: :D
Po porodzie najpierw pojawia sie owulacja potem następuje okres dlatego można niespodziewanie zajść w ciąże, mnie się nie udało :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A czy któraś z was miała taka sytuacje, że były w ciąży a temperatura ciała była jak w normie? Ja nie chce się nastawiać, ale objawów mam kilka:
- częste oddawanie moczu,
- wstręt do niektórych rzeczy np. do soku jabłkowego :D a wcześniej lubiłam
- strasznie bolą mnie sutki (ale tylko one)
- pojawiły mi się żyłki na piersiach
- a jeżeli to też objaw to białawy śluz
- senność
- bóle podbrzusza i obu jajników (może i sugerują nadejście @, ale to trwa już 2 tyg.)

No to na tyle z moich "objawów" jednak temparaturki nie mam! Na potwierdzenie ciąży testem jest za wcześnie. Dam znać czy moje objawy to był fałszywy alarm czy nie :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kasia0387 pisze:
A czy któraś z was miała taka sytuacje, że były w ciąży a temperatura ciała była jak w normie? Ja nie chce się nastawiać, ale objawów mam kilka:
- częste oddawanie moczu,
- wstręt do niektórych rzeczy np. do soku jabłkowego :D a wcześniej lubiłam
- strasznie bolą mnie sutki (ale tylko one)
- pojawiły mi się żyłki na piersiach
- a jeżeli to też objaw to białawy śluz
- senność
- bóle podbrzusza i obu jajników (może i sugerują nadejście @, ale to trwa już 2 tyg.)

No to na tyle z moich "objawów" jednak temparaturki nie mam! Na potwierdzenie ciąży testem jest za wcześnie. Dam znać czy moje objawy to był fałszywy alarm czy nie :D :D

tz jaka masz ta temke po dniach plodnych i jaka byla przed dniami plodnymi ?????? nie trzeba mioec wcale super wysokiej temki :lol:
objawy tez sa super tylko nie wiem czy nie za wczesnie na wstrety do sokow ale moze ...... na inna objawy chyba tez za szybko wiec moze napisz ktory to dzien cyklu :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wstręt do soków pojawił sie wczoraj... a do łazienki latam od przedwczoraj. Praktycznie wszystkie objawy są od niedawna od 2-3 dni. Dziś jest 36 dzień cyklu. Ostatnią @ miałam 16 czerwca :>

Temperaturę zawsze mam niską wczoraj 36,5 dziś 36,1 :( W dniach płodnych i niepłodnych nie mierzyłam... Dopiero teraz zaczełam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: ciąża

jesli jestem w trakcie owulacji to podwyższona temperatura nie świadczy o ciązy tymbardziej ze nie bylo zadnego stosunku, tylko te "dziwne zabawy" (w bieliźnie)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40026 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 2002  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]