Dzisiaj jest sob gru 15, 2018 10:26 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 268, 269, 270, 271, 272  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Czasami są właśnie takie same, czasami jest bledsza.

http://i50.tinypic.com/34dstw5.jpg

to np test z wczoraj kreseczka moze troszke jaśniejsza niz kontrolna, ale też zdjecie b. słabe bo robione telefonem :x

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

O kurczaki, rzeczywiście prawie równe te krechy. Test ciążowy ok 10dni od zapłodnienia powinien chyba już coś pokazać ale poczekaj może jeszcze kilka dni i zobacz jak te owu będą wychodziły. Już sama nie wiem, tak sobie myślę jaki jest ewentualnie najkrótszy czas od przytulania do zagnieżdżenia jajeczka bo jeśli ok 5 dni to szybko by te testy owu reagowały

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no jestem 8 dni po domniemanej owulacji ( w piątek) a w czwartek test wyszedł już w południe pozytywny, dlatego nie chce mi sie wierzyć że to moze być ciaża, bo ewidentnie za wcześnie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hmm trzeba jeszcze poczekać na rozwój sytuacji ale skoro testy owu wcześniej wykrywają ciążę niż te ciążowe to może jest coś na rzeczy, czego Ci życzę

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Martynka wklej no fotkę tego testu owu.

edit :) o kurcze wkleiłaś ale może dasz radę bardziej wyraźny? kreska no jest hm :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Niestety, zdjecie z telefonu, aparat pożyczyłam mamie :S chyba że jak jutro wyjdzie pozytywny to podkrane meżoju telefon ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czesc. jestem tu nowa i troche sie gubie. postanowilam do was dolaczyc gdyz mam problem z zajsciem. od tego cyklu gin kazala mi odstawic luteine ktora bralam na wyregulowanie cyklu. postanowilam robic testy owu i nic z nich nie rozumiem mozecie mi pomoc ? to test z dzis http://images49.fotosik.pl/1610/ff5ad759758e1ec4med.jpg tzn ten ostatni jest z wieczora przedostatni z rana a 3 od dolu z wczoraj ..
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00b ... bf8e9.html a to sa poprzednie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

staraczkaa - te zdjecia sa troche niewyrazne, ale jesli dobrze widze, to alb wlasnie jestes przed owulacja albo tuz po. wynik jest pozytywny jesli kreska testowa jest mocniejsza od kontrolne. taka sytuacja nastepuje ok. 24-36h przed owulacja, kiedy dochodzi do szczytu poziomu LH. czyli przed tym szczytem bedziesz miala slabsza kreske testowa, ale po nim tez (LH bedzie powoli spadac). pamietaj, ze testu owulacyjnego nie robi sie z porannego moczu bo ten hormon glownie produkowany jest podczas dnia. podobno najlepiej robic do po 14.00. mam nadzieje, ze troche pomoglam :)

Obrazek

7.01.2012 [*], 7.05.2012 [*] - kochałam Was od pierwszego dnia...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam :)
Dziewczyny mam pytanie... czy wg Was ten test można uznać za pozytywny?
Obrazek

dodam tylko tyle, że zrobiłam go wczoraj i jest to 23dc... Cykle mam 32-34dniowe... mogę tak późno mieć owulację?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Isska, jak na moje TROSZECZKĘ mu brakuję, moze jutro bedą równe. Dziś Twój pierwszy test, czy robiłaś wcześniej??
Mozliwe ze masz późno owu, nie miałaś nigdy monitoringu czy coś? Ale jeśli owu tak późno, a cykl 32 dni, to faza lutealna za króka :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Martynka dzięki za odpowiedź :)
robiłam wcześniej testy,ale takie bladziutkie, ledwo widoczne kreski testowe były, dopiero teraz ta taka mocna, wczoraj robiłam kolejny test, ale już jest kreska jaśniejsza od tego na zdjęciu. Monitoringu nie miałam, ale jak pisałam cykle 32-34dniowe, czasem zdarzył mi się nawet 36dniowy więc nie wiem..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No to jeśli kreska jaśnieje, to pewnie tamten uznaj za pozytywny.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Isska - kreska powinna byc równie mocna bądż mocniejsza od kontrolnej. Może jakas szybka owulka była. Powtórz za dwa dni skoro teraz już jaśniejsza. Jeśli wyjdzie jedna to znaczy że juz po.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wpadam zapytać jak widzicie mój test owu z dziś:

Obrazek

wcześniejsze same blade, dziś jakiś ciemniejszy
Dziś wypada mój 16 dzień cyklu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jak na moje oko pozytywny.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej!

dziewczyny mam pytanko- od kilku dni mam biale geste uplawy, troche jak przy owu,ale gestsze..i jakos tak mnie cos wczoraj wzielo i zrobilam sobie test owu i wyszedl pozytywny.. :roll: kreska testowa szybciej sie pojawila od kontrolnej i ciemniejsza od kontrolnej..niby ok, no ale wczoraj moj 31dc, dzis 32. @ jeszcze ni ma, teoretycznie powinna byc dzis-jutro, ale ostatnio mialam wywolywana luteina @ bo sie spozniala duzo. przedtem mialam tak wlasnie co 31-33dni. to teraz by mi sie tak owu dlugo spoznila...? :? dodam,ze jakos ok.17dc mialam obawy typowo na owu(choc wiem,ze tylko monitoring da mi 100% pewnosci), testy owu wydawaly mi sie praawie pozytywne,chociaz ten wczorajszy byl zdecydowanie najbardziej pozytywny z nich wszystkich :lol: dodam,ze od ok.3tyg przyjmuje euthyrox, moze on zaburzyl wynik?
wiem,ze moglabym sobie zrobic test ciazowy, ale mam w domu 2 takie wypasne od siorki z UK i mi ich jakos szkoda robic :lol: bo pewnie znowu negatywne beda...a beta u mnie to wydatek min.35zl..ktos tak mial z tymi testami owu?

dzieki za odp :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

cześc , mam takie pytanko, jestem tu nowa i nie jestem pewna czy napewno pisze w dobrym dziale. Robiłam ostatnio testy owulacyjne i przez cztery dni z rzedu wychodziły i pozytywne z bardzo mocną kreską (ciemneisjszą niz ta kontrona)oczywiscie przytulaliśmy się z mmęzem miejmy nadzieje ze w odpwoiednim czasie ale dlaczego aż cztery dni jest pozytywny wyniki. Dodam ze owulacja prawdopodbnie była drugiego dnia testu (wskazuje na to rodzaj śluzu) prosze podpowiedzcie cos. staram sie z męzem o dzidzie już od lutego

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Testy owulacyjne wskazują wysoki poziom LH, poziom ten utrzymiuje się kilka dni, wzrasta przed owu, w dniu owu jest największy, później spada. Dlatego testy mogą wychodzić kilka dni pozytywne, ponieważ hormon już spadał, ale nadal był w takim steżeniu ze testy go wyczuwały. Przyjmuje sie że owulacja jest w ciągu 24-36 godzin po pierwszym pozytywnym tescie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

i tak włąsnie mialam , pierwszy pozytywny test 06.12. a w niedziele nadal była bardzo mocna widoczna druga kreska..... dzisiaj już nie robiłam (zabrakło testów) ale nie wiemc zy daje je robć czy poczekac na wyniki starań.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Już nie ma po co robić, tak jak pisałam, owu występuje około 24 godzin po pierwszym pozytywnym tescie, czyli najprawdopodobniej jesteś już po owu, tym bardziej ze śluz to potwierdził jak piszesz.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 268, 269, 270, 271, 272  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]