Dzisiaj jest śr lis 22, 2017 7:37 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Antykoncepcja i naturalne planowanie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość

dzisiaj niestety obudził mnie ból brzucha i temp. spadła, spodziewam się @, zatem ten spadek temp w 6/7 dniu po owu nie oznaczał dołka.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Laski ratunku... co jest znowu ? jakies dziwne te temki mam juz mi 4 razy wyznaczyło rózny termin owulki :(

http://ovufriend.pl/graph/54ee652f6e9e9f638da296e4ca997e8c

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

według mnie granica wyższych temp powinna być w 22 dc, a ten śluz co go teraz masz to jest biało jaja??

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

tzn w którym dniu skok ? do tej pory owulkę miałam równo 3 dni przed skokiem a teraz to sama nie wiem jakies to zmotane dla mnie jest i dziwne te temperatury. kurcze widze ze nie wyswietla sie teraz sluz mam rozciągliwy ale taki kremowy, lekko lepki, szyjke twardniejaca, obniza sie i zamyka.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

nie moge juz edytowac wg mnie skok byl 19 wrzesnia w 23 dc a owulacja 16 wrzesnia w 20 dc...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

tak, skok 19.09 w 23 dc. A po czym sądzisz ze owulacje masz 3 dni przed skokiem?
Program Ci pewnie zmienia granice owulacji ze wzgledu na szyjkę i śluz, według ovufriendu Twoj śluz jest odczytywany jako płodny, ale jeśli jest kremowy i lepki, to raczej to juz jest śluz poowulacyjny. Dziwne ze tak długo masz wszyjke w/m/o zazwyczaj powinna być ona taka przez jakieś 2 dni,a nie az tydzień :O

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

odkąd prowadzę obserwacje kluje mnie któryś jajnik, mam duzo wieksze libido i b. duzo sluzu a 3 dni pozniej mam skok, wiec tak pomyslalam ze to to... tzn biore pod uwage 3 dni przed skokiem, po skoku juz nie .
no wlasnie z ta szyjka to jest tak ze ja mam dosc dlugo wysoka miekka i otwarta na kilka dni przed skokiem i dopiero po skoku poooowoli zaczyna sie obnizac i twardniec a calkiem niska twarda i zamknieta mam ok 2 dni przed @.
na ile mozna wierzyc mężowi bo zawsze on mi bada, ja nie sięgam w ogóle :wink: :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witajcie dziewczyny!
Powróciłam ;) Od początku września zaczęliśmy się starać o dziecko... Właśnie rozpoczęłam drugi cykl starań.Pierwszy okazał się nieudanym...Przed samą @ byłam potwornie załamana.Zrobiłam test dla potwierdzenia w sobotę a po południu już ciotka przyjechała :twisted:W zeszłym cyklu nie prowadziłam pomiary tempki ale teraz do tego powróciłam :D Oby wyszło coś sensownego...

Mariusz :D 7:30, 3310g i 52 cm :D
Obrazek

Mikołaj [*] 15.06.2016 (7tc) :( :( :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja podobnie jak moja przedmówczyni aktualnie 2 cykl starań, z czego pierwszy w którym mierze temperaturę i się obserwuję. Oczywiście przeziębienie na pewno zaburzyło wykres, no ale cóż...
Generalnie jeszcze do końca nie jestem zorientowana w tym wykresiku więc z przyjemnością będę korzystała z pomocy bardziej zorientowanych koleżanek :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

asiekk85 ja wcześniej już mierzyłam temperaturę ale nie do końca cyklu bo dostałam diagnozę lekarza i nie miało sensu dalszy pomiar.Teraz mierzę dla własnej świadomości,w poprzednim cyklu szliśmy na czuja ale niestety :?
Staramy się dalej.Oby nam wyszło kiedyś...
Nie można za szybko się poddawać!
Cały czas sobie to powtarzam... Gdzie tam do końca cyklu..

U Ciebie widzę że temperaturka idzie w górę i teścik owulacyjny pozytywny! No to do dzieła :D
Zostało jeszcze mi tydzień do zrobienia testu.Wcześniej nie ma sensu ;) W zeszłym cyklu robiłam testy ale jakoś nie pokazały mi do końca 2 wyraźnych kresek,przynajmniej tej jednej ważniejszej.Jak będzie teraz to się okaże.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Hej dziewczyny, widzę że korzystacie z różnych stron z wykresami, a czy któraś z was zetknęła się już z aplikacją na wrytmiekobiety.pl? Jestem całkiem świeża w temacie i póki co jeden cykl prowadziłam na ovufriend i tak myślę nad jakimiś alternatywami, co by móc porównać ten sam cykl z każdej możliwej strony. Tamta stronka chyba dopiero się rozkręca bo na forum pusto, na fejsie pusto, słyszałyście już może o nich coś? Wiarygodne źródło to jest? Bo muszę przyznać, że ten kalendarzyk mają całkiem fajny, bardzo dużo opcji jest. Co myślicie? Które strony do prowadzenia zapisków poleciłybyście mi najbardziej?

Aluśka :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

aluska ja używam obecnie enpr.pl i jestem zadowolona,a z innych nie korzystałam.Podobno z innych się płaci jak np 28dni.pl

Dzisiaj zmierzyłam temperaturę i podwyższyła się do 36,8 nie wiem czy to przez piwko co wczraj wypiłam czy co.Nie wiem czy powinnam zaznaczyć zaburzona.Kompletnie już nie wiem jak mam interpretować ten mój wykres.Owulka dopiero będzie czy nie... Test zrobiłam dzisiaj i wyszedł negatywnie...jednak druga kreska jest ale słabo widoczna.Może jutro się pojawi owulka.Śluz gęsty i dużo go jest.... dzisiaj mam 15dc...
Już sama nie wiem co mam myśleć ..

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej,

nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, a nóż....

http://enpr.pl/3831

oto mój wykres, dziś 18 dzien wyższych temp, test negatywny, ba, to był trzeci test, ale dwa poprzednie robione wieczorami, czy źle wyznaczyłam granice, czy owu nie było, czy co?

Dodam że wstaje co noc do córki 2 razy, może to zaburzyć pomiary, ale aż tak chyba by nie zaburzyło skoro najpierw ciągle niska a teraz praktycznie ciągle wyższa? Dodatkowo karmie pierśią-cykle mogą być zaburzone i mam jajnik na torbielu. Właśnie w tym miesiacu miałam iść na kontrole, ale czekałam żeby iść po @ a tu małpy nie ma.

Jakieś pomysłu o co może chodzić?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

cześć martynka, wg mnie owu na 99% była, bo jest wyraźny skok tempki i trzy kolejne temperatury są wyższe od poprzedzających je pięciu (normalnie powinno być sześć wcześniejszych pomiarów, ale u Ciebie widzę pięć). Co do granicy to nie chcę się wymądrzać, bo ja prawie zawsze źle ją wyznaczałam.
Ja bym poszła na betę i tyle. Od razu będziesz wiedziała, co jest grane.

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------
['] ['] ['] ['] ['] (2007- 2011)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

ehhh, weszłam na jakieś forum npr i zostałam zjechana że nie mierze codziennie, że nie oznaczam śluzu itp i że nic nie można zinterpretować. ;/ no spoko, ale nawet jeśli brakuje pomiarów, to dziwne żebym trafiła akurat w te wyższe i niższe, według mnie to jest ewidentnie skok.

Na bede ewentualnie moge iść jutro....

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Według mnie też jest (był) skok. A tym samym była owu.
Co do tych uwag npr-owiczek z innego forum to pozostawię bez komentarza :wink: ja sama, gdy mierzyłam kiedyś tempkę, to nie zawsze obserwowałam śluz, a już z szyjką i oceną jej zamknięcia/ otwarcia miałam kolosalne problemy. Pisałam nawet kiedyś na jednym z wątków, że cuda- wianki wyczyniałam w łazience chcąc pierwszy raz wymacać u siebie szyję :lol: nie martw się i już.

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

jutro pojade na bete i zrobie sobie progesteron, na potwierdzenie w razie co czy była owu, czy nie.
Nie trzeba chyba tego robić na czczo?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Nie, ani beta, ani progesteron nie wymagają bycia na czczo.
Kurczę, mam przeczucie, że to wczesna ciąża...

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

I tyle testow by tego nie pokazalo? Tyle czasu po?

A znasz mize jakies inne przyczyny ktore moge przedkuzac FL?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Fakt, tutaj jest mały zonk. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby te wszystkie sikańce fałszowały wynik :? a z drugiej strony napatrzyłam się już i naczytałam tylu różnych historii, że uwierzę we wszystko. Dla mnie TYLKO bHcg jest miarodajnym potwierdzeniem ciąży.
A'propos wydłużonej FL jedyne, co przychodzi mi na myśl, to torbiel...

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Antykoncepcja i naturalne planowanie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]