Dzisiaj jest śr wrz 20, 2017 6:29 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Antykoncepcja i naturalne planowanie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

http://www.skarb-matki.pl/index.php/ant ... ormonalna/

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Zawsze jest tego tyle, że się gubię :-) ja to wolę zaufać lekarzowi, zawsze jak zaglądam do Internetu po poradę to mnie czymś straszy.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

a ja wróciłam po ponad półtora roku przerwy do tebletek, które kiedyś były dla mnie super i niestety mam cały czas uplawy.
nie wiem czy od nich, chyba trzeba się przejsć do ginka :/

Offline Wyświetl profil  

Czy ktoś orientuje sie ile czasu nalezy odczekać po urodzeniu dzidziusia zeby zacząc brać proszki anty?

Offline Wyświetl profil  

Mi powiedziano ze powinnam się indywidualnie skontaktowac z ginem i porozmawiac z nim o tym, to powinna być indywidualna sprawa, zależna od Twojego stanu

Offline Wyświetl profil  

Ja niestety po wszystkich dotychczasowych tyłam :( nie mogę sobie trafić na nic dobrego w tym temacie. Ale jeszcze wypróbuję <ciach>, mają dość dobre opinie

Offline Wyświetl profil  

ja tam opieram się tylko na opinii lekarza i moim samopoczuciu, opinie innych nic mi nie dają..

Offline Wyświetl profil  

Zgadzam się z poprzedniczką. Jestem mamą dwóch ślicznych bobasów i na razie nie planujemy z mężem 3, więc wybrałam się do lekarza :) Przepisał mi anty dopiero po badaniach hormonalnych.

Offline Wyświetl profil  

Ja na Waszym miejscu, choćbym nie wiem jak kogoś lubiła z forum, to i tak najlepiej zasięgnąć opinii ginekologa, to raczej zbyt poważne kwestie :)

Offline Wyświetl profil  

Czy któras z was używała już nowych krążków, które wkłada się na okres 3 tygodni i wtedy działają??Poleciła mi lekarz bo zdrowsze niz tabletki ale nie wiem bo zawsze coś co nowe i nieznane to mnie trochę napawa lękiem. Może któras już miała z tym styczność?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja używałam krążków, ale niestety bardzo źle się po nich czułam.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

słyszałam że krążki zaleca się właśnie kobietom po porodzie, a tak to płasty albo tabsy. miała któraś z was problem z zajściem w ciążę po odstawieniu tabletek bo ja się trochę obawiam tego, ze jak je będę brać to pozbawię się tym samym tego, ze dzidziusia kochanego.

Offline Wyświetl profil  

Krążki oddziałują na ogólne samopoczucie w moim przypadku, ale to kwestia indywidualna.

Offline Wyświetl profil  

upławy nie są z winy stosowania pigułek, fakt, że trzeba pigułki dopasować do siebie. ja przez wiele lat stosowałam większość, dopiero od pięciu czy sześciu znalazłam dla siebie powiedzmy idealne, bo nie takich, ale dobrze się czuję, nie mam prawie miesiączki, mam regularne, libido ok. Ale polecam przed wizyta u lekarza zapoznać się z nowościami, bo nie wszyscy lekarze się edukują, a pojawiają się nowe substancje, które maja coraz mniej skutków ubocznych i często nie ma się po nich miesiączki albo skape

Offline Wyświetl profil  

milkShake pisze:
a ja wróciłam po ponad półtora roku przerwy do tebletek, które kiedyś były dla mnie super i niestety mam cały czas uplawy.
nie wiem czy od nich, chyba trzeba się przejsć do ginka :/

Ja mam podobny problem. Rok temu zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne i od tego czasu zaczelam miec uplawy, wiecej zluzu, wydzieliny. Lekarz mowil ze niektore tabletki powoduja zageszczenie sluzu. Zrobilam badania, nie bylo zadnej infekcji ani nic. Ten zwiekszony sluz ciagle mi przeszkadzal wiec pol roku temu odstawilam tabletki, ale sluz nadal zostal, jest go troszke mniej ale jest.
Bylam juz u lekarza, robilam rozne badania. Wszystko wychodzi negatywnie, wykluczylismy infekcje, bakterie, nadzerke. Wszytsko wychodzi w normie a uplawy nadal sa.
Ten caly miesiac bralam probiotyk i jak narazie nic...sluz nadal jest.
Jest on codzinnie, nie jest gesty. Bardzije wodnisty, bialawy po wyschnieciu. Nie ma zadnego zapachu ani nic. Ale jest to bardzo nieprzyjemne, to uczucie mokra jest bardzo drazniace.

Mam wrocic do lekarz za poltorej tygodnia i zobaczymy co dalej.

Niedawno bylam w polsce na wakacjach i tez poszlam z tym do lekarza. Kobieta tak na oko stwierdzila ze mam nazdrzerke i grzybka. Dalam mi jakies leki, globulki kremy i oczywscie nic nie pomoglo. Bo infekcji zadnej nie ma.

Juz nie wiem co robic i co to moze byc. Wszytskie testy wychodza w normie. Caly ten problem zaczal sie kied zaczelam brac tabletki. Zaluje ze w ogole zaczelam je brac..bo teraz nie wiem jak wyleczyc sie z tego sluzu.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Skoro wszystkie badania są w normie, to przyczyną są hormony...
podobny śluz występuje w ciąży i jest go dużo.
Przypuszczam, ze jedynym wyjściem jest odstawienie lub zmiana tabletek.

Offline Wyświetl profil  

ja bym powiedział tak samo jak radzą wyżej, nie ma co szukać, trzeba tego spróbować

Offline Wyświetl profil  

pasia251 pisze:
Skoro wszystkie badania są w normie, to przyczyną są hormony...
podobny śluz występuje w ciąży i jest go dużo.
Przypuszczam, ze jedynym wyjściem jest odstawienie lub zmiana tabletek.

Dokładnie tak, koniecznie powiedz o tym lekarzowi i spróbuj innego środka.

Offline Wyświetl profil  

I co była koleżanka u lekarza?

Offline Wyświetl profil  

Jak jesteście na antykoncepcji hormonalnej to już jesteście spokojne? Ja nalegam żeby dodatkowo mój chłopak miał prezerwatywe i nie wiem czy już nie popadam powoli w paranoje. :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Antykoncepcja i naturalne planowanie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]