Dzisiaj jest śr paź 17, 2018 12:29 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Antykoncepcja i naturalne planowanie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
.
Awatar użytkownika

ja popieram implant- przynajmniej jak narazie- prawie wszytskie znajome z otoczenia maja i sa zadowolone, ja tez dolaczylam do ich grona. Nie mam zadnych skutkow ubocznych, nie mialam robionego baadnia na poziom hormonow, jedynie obszerny wywiad przed wstrzyknieciem implanta. Ochote chyba mam wieksza z tego co zauwazam, czasem plamie, ale to normlane przez pierwsze 3 miesace, u niektorych moze potrwac nawet dluzej.

Ja mam dopiero miesiac.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Implant, fajna rzecz, ale nie każdy zadowolony. Tak jest ze wszystkim, nie tylko z antykoncepcją. Ja obecnie już 5 miesięcy bez, bo staraliśmy się o dziecko. Po 3 miesiącach miałam obawy, że może przez ten implant nic, ale obecnie już wiem że fasolka zamieszkała w moim brzuszku.
Co do @, to pierwszej to miałam po tygodniuokoło 7 dni, a potem po pół roku plamiania przez 1,5 miesiąca. Ogólnie to byłam zadowolona, a z tą ochotą to zauważyłam że jak brałam tabletki, to też jakoś mi się nie chciało. Po prostu trzeba na sobie wypróbować.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja swoj implant wyjelam jakos w pazdzierniku/listopadzie 2008 nie pamietam dokladnej daty..bo chcielismy starac sie o drugiego maluszka..pierwszy cykl staranek byl w grudniu bezowocny, za to zaskoczylo w styczniu :D owulacje mialam normalnie (mierzylam temp)
w trakcie uzytkowania nie zauwazylam skutkow ubocznych jak pisalam juz wczesniej...chec na sex sie nie zmienila...ale po wyjeciu przytylam i to sporo...
teraz rozmylam na nowo o jakiejs metodzie anty...tabletek nie chce, spirali tez..io chyba zdecyduje sie ponownie na implant jednak...po 3 latach po prostu wsadze nowy... :wink:

co do skutkow ubocznych...kazda metoda anty je ma...to co pasuje jednej nie bedzie pasowalo drugiej...kazdy musi znalezc cos dla siebie...

takze meg to ze ance nie podpasowal bo libido spadlo nie znaczy ze tobie tez spadnie...tabletki anty maja inny sklad hormonalny niz implant..tabsow nie mozesz uzywac karmiac implant tak :wink:

anka gratuluje dzidziusia...spokojnej ciazy :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja przed włożeniem implanta polecam brać tabletki Cerrazette (chyba tak sie nazywają) one mają taki sam skład hormonów co implant i bedziecie wiedziały jak sie bedziecie czuły po tych tabletkach to łatwiej Wam bedzie sie zdecydować na implant... ja jak narazxie jestem na 3 miesiacu z Cerrazzete i jestem zadowolona :) wiec teraz tylko zostało mi umówić sie na wizyte na zaimplantowanie :):)
jeżeli macie wątpliwości co do mojej wypowiedzi mozecie porozmawiac ze swoimi lekarzami :) powiedza Wam to samo :):)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

z Cerazette - zero problemow , brak plamien, boli itd. Teraz z implantem wciaz plamienia a przy tym bole jak na @ (delikatne ale odczuwalne). Na szczescie w niewielkich ilosciach wiec da sie zniesc.

Obrazek

[*] Aleks - 22 tydz - 23.06.2007

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Antykoncepcja i naturalne planowanie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]