Dzisiaj jest czw sie 24, 2017 6:53 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Antykoncepcja i naturalne planowanie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Mnie też jakoś 500+ nie kusi, poza tym mamy już dwójkę dzieci i czuję się zmęczona rutyną i siedzeniem w domu, chciałabym wrócić do pracy. Wcześniej brałam tabletki a teraz myślę raczej o wkładce, bo w sumie taniej to wyjdzie, przynajmniej w przypadku levosert, i nie będę musiała pamiętać stale o tym żeby połknąć ją na czas.

Offline Wyświetl profil  

elisz432 pisze:
A często stosowała takie pigułki ?

Co to za pytanie? Przecież pigułki przyjmuje się codziennie...

Offline Wyświetl profil  

Hej. Zadałam podobne pytanie w innym wątku i troszkę się zdubluje. Czy któras z Was stosowała antykoncepcje przy nadczynności tarczycy? mam trochę zjechane serce i niestety moje hormony sa regulowane thyrozolem. jak tylko będa w normie czeka mnie zabieg wycięcia guzka. No ale jeszcze nie umieram,prowadze zycie to seksualne też :D Boje się że mimo słabej kondycji zdrowotnej zalicze sobie wpadkę, a nie byłaby by mi ona teraz na rękę tym bardziej że muszę poddac się operacji. jak myślicie czy są metody bezpieczne ? nie odsyłajcie mnie tylko do endokrynologa...kobieta dobrze mnie leczy tylko ma jakies dziwne podejscie do życia. Moze ktoras z was miała podobny problem co ja?

Offline Wyświetl profil  

zachodzenie w ciążę dla 500 plus jest okropne. Biedne te dzieci, bo wiadomo, że rodzice do wychowania się raczej nie przyłożą

Offline Wyświetl profil  

Oj to prawda, dzieci się powinno mieć dlatego że się je kocha że się chce mieć dziecko, będzie planowane, oczekiwane, kochane a nie dla kasy :(

Marlenka33 a poczytaj sobie o wkładce levosert, z tego co się orientuję taka antykoncepcja jest odpowiednia dla kobiet z chorobami tarczycy a nawet ze skłonnością do zakrzepicy.

Offline Wyświetl profil  

Generalnie nie ufam takim internetowym źródłom - dysponujemy sporą liczbą wysokiej jakości badań poświęconych temu tematowi, a mity i tak krążą... Chyba są nieśmiertelne.

Offline Wyświetl profil  

Bo najlepiej jest pytać lekarza, on ma wiedzę z pierwszej ręki

Offline Wyświetl profil  

Też mam z nimi problem. Strasznie źle się czuję, boli mnie brzuch. Powinnam iść do lekarza? Na razie nikomu niczego nie mówiłam.

Offline Wyświetl profil  

To już wszystko zależy od organizmu kobiety, jedne tolerują takie a drugie inne środki hormonalne. Ja zostałam przy tabletkach, od jakiegoś czasu stosuję ...i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona z nich. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, czuję sie bardzo dobrze i ochota na sex w ogóle nie spadła

Offline Wyświetl profil  

Ja od pewnego czasu stosuję ... i jestem zadowolona, niska dawka hormonów, dobrze się czuję cały czas. Nie mam powodów do narzekań, kompletnie. Jedynym minusem tych pigułek jest to,ze trzeba systematycznie codziennie je brać, ale to ja nastawiam sobie powiadomienie na tel. A ogólnie ? Nie czuję się jakbym była na hormonach :D

Offline Wyświetl profil  

A jakie pigułki bierzesz? Z ciekawości. :)

Offline Wyświetl profil  

U mnie niestety zawsze kończyło się ogromnymi bólami głowy, jedynie na plastrach ale nie sprawdziły mi się pod względem obsługi

Offline Wyświetl profil  

ja od lat biore tabletki, probowalam wielu i aktualnie biore ...i w koncu mam spokoj.. mala ilosc hormonow w tych tabletkach oznacza brak skutkow ubocznych a przed ciaza pelna ochrona.. ja jestem zadowolona

Offline Wyświetl profil  

Ja się zastanawiam czy znów zacząć brać. Kiedys brałam ale potem jak je odstawiłam to miałam spre problemy hormonalne i trochę się tego boję. Czy można zrobić jakieś badania które zagwarantują mi dobranie tabletek które mi nie zaszkodzą?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Antykoncepcja i naturalne planowanie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]