Dzisiaj jest pn cze 25, 2018 12:17 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 343 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Oj to bidna malutka może ząbek idzie.

Co do malowania nic nie mów chochliku :x nie mam cierpliwości już.Ściana brązowa zrobiona i fajnie wygląda za to pozostałe zielone nie podobaja mi się ! są zaciemne i nie mam już siły dalej malować zostało mi najgorsze ściana z oknem i kaloryferem jeszcze ta farba słabo kryjąca i 2 warstwe napewno trzeba będzie machnąć a może i 3 ehhh

a jutro dziadek tzn mój tata przyjeżdża a w domu syfffff :shock:

RATUNKUUUU :shock: :shock: :shock: :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

oj remonty remonty bleeee ale potem będzie pięknie ahhhh prosiaczku moze dodatki rozjasną ściany?!?!

ryybacia dzięki za miłę spotkanie mam nadzieję że Laurka ok ze względu na was i na nasze szczepienie :roll:

no własnie ja jutro na szczepienie z Alienem potem do pracy na 2h i jeszcze bym na miasto poszła tyle że nie wiem po co 8)

ania ty pewnie zadowolona z pogody bo upały to na taką fazę ciąży niezbyt...

MadziaaRaa1 a tak z ciekawości jak dajesz sobie rade z maluchami bo ty to masz pełne ręce roboty :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

chochlik Laura dzis lepiej goraczki nie ma jak narazie wiec to raczej jest na zab:) a jak Alanek po szczepieniu????
ja równiez dziękuje i do następnego:-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Chochliczku początkowo załamka nie wiedziałam w co ręce włożyć ale jakoś sobie ułożyłam rytm dnia i dajemy radę:) Mały jest dość grzeczny i dużo śpi a nawet jak nie śpi to leży ładnie w leżaczku... Pewnie jak będzie troszkę większy będzie gorzej...

Dziś ładna pogoda... Moja mama ma urodziny więc jedziemy do niej ale dzieci będą pewnie na Głębokie chciały... Ostatnio byłam we wtorek i w środę z bratową i jej dziećmi, moją mamą i jeszcze mojego drugiego brata córką w sumie czwórka dzieci i mały w wózku ale było fajnie.

W C.H. MOLO są mega promocje i przeceny nawet o 50 %:) ja wczoraj obkupiłam się troszkę bo od prawie roku nic sobie nie kupowałam bo nosiłam same większe, ciążowe rzeczy...

Prosiaczku my też planujemy remont pokoju starszej córki z okazji tego że idzie już do szkoły (zerówki) to chcemy jej kupić nowe "poważne" haha meble z prawdziwym biurkiem no i ściany przy okazji odświeżyć trzeba:)

Ryyybcia dużo zdrówka dla Laury!!

Miłego dzionka dziewczyny:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a gdzie tam ja zadowolona.. mąż sie wymigał od sobotniej pracy i co? jak sie pogoda nie zmieni to weekend w Miedzyzdrojach nie wypali.. bez sensu przy tym wietrze, zima nad morzem bedzie :<

a i moja starsza dzidzia na głowke dostaje siedzac w domu.

przymierzamy sie do kupna nowego lozka dla corki, zastanawiam sie wlasnie czy lepiej lozeczko stale, czy np. rozkladana kanape, taka typowo dla dzieci. w sumie wychodzi nieco taniej, a i latwiej to przeniesc w razie czego (rozlozone ciagle lozko pewnie szybko sie zniszczy przy mozliwosciach corki..).
macie jakies sprawdzone miejsca zakupu takowego sprzetu? ja w sumie nie bardzo sie orientuje w tym temacie, za krotko mieszkam w Scn :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ania jest dużo sklepów meblowych w Szn... Najwięcej kanap i w miare ceny są w Agata meble na słonecznym - wiem trochę daleko... Ale jeszcze jest Abra, Bodzio meble, Black Red White itd. trzeba oblecieć Szczecin i popatrzeć...

Dziewczyny co to za reaktywacja???? Gdzie wy jesteście??? Marne 16 stron wychodzi....:/
PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ!!!!!

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no piszemy piszemy pomału jakoś :)

mały jakis maruda albo po szczepieniu albo zeęby - stawiam na zęby bo dziąsła opouchniete że hej

dziś małża mam w domu to na spacer idziemy całą czwórką, jakies porządki się by przydały w domu bo bałagan straszny - wiem niedziela ale w tygodniu czasu brak przy dwójce maluchów

wczoraj grila mielismy przyszli przjaciele - ciężaróka z małżem - troche podłamani bo... w 20tc wychodziło że dziewucha będzie więc się nastawili, rzeczy zaczeli kupowac a wczoraj na USG byli (32tc) i zonk!!! CHŁOPAK będzie :shock: teraz muszą się przestawić 8)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam :)
rybcia - jak tam Laura?

My mamy przedszkole dla Weroniki :) Zapisałam ją do społecznego.

We wtorek jadę do Szczecina i będę jakiś tydzień.

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, SĄ TYLKO MAŁO PRAWDOPODOBNE

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Międzyzdroje: nic ciekawego, ceny jak z kosmosu, a na dodatek mieszkańcy najwyraźniej znudzeni nawałem upierdliwych turystów wyhodowali nową odmianę muszko-komara (tudzież komaro-muszki). Niewidoczne dla oka, a żre tak, że aż boli.. [sic!] Następny wypad - chyba na Maltę. Poznańską, oczywiście.. :P

Ale żeby nie było.. towarzystwo wyborowe, a i nogi w morzu zamoczone! :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej dziewczyny, u nas nieciekawie, Laura sie rozchorowała bardzo, kicha , prycha, ma katar kaszel, bidulka moja, lekarka przepisała antybiotyk, a ja nie chce jej podac nie wiem co robic...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny, a tak z innej beczki, znacie jakiegoś dentystę na NFZ godnego polecenia? Chciałam troszkę podleczyć zęby, bo jednak po ciążach z nimi gorzej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja niestety nie pomogę, sama niewiele wiem co gdzie w Scn.

za to sie zastanawiam czy jeszcze dzis sie do lekarza nie wybrac.. cos mnie brzuch pobolewa i jakis taki spiety (ale tak kiedy sie stawia). nie wiem sama, moze to juz przepowiadajace sie zaczynaja?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ania a może nospa pomoże???

ryyybcia Jak tam Laura lepiej już???

prosiaczku jak remont???

co do dentysty to tez nie pomogę, ja prywatnie zęby leczę :?

ale pogoda się zrobiła okropna w ogóle lato do du...

Alien śpi już Natu tez do kapieli i może wieczorek wolny będzie :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie:)

Uwielbiam zdjęcia oto jedno cudo, które zrobiłam:) (właściwie moja siostra ale ja powiększałam, przycinałam itd.)

Stopa Dominika w moich dłoniach:)

Obrazek

Viljar ja po pierwszej ciąży chodziłam na Niedziałkowskiego 25 naprzeciwko telewizji!!! To było jakieś 5 lat temu ale teraz mam zamiar znowu się tam wybrać... bo również leczę się prywatnie ale po drugiej ciąży znowu trzeba poleczyć tym razem górne zęby i zawsze to się płaci za znieczulenie i wypełnienie a leczenie już nie...
Jak chcesz to podaję nr tel. 91 455 41 24...

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

chochlik lepiej juz mniej kaszle tylko katar ciagle ma, mam nadzieje ze najgorsze za nami, antybiotyku nie podalam. ale dzis pogoda!!!!!!!!!!!!!!1 Laura mi zawariuje w domu co tu robic!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny spodziewające się potomstwa, mama przysłała mi ostatnio paczkę z resztką moich rzeczy i znalazłam tam termo torbę z aventu kolor czerwony. Mnie to ona się już nie przyda więc chętnie oddam w dobre ręce :-) To tak wygląda http://www.babyclub.pl/product-pol-1121-Termotorba-Avent.html

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A mnie we wtorek czeka wizyta w sadzie. Na sama mysl mam ochote urodzic :x Myslalam ze bedzie latwiej, ale mam wrazenie, ze czeka mnie jakis koszmar..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aniu nie przejmuj się myśl o maleństwu, że nie możesz się denerwować!!! Będzie dobrze:)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej Dzeiwczynki :) wpadlam sie przywitac :lol: jestem ze Szczecina,od maja mieszkam w Niemczech :wink: pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej Dziewczyny

Macie jakieś doświadczenia z zakupami spożywczymi przez internet. Może to być fajna opcja jak ktoś nie można wyjść z maluchem. Sugestie? Polecacie coś?

pozdr

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 343 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]