Dzisiaj jest sob cze 23, 2018 2:13 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:

fajnie, że odezwal się jakiś tata:)

nie było żadnego postu o darłowskich lekarzach, więc ja coś wrzucę.
Otóż byłam pacjentką dr Jacka Domarańczyka. W wieku 17 lat poszłam do niego i na pierwszej wizycie, bez wywiadu i pytań dostałam plastry evra. W siepniu je odłożyłam i staramy się z mężem o maleństw. niestety okazało się że mam bardzo długie cykle, nawet 55 dniowe. i tu się dla dr pojawił problem. co miesiąc dawał mi duphaston na wywołanie. a efektów nie widac.
jest lekarzem sympatycznym, niestety niekompetentnym. dobry jest tylko do dawania recept, podawania rączki przy wstawaniu z fotela. gdy zaczynaja się problemy to nic nie robi.
obenie chodzę do dr Paczkowskiego do sławna i jestem zadowolona. tylko szkoda że Domarańczyk wcześniej nie zbadal mojego cyklu, zeby dobraćnajlepsze leki.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Co do dr Wojciechowskiego mam dobrą opinię, bo mogę go o wszystko praktycznie zapytać, odpowiada i nie krępuję się przy nim. Zawsze mnie zapisuje jako praktycznie jedną z pierwszych na kolejne wizyty. Wszystko tłumaczy przy badaniu, pokazuje i mówi co gdzie i jak powinno wyglądać u maluszka. Koleżance ostatnio uratował ciążę i pomimo sprzecznych opinii na razie mam dobre o nim zdanie.

Natomiast o dr Macieszy mam bardzo złe zdanie, poszłam do niego na pierwszą wizytę bo koleżanka była zadowolona był ordynarny nie delikatny i bardzo złośliwy, wmawiał mi ciążę, której wtedy nie mogłam mieć i potraktował mnie jak jakąś głupią małolatę i koleżance stwierdził martwy płód- który okazał się całkiem żywy i jeszcze miał ją gdzieś.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja powiem tak Dr Jaworskiej z Barlinka zawdzeczam życie wykryłą u mnie raka w wieku 17 lat i sama ruszyła swoje znajomości żebym jak najszybciej dostała się do kliniki w Szczecinie .W Szczecinie polecam Dr. Kośmider kompetentna babka wali prosto z mostu o co chodzi. A co Dr Olejnika z Barlinka mam mieszane uczucia niby wporzadku gosciu jeśli chodzi o wizyte ale jak chodziła do niego i mówiłam że staram sie z mężem o dziecko przez dwa lata to kazał mi jeszcze poczekac z pół roku m zanim badania jakiekolwiek zrobi masakra

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Trochę odświeżę...

Dr Barbara Sylwista Jaśkiewicz.. przemiła kobieta... nie raz ratowała mnie z opresji kiedy to zapobiegałam, nie starałam się ...

Owszem recepty wipisuje bez najmniejszych zarutów...

Ale jeśli starasz się o dzidizusia... poszukaj SPECJALISTY ... a niestety pani dr Jaśkiewicz w tym temacie pozostawia wiele do życzenia...

... po pierwsze wykryła mi 4,5 tyg ciążę na USG której nie było... widziała ją oczyma wyobraźni... pod wpływem moich emocji ... olbrzymie rozczarowanie ... łzy kiedy po 10 dniach nadeszła @...
... po drugie na tej samej wizycie wypisała mi LUTEINĘ ... bez badań hormonalnych, bez wykresów temp... cykle mam regularne... a to był 2 cykl starań... ale pani doktor powiedziała że nie zaszkodzi i brać od 15 dc do 25 dc... hmmm przy regularnych cyklach, przy braku podstawy w postaci wyników hormonalnych... hmmm dziwne trochę...

Dla dziewczyn któe zapobiegają... jak najbardziej polecam... dla tych któe się starają.. zdecydowanie odradzam...

10 styczeń 2014 o godzinie 15:18 na Świat przyszła Kornelia... moje własne 2950g SZCZĘŚCIA!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]