Dzisiaj jest czw cze 21, 2018 2:20 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

a ja mam inne zdanie na temat lekarzy z medicusa. POLECAM
miłe babeczki tam pracują i lubie chodzić właśnie tam. a powiem że byłam chyba u pięciu róznych. teraz z racji tego ze staramy sie z mężem o dziecko wybrałam sobie jako prowadzącą własnie Ludmiłę Banasik.
nie zbyła mnie jak poprzednia ginka, tylko zleciła kilka badań i okazało się że mam jakieś problemy z hormonami.
moje dwie koleżanki tez są z niej bardzo zadowolone.
owszem z 10 lat temu jak robiłam pierwszą w życiu cytologię własnie u niej była jakaś oschła i nieprzyjemna.
słyszałam jednak ze przeżyła jakąś osobistą tragedię rodzinną i bardzo złagodniała.
jest uśmiechnięta, miła i wyczerpująco odpowiada na pytania. a jak jeszcze uda mi się dzięki niej zajść w ciążę, to będę ja chyba wychwalać pod niebiosa :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czajkowska w Świnoujściu-wstrętna wiedźma i nic więcej. To moje zdanie. Wredne babsko które umie tylko dokuczać i wyprowadzać z równowagi.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

TAMI_74 pisze:
perpetua20 pisze:
Świnoujście dr Czajkowska, wredna, niewychowana baba! Moze wiedze teoretyczna to ma ale coz z tego jak terroryzuje nie tylko swoich pracownikow ale pacjentki rowniez. Totalnie nie poleecam.
Aha! Najslynniejsze jej zdanie do pacjentki "Ja nie bede z pania rozmawiac bo mi szkoda na to swojego cennego czasu"

Podpisuje się dwoma rękoma po zdaniem koleżanki .
Dr.wredny babsztyl i taką glizde trzymają ciekawe tylko po co.:(

No i właśnie o tym mówię :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wydra-szkoda gadać, poszłam z wynikami(2 wizyta) nie mogła sie dostać do gabinetu, bo inny lekarz zabrał klucz ze sobą...przyjęła mnie w jakimś kantorku, wyniki oki, powiedziała że zbada mnie następnym razem...no i za komplementy, że jestem ładna i śmiało moge się starać o dziecko zapłaciłam 100zł, było to rok z hakiem temu...
pani ze studenckiej- Januszkiewicz-Głaz chyba-ksywa na roku Rzeźniczka-komentować nie trzeba...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

tak, tak, też chodzilam w trakcie studiow do tej Januszkiewicz-Głaz
tylko i wylacznie z przymusu.. i juz nigdy więcej :!:
okropna :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ANNA RADOMSKA na pierwszej wizycie nie potrafiła mi powiedzieć że to 100% ciąża -powiedziała że macica jest powiększona to chyba ciąża,następna wizyta rutynowa jak to w ciąży-wyniki,badanie niby ok! następna wizyta usg w 3 miesiącu-i okazało sie właśnie że ciąża jest obumarła,ze mojej dzidzi nie ma,że od początku było nieprawidlowo,że puste jajeczko płodowe czy coś takiego,nie wiem bo juz jej nie słuchałam! dlaczego skoro nie byla pewna od początku nie skierowała mnie na usg odrazu!!!! bardzo to przeżyłam,do tego jej słowa dobiły mnie kompletnie-nie pani pierwsza i nie ostatnia i prosze mi tu nie wyć!:((( to przykre że w takim momencie-słyszy sie takie slowa! dwa lata staraliśmy się o kolejną dzidzie-dziś nasz synuś ma już 8 tygodni i jest wspaniałym zdrowym ,dzidziusiem.A mój malutki aniołeczek zawsze bedzie w moim sercu,choć Go nie było!(obecnie mieszkam i rodziłam w norwegi,nie ma porównania-po prostu doskonale)pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nie mialam zlych doswiadczen z ginekologami wiec od siebie nie dopisuje nikogo

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

HeXeN pisze:
TAMI_74 pisze:
perpetua20 pisze:
Świnoujście dr Czajkowska, wredna, niewychowana baba! Moze wiedze teoretyczna to ma ale coz z tego jak terroryzuje nie tylko swoich pracownikow ale pacjentki rowniez. Totalnie nie poleecam.
Aha! Najslynniejsze jej zdanie do pacjentki "Ja nie bede z pania rozmawiac bo mi szkoda na to swojego cennego czasu"

Podpisuje się dwoma rękoma po zdaniem koleżanki .
Dr.wredny babsztyl i taką glizde trzymają ciekawe tylko po co.:(

No i właśnie o tym mówię :P

oj, tak . zołza straszna ! tez swoje z nią przeszłam i nie polecam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Agusia1982 pisze:
ANNA RADOMSKA na pierwszej wizycie nie potrafiła mi powiedzieć że to 100% ciąża -powiedziała że macica jest powiększona to chyba ciąża,następna wizyta rutynowa jak to w ciąży-wyniki,badanie niby ok! następna wizyta usg w 3 miesiącu-i okazało sie właśnie że ciąża jest obumarła,ze mojej dzidzi nie ma,że od początku było nieprawidlowo,że puste jajeczko płodowe czy coś takiego,nie wiem bo juz jej nie słuchałam! dlaczego skoro nie byla pewna od początku nie skierowała mnie na usg odrazu!!!! bardzo to przeżyłam,do tego jej słowa dobiły mnie kompletnie-nie pani pierwsza i nie ostatnia i prosze mi tu nie wyć!:((( to przykre że w takim momencie-słyszy sie takie slowa! dwa lata staraliśmy się o kolejną dzidzie-dziś nasz synuś ma już 8 tygodni i jest wspaniałym zdrowym ,dzidziusiem.A mój malutki aniołeczek zawsze bedzie w moim sercu,choć Go nie było!(obecnie mieszkam i rodziłam w norwegi,nie ma porównania-po prostu doskonale)pozdrawiam

SZCZECIN

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asiulek25 pisze:
nie mialam zlych doswiadczen z ginekologami wiec od siebie nie dopisuje nikogo

ja rowniez nie mam zlych doswiadczen :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Koszalin - Dr Błaszczyk. "Działa" w szpitalu. Zaniedbał swoje obowiazki i dziecko zmarło. A byloby zdrowe gdyby szybko zareagowal.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mitosia:
o moj Boze... ja tez mam takie nawracajace bole i lekarze twierdza ze to moze byc wyrostek, ale nie sa w stanie tego teraz sprawdzic... az mi sie goraco zrobilo :shock:

Co do lekarzy, to leżąc w szpitalu miałam nieprzyjemności z dwoma lekarzami - dr milem i dr błaszczykiem - niesympatyczni, nieuprzejmi, nie mają za grosz poszanowania dla pacjenta, zero wyczucia i taktu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Od siebie napisze, że ze Stargardu dr Miadzielec, ale to tylko dlatego, że jeszcze nigdy nie spotkałam tak olewatorskiego podejścia do pacjentki, ciąży i jej obaw.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Medeah00 pisze:

Co do lekarzy, to leżąc w szpitalu miałam nieprzyjemności z dwoma lekarzami - dr milem i dr błaszczykiem - niesympatyczni, nieuprzejmi, nie mają za grosz poszanowania dla pacjenta, zero wyczucia i taktu.

Dr Mila nie znam.. Ale Blaszczyk to fakt. To co napisalam wyzej. Kawal skur...

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

na odzieżowej dr przepiera- sowińska nic złego mi nie zrobiła ale strasnzie powoli przyjmuje pacjentów czeka sie nawet 3h w kolejce spóznia sie czesto. Jest miła ale nie dokładna tak mi się wydaje. nie nadaje się ani do czarnej ani do białej listy tak naprawde.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Co do czarnej listy lekarzy... no cóż: Dr Gostyński (Stargard) nie zauważył u mnie ciąży! A byłam w 3 miesiącu - w tych czasach.... a na domiar wszystkiego przepisał mi Orgametril na wywołanie okresu.. Dobrze, ze moja dr Płodowska ze Szczecina wróciła z urlopu!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Goleniów - Borowiak (imienia nie znam, ale mam nadzieję, że nie będę musiałą znać)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Iwona, a czemu Ty do nas już nie zaglądasz :?: Pzdr :)
Ja nie mam złych doświadczeń z ginami, na szczęście.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Stargard - dr Gromadzka. Przyjmowala mnie do szpitala w 34 tyg ciąży - byla niedziela wieczorem, w dzień zrobiło mi się slabo i pod wieczor zaczął pobolewać brzuch. Miałam ciążę zagrożoną więc od razu pojechałam z mężem do szpitala na kontrolę. Szanowna pani doktor obrazona nakrzyczala na mnie, że w niedzielę wieczorem to ona ma papierkowa robotę i powinnam przyjechac wcześniej, potem w trakcie badania kiedy okazalo się, ze jest 3 cm rozwarcie i skurcze do porodu krzyczala jeszcze glosniej, ze przeze mnie dziecko się juz teraz urodzi i pewnie bedzie mialo problemy i nie wiadomo co z nim będzie. z tego wszystkiego ja zaczęłam bardzo płakac ze strachu, dostalam temperatury i skoczylo mi ciśnienie - do 140/110 gdzie zawsze całą ciążę miałam max 100/60, bo jestem niskociśnieniowcem). na to pani dr jeszcze glosniej że ja z nadciśnieniem i mi się czterech liter wcześniej do szpitala ruszyc nie chcialo :!:

Na szczęście miła położna troszkę mnie uspokoiła, a zaraz zmienił się dr dyżurny na dr Długosza, dostalam surfaktanty na rozwoj płuc u Tusi w razie porodu przedwczesnego i leki na zahamowanie skurczy. udalo się i urodzilam dopiero miesiąc później - juz o czasie - choć cały grudzien spędziłam w szpitalu na podtrzymaniu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dr Jaskiewicz jest po prostu beznadziejna, nadaje sie tylko do wypisywania recept na tabletki anty i do niczego więcej. Mi powiedziała, że jestem trochę w ciąży i dała tabl na poronienie

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]