Dzisiaj jest wt gru 18, 2018 9:59 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

pauletta chyba rodziłaś tam niedawno co?? Jak juz nastapiło połączenie z miejskim... :( Ale Na spacerkach poznałam kobiete która niedawno tam rodzila i bardzo sobie chwalila... Jak i ja... :) Cóż każdy odczuwa to inaczej... Do mnie pielegniarki przychodziły na porade jak prosiłam od razu, kapaly przy mnie bo sobie tego zyczyłam żeby się nauczyc, niczym mi dziecka nie dokarmiano... Fakt przepełnienie było, ale szpital jest remontowany więc to norma... Ja tam jestem zadowolona... Przyjeto mnie od razu, na nic nie musiałam czekac, ogolnie było milo... :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tam rodziłam i jestem zadowolona, chociaż przed porodem słyszałam różne opinie i dobre i złe. Zdecydowałam się jednak tam rodzić i nie mogę złego słowa powiedzieć a potrafię być czepialska i upierdliwa :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

JA stanowczo odradzam.kiedys napisałam na ten temat barrrdzo długiego posta ale komp mi sie zaciął i nie chciało mi sie ponownie opowiadac.A POZA TYM MAJą NA ODDZIALE NOWORODKóW GRONKOWCA i chyba dobrze o tym wiedzą bo z tego co słyszałam to nie tylko moje dziecko zostało tam zarażone.w sumie to nawet bym nie wiedziała gdyby nie badania...i pewnie wiele matek tez nie wie bo zostały wypisane a dziecko nie odczuwa nic.To są tylko moje spostrzezenia.mam dużo więcej zastrzeżen.ale chyba to wystarczy

ur.21.01.2008 godz.14:15 54cm 3,5kg szczęścia:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

magda86 mój też został tam zarażony gronkowcem :( I nie wiedzielibyśmy o tym gdyby nie wdalo nam się przez niego zakażenie pępka i gdybyśmy tam znowu nie wylądowali na tydzień w baaaardzo cięzkim stanie...
Ale poza tym z opieki jestem zadowolona...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

chyba CIE Pscola NAWET KOJARZE BO BYŁYŚMY W JEDNYM CZASIE CHOCIAZ MOGE SIE MYLIC:)Pytałaś jeszcze mojego K. laktator:)z tego co słyszałam to nie jestesmy jedyne.ja dowiedziałam sie przypadkiem.mały nie chciał za bardzo jesc..i przy okazji wykryto gronkowca...nic nie odczuwał i nie odczuwa.i gdyby nie standardowo wykonywane w szpitalu posiewy to bym nie wiedziała i pewnie wiele mam nie wie dlatego radziłabym zrobic badania mamom które rodziły w tak zachwalanych zdrojach.Jak byłam wkurzona i powiedziałam na pediatrii ze chyba cos z tym nalezy zrobic to powiedzieli ze to nie u nich tylko na noworodkach.POZDRAWIAM

ur.21.01.2008 godz.14:15 54cm 3,5kg szczęścia:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

młyn ale godny polecenia. Rodziłam kleszczowo super opieka :) i serdecznie ich pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

magda86 to chyba mnie z kimś pomyliłaś, bo ja się o laktator nikogo nie pytałam, gdyz takowy juz w domku czekał od dawna :):):)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej!

Ja rodziłam 2 września w Zdrojach przez cesarskie cięcie w 30 tygodniu ciąży.Byłam na wizycie u ginekologa i od razu dał mi skierowanie do szpitala ponieważ moje dziecko miało z wysokie tętno.Pojechałam do szpitala o 14 godzinie lekarz od razu mnie przyjął podłączył do maszyny która mierzy tętno dziecka,moje dziecko miało tak wysokie tętno że maszyna nie miała skali dla niego 280:(
Zawieźli mnie na sale operacyjną lekarz dzwonił i konsultował się z innymi lekarzami:(O 14;52 urodziłam synka przez cesarskie cięcie..żył 6 godzin..miał nie wydolność serca.Po operacji zawieźli mnie do sali pooperacyjnej,dostałam osobny pokój dla mnie po stracie dziecko było trudno mi,cały czas płakałam nie umiałam zrozumieć dlaczego:(
Ogólnie lekarze wszyscy wspaniali;*Pielegnarki też OKI:)
Sale i pokoje czyste,widać że szpital jest po remoncie,normalne szafeczki drewniane nie metalowe,firaneczki i roletki w oknach:)
Wada w pokojach nie ma dzwonków trzeba wołać;/
Rodzina musiała mi załatwić psychologa szpital powiedział że trzeba było sobie samemu załatwić;/Po takiej stracie powinno być obowiązkowo psycholog:(
I najważniejsza zaleta tego szpitala jest Intensywna Terapia Maluszków;(Mojemu słoneczkowi nie dało się pomóc bo nie reagował na leki a operacji u wcześniaków się nie robi:(

Jak by była skala dałabym 8 na 10 Szpitalowi w Zdrojach:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja jeszcze rodzić nie rodziłam ale planuję tam- fakt urwanie głowy mają poród za porodem, położne śmieją się żę taśmowo!!! Właśnie wróciłam z pattologii w zdrojach i złego słowa nie powiem, opieka super wszyscy mili i pomocni, położne sympatyczne wszystko wytłumaczą, lekarze też ok. A jeśli chodzi o gronkowca to w każdym szpitalu można się nim zarazić- szpital to zbiorowisko bakterii.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

chochlik969 dokładnie tak jak piszesz gronkowiec jest w każdym szpitalu i z tego co wiem to najbardziej słynie z niego szpital na pomorzanach. Ja osobiście byłam zadowolona z porodu i opieki po porodzie, jednak zawsze są obosy które są bardziej zadowolone a inne wręcz przeciwnie. Nigdy się wszystkim nie dogodzi i dlatego bardzo dobrze, że mamy w Szczecinie więcej szpitali w których są porodówki :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja też mam zamiar rodzic w Zdrojach i słyszę jak narazie dobre opinie, oby się to sprawdziło :D chciałabym żeby tak było, a co do pisania czegoś do ordynatora, to co to za pismo :?: jeśli można wiedzieć ;)

Prawdziwa miłość jest jak duch - każdy o niej mówi, ale niewielu spotkało się z nią twarzą w twarz. (Alfred de Musset)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jeszcze raz odnośnie szpitala w zdrojach- jako ta która poród już ma za sobą!!! :lol:
Poza tym że trafiłam akurat na kłopoty z wodą, co było znacznym utrudnieniem- najpierw zakaz używania wody, potem zimna woda, w końcu ciepła woda ale brak końcówek od pryszniców i szybka kąpiel to -jestem bardzo zadowolona!!!
Na porodówce opieka super, położne miłe i pomocne, lekarze tak samo. W końcowej fazie w boksie porodowym były 4-5 osób, które nademna czuwały może też z racji tego że rodziłam samiusieńka w nocy !!!
Na oddziale położniczym też ok, lekarze ginekolodzy mili, położne też- z cierpliwościa znosili mój długi pobyt :wink: . Dla pediatrów też wielki plus- mieliśmy z małym trochę kłopotów więc zajęli się nim jak trzeba- przebadali od stup do głów. Położne noworodkowe też ok w większości... wiadomo że zawsze zdarzy sie jakaś jędza :)
POLECAM

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

chochlik to dobrze :D cieszą mnie dobre zdania na ten temat :lol: mam zamiar tam rodzić, więc przygotowuję się pomału

Prawdziwa miłość jest jak duch - każdy o niej mówi, ale niewielu spotkało się z nią twarzą w twarz. (Alfred de Musset)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mała_rybka trzymam kciuki za poyślne rozwiązanie :) i dobrą opiekę medyczna w szpitalu :)
dodam tylko że moim małym urwisem zajęto sie bardzo troskliwie, a mieliśmy trochę problemów i spedzilismy w szpitalu 10 dni :( - lekarze chuchali i dmuchali na Natka i przebadany był od stóp do głów :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja rodziłam w tym szpitalu w lutym 2009. Poród wspominam miło, położna miła, poród przebiegł szybko. Na sali poporodowej zajęli sie mna dobrze i maleństwem również. Byłyśmy tam 2 doby i wypisano nas z żółtaczką i CHĘ BARDZO WAS PRZESTRZEC PRZED WYPISEM DZIECIACZKA bez robionych wstępnie badań poziomu bilirubiny!!!!!!!Nam nie sprawdzono tego poziomu tylko doktorka oglądnęła małą i stwierdziła, że żółtaczka jest ale jak chcemy wyjść to bardzo proszę:((( Po miesiącu okazało się, że żółtaczka utrzymuje się cały czas i stan bilirubiny jest duży. Wylądowałyśmy w szpitalu gdzie okazało się, że wątróbka jest uszkodzona a na dodatek mała ma zapalenie układu moczowego wywołany przez bakterie E.coli!!!!! Prawie 2 tygodnie w szpitalu spędziłyśmy...tego opisywać nie będę bo bylo minęło a złość zostaje....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny - ostatni wpis w lutym 2009. Czy któraś mogłaby uaktualnić. Jak teraz wygląda poród w zdrojach? Ile kosztuje poród rodzinny? Zastanawiam sie nad porodem właśnie w tym szpitalu i chciałabym sie coś o nim dowiedzieć, tym bardziej, że już lezałam w zdrojach 4 lata temu na patologii i było tragicznie.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jak jest teraz to nie wiem, ale byłam ostatnio na badaniach w Zdrojach i zadowolona jestem, USG robił mi sympatyczny lekarz, śmiał się jeszcze czemu taki kawał od siebie tu jechałam, jak mu powiedziałam ze za pierwszym razem zadowolona byłam to powiedział w żartach że postara się trochę to zmienić, potem badanie krwi, tez wszystko ok sprawnie i szybko, mój lekarz prowadzący pracuje w Zdrojach więc... rodzić tu będę za jakieś poł roku...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki Chochlik za pomoc - może ktos jeszcze zechce się wypowiedzieć - strasznie zalezy mi na Waszej opinii

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

w Zdrojach rodziły moje dwie koleżanki po 2 razy,nie narzekały,chodź oby dwie miały po 2 razy cesarkę,mówi się że w Zdrojach cesarka to norma :? ja jestem pacjentką lekarza który pracuje właśnie w tym szpitalu więc zapewne kiedyś tam bedę chciała urodzic.

1 IUI 26.01.11 :(
2 IUI 23.03.11 :(
3 IUI 15.05.11(podwójna owulacja) ;(
4 IUI 24.07.11
16.08 laparo ok

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja rodziłam w Zdrojach w maju 2008 oceniam szpital dobrze w zasadzie nie ma sie do czego przyczepić. Sale czyste ładne a teraz chyba znów po jakimś remoncie. Teraz mam termin z drugim dzieciaczkiem na czerwiec i mam nadzieje że tam dojadę, bo w zasadzie mam kawałek drogi ;)
Co do billurbiny u dzieciaczków to ja po porodzie bardzo chciałam wyjść na druga dobę chociaz podejrzewali żołtaczkę. Lekarka jednak powiedziała że jeśli billurbina będzie zła to absolutnie nie wyjdę jeszcze. Na szczęście wszystko było dobrze ale jak widać u nas dopełnili wszystkich obowiązków i przed wysłaniem nas do domu dobrze przebadali dzieciaczka.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]