Dzisiaj jest czw wrz 20, 2018 9:09 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

witam babeczki,
czy któraś z Was drogie ciężarówki robiła sobie USG 4D u dr Melnyczuka?
Interesuje mnie cena możliwośc nagrania na płytke. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dr Melnyczuk nie ma ani 3d ani 4d.
dzwonilaM I SIE GO SPYTALAM.

POWIEDZIAL ZE LEK jACEK bOROWSKI KTORY JEST ODYNATOREM W pOłCZYNIE MA 4D. NIE MOGE W NECIE ZNALEZC NA NIEGO NAMIARóW.
MOZE KTOS MA?

NA UL GRUNWALDZKIEJ 6 na gabinet tyle wiem z Izby Lekarskiej ale brak telefonu,a w szpitalu nie chcialay panie podac,a samego dr akurat juz nie bylo:0

jesli ktos ma namiary prosze podac.
dzieki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

podobno usg w swidwinie i polczynie sa bardzop kiepskiej jakosci,chociaz ja nie bylam...ale moj lekarz tak twierdzi...takze warto pomyslec moze o wiekszym miescie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja szukajac w koszalinie usg 4d znalazlam na forum info o tych, ktorzy robia takie bajery. Dodzwonilam sie do Ismaela Sallouma - on ma takie usg na sw. wojciecha, kosztuje to 100zl, ale plytki z nagraniem nie jest w stanie za to dac. Jedynie na 2d moze byc nagranie, wiec mysle ze warto dolozyc te 50 zl i pojechac do szczecina, bo wtedy przynajmniej bedzie wspaniala pamiatka - co mi z tego, ze raz zaplace stowke za to ze sobie sama popatrze. Przeciez kiedys bede chciala pokazac jak synus wygladal w brzuszku mamusi...
Jade do darmedu na piatek...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny,
ja właśnie wczoraj byłam na usg 4D w Świdwinie u dr Borowskiego przyjmuje na ul. Miłej 4 nr tel. 603392248 Ten lekarz jest świetny, wizyta pełen luz, wszystko dokładnie objaśnione, wytłumaczone. Dodam, że wizyta trwała godzinę i odbyła się w niedzielę (żeby mąż mógł mi towarzyszyć). Wkleiłabym Wam zdjęcia mojej córci w Usg 4d ale muszę popróbować. Tymczasem pozdrawiam i szczerze polecam!!!! Jeszcze dopiszę, że pod gabinet lekarza jest dokładnie 70 km licząć od wiaduktu na ul. Szczecińskiej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: 4d

witam
ja tez byłam na usg 4d u doktora Jacka Borowkiego. kosztowało 180zl, mam nagranie. wszelkie pomiary robil w 2d,bo jest dokładniejsze,natomiast szczegóły pokazywał w 4d. jest to niesamowite przeżycie. droga impreza,ale warto,żeby wiedzieć ze wszystko jets ok. na poczekalni spotkałam wiele kobiet z K-lina, cześć z nich było na 4d w sz-cinie i jedyne czym sie te wizyty różniły to cena:)
lek. Borowski jest ordynatorem w Połczynie ginekologii,wie facet o czym mówi. a przy tym jest bardzo zabawny, sympatyczne sa te wizyty u niego.on patrzy w swoj monitorek, kobieta w ekran tv na suficie/scianie a mąz czy inna osoba towarzysząca na swoj ekran LCD.
wizyta trwa dlugo, jest dosyc dokladnie omowiona, z dvd i opisem, a raczej wydrukiem parametrow z komputera.
szczerze polecam lek. Jacka Borowskiego :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: 4d

aha a sprzęt ma bardzo dokładny.
w K-linie chyba mu zazdroszczą bo nikt nie ma i dlatego tak mowią. mi go polecił dr Melnyczuk.
a Salooum nie ma 4d.

podobno takie usg ma byc w szpitalau,a Bóg wie kiedy bo przeciez porodowka w rozsypce,a Flens sie tak spieszy z remontem,ze ja pewnie wyladuje poza Koszaliniem do porodu. stranie mnie to wscieka.
ale maja byc cuda, klime na porodowce montują.choc mi sie w marcu raczej nie przyda :)
a Wy gdzie planujecie rodzic?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

4D ma doktor Jarski na ul Wopistów w Koszalinie, ma od niedawna:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dokładnie tak-Jarski ma 4 d. podobno sprzedał auto zeby kupic 4D i mozna do niego umowic sie telefonicznie na usg-koszt 100zł

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

o jakie dobre wieści :D
Był ktoś już u niego? Jak wrażenia?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny musze was zmartwic-Jarski pojechał po całosci,moja kolezanka byla u niego tydzien temu i za usg 4d z filmem pół godzinnym nagranym na płyte zapłaciła 500zł!!! ale widok czadowy-dziecko ma 6 miesięcy a tak dokladnie widac buzkę,ze mozna powiedziec do kogo jest podobne-czad :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Co za zdzierca!! No proszę!! Autko musi się szybko zwrócić :twisted:

No to zła jestem. W każdym razie zadzwonię do niego i zapytam. Półgodzinny film jest może taki drogi bo długi. Mi wystarczyłby z 5-ciominutowy (no 10-cio :lol: )

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pytałam sie ostatnio u dr Jarskiego o cenę 4D i powiedział, ze to kosztuje 300 zł z nagraniem... kurcze, nie wiem od czego zalezy cena.. już te 300 wydaje się dużo, a 500 to kosmos dla mnie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Naprawdę 300zł to dużo :/ W końcu to monopolista w Koszalinie...
Coś słyszałam o białogardzie. Jakaś lekarka ma. Muszę sie dowiedzieć bliżej za ile, i może opłaci się jechać te 20 km :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Witam
chciałam się dołączyć na chwilkę do tematu.Ja chodziłam do dr Melnyczuka i nie robiłam w ogóle 3d ani 4d (jakoś tak wyszło) wiec mam tylko fotke :/ Ale starczy,moze za drugim razem :)
A jesli chodzi o poród to wybralam Ustkę i po prostu była super!!!!!!!!!
Nawet Melnyczuk jak usłyszał ze jade tam rodzić to byl na 100% "za"
Naprawde polecam Ustke,opieka super!!!!!!

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Drogie Panie, to że jakiś lekarz na USG w 4D, to jeszcze nie znaczy, że potrafi je obsłużyć... Tak niestety dzieje się u lek. Salloum... Na swoim aparacie USG (ma 3D) nie potrafi kompletnie nic zrobić. Byłam u Niego w 14 tygodniu ciąży, aby wykluczyć zły rozwój płodu... Lekarz nie potrafił nic powiedzieć, nie potrafił wykonać pomiarów... Oczywiście za całą wizytę skasował mnie 400zł...
Nieco później trafiłam do lek. Jacka Borowskiego do Świdwina. W międzyczasie nabawiłam się cukrzycy ciążowej i diabetolog w Koszalinie zalecał jedynie zwiększanie dawki podawanej insuliny... Nie dość, że podczas wizyty u Jacka Borowskiego po raz pierwszy zobaczyłam dokłądnie swoje dziecko, to jeszcze wytłumaczył mi zagadnienie związane z cukrzycą ciążową... Lekarz ten ma ogromną wiedzę, jest bardzo miły i konkretny. Za godzinną wizytę wraz z USG w 4D i płytką z nagraniem zapłaciłam 150zł, a na pewno więcej uzyskałam informacji niż od własnego lekarza prowadzącego moją ciążę. Jestem Mu ogromnie wdzięczna, bo dzięki Niemu epizod z cukrzycą ciążową zakończył się wraz z porodem... To było moje pierwsze dziecko... Jeżeli jeszcze kiedykolwiek zdecyduję się na kolejne, to na 100% wybiorę Go na lekarza prowadzącego. Naprawdę WARTO!!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Zachodniopomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]