Dzisiaj jest wt gru 12, 2017 6:38 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Wielkopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja polecam Macieja Jenka z Nowosolskiej. Miałam wątpliwości, bo wcześniej chodziłam do kobiet, ale sytuacja mnie zmusiła i dzisiaj się cieszę. Człowiek kompetentny, sympatyczny (co w przypadku lekarza ma duże znaczenie), wizyty trwają długo i nie kosztują dużo. Jestem straszną panikarą, ale po wizytach zawsze wychodzę spokojna, bo wiem, że ten lekarz niczego nie bagatelizuje, więc jak mówi, że jest ok to jest ok.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

monika160607 pisze:
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 8:19 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Witam!
Jeżeli ktoś zna panią ginekolog Annę Jędrzejczak która przyjmuje na os. Przyjaźni w Poznaniu proszę o jej opinię

Pozdrawiam i przesyłam buziaki

Ja znam tą Panią doktor i to nie jest według mnie fajna ginekolog przynajmniej jak chcesz do niej chodzić na NFZ. Ja zaczęłam do niej chodzić na NFZ to potem mnie odsyłała na prywatne wizyty i za USG kazała płacić a sama skierowań do USG na NFZ nie wydała a powinna bo każdey gabinet NFZ ma podpisaną umowę z pracownią USG więc oszustka namaxa. Poza tym jak do niej poszłam i ona stwierdziła mi ciąże dopiero po drugim USG i zapowiedziała że ona nie wie czy będzie prowadziła moją ciąże, więc ją olałam bo nie będe chodzić do konowała na siłe.
W ciązy wyszłam z założenia że nie będę chodzić prywatnie do lekarza i wole tą kase odłożyć na mojego brzdąca i nie pomyliłam się, porod przebiegł super.
Taka moja opinia bo tak mnie potraktowała.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzięki biedrona1

Jestem już po wizycie :) Pani doktor bardzo miła ale wiadomo że jak człowiekowi się zapłaci to jest przemiły :) Ja poszłam do niej ze wględu na to że to była jedyna kobieta przyjmująca w pobliżu mojego miejsca zamieszkania a do panów ginekologów jakoś nie mam zaufania bo bardzo bym się krępowała:) Teraz kazała mi przyjść w styczniu (jeżeli wcześniej nie zajde w ciążę) i skieruje mnie na badania razem z M. zobaczę czy będzie naciagać na kasę jeżli tak to zmienię lekarza :) Może nawet na pana doktora :))))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja co prawda nie z Poznania ale z Lubonia. Jak któraś ma okazję to zapraszam do przychodni Pięć Plus na ulicy Północnej. Przyjmuje tu dr Stępniewski którego z całego serca polecam. Człowiek dobry z doświadczeniem i generalnie bardzo fajny. Odbierał mój poród i gdyby nie on musieliby na siłę wyciągać małego.
Bardzo bardzo polecam
Dla odmiany omijajcie szerokim łukiem Ożegowską z Polnej. Bierze sporą kasę i totalnie olewa pacjenta. Na początku jak chodziłam się starała a potem się zwyczajnie na mnie wypięła pozostawiając bez niczego (jak poszła na urlop to nawet mnie nie przekazała nikomu innemu a miałam wtedy rodzić). Pierwsza do wpisania na czarnej liście.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witajcie dziewczyny,
przejzałam wszystkie strony. Szukam jakiegoś dobrego ginekologa który pracuje w szpitalu na Lutyckiej.
Słyszałam, ze ordynator fajny ale tylko tyle.

Pomóżcie proszę - bede bardzo wdzięczna. Muszę pilnie zmienić lekarza

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

agi_w

Moja szwagierka jest w 6 miesiącu ciązy ona chodzi do doktora Kutkowskiego. Przymuje na ul. Naramowickiej prywatnie i pracuje na Lutyckiej. mówiła że nawet jest sympatyczny.

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

znajoma lekarka poleciła mi Andrzeja Polaszewskiego - ordynatora szpitala na Lutyciej. Ktoś go zna a moze chodził?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam :)

Czy ktoś może mi polecić jakąś panią doktor z Poznania. Byłam u dr. A Jędrzekczak ale stwierdziliśmy z mężem że trzeba skonsultować się z jeszcze jednym lekarzem. Dodam że staramy się o dzidzię od stycznia br. pani doktor u krórej byłam nie skierowała mnie na żadne badania kazała czekać do stycznia. Jednak nie chcemy czekać do stycznia Może inny lekarz nam coś doradzi.
Bardzo proszę o pomoc!!!
Pozdrawiam
Monika :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam,
czy zna ktoś pana doktora Maćkowiaka?? prosze o informacje o nim.

Obrazek

[*] 6tc - 9tc prawie listopadowa mama 2010,
[*] 5tc 04-02-2014

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jodynka niestety nie znam, moze wpisz w google i beda jakies opinie. Na tym watku mala aktywnosc ale moze ktos akurat bedzie znał

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Również polecam dr. Kutkowskiego (prywatnie przyjmuje na ul. Naramowickiej na przeciwko stacji BP). Bardzo spokojny, cierpliwy, sam się dopytuje o to czy mam jakieś pytania, można do nigo dzwonic - zawsze odbierze aczkolwiek nie zdarzyło mi się dzwonic do niego późnym wieczorem czy w nocy ;) Wizyta z cytologią i usg, oraz usg piersi kosztuje 100.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dr kutkowski Okropny to nie lekarz tylko konował !!!! :twisted:
Źle mnie zdiagnozował stwierdził że poronienie samoistne co później okazało się ciążą pozamaciczną :( Nawet kartoteki nie zalożył tylko skasowal 100 zł. Poszłam do niego z polecenia szwagierki! Teraz Ona juz też do niego nie pójdzie STANOWCZO ODRADZAM KUTKOWSKIEGO
Teraz już mam wspaniałą panią doktor Beatę Kubiaczyk-Paluch pRzyjmuje na ul. Słowańskiej Naprawdę wspaniały lekarz gorąco polecam :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja polecam dr Krzysztofa Bartosza, przyjmuje na ul.Warszawskiej. Trafiłam do niego, kiedy zrezygnowana moją "starą" panią dr, szukałam innego lekarza, który wreszcie pomógłby mi zajść w upragnioną ciążę. O fasolę staraliśmy się 12 miesięcy i się udało. Dr Bartosz trafnie dobrał mi leki stymulujące, później zdarzało się i tak,że byłam u niego co drugi dzień na monitoringu, bo jajco nie chciało samo pęknąć. I za to wszystko nic nie płaciłam, tylko za pierwszą wizytę - bo później to już na nfz chodziłam (ma kontrakt z nfz). Udało się zaciążyć za 3 razem. Polecam tego lekarza :!:

Zapomniałam dodać,że wizyta prywatna to koszt 100 zł.

Pozdrawiam!!!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja z czystym sumieniem moge polecic Dr Szpurka cudowny miły sympatyczny swietny lekarz przyjmuje tylko prywatnie na Chwiałkowskiego 32 w Poznaniu,

warto wejsc na jego strone.
cena za wizyte 150 zł

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja odradzam Krzysztofa Bartosza... Chodziłam do niego na NFZ i prywatnie.
Niby miły, uprzejmy. Ale nigdy nie potrafił wytłumaczyć do końca co się dzieje, dlaczego, jak się coś działo odsyłał do szpitala.
Jak wylądowałam na patologi na polnej po pytaniu kto prowadzi ciążę zapadła cisza.
Po starcie maluszka dowiedziałam się, że Bartosz jest dobry tylko jak nic się nie dzieje.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

pluszaczek pisze:
A ja z czystym sumieniem moge polecic Dr Szpurka cudowny miły sympatyczny swietny lekarz przyjmuje tylko prywatnie na Chwiałkowskiego 32 w Poznaniu,

cena za wizyte 150 zł

kasuje jak za zboże a nie wiele robi tak na prawdę :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam!
Ja chodzę do dr Macieja Wizy:) przyjmuje na orła białego (na kasę). Jest miły, delikatny i pożartować z nim można:) tłumaczy co i jak. Mi pasuje. Jeśli któraś z was była przez niego prowadzona proszę o kontakt:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Niaminia pisze:
pluszaczek pisze:

cena za wizyte 150 zł

to jest twoje zdanie znam bardzo duzo dziweczyn,kobiet chodzacych do tego lekarza,,,i zadna tak sie o nim nie wypowiada.......wiec twoja sprawa....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

pluszaczek pisze:
Niaminia pisze:
pluszaczek pisze:

cena za wizyte 150 zł

to jest twoje zdanie znam bardzo duzo dziweczyn,kobiet chodzacych do tego lekarza,,,i zadna tak sie o nim nie wypowiada.......wiec twoja sprawa....

to jest forum 8) i mogłam tak napisać - chodziłam do niego długo ....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tak i nikt nie mówi ze nie mogłas tak napisac ja napisałam ze to jest twoje zdanie.......bo to jest forum.... :wink:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Wielkopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]