Dzisiaj jest wt gru 12, 2017 2:27 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Wielkopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkie forumowiczki:)
Jestem z Konina i z miłą checia przyłacze sie do klanu :)
Ja w tej chwili zaczełam 31 tydzien i przytupuje z nozki na nóżke bo wydaje mi sie że to już tuż tuż :). Chetnie dowiem sie jakis informacji na temat porodu w Koninie , Ja moge miec cesarke wiec jak ktoras z Was miala tez chetnie poczytam jak to jest.
A do jakiego lekarza chodziłyście?

Pozdrowienia kobitki - mamuski :) :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witaj idi
ja miałam cesarke ale nie w koninie
ogólnie operacja dla mnie szybka i mało bolesna doszłam do siebie bardzo szyko, wstawałam po 7-8godz po operaji
blizna jest mała nisko i nie widoczna

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kasiunia pisze:
witaj idi
ja miałam cesarke ale nie w koninie
ogólnie operacja dla mnie szybka i mało bolesna doszłam do siebie bardzo szyko, wstawałam po 7-8godz po operaji
blizna jest mała nisko i nie widoczna

Fajnie ze dopisalas, szukam kontaktu z dziewczynami ktore rodzily w Koninie zeby sie dowiedziec jak to u nas jest ale tez i z tymi ktore juz przeszly porod:). Ja mam słabe spojonie łonowe i prawdopodobnie bede cieta, nie wiem czy sie cieszyc czy nie - bo juz sama nie wiem co jest lepsze - przy cesarce obawiam sie rekonwalestencji a przy porodzie naturalnym bolu i tego co moze pojsc zle.
Jak widze jestes tym pozytywnym przykladem cesarki:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj IDI

Dziewczyny jak tam spotkanie :?: Ja niestety się nie pojawię, bo czekam na rozwiązanie :) Tylko strasznie mi się dłuży...

Również chętnie się dowiem jak wygląda poród w Koninie, Kole, Wrześni i wogóle w naszych okolicach. Jaki szpital polecacie.

Ja waham się między Kołem a Koninem. Słyszałam, że jeśli w Koninie powiem, że moim lekarzem jest p. Matynia to będą krzywo patrzeć... Nie wiem ile w tym prawdy... :roll:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Shanti pisze:
Witaj IDI

Dziewczyny jak tam spotkanie :?: Ja niestety się nie pojawię, bo czekam na rozwiązanie :) Tylko strasznie mi się dłuży...

Również chętnie się dowiem jak wygląda poród w Koninie, Kole, Wrześni i wogóle w naszych okolicach. Jaki szpital polecacie.

Ja waham się między Kołem a Koninem. Słyszałam, że jeśli w Koninie powiem, że moim lekarzem jest p. Matynia to będą krzywo patrzeć... Nie wiem ile w tym prawdy... :roll:

Hejki Shanti,
A dlaczego krzywo ze Matynia? hm...nie słyszałam nic złego- ale moze nie jestem dobrze doinformowana. Ja chodze do Sobczaka , najbardziej intersuja mnie informacje jak to jest z obecnoscia lekarza przy porodzie. Czy to ze chodzi sie prywatnie jakos pomaga no i jak jest z położna -bo zawsze czlowiek spokojnieszy jak wie ze ma dobra opieke .
Ja jeszcze do rozwiazania troche mam - poczatek sierpnia ale jakos dni i tygodnie uciekaja mi przez palce i wydaje mi sie ze to zaraz :)
Cos chichutko na forum - pewnie pogoda nie sprzyja :)
Pozdrowionka Mamuski

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

shanti daj zna co u ciebie juz po?
Maleństwo na świecie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

maluszek Shanti to raczej napewno juz na swiecie :lol:

i co ze spotkaniem ? są chętne ? 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Straszna cisza na forum,
Ja juz 37tydzien i zegar cyka cyk cyk..strasznie sie denerwuje , jeszcze do tego moj lekarz wyjechal na urlop.
Mam pytanie czy ktoras z was miala skierowanie na cesarke i kiedy je dostala ?jak dlugo przed rozwiazaniem ?w ktorym tygodniu?

I jeszcze jedno ,jak sobie radzilyscie z oczekiwaniem? Bo ja juz warjuje (wiem ze jeszcze czas ale mysli tyle w glowie i nerwy)

Pozdrowienia dla Mamusiek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

idi ja nie miałam skierowania ale w 36 tc lekaz zaznacztł mi w książeczce ciązy ze mam położenie pośladkowe a w 37 jak tylko wody mi odeszły i pojechałam do szpitala to dzięki tej informacji od razu byłma przygotowywana do cc

a czekac nie czekałam bo w 37 olkowi sie znudziło mnie kopacd od wewnątrz i się pospieszył o 2 tyg :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No Ja sie własnie denerwuje ,teraz leci mi 37tydzien -moj lekarz na urlopie ,co prawda skierowal mnie do innego i za tydzien mam wizyte- poniewaz mam problem ze spojeniem łonowym to lekarz na ostaniej wizycie stwierdzil ze porod naturalny nie jest wskazany(opowiedzial mi tez o konsekwencjach po ,gdybym rodzila naturalnie i lezenie kilka miesiacy ze scisnieta miednia mi sie nie usmiecha). Niestey nie wypisl mi zadnego skierowania na cesarke ,w ksiazeczce mam caly czas porod rodzinny a na moje pytanie czy cos wpisze lekarz powiedzial ze szczegoly ustalimy gdy wroci(koniec 39tyg). Troche mnie to przerazilo i spac teraz nie moge bo jak sobie pomysle ze pojade do szpitala i bede mi kazali naturalnie rodzic to za wesolo mi nie jest.
Jest jedna rzecz mi tez w 33 tygodniu zaznaczyl na czerwono bol spojenia łonowego ale czy to wystarczy ? paranoje łapie...
To Ty z bolami pojechalas ? Nie mialas planowanej cesarki? Co wzielas do szpitala i dla siebie i dla dzidzi? Jak to wogole wyglada po cc i przed.
Rozumiem ze rodzilas w Koninie?Jakie wrazenia?

Pozdrawiam Idka :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nie rodziłąm we wrześni

pojechałam w śr na badania bo miałam wysokie ciśnienie i w czw miałam wyjś po badaniach ale odeszły mi wody i o 9.13 rano urodził się mały :lol:

o tym co dla maluszka to ktoś może z Konina

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kobitki czy ktoras z Was miala takie potworne bole szyjki ?? strasznie boli:( .I jeszcze jedna kwestia czy jak mi sie skrocila o 1cm to myslicie ze niedlugo urodze? Lekarz powiedzial ze to moze byc i zaraz i nie- wiec sama nie wiem . A jak u Was bylo?

Wyczekujaca :shock: z nożki na nóżke ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej dziewczynki mam pytanie - nie wiecie przypadkiem gdzie w Koninie znajde sklepy z odzieżą ciążową bo czas już wskoczyć w takie ciuszki (bo przestałam się mieścić w swoje spodnie) a nie mam zielonego pojęcia czy w Koninie takie sklepy istnieją wiem tylko że jeden znajde na bazarze i nic poza tym

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hejki
Jeden sklep jest tam gdzie Fryderyk -za Sfinksem -wisi takie ogloszenie i wchodzisz do budynku po schodach .
Ja mam do odsprzedania - jedne kupilam w Anglii i byly na mnie za duze a drugie wlasnie tam kupilam acha i mam jeszcze do odsprzedania witamine k (bo nie karmie piersia- cale opakowanie nie ruszone i mleko poczatkowe Enfimal premium - taki maly bazar;)
Pozdrawiam - szczesliwa mam od 3 tygodni:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ania ja mam na sprzedanie 2 pary jeansów ciążowych (jasne i ciemne - rozmiar 36) i dwie bluzki ciązowe (biała w czarne paski - małe, rękaw 3/4 rozm. 36 i bordową też w paski-drobne, rękaw długi, rozm. 36).
Idi gratuluję Malucha :D
Ja urodziłam 26.06. w Kole

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Podbijam, radośnie informując, że znów jestem w ciąży, węc przede mną znowu szpital i poród...
Shanti, słyszalam, że Koło to masakra jeśli chodzi o czas po porodzie. Podobno nie ma żadnych odwiedzin, ojciec nawet nie może zobaczyć dziecka :roll: :roll: :roll:

A teraz w Koninie remont porodówki i nie ma porodów rodzinnych. Zaciskam nogi, bo sama nie będę rodzić, mowy nie ma :!:

Shanti, ja bym się zastanowiła nad tymi jeansami, ale chyba raczej 38 potrzebuję...:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Amaze GRATULACJE :D To kiedy termin rozwiązania :?:

Ja byłam bardzo zadowolona z opieki w trakcie porodu. Nie wyobrażam sobie rodzić w Koninie. Ja miałam okropny poród :evil: A położne z Koła ( zwłaszcza jedna, która była przy mnie - -dosłownie klęczła cały poród razem ze mną na podłodze cały czas ) były super. Po porodzie nie ma odwiedzin. Tzn. odwiedziny są, jak dasz radę wstać z łóżka i wyjść na korytarz, ale bez dziecka. Uważam, że to żsden problem. Te 3 dni jakoś się wytrzyma :) To nie takie straszne :) Ogromny plus tego, to to że odpoczywasz i nikt Ci d*** nie zawraca. I do kobiet na łóżkach obok też nikt nie przychodzi więc jest cisza i spokój :) Uważam, że to dobry pomysł, że nie ma odwiedzin.
Jeśli chodzi o spodnie to moim zdaniem ciążowe 36 wcale takie małe nie jest. Na mnie te spodnie były trochę za luźne w biodrach i udach.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki Shanti. Wg USG na 30 kwietnia mam termin.

No właśnie tak słyszałam, ze położne są super. Myślisz, że by się zgodziły na pozycję wertykalną przy porodzie? Bo z tego, co wiem, to ochrona krocza jest tam standardem.

Tylko te odwiedziny... Z Tośką baaardzo czekałam na odwiedziny. Samotnie się czułam...
No i nie wyobrażam sobie, żeby mój T. nie mógł Maluszka od razu zobaczyć... :(

No wiesz, fajnie z tymi spodniami, ale ja się w życiu w 36 nie zmieściłam. Zawsze musiało być 38/40... W biodrach i udach trochę tłuszczyku, nawet przed ciążą.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Tak myślę i myślę... i chyba zachęciłaś mnie do tego Koła. Upewnię się jeszcze tylko: na pewno nie ma tam porodów rodzinnych, czy ja mam złe informacje?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

oooo Aniu.231 tu sie spotkałysmy :) jak sie czujesz?
my obecnie wrócilismy spod Gdanska i cos czuje ze tu bedziemy do czasu porodu :) teraz mam dylemat na który szpital sie zdecydowac?
mam trzy opcje:
- konin
- koło
- poznan na polnej

chodze do dr marka piedrygi (zaznaczam ze młodego :) a nie do ojca bo o nim słyszałam niezbyt pozytywne opinie i teraz mam problem z wyborem szpitala. Moze przytoczycie kilka argumentów za i przeciw odnosnie porodów w w/w szpitalach.

Dzieki z góry

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Wielkopolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]