Dzisiaj jest pn sty 27, 2020 6:48 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Wielkopolskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

amaze masz dobre informacje. W Kole nie ma porodów rodzinnych. I to tylko dlatego, że jest to mały oddział i nie miejsca na taką salę :cry: Ale szczerze mówiąc to ja ostatecznie uważam, że bardzo dobrze iż mojego męża nie było przy porodzie. Mój był straszny i dobrze, że tego nie widział.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wiesz, a ja się jednak zdecydowałam na Koło. Pytałam Matyni jak tam jest z porodami rodzinnymi i powiedział, że teoretycznie jest taka możliwość, jeśli będzie mało porodów. Wtedy dwuosobowa sala jest przeznaczona na rodzinny. Więc jakaś tam szansa jest, a gdybym wybrała Konin, to ze względu na remont nie ma żadnej.

Poza tym baaardzo dużo dobrego słyszałam o opiece w Kole. No i jeśli się mają na mnie krzywo patrzeć w Koninie ze względu na pieczątkę od Matyni na karcie ciąży, to ja dziękuję.

I przekonałam się, że brak odwiedzin może być zaletą. Wtedy tak mi na nich zależało, bo położne były niemiłe, a ja, świeża mamusia, przestraszona nową rolą. Teraz czuję się pewniej. No i trochę odpoczynku mi się przyda.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mnie też Matynia powiedział, że jak będzie mało porodów to mąż może być przy mnie, ale ja odesłałam go do domu...

I ja sobie chwalę opiekę w Kole :) I z tego samego względu co Ty wolałam Koło, bo jak będą na mnie w Koninie patrzeć...
Zresztą miałam możliwość się o tym przkonać :? Na 3 dni przed porodem trafiłam do konińskiego szpitala, bo mała od rana się nie ruszała. Matka chyba najlepiej wie, jak jej dziecko się zachowuje... A tam przyjęto mnie na oddział z łaską, komentowały pod nosem, że kobiety w ciąży powinny więcej czytać to by wiedziały, że maluch śpi ( akurat czytam, a poza tym sama wiem najlepiej kiedy mój maluch śpi a kiedy nie, w końcu 9 miesięcy go noszę ), na oddziale badała mnie taka franca stara jakimś gigantycznym wziernikiem ( Matynia używał mniejszych ) była niedelikatna, a jak się odsunęłam bo mnie zabolało, to na mnie napadła: "chyba sobie pani żartuje, dziecko ma większą główkę i jak ma Pani zamiar urodzić???!!! ".
To w końcu po 5 godz. wypisałam się nawłasne żądanie. I wtedy do pielęgniarek przyszła lekarka z porodówki, zajrzał i mówi: "ooo... następnej się u nas opieka nie podoba...??? " I do mnie : " do zobaczenia po tamtej stronie " i wskazuje na porodówkę. Na co ja, że z pewnością się nie zobaczymy. Konin to tragednia. A w dodatku z wypowiedzi lekarki wynika, że oni wiedzą jaką mają opinię i nic z tym nie robią.
dlatego jestem za Kołem. Tam nikt na mnie tak nie patrzył i nie komentował. Choć na nocnej zmianie była taka jedna co twierdziła, że ja nie mam skurczy, bo KTG nie pokazywało a ja miałam już cholerne bóle krzyżowe i wiedziałm że się zaczęło, a ona nie chciała mnie dac na porodówkę bo twierdziła, że pewnie troszkę wyolbrzymiam. Niemniej jednak, nie była nieuporzejma czy opryskliwa.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam, mam na imie Emila i mam córecze Amelke, jestem ze Słupcy. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ANA81 pisze:
oooo Aniu.231 tu sie spotkałysmy :) jak sie czujesz?
my obecnie wrócilismy spod Gdanska i cos czuje ze tu bedziemy do czasu porodu :) teraz mam dylemat na który szpital sie zdecydowac?
mam trzy opcje:
- konin
- koło
- poznan na polnej

chodze do dr marka piedrygi (zaznaczam ze młodego :) a nie do ojca bo o nim słyszałam niezbyt pozytywne opinie i teraz mam problem z wyborem szpitala. Moze przytoczycie kilka argumentów za i przeciw odnosnie porodów w w/w szpitalach.

Dzieki z góry

Oooo Ana81 nie wiedziałam że ty również z tych okolic - nawet nie wiesz jak się cieszę że cię tu spotykam :lol: . Ja ogólnie czuje się dobrze ostatnio tylko zaczynają mi puchnąć nogi, dłonie no i strasznie dokucza mi ból kości łonowej ale nie jest źle. Malutka rośnie, kopie i wierci się jak nakręcona tak że wczoraj zasnąć nie mogłam bo takie sobie zabawy urządzała. Mi pozostał już nie cały miesiąc bo około 10-tego lutego będę miała "cc" bo co się okazało przez skrzywienie kręgosłupa nie mogę rodzić naturalnie. Ja ide do Konina bo mój gin tam pracuje. A co u ciebie i na kiedy się szykujesz do rozpakowania :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześc dziewczyny :)
Macie może ochotę na wspólny spacer?
Pogoda co raz łądniejsza. W domu siedzieć szkoda... może byśmy zrobiły pogawędki w realu :?:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam :)

co tam u Koninianek słychać? :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hallo zaglada tu ktoras z konina?

Moja księżniczka Ania
Obrazek

Moja kochana Basieńka
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć szefowa25. :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny :) jestem Koninianką z urodzenia, ale ostatnie parę lat mieszkałam w innym mieście :) teraz wracam do Konina :) polećcie mi proszę jakiegoś dobrego ginekologa, pod kątem ewentualnego leczenia niepłodności (mam spore problemy z zajściem w ciążę). Pozdrawiam!

Obrazek

25.03.2013 [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

navia slyszalam ze Kicinski jest dobrym specjalista ale przyjmuje tylko prywatnie. Ja mialam problemy z zajsciem ale jedzilam do innego miasta do swojej dawnej lekarki i udalo sie po 4 latach zajsc w ciaze. Bralam tylko clostyrbergyt, mg i obserwowalam cykl. W koncu jakos sie udalo i mamy coreczke.

Moja księżniczka Ania
Obrazek

Moja kochana Basieńka
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Witam mamusie i przyszłe i obecne :) Ja wreszcie też mogę dołączyć do tego grona, bo spodziewam się córeczki po dłuuugich dłuugich staraniach. Udało się dzięki doktorowi Antoniemu Kubiakowi z Konina. Wykazał się niesamowitą cierpliwością i zawsze miał dla mnie czas, pilnował, przestrzegał aż w końcu jest- mała Matylda w drodze :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

helaela pisze:
Witam mamusie i przyszłe i obecne :) Ja wreszcie też mogę dołączyć do tego grona, bo spodziewam się córeczki po dłuuugich dłuugich staraniach. Udało się dzięki doktorowi Antoniemu Kubiakowi z Konina. Wykazał się niesamowitą cierpliwością i zawsze miał dla mnie czas, pilnował, przestrzegał aż w końcu jest- mała Matylda w drodze :)

Gratuluje serdecznie :) A na kiedy termin rozwiązania?

Moja księżniczka Ania
Obrazek

Moja kochana Basieńka
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Wielkopolskie

Strefa czasowa UTC [letni]