Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 7:22 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Witam wszystkie mamusie z Kielc i okolic :)

Mój mąż od stycznia zaczął pracę w okolicach Kielc właśnie.
Ja w listopadzie urodziłam nasze pierwsze dziecko (Lena) i na razie jestem z nią sama w domku, ale od marca chcemy się sprowadzić do tatusia :)
W Kielcach nigdy nie byłam i szczerze mówiąc jestem trochę przerażona perspektywą przeprowadzki do nieznanego miasta, w którym nie mam znajomych, na dodatek z 3-miesięcznym szkrabem :roll:

Poszukuję życzliwych duszków, które by pomogły mi w aklimatyzacji już po przeprowadzce :) I może towarzystwa spacerkowego? (choć mąż dopiero szuka mieszkania...).

+ pytanie dodatkowe - czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego pediatrę?
Kogoś, kto jest dostępny i przyjeżdż z wizytami domowymi, no i nie ładuje w dziecko od razu antybiotyku.

Pozdrawiam
hitsuji

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej,
Nie martw sie dasz sobie rade, Kielce nie sa takie zle, duzo zieleni i duzo miejsc do spacerowania a towarzystwo spacerkowe sie napewno znajdzie.
Jesli chodzi o lekarza to osobiscie moge Ci polecic nasza Pania doktor, jest neonatologiem, wojewodzkim konsultanstem ds. neonatologii, ordynatorwm oddzialu noworodkowego i swietnym specjalista, cudowna kobieta, przyjezdza na wizyty domowe, zawsze mozesz do niej zadzwonic po rade i bierze ok.60zl za wizyte, wiec jesli bedziesz zainteresowana to daj znac na PW, podac Ci nr telefonu.

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mi na początku było ciężko jak zamieszkałam w Kielcach - nie znałam tu nikogo aq poza tym obce miasto zawsze budziło we mnie strach. Teraz nie wiadomo kiedy minęło 6 lat jak mieszkam w Kielcach. Początki zawsze i wszędzie są ciężkie ale poradzisz sobie napewno pozdrawiam cieplutko

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hitsuji Jesli jest to jeszcze aktualne ja chetnie nawiaze z Toba kontakt :D

My mieszkam w Kielcach rok i tez nie mam narazie zbyt licznego "specerkowego towarzystwa". :lol:

Pozdrawiam i czekam na wiadomosc. :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny poki co to i ja oferuje Wam swoje a raczej nasze towarzystwo spacerkowe...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hejka :)

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)
Miejsce już znam - ul. Kołłątaja, Karczówka (ponoć dobre miejsce na spacerki). Termin przeprowadzki - połowa marca, ale to zależy czy i kiedy uda mi się podomykać wszystkie sprawy tutaj i czy na czas zorganizuję całą przeprowadzkę (trochę gratów się nazbierało...).

Jak tylko się zamelduję w Kielcach to proponuję jakiś spacerek zapoznawczy dla wszystkich chętnych :) Tym bardziej, że wiosna tuż tuż, więc spacerki stana się sama przyjemnością.

Pozdrawiam
hitsuji

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Już jest temat o Kielcach.. Wystarczyło tam napisać. ;)

:arrow: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=9638

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]