Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 7:18 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

mamuśka83 w czasie mojego 2 tygodniowego pobytu w szpitalu też odniosłam wrażenie, że jest wstydliwy :lol: Co do deliktaności to nie wiem, bo mnie nie badał :wink: A ze swoimi długimi i kręconymi włosami wyglądał ciekawie, nie jak ginekolog :yea:
Z tego co mówili, to wybrał ten zawód i specjalizację nie z zamiłowania.
mamuśka83 ja kiedyś też będę miała ten dylemat co Ty. Planuję drugie dziecko ale nie wiem który wybiorę szpital :ysz:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Monika tylko najlepiej od razu idz do lekarza z danego oddziału bo mi już głowa napuchła że wygląda jak wielki globus od myslenia jak to bedzie jak pojde do szpitala a tam mojej pani dudkowej nie bedzie... na przełomie października i listopada zamierzam się rozwiązac...jak bedzie to sandomierz nie omieszkam się pochwalić jak to przezyłam najszczerzej jak bede umiec:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

na razie usiłuje zdecydowac się na jakiś wózek...może macie jakieś sugestie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja mam wózek po siostrzenicy :) świetnie sie sprawdza :D i nic mnie nie kosztował. :D, łóżeczko też mam z odzysku i wiekszośc ciuszków. To normalnie kosztuje majątek, dobrze miec siostrę z odchowanymi dzieciątkami :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jak dla mnie młody hara delikanty nie jest badał mnie kilka razy i zadna rewelacja.Ale o niebo lepszy od starego hary:)A zawód i specjalizacja wiadomo z jakich pzryczyn.Pozatym specjalizacji jeszcze nie ma jako ginekolog jest w czasie robienia ale juz zachwouje sie jakby miał.Co do starego hary wiele razy sie mylil w czasie mojej ciazy wiec wiecej bym do niego juz nie poszla.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mamuśka83 co do wózka to ja kupiłam taki zwykły wielofunkcyjny. Mojemu dziecku nie przeszkadzało, że ma wózek za 600zł a nie 2000tys. :lol: Drugi raz bym takiego nie kupiła, tylko osobno gondolę a potem spacerówkę. Jak urodzisz zgodnie z planem to do wiosny gondolka będzie w sam raz a potem możesz kupić spacerówkę z regulowanym do poziomu półsiedzącej siedziskiem.
U nas na wiosnę ten wielofunkcyjny nie był praktyczny, bo duży i ciężko było go spakować do bagażnika. A o warganiu na 2 piętro to nie wspomnę. Potem kupilismy spacerówke baby disign mini i było o wiele lepiej wybrać się gdziekolwiek.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

spiesze sprostować że wcale a wcale nie stać mnie na wozek za 2000 ale że babcia troche się dołoży to taki jeden wielofunkcyjny z graco (870) nawet spełnia moje oczekiwania bo jako spacerówka jest idealny to wersja głęboka jest jakby dodatkową możliwością dlatego wozka. gondolka wprawdzie jest miękka ale i do całkowitego demontażu więc pomyślałam że to miękkie nosidło akurat mi wystarczy na te zimowe miesiące... bo z drugiej strony co pol roku wózek kupowac to tez mnie przeraża...ale w sumie co ja moge wiedzieć ja laik. toteż dzięki za rade bo wciąż się wahamy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mamuśka83 mnie też nie było stać na taki wózek :lol: Ja też byłam laik :lol: Wydawałomi się, że taki wózek będzie najlepszy. Oleńka urodziła się w połowie września, więc gondolka trochę nam służyła. Potem przerobiliśmy ją na spacerówkę ale i tak niedługo musieliśmy kupić nową. Ta z tego wielofunkcyjnego owszem była wygodna ale ciężka i duża. Z tej którą potem kupiliśmy korzystam do dzisiaj. Szybko się składa i podróżujemy z nią autobusami i busami :lol:

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nie wiecie czy doktor ewa petelewicz juz przyjmuje?????????????????????????????????????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mniszka1604 ja słyszałam, że w prywatnym gabinecie nie przyjmuje. Ktoś ją widział w szpitalu ale nie wiem czy przyjmuje tam w poradni.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: ginekolog

jakiego lekarza polecacie z Sandomierza lub okolic??

i czy faktycznie najlepiej jest chodzić do lekarza który pracuje w szpitalu?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja obie córcie rodziłam w Tarnobrzegu, więc nie pomogę. Znajoma chwaliła Siulika (przyjmuje w poradni koło szpitala), ale nie wiem jak się spisał podczas porodu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a o dr Dudek coś może słyszałaś/ planuję do niej chodzić, chodź nie ona nie pracuje w szpitalu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Z tego co wiem to chyba przyjmuje w Rokitku. Koleżanka chodziła do niej, bo sama tam pracuje, a rodziła w Tarnobrzegu. Ja chodziłam do lekarza, który pracował w szpitalu, czułam się pewniej.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]