Dzisiaj jest czw gru 14, 2017 2:29 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

czesc! :P

Magdalena planujemy powrot w tym roku :D a domek mamy na ksiazecym :) :P tak w ogole to GRATULUJE FASOLKI ALBO GROSZKA :wink: ja tez jakbym mogla to juz bym byla w ciazy ale jeszcze sie nie zregenerowalam po pierwszej :wink:

foczka dobrze robisz ze sie byczysz ja pamietam jak kazdy mowil odpoczywaj ! a ja zawszze mowilam ze mam juz tyle sil zmagazynowanych ze na dlugo stracza hihi ale chetnie bym pospala cala noc ciagiem(choc jedna) :D

Piratek super ze Kordianek tak ladnie spi oby tak dalej :okk:

dziewczyny jutro moja tesciowa idzie po wize trzymajcie kciuki prosze :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny, jakie miałyście objawy przed porodem?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

foczka123 pisze:
Dziewczyny, jakie miałyście objawy przed porodem?

ja mialam wywolywany,niestety nie pomoge :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja nie miałam zadnych,poprostu odeszły mi wody i tyle...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wiem,ze szczepionki skojarzone mogą czasem wywołać zaburzenia umysłowe...i sie cholernie tego boje...może lepiej,zeby małe popłakało wiecej....Choc jak widzę jak sie moja śliczna KOchana Mordka krzywi to mi serce pęka..... :(
Co do obiawów porodu,to ponoć brzuch sie obniza.Choc jak sie tyle brzusio nosi to wcale nie zauważa sie tego,ze że obniżył. Mi tylko Rodzinka mówiła,że brzusio mam nizej. A tak wogóle to zaczęly mi odchodzić wody....niestety nie było postepu porodu,czyli po ludzku mówiąc rozwarcia i cesarka sie skonczyło.....Więc objawy to jedno,a rzeczywistosc to drugie.... No ale jak wody odchodzic zaczna-chocby powolutku to w te pedy do szpitala trzeba !!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja miałam bóle takie jak okres, ale o wiele silniejsze (obudziły mnie o 5 rano, byłam już w szpitalu), ale dalej to nic się nie działo. Potem kroplówki i przebicie pęcherza przez położną i dalej to już jakoś poszło.
Cytuj:
Wiem,ze szczepionki skojarzone mogą czasem wywołać zaburzenia umysłowe...i sie cholernie tego boje...może lepiej,zeby małe popłakało wiecej.
- pierwszy raz o tym słyszę. Poczytaj na tym forum - wszystkie mamy zachwalają szczepionki skojarzone. Nawet w ulotce nie ma mowy o tak poważnych powikłaniach. Piratek gdzie ty to usłyszałaś?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Oskar mial w swoim zyciu około 20 szczepionek bo w Anglii szczepia na wszystko i częsiej niz tutaj i nigdy nie miał zadnych skutków ubocznych.Nawet gorączki.Większosc tych szczepionek była skojarzona.A te teksty o zaburzeniu umysłowym :shock: to jakies bujdy wyssane z palca.Takie historyjki wymyslają znudzone zyciem mamuski żeby było o czym w parku na ławce pogadac.A potem te bajeczki niosą się w świat i straszą inne mamuski.

Piratek-nie słuchaj albo nie czytaj tych głupot.Jakby skutki uboczne mialaby byc takie powazne to dawno by te szczepionki wycofali.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Zdaję sobie sprawę,że zaburzenia po szczepionkach nie są częste,ale nie są to bujdy. To są fakty z tzw. literartury fachowej, i z życia. Szczepionki skojarzone mogą być jedna z przyczyn autyzmu. Moja mama pracuje z autystami i baaardzo dużo o tym wie.....więc ja sram po gaciach.Bo nawet jak się trafia raz na milijard,to chyba bym sie pochlastała,gdyby akurat na mojego Brzdąca trafiło.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tez o tym czytałam ze szczepionka moze prowadzic do autyzmu albo innych skutków ubocznych tak jak wiele chorób na które szczepisz dziecko.Kazda choroba jak np.świnka moze prowadzic do zapalenie opon mózgowych a to z kolei do opoznienia w rozwoju.I o wiele częsciej choroby prowadzą do tak powaznych powikłan niz szczepionki.A z tego co wiem to szczepionki skojarzone sa bezpieczne.Jezeli masz watpliwosci to pogadaj o tym w przychodni z pielegniarka która szczepi dzieci od lat.Rozmawialam z nia o tym 3 tyg temu bo gdzies o tym usłyszałam i była ona bardzo zdziwiona.Powiedziala ze pierwsze słyszy i ze jest pewna ze te szczepionki sa ok bo inaczej by nimi nie szczepili.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no hej!!

widze ze pustki :shock: :shock: i to jakie :roll:

foczka chyba rodzi bo jej nie ma :wink: jesli tak to trzymam kciuki za szybkie plum :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej hej, rzeczywiscie dawno sie nie odzywalam, ale "plum" jeszcze nie bylo hehehe. Jestem chwilowo u rodzicow w Kielcach, bo maz pracuje teraz przez piec dni z rzedu, a ja balam sie zostac sama w domku. Na razie nic nie zapowiada porodu i tak chyba zostanie przez najblizszy tydzien. Trzymajcie kciuki, zeby wszystko gladko poszlo:) Pozdrowionka dla Was wszystkich

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Rzeczywiście straszne tu pustki. Ja już dziś się na tym forum pokłóciłam (o palenie i picie w czasie ciąży), bo jak mi ktoś pisze, że można sobie popalać i popijać to mi się nóż w kieszeni otwiera, jak im nie szkoda tych maleństw w brzuszkach. Oczywiście już mnie skrytykowały, że nie mam prawa się wtrącać i w ogóle krytykować i może lep[iej żebym nie czytała tego forum jak mi nie pasuje. Ja toi chyba jestem nienormalna bo co myślę to mówię, a nie udaję, że jest wszystko w porządku.
Tak się zdenerwowałam, że aż mi ciśnienie skoczyło.
Dziewczyny piszcie co u Was.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzisiaj wraca moj maz :D .Poza tym nic nowego.Wciaz czekam az w biurze pracy załatwia te formalnosci bo nie moge narazie zacząc tej pracy w przychodni.

Madziu a jak było u neurologa?Co powiedział?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jak wraca mąż to chyba wielkie świętowanie :lol:
U neurologa super, pani doktor stwierdziła, że moja córcia po prostu leniwa jest, ale na wszelki wypadek jeszcze jej USG zrobi za 2 tygodnie i na kontrolę za 3 miesiące. Rzeczywiście okazuje się, że do 18 miesięcy to jest norma na samodzielne chodzenie. Na razie mam się nie przejmować.
anieczka prześlij mi na pw swój numer telefonu, bo jakoś lepiej się czuję (tfu tfu żeby nie zapeszyć) i możemy na ten spacerek wyskoczyć.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej, czy ja się kiedyś rozpakuję??? Powoli zaczynam wariować, nic sie nie dzieje oprócz delikatnego kłucia w szyjce.. czy to może objaw zbliżającego się porodu??? Załamka :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

co tutaj tak pusto? a rozumiem, lato w pełni, kobitki się opalają, hehe:) mnie się już kończy suwaczek :cry: i nadal nic... idę dziś do lekarza, zobaczymy co powie, pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mnie to juz tu chyba 100 lat nie było.....Malenstwo jest tak absorbujace...same rozumiecie.
My całymi dniami siedzimy na dworzu,dopiero na kapanie wracamy....skwar okrutny,więc pod drzewkiem w cieniu odpoczywamy. Kordianke rosnie i sama nie wiem gdzie się w tak malym człowieczku mieści tyle jedzenia i kilogramów ;)
Aktualnie jestem na etapie poszukiwania fotelika samochodowego i nie mam pojecia jai wybrać....moze mi cos podpoiwecie?Przydałoby mi sie też nosidełko i kołyska...hihihi
żegnam,bo lecę na karmienie :) apapapa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

foczka123 my też z niecierpliwością czekamy na TE wieści. Mnie też się czas okropnie dłużył pod koniec ciąży, rodziłam 2 dni po terminie.

Piratek no w końcu jakieś wieści od Ciebie. Fakt, z tym jedzeniem to jest odlot, ja to karmiłam co godzinę, potem co dwie, ale rzeczywiście - gdzie się to mieści :?: Fotelik samochodowy mam już drugi, pierwszy miałam z tych 0-13kg (po dziecku siostry). Moim zdaniem na taki fotelik nie ma co wydawać dużo kasy, bo u mnie po roku to był za mały (dziecku nogi i głowa wystawały). Był bardzo wygodny, bo mogłam wszędzie dziecko w nim wziąć i miałam zajętą tylko jedną rękę. Na allegro widziałam nowe po 80zł. Potem kupiłam z tych 0-18kg. Córcia jeździ w nim do dziś i jeszcze trochę pojeździ. Jest regulowany, więc dziecko jest w pozycji półleżącej, ale nie polecam takiego od początku, bo moim zdaniem jest jednak za prosty (za małe pochylenie). Nosidełko kupiłam INFANT, niby najlepsze, ale dla mnie jest do d..., poza tym tak naprawdę było mi niepotrzebne i leży w szafie użyte 3 razy. Nawet do sklepu to wolałam fotelik (wkładałam fotelik do wózka sklepowego) i na luzie sobie zakupy robiłam. A do małych sklepików to mąż chodził. Zastanów się, czy rzeczywiście jest Ci to nosidełko potrzebne, bo mnie też się wydawało, że potrzebuję. Twój synek też jest ciężki i jednak nosić taki ciężarek to nie jest fajnie, dodatkowo słyszałam, że nosidełka nie wolno używać dłużej niż godzinę dziennie, bo nie jest dobre na stawy dziecka.
anieczka ja jednak chyba zapeszyłam i dziś od rana to rzygam jak kot. Mam nadzieję, że to szybko minie. W ciąży z Weroniczką nie wymiotowałam ani razu, no cóż, każda ciąża inna.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć dziewczyny! Ja jeszcze na chodzie, minęły już dwa dni od terminu a ja jeszcze nie urodziłam...Właśnie odprowadziłam na przystanek moją mamusię, która przyjechała na weekend, żeby mi troszkę pomóc w domowych obowiązkach:) Przy okazji próbowała przeprowadzać z malutką rozmowę wychowawczą, co by się pospieszyła, ale bez skutku:)
W kazdym razie bez zmian, lekarz kazał cierpliwie czekać....Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hop hop, jest tu kto, gdzie Was wszystkie wymiotło? :siu:
Ja się meczę z nudnościami, ale ogólnie u nas wszystko w porządku.
foczka123 chyba już jesteś mamą, pochwal się maleństwem.
Piratek zakupiłaś już ten fotelik? Co słychać u Twojego maleństwa?
anieczka pracujesz już w przychodni?
marienka odezwij się.

Pustki, pustki, ożywmy trochę to forum.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]