Dzisiaj jest sob lis 17, 2018 1:30 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Cześć dziewczyny

jak tam wasze pociechy?Mojego Wiktorka zaczynam powoli przyzwyczajać do picia mleka z butli, ale nie bardzo mu sie to podoba strasznie placze i wypluwa mleko.A tak wogóle to jest slodki.

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej,

wlasnie usypialam mojego aniolka :)

Moja wiki od 2 miesiaca je tylko mleko z butelki (karmie z butelek avent) i nie bylo zadnych problemow zeby ja przestawic

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć

Ja też Wiktorkowi daje z butli avent,a nawet niedawno kupiłam butelke z firmy canpol, która ma smoczek o kształcie zbliżonym do kształtu piersi i dalej nie chce pić.Poprostu musze go przyzwyczajać powoli może wkońcu wypije z butli.Mam taką nadzieje :) .
A wogóle to z jakiej części Starachowic jesteście?

Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześc dziewczyny

Coś po mału idzie ten nasz temacik ;(

Moja dzidzia podobnie jak u Marty pije mleko z butli od 2 miesiąca i też nie było problemu z przestawiwniem.A teraz pożeta wszystko co stanie jej na drodze, jest strasznym głodomorem.

Kinga, a jakie mleko dajesz Wiktorkowi, swoje odciągasz czy sztuczne?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej

Wiktorkowi podaje mleko BEBIKO, a wczoraj kupiłam NAN ale było jeszcze gorzej, to mleko jest niedobre.Odciągnęłam mu też swoje mleko żeby sprawdzić czy to wina mleka czy butelki i myśle że bytelki bo moje mleko też nie chciał pić z butli.Więc zostane przy bebiko i spróbuje mu powoli dawać.Teraz ucze go też ssać smoczka, bo również nie chce.

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mozesz sprobowac z butelko timmy toppie czy jakos tak, ona jest strasznie zblizona ksztaltem do sutka to moze taka przejdzie

Ja jestem z osiedla poludnie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć dziewczyny
Co tam słychać?Jak tam wasze pociechy?
Marta dzięki za rade nic nie pomogło. Mój mały nie lubi poprosytu mleka modyfikowanego, wogóle nic nie lubi oprócz mleka z piersi.Ale rośnie szybko i jest cudowny.Jak możecie to napiszcie ile wasze dzieciaczki ważą ile mają wzrostu co nowego potrafią itp.Mój mały juz siada, zaczął sie bawić swoimi nóżkami.

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej,

Moja Wiki tez nie przepada za mlekiem modyfikowanym bo pije nutramigen i malo ostatnio przytyla, do tego zeby wiecej jadla dosypuje jej kaszki jablokowej

przy wzroscie ok 70 cm wazy cos kolo 6 kg

Moja Wiki jeszcze nie siada i jak narazie nie zapowiada sie na to :wink:
Wsumie to jak narazie gaworzy mocno, smieje sie po cichu i w glos

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć dziewczyny
Długo mnie tu nie było bo się z moją niunią rozchorowałyśmy, grypa jelitowa coś okropnego!

Moja Nadia ma ok 80 cm i waży ok 10 kg.Raczkuje, chodzi przy meblach i za rączki, samodzielnie jeszcze nie.

Dziewczyny, a pracowałyście gdzieś przed ciąża czy uczyłyście się?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Przypisuje sie do tematu:)obecnie mieszkam w Irlandii ale jestem ze starachowic i rowniez z osiedla poludnie:)jestem w 36 tygodniu i juz nie moge sie doczekac porodu bo czuje sie jak maly czog :roll: :D pozdrawiam serdecznie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Milka22l

[[
    i]b][b]Dziewczyny mam pytanko jestem w 32tygodniu ciąży i zaczęły mi się mi się bolesne skurcze w górze i promieniują do dołu oraz na boki ból bywa tak silny że budzę się w nocy poza tym nie mogę spać na żadnym z boków bo zaraz dostaje skurczy a od leżnia na plecach pęka mi krzyż co mam [/i]zrobić bardzo się boję :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam serdecznie cieszę się, że jest nas coraz więcej.

milka146. Najlepiej skontaktuj się ze swoim lekarzem bo być może, że są to skurcze zapowiadające poród, a on najlepiej powie Ci co masz robić. Nie martw się i trzymaj się dzielnie.

CzarneSlonce serdecznie gratuluje brzuszka. Twoja dzidzia to chłopczyk czy dziewczynka? I jakie imię wybraliście?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć Wam

Milka146, Skinka133 ma racje powinnaś jak najszybciej skontaktować sie z lekarzem.Ja jak byłam w ciąży to cokolwiek mnie niepokoiło to od razu dzwoniłam do mojego lekarza tym bardziej że ja strasznie przeszłam ciąże. Na pewno będzie dobrze.Trzymam kciuki.

Skinka133 ja chodziłam w ciąży do szkoły tzn zapisałam sie tylko bo w ciąży musiałam cały czas leżeć.Teraz od nowa poszłam.
Z moim małym idę do lekarza w czwartek to napisze wam ile waży i mierzy.
Jestem z Murarskiej.
Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam was dziewczyny.
Kinga i jak po wizycie u lekarza?
A jaki kierunek wybrałaś i w starachowicach czy gdzieś dalej?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć wam.

Skinka do szkoły chodzę w Starachowicach na kierunek ekonomia. A ty gdzieś pracowałaś czy chodziłaś do szkoły przed ciążą?
U lekarza wszystko ok Wiki waży 7600 i mierzy 66cm.[/url]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej dziewczny

Kinga ja skończyłam szkołe w 4 miesiącu ciąży, a pracowałam jako fryzjerka.

CzarneSlonce napisz nam coś o sobie i o swojej dzidzi.

Marta a jak u Ciebie było ze szkołą/pracą?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć dziewczyny dzięki za rady na szczęście bardzo mnie podniosły na duchu byłam u lekarza i powiedział że mogę urodzić trochę przed terminem dostałam leki i skurcze jak ręką odjął.Teraz zaczyna mi się etap ciężarnej słonicy :D :lol: ale takie są uroki ciąży wybrałam już imię dla mojej córeczki bo to dziewczynka będzie miała na imię Maja. Ach Skinka133 gratulacje dla twojego maluszka raczkowanie własnego dziecka musi cieszyć oko i serduszko więc całusy dla małej za pierwsze kroki nie mogę się doczekać aż ja będę patrzec na moje maleństwo !!! :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witaj Milka cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku, śliczne imię wybraliście dla dzidzi. Rzeczywiście to cudowne uczucie patrzeć na maleństwo jak się rozwija, niedługo i ty będziesz tulić Majeczke w ramionach.
Pozdrowionka dla Ciebie i Majeczki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej, dawno sie nie odzywalam i widze ze sie rozgadalyscie troche :)

ja studiuje w kielcach Europeistyke, jestem teraz na trzecim roku wiec przedemna pisanie pracy licencjackiej

Niestety cos sie rozchorowalam, i mnie katraar meczy, a na dodatek zab boli wrr, a ja tak panicznie boje sie dentysty, juz bardziej odwazna bylam idac na porodowke
Nie wiecie moze gdzie mozna u nas leczyc zeby laserowo i w jakiej cenie??

wiki ma juz ponad 4 miechy i zaczynaja jej sie nudzic grzechotki, jakie zabawki polecacie??

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Świętokrzyskie

Strefa czasowa UTC [letni]