Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 8:47 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

hejka,ja juz myslalam ze zostane w tym szpitalu wczoraj ale zbadal mnie i powiedzial ze jeszcze nie czas i wrocilam do domu,z jednej strony szkoda bo juz bym miala to za soba,a z drugiej niewiem czemu poczolam ulge jak tylko wyszlam ze szpitala heh,taka rozdarta jetem :DSkorcze to dostaje,twardnienie tez ale coz synusiowi w brzuszku za dobrze jest,teraz mam sie zglosic 19 za 4 dni no chyba ze wczesniej sie cos wydarzy bo to nigdy nie wiadomo,zeszlym razem gdy bylam w ciazy tez mnie zbadal,odeslal do domu i jeszcze w ta sama noc sączyly mi sie wody i dostalam nad ranem regularnych skorczy :) wiec czekamy dalej,powodzonka kochana trzymajcie sie :)

Offline Wyświetl profil  

Trzymamy kciuki :lala: :lala:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Drugi raz juz zostalam odeslana ze szpitala do domu,zbadal mnie lekarz i jeszcze za wczas,wiec dzis drugi dzien po terminie,jesli do poniedzialku nic sie nie ruszy to mam isc w pon do szpitala i juz zostac najprawdopodobniej,a jak u Was?Jak sie czujecie w ten skwar???Bo my srednio

Offline Wyświetl profil  

o kurcze... to się dzidziusiowi w brzuszku podoba :D szkoda, że cię nie zostawili i nie zrobili czegoś, żeby przyspieszyć poród...
u nas cisza, nic się nie zapowiada...
upały są straszne, ale mi jakoś energia do życia wróciła :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

:D Lekarz powiedzial ze nie bylo sensu jeszcze mnie zostawiac i wywolywac porod bo wszystko wysoko bylo,tylko by mnie umeczyli a nie wiadomo czy cos by z tego wyszlo,wiec takie wypychanie na sile nie ma sensu,wole jednak czekac w domu niz bez sensu siedziec w szpitalu,a tu w domu na spokojnie czekam i siedze z corcia :) juz myslalam ze w nocy pojade bo cos mnie bolalo itd ale ucichlo i nadal czekam,wiec jesli do pon nie urodze to wtedy mam jechac do szpitala,zobaczymy :) tobie energia wrocila bo tak jest pod koniec,syndrom wicia gniazda itd :) zobaczymy,moze synus wyjdzie w dzien ojca?a moze w poniedzialak wtedy jest 24 a moja corcia jest z 24 tyle za lipca :) hehe wiec moze uceluje w ktoras z dat:) w rocznice slubu nie chcial wyjsc a mielismy 14 :) pozdrawiamy was papa

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

hejka ja juz po :) porod drogami natury,urodzilam 26.06 o godz 12:07 :) waga 3860 i 56 cm :D pozdrawiam i trzymam kciuki za ciebie :)

Offline Wyświetl profil  

Hej :)
Ale ci dobrze ! Ja jeszcze w całości. Męczę się bo od dwóch tygodni mam jakąś dziwną, swędzącą niewyobrażalnie wysypkę. W szpitalu nie wiedzą co to, dermatolog rozkłada ręce, żadnego konkretnego leku nie mogą mi dać dopóki nie urodzę. Cholestaza ciążowa wykluczona, po prostu wina hormonów... a ja się drapię aż do krwi 24 godziny na dobę... Chciałabym już urodzić, ale malutka ma inne zdanie :D Jak nie urodzę do piątku, to mam się rano zgłosić do szpitala.
Jakie wrażenia po porodzie? Synek na pewno śliczny! Trzymajcie się cieplutko :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

o jej kochana,ale sie umeczysz :( porod ok,szybciej niz pierwszy,bo na porodowce spedzilam tylko 3 godziny,tylko ze tez mu sie nie spieszylo i ponad dwa dni lezalam na przedporodowej az zalozyli mi taki balonik na rozwieranie szyjki do 5cm i po tym sie ruszylo,w sumie 8 dni po terminie urodzilam,maly sliczny i kochany :D trzymam kciuki za ciebie :) daj znac jak juz bedzie po :D

Offline Wyświetl profil  

hej
u mnie nadal cisza zupełna...
jutro rano idę do szpitala i wyjdziemy dopiero we dwójkę...
trochę się boję, ale bardziej szpitala niż tego co mnie czeka...
a co u was słychać?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej no mojemu tez nie bylo spieszno wkoncu tez po terminie przyszedl na swiat 8 dni :/ i tez zostalam przyjeta do szpitala w poniedzialek a w srode urodzilam wiec powiem ci ze nie fajnie tak jechac i zostac,najlepiej jak bys jechala wtedy kiedy cos sie ruszy,bo sie umeczysz tylko bedac tam wczesniej,pobytem tam i badaniem,mnie tez tam badali i to bardzo bolesnie bo niby zeby tam naruszyc,przyszpieszyc itd a myslalam ze umre z bolu :( az poplakalam sie na tym fotelu,oby ciebie to nie czekalo,zreszta lepiej przygotowac sie psychicznie ze te badania nie naleza do najprzyjemniejszych

Offline Wyświetl profil  

Cześć. Urodziłam w poniedziałek 8 lipca, po 11 godzinach skurczy tak bolesnych, że błagałam, żeby mnie dobili. Główka nie chciała zejść do kanału rodnego i dlatego tyle się męczyłam...

Zuzia jest piękna i zdrowa :) niestety nie mam na nic czasu...
pozdrawiam i życzę zdrówka dla was :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Gratulacje dla was!!! :) Naszczescie masz juz to za soba i mozesz sie cieszyc pocieszką :D Duzo zdrowka dla was,pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

witam
chciałam zapytać Zołzę do jakiego lekarza chodziłaś do olesna bo ja też chodzę teraz i w zasadzie na kasę chorych ale koleżanka mi odradza mówi że lepsza potem opieka jak się chodzi prywatnie.

Offline Wyświetl profil  

Hej. Ja chodziłam do Góreckiego. Fajny, wizyty bezstresowe, troszkę trzeba się naczeka w przychodni, bo kolejki, ale miło wszystko wspominam. Opiekę miałam dobrą, ale w rodzinie pielęgniarka z OL, więc też inaczej patrzyli. Chociaż w szpitalu dziewczyny też sobie chwaliły. To twoja decyzja, ale Górecki traktuje tak samo fachowo dziewczyny z NFZ i prywatnej praktyki. Zawsze uprzejmy. A rodzić będziesz i tak z tym lekarzem, na którego trafi dyżur... Najważniejsza podczas porodu jest położna. Ona dba o wszystko, lekarza wołają na koniec lub gdy są problemy. Ja trafiłam na dwie wspaniałe położne. Ogólnie polecam Olesno, małe szpitale są wg mnie lepsze od wielkich molochów.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]