Dzisiaj jest śr kwie 01, 2020 10:11 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Autor posta nr 4.000.000
Awatar użytkownika

Hej, witam po udanym weekendzie. Niestety katar nadal mne trzyma, ale mam nadzieję, że w końcu się skończy.

Shanni wróciłaś, więc zdawaj relację z mega wypaśnych wakacji :D. No i jakieś foty koniecznie poproszę :D

Ola jak Bartuś z tymi kupsztalami, lepiej? Do Instytutu Pampersa jutro na pewno nie damy rady, może we wtorek się uda, zobaczymy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej jak sie miewacie??? strasznie goraco wysiedziec sie nieda. rocznice spedzilismy cudownie :D jejciuuu chce jeszcze raz. teraz niemoge sie wyjazdu nad morze doczekac :) juz wniedziele w nocy jedziemy :D

monique jak zdrowie? mam nadzieje ze lepiej:)!?
ja tez chce spaghetti :roll:
ola jak zdrowko malego? jak kupki juz wszystko jest dobrze?
shani widzialam na naszej klasie ze wypoczywacie oby tak dalej buziaki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam

Bartkowi kupsztale się unormowały :wink: i sama już nie wiem co było przyczyną tej biegunki :? trójki nadal nie wyszły chociaż ma je niezle napuchnięte :roll:

Do Instytutu Pampersa nie dojedziemy bo K. pracuje po 12h i przychodzi do domu to jest godzina 9;30 i marzy tylko aby się położyć spac wiec nie bede go ciągać aby ze mną jechał :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Autor posta nr 4.000.000
Awatar użytkownika

Hej. Też nie daliśmy rady dotrzeć do tego Insystutu Pampersa, normalnie nie wyrobiłam się z czasem. A w zeszłym roku było fajnie, no ale trudno, może znowu za rok ;). Zdrówko spoko, ale lekki katar u mnie pozostał, na szczęście u Mata nie ma po nim już śladu.

Ola dobrze, że kupsztale się unormowały. Powodzenia z tymi trójkami, bo one bywają "złośliwe" i mają ksywkę "oczne", mam nadzieję, że wyjdą jakoś mało boleśnie ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a co jest na takim Instytucie Pampersa??? wogole o co biega? :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Autor posta nr 4.000.000
Awatar użytkownika

bubu890 pisze:
a co jest na takim Instytucie Pampersa??? wogole o co biega? :wink:

Pokazują mniej więcej to, co mają na stronie, tylko na żywo http://niemowle.onet.pl/pl_PL/virtual_academy.php

Shanni widzę nadal nie zajrzała, a ja się na wszelki wypadek już pożegnam, do usłyszenia po powrocie!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej

Witam po dłuuugaśnej przerwie, wracam do żywych po podróżach, musiałam się ogarnąć jeszcze z praniem i sprzątaniem...
Ale teraz już będę :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

shanni no nareszcie wróciłaś :D jak było na wczasach??? wklej jakieś foty :D
Byłaś z Pi juz na tym szczepieniu 16-18m.ż????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Heja :)

Było bosko, ciężko nawet opisać ;) Fotki powoli wrzucam, mamy ich strasznie dużo i muszę posegregować, dlatego tak długo to trwa, jak skończę to wstawię :)

Co do szczepienia, jeszcze nie byliśmy, ale wybieramy się niedługo, termin mamy wyznaczony po 1 września. Znów kasiora wyleci :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

shanni oglądnęłam foty :D są cudne i zazdroszczę :lol: Widzę,że Pi próbował poderwać jakąś Włoszkę :wink: przepiękne widoki.

Mnie szczepienie czeka w środę :roll: znowu kaska popłynie a w tym miesiącu jeszcze OC auta czeka :roll: Na szczęście to już ostatnie a potem dopiero w przedszkolu :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Autor posta nr 4.000.000
Awatar użytkownika

Hej. Wróciliśmy :D. Pobyt super, pogoda świetna, nie za gorąco, ale słonecznie, woda w morzu cieplutka, Mat nie chciał wychodzić w wody, normalnie musiałam go na siłę wyciągać, jak widziałam, że już się trząsł ;). Przyjechaliśmy wczoraj w nocy, oczywiście podróż z przygodami, bo po drodze coś nam się stało z tłumikiem. Dobrze, że zdecydowaliśmy się na wyjazd w piątek, a nie w sobotę (zatrzymywaliśmy sie jeszcze na noc z piątku na sobotę u rodzinki w Bydgoszczy), bo w niedzielę nikt by nam tego nie naprawił i niewiem jakbym do pracy w poniedziałek dotarła. Ale na szczęście zdecydowaliśmy, że z wycieczki do Sopotu nie wracamy już do Karwii na sam nocleg, tylko ryszamy do Bydgoszczy, więc w sobotę znaleźliśmy mechanika, który nam wymienił rurę i dwa tłumiki (cztery stówki nie nasze, ale wróciliśmy cało i zdrowo do domu) :D. Fotki zrzucę jak się ogarnę.

Na wyjeździe młodemu wylazły górne czwórki, tzn. prawie, bo jedna już jest na górze, a druga dopiero zaczyna kłuć ;)

Widzę, że Shanni też się tutaj w końcu pojawiła ;). Boski powakacyjny suwak i avatar :D

Ola szczepienie 16-18 m.ż. też jeszcze przed nami, bo Mat jeszcze w sumie nie skończył nawet 16 miecha ;). Chyba będę go umawiać w tym lub w przyszłym tygodniu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Heja

Monique Super ,że wypad udany ,szkoda tylko,że autko Wam się posuło i tyle kaski poszło :roll: My też mamy zawsze takie szczęście :roll:
Gratulujemy Matowi następnych zębolów :wink:

Bartek już ma wszystkie czwórki a teraz górne trójki się pchają i dziasła wyglądają masakrycznie :roll: :shock: jeszcze tak napuchniętych nie miał :roll: i strasznie go bolą go chodzi i do wszystkiego przyciska te dziąsełka a najlepszy jest serek Danio z lodówki :wink:

Dzisiaj byliśmy w Silesi :shock: Matko ile tam było ludzi :shock: szaleństwo :shock: Pojechaliśmy kupić Bartkowi kubek z TT i szczotkę do mycia butelek z TT i żałuję,że jej prędzej nie miałam tylko mordowałam się tą zwykłą :roll: bez porównania ,świetnie się nią myje i szybko przede wszystkim :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Autor posta nr 4.000.000
Awatar użytkownika

Ola no kaska poszła, ale i tak trzeba to było zrobić, jak nie na wyjeździe, to po powrocie. Aaa, o płytkach pamiętam, nagram w tym tygodniu ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Autor posta nr 4.000.000
Awatar użytkownika

Jakiś wątek podobno zamknęli z powodu braku "chętnych". Jak dalej nic nie będziemy pisać, to nam też zamkną ;).

Ja przeżyłam jakoś powrót do pracy po urlopie, ale łatwo nie było. Wrzuciłam kilka fot z wakacji z pierwszych dni do galerii. Jak posegreguję, to wrzucę coś jeszcze, albo je na picasę wrzucę i dam linka ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Zamknęli bo dziewczyny przeniosły się na inne forum :roll:

To czekamy z utęsknieniem na foteczki :D A jak wyślesz mi płytki to podaj sumkę jaka mam wpłacić i numer konta :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Autor posta nr 4.000.000
Awatar użytkownika

Ola kule, byłam pewna, że mam 1 sezon "Gotowych na wszystko", ale jednak nie mam, oglądaliśmy go w telewizji, także sorki. Reszta będzie jutro i postaram się jutro płytki wysłać i wtedy dam Ci znać na maila co i jak ;)

Wzięliśmy się dzisiaj za porządki w ciuchach Mata. Od kiedy się urodził kilka razy przekładałam te mniejsze rzeczy na półkę wyżej, ale wszystko mieściłam w szafie, ale zaczęło się robić ciasno, więc część rzeczy popakowałam w worki i schowałam w przedpokoju (będę oczekiwać na kolejnego dzidziola, o ile do tego czasu ich mole nie zjedzą ;)), część bardziej sfatygowanych wyrzuciłam, no i część, którą miałam pożyczoną też spakowałam i oddam kumpeli w weekend. Normalnie jak przejrzyście sie w szafie zrobiło to szok :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

monique No to szkoda,że nie masz " Gotowych Na Wszystko" nawet pytałam się na ogólnym i też zero odzewu :(
Będę czekała na wiadomość na e-maila :D

My dzisiaj byliśmy już na ostatnim szczepieniu :D oczywiście bez płaczu się nie obyło ale szybko zapomniał :wink:
Z siurkiem Bartka też wszystko ok :wink: lekarz calutką skórkę mu ściągnął :lol:
Pielęgniarki namawiają mnie na zakup szczepionki przeciwko Pneumokokom jak Bartek skończy 2 latka bo wtedy tylko jedna dawka wystarczy :wink: Szczepiliście nią???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Autor posta nr 4.000.000
Awatar użytkownika

Jeszcze na pneumokoki nie szczepliśmy, bo nie było takej porzeby według pediatry (Mat nie szedł do żłobka). Ale generalnie pediatra Mata sugeruje, żeby go zaszczepić na pneumo, więc po tym szczepieniu w 16-18 m.ż. mamy odczekać i potem szczepimy na ospę i na pneumo, tylko niewiem w jakiej kolejności i w jakich odstępach. Także niewiem czy będą dwie dawki czy jedna.

Aha, Ola na pocztę nie zdążyłam, bo byliśmy na zakupach i u moich rodziców, ale jutro wysyłam przesyłkę na bank :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Monique a na ospę to jakaś jest dodatkowa???jak cenowo wygląda???
Masz mój adres??? :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Autor posta nr 4.000.000
Awatar użytkownika

O raaaany, adresu nie mam :wo: :g^^: :heh:. Ciekawe jakbym zdążyłam na pocztę, co bym zrobiła ;). Wyślij mailem ;). A ospa cenowo niewiem, chyba około 2 stówek.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]