Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 8:17 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3857 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 189, 190, 191, 192, 193
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

A jak wygląda sprawa z Becikowym, w naszym mieście?
Nie wiem od czego zacząć i gdzie się udać no i kiedy?
Może któraś z was mi coś pomoże, bardzo bym prosiła

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

to ja chętnie napisze co i jak z becikowym, tylko odświeżę sobie informacje, bo pewności miec nie mogę, że dwa lata temu było tak jak jest teraz. jak już będę wiedzieć co i jak to dam znać, bo kumpela moja teraz już na końcówce ciąży i na pewno będzie wszystko wiedziała, także zapytam i napiszę, no chyba, że ktoś mnie ubiegnie ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

na temat becikowego znalazłam dość przystępnie w necie, linka wkleję, mam nadzieje że można i nie wytną http://niejedno.pl/becikowe-2013-zasady-wnioski-wzory/

raczej wszędzie jest z tym podobnie, niezależnie od miasta

:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Myślę, że w naszym MOPS-ie będą mieć jakieś druki i nie trzeba będzie drukować z netu.
Podejdę zapytać w wolnej chwili,bo w mojej dzielnicy jest fila ośrodka.
Dzięki za linki i rady :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

No hej dziewczyny :) Co tu taka cisza, czyżby naprawdę nie było żadnych mam z naszego miasta. Fajnie by było gdyby któraś się odezwała i moglibyśmy znowu rozpocząć dyskusję.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja jeszcze jestem gliwiczanką :)

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

robaczek82 miło mi cię poznać , napisz coś o sobie bo widzę że też spodziewasz się dzidziusia. Kiedy poród?

Mnie zostało 2 tyg do terminu wg usg, bo wg om to 5 grudzień dopiero. Będę miała córeczkę i zastanawiam się kiedy zechce wyjść na świat, bo nie ukrywam, że chciałabym mieć to za sobą. Troszkę się boję porodu :cry:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

ja też cały czas tu zaglądam, no ale właśnie mało mam z Gliwic się udziela niestety...
robaczek pozdrawiam, pisz częściej :) z jakiej części Gliwic jesteś?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Jestem z centrum miasta ( no prawie :P) A Wy?

Możecie jakąś okoliczna szkołę rodzenia polecić?

Sama termin mama na dzień matki :D

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Robaczek to bardzo fajny masz termin :) ja miałam na 1 stycznia, ale urodziłam 21 grudnia.

też jestem prawie z centrum, dokładniej ul Tarnogórska, Zatorze :)

co do szkoły rodzenia ja niestety nie pomogę, bo nie chodziłam do żadnej. no ale jestem w takim razie dowodem na to, że i bez tego da się urodzić :P a rodziłam w Gliwicach w szpitalu Wielospecjalistycznym i mogę ten szpital polecić. no ale rodziłam dwa lata temu. mam nadzieję, że teraz nic się nie zmieniło, chyba że na jeszcze lepsze :)

kajusiaw trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

kajusiaw nie bój się, będzie dobrze. :-{:

A ja będę rodziła w Knurowie , bo tam mój lekarz jest...

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Robaczek to pewnie chodzisz do dr Zubika albo Arabskiego w Aramedica? ja tam chodziłam do gina :) ale rodziłam w Gliwicach, bo w Knurowie leżałam w 14 tc na ginekologii i mi się jakoś nie spodobało...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Tak , chodzę do Arabskiego,by miec "swojego " gina w szpitalu w którym maam rodzić. Gdyby to tylko ode mnie zależało to rodziłabym w Gliwicach, zwłaszcza, że do szpitala piechotą bym doszła, ale w Knurowie neonatologiem jest przyjaciółka teściowej i ta będzie ponoć spokojniejsza jak będę rodziła tam... tyle mogę dla niej zrobić :P

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja chodziłam do dr Arabskiego na badania prenatalne. Jestem bardzo zadowolona i trochę żałuję, że nie wybrałam tam ginekologa, bo z mojego którego mam blisko domu jestem średnio zadowolona. Mieszkam w Łabędach obok kościoła ewangelickiego.
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) Mam nadzieję, że dla swojej malutkiej przeżyję wszystko. Zresztą nic innego nie mi zostało jak to przeżyć :P:
robaczek82 co do szkoły rodzenia to właśnie możesz sobie poczytać gliwicka szkoła rodzenia w szpitalu wielospecjalistycznym w Gliwicach. Żadnej innej nie mogę polecić, bo nie znam i sama też nie chodziłam.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Witam, czy ktoś może udzielić mi najnowszych informacji na temat szkół rodzenia w gliwicach? Przy szpitalu nie jest bezpłatna i kosztuje 300zł :/ Czy ktoś podpowie mi szkołę bezpłatną lub tanią? pozdrawiam mamusie :)

Offline Wyświetl profil  

Robaczek no to zmienia postać rzeczy :) w pewnym sensie masz tam znajomości, więc powinno być ok. zresztą ogólnie są dobre opinie o szpitalu w Knurowie, ale ja miałam swoje zdanie i nie chciałam się zmuszać ;) po prostu miałam okazję poleżeć i w Gliwicach i w Knurowie jak byłam w ciąży i wybrałam ten szpital w którym podobało mi się bardziej, nie grzebałam za wiele po opiniach. a najlepsze że jak leżałam w Knurowie 4 dni to mojego lekarza prowadzącego ani razu tam nie spotkałam. znajoma chodziła też do gina z Knurowa i tam też rodziła i przy porodzie też go nie było. więc nie wiem czy to naprawdę tak istotna sprawa mieć swojego lekarza prowadzącego w szpitalu? z nimi chyba się trzeba jakoś specjalnie umawiać, żeby w ogóle zajęli się swoją pacjentką lub byli przy porodzie...
ja chodziłam do Zubika, ale Arabski robił mi usg w 12 tc i bardzo zadowolona byłam :)

maleja
niestety nie pomogę, o szkołach rodzenia wiem tylko tyle, że da się urodzić bez tego, ja wiedzę czerpałam z książek, gazet i od bardziej doświadczonych mam na forum i dałam radę, mimo że poród miałam ciężki :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

no i watek znowu cichutki...

Robaczek co tam u Ciebie? jak maleństwo? jesli jeszcze tu zaglądasz to napisz parę słów :)

Kajusiaw pozdrowienia forumowe dla Ciebie i maleńkiej Agatki :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3857 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 189, 190, 191, 192, 193

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]