Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 9:57 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4815 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 237, 238, 239, 240, 241  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Awantura dzięki za życzenia i Twojej rodzince całej również zdrowych i wesołych Świąt :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Uuuuuuuu ale tu cisza

Co jest dziewczyny - odezwać się

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Awantura hejka. przecież sama z sobą pisać nie będę, albo z Kasia ewentualnie ;) U nas po staremu. Madzia non stop chorowała tej jesieni i zimy. Jedziemy 02.04 do sanatorium nad morze, miejscowość Dąbki koło Darłowa, Darłówka.

Poza tym szukam nowej pracy. Jestem teraz na wypowiedzeniu, do końca maja mam pracę. Oczywiście mogę przyjąć nową propozycję od czerwca ale za mniejsza kasę niż do tej pory, a kokosów to nigdy nie było, więc.....bez komentarza.Odchodzę i już.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Netki no tak sama ze sobą to ciężko pisać

Mi Kuba się już wychorował - łapie go czasem jakieś przeziębienie ale 3 - 4 dni i po
Jeśli chodzi o pracę to wiem że jest kiepsko na rynku - jest praca ale płaca marna
A w jakim kierunku szukasz :?: zawsze mogę popytać

A reszta też by się odezwała

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny :)

U nas jakoś leci :)

Michał chodzi do przedszkola. Chętnie, bez marudzenia, zadowolony :) Praktycznie nie chorował, ostatnio miał ospę. Teraz za to siedzi w domu od wtorku bo przeziębiony. Jutro jadę z nim do przychodni.
Filip też zdrowy. On to nawet przeziębienia nie miał. za to ospę od Michała i przechodził ją strasznie. Był baardzo obsypany, gorączkował, kropki miał nawet w buzi :( Dopiero po podaniu leków zaczęło mu mijać. Niestety kropki miał takie, że blizny zostały :( Może się jeszcze wchłoną :roll: Ale rośnie jak na drożdżach, zaczął chodzić, chyba wyrósł ze skazy :D

I jakoś tak czas mija :wink: Z utęsknieniem czekamy na ciepłą wiosnę, żeby spacerować, spacerować i jeszcze raz łapać słońce :lol:

Pozdrawiam razem z całą swoją bandą 8)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Megi no to wiosnę już mamy :D Zdrówka dla Michała a o blizny filipa się nie martw, na pewno znikną. Madzia miała taką czerwoną bliznę na buzi po krosteczce a teraz nie ma śladu, tyle że schodziła chyba z 7-8 m-cy.

ToJa to fajnie że Kuba już zdrowy. Ja mam wykształcenie wyższe chemiczne plus studia podyplomowe z Zarządzania Jakością. Jak mozesz to popytaj, z góry dziękuję :D

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej

Wreszcie się ciepło zrobiło więc zaraz na spacer idę z Kubą

A Wy co suwaczka nie widzicie :?: :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

OOOOOOOOOOOO łałłłłłłłłłł jaka ja ślepa :!:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

AWANTURA GRATULACJE :!: :!: :!: :!:
:brv: :aa: :mis: :aa: :brv:

Spokojnej ciąży, szybkiego plum i zdrowego dzidziusia :!:

Co do blizn- plami czerwone to wiem, że sie wchłoną, ale on ma jeszcze takie dziurki i te mogą mu zostać... dzisiaj w aptece pani poleciła nam na to maść z witaminą A więc może coś zdziałamy :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Post pod postem, ale nikt nic nie pisze :roll:

U nas choróbska :( Michał już trzeci tydzień leczy zapalenie krtani i gardła w tym drugi tydzień antybiotyk. Ale u niego już lepiej.
Filip natomiast po wstrętnej ospie wytrzymał tydzień na zdrowo i pewnego wieczora zaczął nam się dusić. W końcu wylądowaliśmy na Ligocie na oddziale laryngologicznym (jestem przerażona jak tam się nim zajęli- a raczej brakiem leczenia i badania) Wyszedł gorzej chory niż pojechał, tyle tylko, że nie miał duszności. Teraz leczymy się w domu. Druga seria antybiotyków już leci. Do tego inne syropy, inhalacje. Teraz dostał syrop na alergię, bo podejrzewamy, że u niego taki ostry przebieg choroby spowodowany jest alergią :cry: :cry:
A teraz tak wszystko pięknie zacznie kwitnąć :roll:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Megi dużo zdrówka dla Twoich kawalerów. Lekarze teraz wszystko zganiają na alergię, najlepiej samemu zaobserwować kiedy dziecko ma duszności no i zrobić jakieś badania na potwierdzenie.

Moja Madzia niestety też przeziębiona, a w poniedziałek do sanatorium już jedziemy. Mam nadzieję ze to się nie przerodzi w coś gorszego, tfu tfu. Mój mąż tez chory, no ja jakoś ciągnę... Mam nadzieję że się wykurujemy do wyjazdu. Najbardziej szkoda, że znowu ma być zimno, brrrrr

U mnie w pracy kicha, nadal szukam nowej bardzo intensywnie, bez odzewu niestety.....

Pozdrawiamy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam
Zdròwka dla potrzebujących
Jestem od dziś na obowiązkowym zwolnieniu do końca ciąży
Wczoraj byłamna dyżurze w DG u mojego ginka - cały dzień bolał mnie brzuch i był twardy jak skała - nawet chciał mnie w szpitalu zostawić - dostałam leki i zalecenie że jak się nie poprawi to mam wròcić
Więc pilnowana przez 3 moich panòw leże i odpoczywam - dobrze że do wc i łazienki za mną nie chodzą

No dobra bo tak tylko o sobie

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Awantura odpoczywaj i dbaj o siebie. Dobrych masz tych swoich trzech Panów. Zaopiekują się Tobą i zajmą wszystkim :D

A my w poniedziałek w nocy jedziemy do Dąbek, a tutaj śnieg pada.Masakra, myślałam, że juz będzie ciepło :roll: No cóż, wolę śnieg niż deszcz :D Wyprane już wszystko teraz czeka mnie prasowanie i pakowanie....ehhh

Pozdrawiam wiosennie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć i witam po długiej mojej nieobecności, może niektóre z Was mnie pamiętają

Musiałam tu wejść i życzyć dla Awanturki wszystkiego naj, najlepszego moje wielkie, ogromne gratulacje może w końcu pojawi się upragniona panieneczka :D Ale do rzeczy oby wszystko dobrze się skończyło, dbaj o siebie i odpoczywaj jak najwięcej, dobrze, że masz w domu tych trzech panów z nimi nie zginiesz. Po za tym widzę, że czekają nas w tym roku wejścia naszych starszych pociech w dorosłość

A dla całej reszty wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrówka za równo dla Was jak i Waszych pociech :D

U mnie nic nowego, jakoś leci musi jakoś lecieć, życie toczy się dalej, najważniejsze, że dzieci zdrowe :D

Obrazek

Filip i Marcela

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

o ja nie mogę Sarna kope lat :)
dzięki za gratki :) taka mała niespodzianka nam się trafiła z której się cieszymy - co będzie to będzie
a no i właśnie mój Bartek w czerwcu 18 a Twoja córa we wrześniu ale ten czas leci - dobrze że My wciąż piękne i młode - nie to co nasze najstarsze dzieci :)
PS a kto Ci niusa sprzedał cooooooooooooo :)

netki miłego pobytu nad morzem i oby pogoda dopisała

kurde święta za pasem a ja nic nie robię w domu zgodnie z zaleceniem ginka - odpoczywam - a to jest takie męczące bo ja na 4 literach nie potrafię usiedzieć - takie adhd obowiązków domowych mam

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej
Awanturko niusa nikt mi nie sprzedał :D zwykły przypadek, poprzedni laptop jest u naprawy od ponad pół roku :? i nie potrafią go naprawić :( na kompie u Marceli siedzę od wielkiego dzwonu jak muszę i jak mi oczywiście pozwoli,więc kupiłam nowego laptopa weszłam tutaj i co widzę :?: wielką niespodziankę :D

A tak w ogóle jaka była reakcja Bartka na tą Waszą bądź co bądź niecodzienną niespodziankę :?: :?:

Netki byczy się nad morzem, fajnie ma nie musi przejmować się świętami ta cała bieganiną, nerwami i całymi tymi przygotowaniami. Od zawsze marzę aby kiedyś nadeszły takie święta abym mogła gdzieś wyjechać i cała ta bieganina była obok mnie :D :D

Pa

Obrazek

Filip i Marcela

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej
mnie już nosi bo jadę dziś na usg :D

Sarna - wiesz reakcja Bartka była fajna - zawołaliśmy go i mówimy jestem w ciąży a on jaja sobie robicie :) my nie i pokazałam mu fotkę z usg cisza i te jego wielkie oczy - wyszedł z pokoju a za chwilę wraca czerwony jak burak i mówi - powaliło Was chyba - no ale z biegiem czasu już inaczej gada - teraz stał się bardzo opiekuńczy dla Kuby - ja początkowo tylko spałam i biegałam do kibelka to Bartek opiekował się i opiekuje się Kubą (a o ich walkach nie wspomnę jeden na drugiego i hasła mamo bo Bartek mnie bije - mamo bo Kuba mnie bije )

no i czekam na tą 17 jak na zbawienie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Zdrowych wesołych rodzinnych świąt

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sarna witaj z powrotem na forum :)

Awantura super poczytać jak się cieszycie z kolejnej ciąży :D Życzę Ci jeszcze wiele radości w tym cudownym stanie :)

My jeszcze nad morzem. Pogoda ok. Nie za ciepło ale i bez deszczu więc nie ma co narzekać :) Zajęć multum. Gokarty, rowery, wycieczki, zabawy dla dzieci i mnóstwo spacerów. Jesteśmy na powietrzu 6-7 godzin dziennie :) Madzia jest zachwycona sanatorium i ma mnóstwo nowych znajomych, ja też poznałam fajne mamuśki:)

Pozdrawiamy z Dąbek :)

:sw:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej Netki,
Ja wlasnie czekam na przydzial sanatorium. Wiem juz jednak ze jade do dabek wiec na pewno musimy sie spotkac co bys nam przekazala info odnosnie sanatorium:)
A tak poza tym to szukam rowniez pracy, ale z innego powodu.... nudzi mnie juz obecna i cos chce zmienic. w zwiazku z tym studiuje na dwoch kierunkach, pracuje i zajmuje si edomem. troche duzo zajec ale ja akurat lubie jak cos sie dzieje:)
Pozdrawiam wszystkie aaaa i awantura GRATULUJE i szczesliwego rozwiazania zycze:)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4815 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 237, 238, 239, 240, 241  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]