Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 10:26 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4815 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 237, 238, 239, 240, 241
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Dziewczyny kiedys juz tu pisalam ze nie wytrzymam w tej pracy i takie tam. Z obrzydzeniem ale przychodze tu codziennie. Dzis jednak postanowilam ze czas z tymi moimi "kolezankami z pracy" skonczyc. Tak mi uprzyykrzaja w pracy zycie ze juz dluzej nie wytrzymam. Znajde na nie haka . Tylko jesli ktoras z was moze mi poddac jakies pomysly bede wam wdzieczna za pomoc,. Ja juz jestem na skraju wyczerpania nerwowego.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Widzę, że wątek już prawie nie istnieje :(

Auka nie wiem, co ci doradzić. Nie znam dokładnie całej sytuacji ale skoro już nie możesz wytrzymać a koleżanki tak ci 'umilają' pracę to weź kup dyktafon i je nagrywaj, albo nagrywaj telefonem czy to rozmowy czy filmiki. Jak szefa masz fajnego to możesz iść z tym do niego a jak nie to sama nie wiem. Powodzenia!

Awantura widzę na suwaczku, że Marysia się pospieszyła! Jeśli tu zaglądasz to daj znać co u ciebie i jak się mała czuje!!

U nas ok. Wakacje minęły szybko ale miło. Byliśmy nad morzem z chłopakami. Często jeździliśmy też nad Poraj. Teraz szykujemy się do przedszkola bo Michałek jednak się dostał tam gdzie poprzednio co mnie baaardzo cieszy 8) a jeszcze pod koniec września mamy weselicho więc będzie się działo - a to mój Bracik się żeni 8)

Buziaki dla wszystkich z Was, które tu jeszcze zaglądają!!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam po długiej przerwie

auka - nie znam sytuacji ale może idź do szefa i powiedz mu o wszystkim

megi - tak urodziłam w 33 tc -z 27 na 28-08-2012 zaczęły mi odchodzić wody - trafiłam do szpitala - dostałam sterydy na płucka a 29-08-2012 o godzinie 19,20 na świat przyszła nasza Marysia z wagą 2100g i 46 cm dostała 9 punktów
teraz jest w Klimontowie - jej stan jest bardzo dobry ma żółtaczkę więc ma naświetlania miała też lekką infekcję - która już jest wyleczona - może w przyszłym tygodni wyjdzie do dom

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam:)

auka nie wiem czy jakaś walka z koleżankami pomoże. Być może najlepszym sposobem będzie nie zwracanie na nie uwagi :?:

Awantura no to Marysia się pośpieszyła...Najważniejsze,że jest zdrowa i wszystko jest ok. Dużo zdrówka dla niej. Ciekawe jak radzisz sobie z trójeczką :)

Megi jak tam po weselu ? To już trochę dawno było ;) Chłopaki mam nadzieję zdrowe :)

A u nas po staremu, prawie :) Ja mam nową pracę od czerwca i jestem zadowolona.Madzia chodzi do przedszkola. Ostatnio,odpukać lepiej u niej ze zdrowiem, już 2 miesiące bez infekcji. Mąż teraz zdychający, więc martwię się żeby nas nie zaraził :roll: Dalej jeździmy na Klimontów na gimnastykę korekcyjną.

Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

netki hej

a no jako mama 3 dzieci w tym 1 pełnoletniego jeszcze sobie radzę - póki co podział obowiązków jest - mąż zawozi rano Kubę do przedszkola a ja/my go odbieramy - jak jest paskudna pogoda to nie idzie siedzimy w domu - chyba ze tak jak dzisiaj nagle sypnęło śniegiem to musiałam wybrać się na spacer dobrze że mam blisko
w domu się jeszcze wyrabiam - obiad jest - posprzątane też - pranie codziennie wstawione a niekiedy i 2 x prasuje na bieżąco więc zaległości nie mam
czasem brakuje mi tych 5 minut snu czasem uda mi się razem z Manią zasnąć :)
Fajnie że zadowolona jesteś z nowej pracy - to najważniejsze

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Awantura całe szczęście,że jeden syn dorosły,to na pewno w razie potrzeby pomoże:) Kuba to już dość samodzielny,ale wiadomo,że wymaga uwagi :wink: No Mania pochłania Ci mnóstwo czasu...Powiem Ci,że ja już tęsknie za takim Maleństwem w domu. Być może coś wykombinujemy, hehe :) Pozdrawiam serdecznie całą rodzinkę :) Buziaki dla Malutkiej :*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Netki fajnie, że udało Ci się zmienić pracę. Ja nadal szukam i nic..., ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. odkrylismy wraz z mężem nową pasję i robimy torty :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Gestoza

Cześć kobietki.
Czy któraś z was miała gestozę w ciąży...?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

chciałam się wam pochwalić swoimi dziełami wiec zapraszam na bloga http://tortykunow.blogspot.com/
Pozdrawiam i koniecznie dajcie znac jak wam sie podobają nasze dzieła:)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej,

kasiucha26 no ja już Wasze dzieła widziałam i naprawdę robią wrażenie wizualne, smakowe chyba też podobne :)

U nas się pokiełbasiło w zeszłą środę. Madzia złamała rękę w łokciu z przesunięciem :!: Leżałyśmy do poniedziałku w szpitalu w Klimontowie. Przeszła dwa zabiegi nastawiania.Na szczęście udało się zrobić to najmniej inwazyjnie, metodą ręczną ;) Wepchnięto kość na swoje miejsce, obeszło się bez drutów i co gorsza otwierania ręki :shock: W poniedziałek mamy kontrolę w Poradni Chirurgicznej. Trzymajcie kciuki :okk:

A co tam u Was ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Netki to całe szczęście że nie bedzie miala drutów i udalo sie ja nastawic. Co do tortów to zawsze chcemy opinii od ludzi którym zrobiliśmy tort i jak na razie nikt się nie skarżył a wręcz przeciwnie. wszystkim bardzo samkowały:)
Zresztą sama również możesz zamowic :wink:
Wątek ostatnio podtrzymujemy tylko my i awantura od czasu do czasu.... szkoda

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Coś widzę ze forum umarło na dobre:( A szkoda....

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Witam dziewczyny ;)Postanowiłam się odezwać i podziękowac za gratulacje;):)Maluchy rosną bardzo szybko a Julka jeszcze bardziej.Czas szybko leci ale mysle że każdej mamie tak samo.Dzieci rosna a my się starzejemy.Julka chodzi do przedszkola więc z nią do południa mam troszke luzu.A tak to kazdy dzien jest podobny do drugiego;):)Pozdrawiam was wszystkie.Napisze wiecej nastepnym razem:)Pa.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Widze że faktycznie nikt tu już nie zagląda.

Offline Wyświetl profil  

Witam Was serdecznie:)))))

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4815 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 237, 238, 239, 240, 241

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Śląskie

Strefa czasowa UTC [letni]