Dzisiaj jest sob maja 26, 2018 10:03 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Pomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Zakładam na forum regionalnym, gdyż pisałam w temacie już stworzonym w dziale Szpitale..., ale temat był dawno nie "używany" i nie wiem czy ktoś w ogóle zechce odpisać. Zamieszczam tą samą treść co w temacie swissmed Gdańsk.
Proszę o rady. Dziewczyny odezwijcie się.

Dziewczyny, chciałabym odświeżyć ten temat i prosić Was o opinię na temat tego szpitala. Do porodu mam jeszcze 8 miesięcy, jednak chciałabym tam właśnie urodzić dziecko. Ogólnie to bardzo źle znoszę szpitale, nawet jak mam iść kogoś odwiedzić serce bije mi szybciej i źle się czuję, a robiąc badania muszę jak najszybciej potem wyjść, strasznie się boję. Sad Dlatego chcemy się zdecydować na swiss, więc każde świeże info na temat kliniki będzie cenne. Chodzi dokładnie o znieczulenie to bardzo ważne dla mnie i ochronę krocza podczas porodu, pozycję kucną itd, opieka i wszystko co przyjdzie Wam na myśl. Smile
Proszę odświeżcie temat i napiszcie coś. Smile

Obrazek

Doceń co masz, zanim czas sprawi, że docenisz co miałeś.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Koleżanka rodziła 3 lata temu- była zadowolona. Podobało jej się otoczenie miła opieka. Znieczulenia nie miała bo poród był za szybko. Jej poród trwał 2h z takiego czasu to ja bym była zadowolona w każdym szpitalu.
Jak nie przewidujesz problemów z dzieciątkiem czy podczas porodu i cię stać na prywatną usługę - to spoko. Niestety świeżych wieści nie mam.

Ja tam jeszcze nie myślałam o porodzie na tym etapie :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

W kwestii finansowej nie ma problemu, jeżeli chodzi o ciążę, to mam ogromną nadzieję, że będzie wszystko dobrze. :) Co do czasu rodzenia zgadzam się, ale tego przewiedzieć się nie da, a miło mieć możliwość poproszenia i otrzymania jego, tak piszą przynajmniej na stronce swiss. A nie wiesz jak długo leżała po porodzie z dzidzią w szpitalu i czy nacięcie robią rutynowo czy położne pomagają, aby nie trzeba było tego robić ?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witaj :)
co prawda ja nie rodziłam w swissmedzie ale moja bliska koleżanka tak. chciała mieć cc na tzw. żądanie. okazało się, że była bardzo rozczarowana.. fakt, że opieka super, pokoje pojedyncze ale wykonanie cc pozostawiało wiele do życzenia. cięcie krzywe i dość wysoko (tak, że majtki jej nie zasłonią) a do tego po powrocie do domu trafiła tam znów z ogromnym krwawieniem. pod całkowitą narkozą była łyżeczkowana :evil:
ja rodziłam na klinicznej. chciałam naturalnie, wyszło cc :wink: jeśli chodzi o porodówkę, w niczym nie odbiega od swiss, jest świeżo po remoncie, łóżka elektronicznie podnoszone, pokoje do rodzenia pojedyncze z łazienkami. nie wiem jak teraz wyglądają sale poporodowe ale 2 lata temu były okropne, dobrze, że leżałam tylko 2 doby :)
masz jeszcze sporo czasu. możesz pojeździć po szpitalach, pooglądać porodówki, zapytać twojego lekarza prowadzącego o to co sądzi na temat szpitali w 3mieście (może puck?). nie przejmuj się teraz tym gdzie będziesz rodzić.. pewnie czas zweryfikuje wszystko :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jeżeli chodzi o cc to mam nadzieję, że nie będę jej miała..koleżanka rodziła przez cc, bo dziecko się zaklinowało i długo dochodziła do siebie, źle ją zaszyli, to się długo goiło, mąż jej pomagał myć się, wstawać itd... mi zależy na zoo i braku pielgrzymek na salach w szpitalu. Leżysz obolała, chcesz wstać do wc, nakarmić dziecko, odpocząć, a tu pełno obcych ludzi. Niestety w Wejherowie mogą tak łazić od 10 do 20 i bez ograniczeń ilościowych... a wiadomo komfort psychiczny też dużo daje i nastawienie personelu... koleżanka w Pucku rodziła i była zawiedziona, bo kazali jej rodzić na leżąco i dzięki temu była nacinana, a ćwiczyła mięśnie i chciała tego uniknąć, chciała rodzić na siedząco i nie pozwolono jej, nie miała nic do powiedzenia....
Po za tym co do Wejherowa przeraża mnie tez brak miejsc i to, że leżysz do ostatnich chwil na patologii, mało personelu, jedna położna przy dwóch porodach.... szok... a ubezpieczenie człowiek płaci. :(:(:(

Jeżeli chodzi o moją dr to obawiam się, że będzie stronnicza, pracuje w szpitalu w Wejherowie...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

slyszalam o swimedzie duzo pozytywnych opini,ja niestety ze wzgledow finansowych rodzilam na zaspie ale moja szwagierka za miesiac bedzie tam rodzila :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja miałam cesarkę w SM , byłam zadowolona, niestety ceny za poród mają coraz wyższe.. :roll: W Warszawie w prywatnych klinikach już za 1200 zł można urodzić a w Trójmieście - masakra :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Miałam cc w Swissmedzie 2 tyg temu i jestem bardzo zadowolona. Opieka bardzo dobra, położne cierpliwe i sympatyczne, pomoc po porodzie 24 h. Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń a pobyt tam wspominam naprawdę miło.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Polecam Wam strona <spam>

Sama tam kupiłam, tanio i miła obsługa :) Dowożą towar na miejsce.

Offline Wyświetl profil  

Różne słyszałam opinie na temat porodu w Swissmedzie. Myślę że to kwestia trafienia na dobrego lekarza. Oczywiście ceną zaporową jest cena. Ja rodziłam na Zaspie, a gdzie będzie drugi raz zobaczymy:).

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Pomorskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]