Dzisiaj jest pn gru 11, 2017 1:23 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Podkarpackie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Ja jestem Marysiu, tez zagladam ale jak nikt sie nie ujawnia to też nic nie pisze. Zdjecia super, ja z kolei tak myślę ze w przyszlym roku gory koniecznie :) a morze sobie odpuscimy. Pewnie tak będziemy, jeden rok w tą stronę jeden w drugą :P . Generalnie u mnie nic nowego. (Poza tym że patryk po raz drugi wyskoczył z łóżeczka i nabił potężnego guza, na szczęście wszystkim rusza, mówi nadal, żrenice równe , nie wymiotuje czyli chyba wszystko ok, ale nie wiem co mam zrobić :evil: :evil: :evil: Boje sie wyjać mu juz szczebelki żeby nie wypadał w nocy bo on wędruje po całym lóżeczku, z kolei chyba gorsze tej jego próby wylezienia górą i skok na główke :? :? :?
Może z domku wieczorem zamieszcze znów zdjecia z wycieczki sobotniej.Pojechalismy na Roztocze na szumy na Tanwii. To tylko 100 km , jechalismy naprawde krotko bo 1.5 godziny a jest przepieknie. Poszlismy nie tylko nad szumy ale zaplanowalismy taka dłuższą traske, naprawdę warto :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

I obiecane zdjęcia z Wycieczki na Roztocze

Na szlaku
Obrazek

Jagodowe dziecko, w tle potoczek Jeleń

Obrazek

Szumy na Tanwii
Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć cześć...
Nic się nie odzywam bo mam dużo pracy a potem to już mam dość komputera i tylko chcę odpocząć :)

Strasznie Wam zazdroszczę takich pięknych wakacji!! My w tym roku w domku siedzimy ale za rok mam nadzieję, że gdzieś pojedziemy.

Anulka pięknie tam na Roztoczu. Normalnie uwielbiam takie klimaty. Już chyba kiedyś zamieszczałaś zdjęcia z tamtąd i miałam się pytać właśnie gdzie to jest wogóle??

A u nasz jakoś tak leci. Amelka zaczyna powtarzać słowa i mówić po malutku. Dzisiaj np powiedziała nie ma owelka (nie ma rowerka) bo był wieczorem w przedpokoju a jak wstała to już tam nie stał :) Tylko strasznie nerwowa się zrobiła. Jak jej coś zabronię to uderza rękami w co popadnie.... staram się odwrócić jej uwage wtedy bo mówienie że tak nie wolno robić pogharsza tylko sytuację. Już kiedyś była taka nerwowa ale jej na szczęście przeszło szybko. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo. Bo już pare razy i mi się oberwało grrrr

A co tam u Was?? Jak dzieciaczki??

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Anulka śwetne macie to nosidełko dla Patryczka!! Gdzie takie można kupić?? Wogóle chce Ci tam tak grzecznie siedzieć??

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny odświeżam temat ponieważ potrzebuję namiarów lub informacji na temat dobrego okulisty dla dzieci. Moja Melka zaczęła mrugać ostatnio i pani dr na bilansie 2 latka kazała jak najszybciej małą pokazać okuliście z tym że nie potrafiła mi powiedzieć kto jest najlepszy i z podejściem do maluchów.
Dusia 75 wiem że Twoja córa nosi okulary więc na pewno chodzicie do okulisty więc może ty mi pomożesz??
Lub ty Asia ??

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam wszystkie podkarpackie mamy :D
Jestem mamą stalowowolską, jest ktoś oprócz mnie??
Mam termin na pierwszy tydzień października, więc jeszcze trochę oczekiwania...

Będę rodziła w Stalowej Woli, mam nadzieję, że personel będzie miły itd. ;)

Pozdrawiam wszystkie mamy ze Stalowej i okolic :)

Offline Wyświetl profil  

Widziałam ze wyżej pojawia się nazwisko mojej położnej dlatego piszę. Dziewczyny postanowiłam się udzielić ponieważ ostatnio urodziłam moją cudowną córeczkę. Jestem młodą osobą wiec nie zabłysnęłam doświadczeniem... nie obyło się również bez małych problemów. Moim zbawieniem była moja położna Pani Urszula Kraus. Najwspanialsza położna na świecie! Bardzo doświadczona, pomocna, sumienna, cierpliwa i odpowiedzialna. Profesjonalnie i z otwartym sercem podchodziła do każdej naszej wizyty. Mogłam korzystać z jej porad i wskazówek o każdej porze(a zdarzyło mi się i w nocy:)). Polecam tak fantastyczną Położną jaką jest Pani Urszula!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Podkarpackie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]