Dzisiaj jest ndz sie 19, 2018 11:24 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Podlaskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:

witam!!!

tak sie zastanawiam moze rozwiejecie moje watpliwosci...
chodzi o to ,ze slyszalam ze zarowno na parkowej jak i u arciszewskiego wszzystkim robia cesarki... u arciszewskiego to koszt 1800 wiec kasa spora a i lekarze nie musza sie meczyc tyle godzin...nie wiem myslicie ze to prawda??

Nikodem 2.06.2009, 4000g, 56 cm

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fortuna ja mialam cesarke bo sama chcialam, ale lekarz mowilze najlepiej bedziesz jak urodze sama, tym lekarzem byl dr mossakowski na parkowej, a ja sie uparlam i prosilam lekarza innego jak zajechalam na ktg
zreszta wsyztsko opisywalam
pozdrawiamm i zycze szczesliwego wypakowania :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Fortuna pisze:
witam!!!

tak sie zastanawiam moze rozwiejecie moje watpliwosci...
chodzi o to ,ze slyszalam ze zarowno na parkowej jak i u arciszewskiego wszzystkim robia cesarki... u arciszewskiego to koszt 1800 wiec kasa spora a i lekarze nie musza sie meczyc tyle godzin...nie wiem myslicie ze to prawda??

pierwszy raz slysze
czyzby po pol roku tak sie wszystko zmienilo ?
ja chodzilam i prosilam o cc, a lekarze mowili ze w zadnym wypadku bo nie ma zadnych przeciwskazan do naturalnego porodu ...
w momencie gdy ja rodzilam to byla jedna pacjentki po cc i 2 po sn

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam!!

jestem juz po...i tak jak sie spodziewalam cesarka... robili tam jedna po drugiej, szybko zabrali mnie z sali bo juz nastepna czekala na ciecie...tna tam jak w fabryce. Jak lezalam na sali to przeszlo przez nia jeszcze 3 dziewczyny i wszystkie po cesarce. W ogole jedna byla tylko po sn. Niestety ale sie potwierdza. Personel w porzadku, ale pielegniarki dzieciece-masakra!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fortuna moje gratulacje!!!! niech sie malenstwo zdrowo chowa!!!

a widzisz a u mnie bylo inaczej, ja ledwo zalatwilam cesarke, a dwie kobiety jak lezalam rodzily sn

ale ja np dziekuje bogu za cesarke,, 3,40 urodzilam a juz przed 12 na wlasnych nogach szlam na sale na gore:) jak dla mnie personel milutki, pielegniarki rowniez, rana malo bolala, 3 dni po juz bylam w domu i okna mylam przed swietami

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja niestety przez 24 h nie dalam rady wstac, jak probowalam to slabo mi sie robilo, 4 dni nie moglam sie wyprostowac, wstawalam i kladlam sie jak kaleka, a do tej pory nad blizna jak dotykam to czuje jakbym dotykala nie swego ciała...

anik a powiedz czy mialas nad blizna taki walek skory?? bo ja mam takie wrazenie jakbym nie mogla skory naciagnac do gory...nie wiem moze mi sie cos zle zroslo a moze to normalne...???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej! Gratuluję Maleństwa! I jestem z tych co parkowej będa bronić. jestem, po dwóch poradach, 2 naturalnych. Z tym że nawet nie myslałam o cesarce bo i dla matki i dla dziecka uważałam że jest tak lepiej. I ja urodziłam małą o 5.05 a o 5.45 juz samodzielnie wchodziłam po schodach i nastepnego dnia o 10 rano byłam juz w domu. Zadowolona i szczęsliwa. I p[rzynajmniej u mnie pielęgniarki i lekarki były rewelacyjne. Zresztą peany nz cześć parkowej opisuję na początku tego postu :):):)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Po pobycie w sierpniu już nie polecam, a wręcz odradzam!
:evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z planowana cesarka w tej klinice ?
Jestem z W-wy, planuje rodzic w Parkowej. Pani powiedziala mi, ze miesiac przed terminem przyjezdzam i sie pogaduje. Tylko ciekawe jestem czy oni od razu wpisuja mnie na jakis termin czy moze byc tak, ze z braku mniejsc nie zrobia mi cc??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja 2 razy rodziłam na Parkowej. Za pierwszym razem miał być poród naturalny, ale trwało to długo(miałam skurcze krzyżowe od 9 do 23 a 3 cm rozwarcia). W nocy lekarz mnie zbadał i się okazało, że wody zmętniały już i dziecku zagraża zamartwica-byłam 2 tygodnie po terminie-no i cesarka. Córcia się urodziła o 23.58 ! :) Drugi raz miałam już zaplanowaną. Wszystko poszło świetnie. Polecam dr Mossakowskiego, Mrugacza i Sobolewskiego. Pielęgniarki przemiłe i opieka git :) Siostra męża tez tam rodziła zadowolona.

Offline Wyświetl profil  

Uklejka udalo Ci sie zalatwic cc na zyczenie na Parkowej? Tez jestem z Warszawy dzwonilam tam dzisiaj I recepcjonistka powoedziala, ze nie wykonuja cc na zyczenie. Nie wiem czy mam ryzykowac I jechac tyle km na wizyte liczac, ze lekarz sie zgodzi? 1 wizyta wystarczy?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

madloveangel dlaczego chcesz rodzic akurat tam?
u nas duzym zainteresowaniem cieszy sie Poliklinia Arciszewscy.
płacisz- masz.
tylko że musisz ileśtam wizyt u nich odbyć a nie ot tak przyjsc przed samym porodem.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Podlaskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]