Dzisiaj jest czw paź 18, 2018 2:21 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Opolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny, słuchajcie, a dr Pośpiech? Jestem umówiona do niego za parę dni na pierwszą wizytę. Wcześniej chodziłam do dr. Łabiaka, pracował w poradni K na Kościuszki w ZOZ Centrum i z tego co wiem w szpitalu, ale zwial i przyjmuje tylko prywatnie na Chabrach - w zasadzie wtedy tylko chodzilam do niego na badania i po recepty.

Teraz planujemy Fasolke i wlasnie nie wiem, czy dobrym pomyslem byla rejestracja u dr. Pospiecha w Medicusie.

Powiedzcie dziewczyny jaki on ma stosunek do pacjentek , bo bylam pare dni temu u mnie na rejonie (chyba ten sam doktor o ktorym kolezanka pisala ze ma chyba ze 100 lat! - i do tego okazalo sie ze rowniez ten sam ktory odbieral mnie 21 lat temu....) i jestem zdruzgotana.

Mam nadzieje ze idac do Pospiecha nie ryzykuje nerwow i szybkiej zmiany lekarza z poczatkiem ciazy....

Poradzcie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

oranje ja chodzę do Pośpiecha do Medicusa i szczerze go polecam, starszy facet taki około 50 ale miły, moja mama do niego też chodzi i moja sis do niego chodziła, prowadził jej pierwszą ciąże a moją drugą :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

milka83: dziekuje za info :)

mam nadzieje ze wysle mnie na odp badania jeszcze przed ciaza, a pozniej ladnie poprowadzi mnie przez 9 miesiecy i najlepiej zebym po tym czasie musiala jezdzic tylko na przeglady dzidzi do pediatry :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

polecam dr Tarnowskiego, prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona.
Przyjmuje prywatnie w swoim gabinecie na rondzie ( z dr Jakimowem), prywatnie w medremie i chyba na nfz w szpitalu mswia.
Medremu nie polecam bo drogo a gabinet mały i niewygodny (mąż nie miał gdzie usiąść) usg w oddzielnym pomieszczeniu, trzeba się ubrać i przejść.
wizyta z usg chyba 180 albo 170 zł.
Na rondzie wizyta z usg 140 zł, sama 70.
Lekarz super, zawsze miły, uśmiechnięty, spokojny, o wszystko można zapytać. Nie bagatelizuje dolegliwości, ja miałam plamienie jedno pojedyncze w 6 tc i wypisał mi duphaston.
Pamięta o wszystkich badaniach, nie trzeba o niczym przypominać.
Bardzo bardzo polecam.

Dziewczyny po co wam lekarz pracujący w szpitalu?
Przecież rodzi się z położną, lekarz niewiele robi jeżeli nie ma komplikacji.

polecam też dr Niemczyka z GMW, bardzo miły i kompetentny.

nie polecam dr Łabiaka (ojca). Kto miał z nim do czynienia w szpitalu to wie i komentarz jest zbędny. Kto dopiero pozna to już współczuję.
Znajoma po terminie porodu poszła do szpitala, robił jej usg, powiedział ze tu w szpitalu jest kiepski sprzęt (bzdura) i żeby przyszła do jego prywatnego gabinetu na Chabrach to jej zrobi dokładniejsze usg za jedyne 200 zł.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja też polecam Tarnowskiego. Faktycznie nic nie bagatelizuje, nie olewa i zawsze wysłucha. Może niezbyt jest komunikatywny ale jako lekarz na prawdę ok.
Ja chodziłam do Tarnowskiego do Medremu i prywatnie na rondo.
Wcześniej chodziłam do Jakimowa i niestety byłam rozczarowana - typowo przyjmuje tylko dla kasy - ma chyba z milion pacjentek dziennie i w ogóle nie wie o co chodzi. Ja miałam ciąże bez problemów ale obawiałabym się o jego pamięć jeśli coś by się działo. Jeśli chodzi o wizyty to wszystko było ok, ale niestety na indywidualne podejście i zrozumienie nie ma co liczyć :(

"Tak, kocham Cię. Bardziej niż wczoraj, mniej niż jutro"

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja nie narzekam na pamięć dr Jakimowa :D
Jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

stamtąd polecała mi koleżanka (pewna osoba) dr Świdraka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja bardzo polecam dr Fima i dr Mydlarza.
Nie polecam z oczywistych względów Łabiaka (jak kto chce to mu na pw napiszę co o nim myślę). Dr Tomala i GMW to dla mnie z kolei trochę szopka i nabijanie kasy (prowadziłam u nich ciążę, kuuuupa kasy na niby niezbędne badania, a jak przyszło co do czego to niedoszacował mi Tomala wagi dziecka o 150% i wpisał 1kg i skierował do szpitala gdy córcia miała 2.5kg w terminie - wiem, też zbyt mało w sumie, ale bez przesady, taki stres jak mi zgotował, a kasował solidnie...).

Dr Fim i dr Mydlarz to dla mnie profesjonaliści w każdym calu.

Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!

Kolejna wizyta: 18.07 g. 16:30

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dr Fim jest dobry, jeżeli wszystko jest ok.
Zleca badania, ale kiedy nie wykazały u mnie problemu, rozłożył ręce i kazał poszukać sobie innego lekarza.

Do prowadzenia ciąży i rutynowych wizyt polecam, jednak przy problemach z zajściem w ciąże nie polecam.

Offline Wyświetl profil  

cześć dziewczyny potrzebuję lekarza w Opolu lub okolicach, na NFZ dobrego zaznaczam może to być facet ale nie koniecznie musi :)
jestem po poronieniu maleństwa w 8 tygodniu ciąży i nie miałam łyżeczkowania dlatego chciałabym się poradzić do kogo mogę pójść z czystym sumieniem i poprowadzi mnie prze tą pustkę która mi pozostała, a także da mi światełko zielone na kolejna ciąże.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Wesel przykro mi :(
polecam Dr Fima, przyjmuje w przychodni Optima na Dambonie - można się tam umówić i na NFZ i prywatnie - koszt wizyty 50 zł, za USG trzeba dopłacić.
Dr ma też prywatny gabinet w błękitnej wstędze :)

Drugi doktor którego polecam to dr Jakimów - ale on przyjmuje tylko prywatnie na Poświatowskiej.
nie wiem jaki w tej chwili koszt wizyty.

Offline Wyświetl profil  

ja z czystym sumieniem moge Wam polecic Panią doktor Magdalenę Zawadzką Duliniec, prowadzi moja ciąże już drugą( pierwsza niestety skończyła sie poronieniem:() żetelna,odpowiada na każde pytanie, wszystko tłumaczy ma czas na rozmowę zawsze można do niej zadzwonić o porade, niczego nie bagatelizuje, zleca wszystkie potrzebne badania!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

podaj jeszcze gdzie przyjmuje :)

Offline Wyświetl profil  

W opolu, na grunwaldzkiej 12:-) wpisz sobie w google jej imię i nazwisko a wyskoczą dane!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja z czystym sumieniem polecam dr Pakuło (prowadził moje obie ciąże) i dr Fima obaj przyjmują w Optimie na Dambonia oraz prywatnie w błękitnej wstędze i tam też robią 3D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Opolskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]